Norsk Orientering

Startliste for Sprintcup 2/Vestmjøsa-cup 1

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Sprintcup 2/Vestmjøsa-cup 1
Arrangørorganisasjoner: Gjø-Vard OL / OL Toten-Troll
Dato: onsdag 2 mai 2018

D 17-

2 350 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Hildegunn LindstadOL Toten-Troll00:00
0Charlotte EideGjø-Vard OL18:00
0Agnethe HasliGjø-Vard OL18:00
0Ida HjorthGjø-Vard OL18:00
0May Lise KloppbakkenGjø-Vard OL18:00
0Synne SolbergGjø-Vard OL18:00
0Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL18:00
0Marte Frogner TømmervoldHamar OK18:00
0Stine Frogner TømmervoldHamar OK18:00

N-åpen

1 310 m, 26 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Emma Aaslund JenackGjø-Vard OL00:00
0Jonathan Aaslund JenackGjø-Vard OL00:00
0Julian ByfugllienGjø-Vard OL18:00
0Daniel EgediusGjø-Vard OL18:00
0Lars FlaskerudOL Toten-Troll18:00
0Thea Alund HoleSnertingdal IF Orientering18:00
0Mina HolmenSnertingdal IF Orientering18:00
0Johannes HøieGjø-Vard OL18:00
0Eline KravdalGjø-Vard OL18:00
0Håkon Villa KristiansenGjø-Vard OL18:00
0Kristine Villa KristiansenGjø-Vard OL18:00
0Selma KvammeOL Toten-Troll18:00
0Andreas KvikstadGjø-Vard OL18:00
0Peder MoOL Toten-Troll18:00
0Eskil PrytzGjø-Vard OL18:00
0Isak RimeGjø-Vard OL18:00
0Milla Ulvesveen RolandSnertingdal IF Orientering18:00
0Karoline RøysheimGjø-Vard OL18:00
0Sondre RøysheimGjø-Vard OL18:00
0Andreas SkistadGjø-Vard OL18:00
0Daniel SkistadGjø-Vard OL18:00
0Tobias SkoglundGjø-Vard OL18:00
0Sjur Fonstad SolheimGjø-Vard OL18:00
0Sivert Isak TorsethGjø-Vard OL18:00
0Ulrikke Visted-HansenGjø-Vard OL18:00
0Rikke Nordahl ØsterhusGjø-Vard OL18:00

D -12

1 290 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Ruth BratlienSnertingdal IF Orientering18:00
0Vilde HenriksveenSnertingdal IF Orientering18:00
0Therese HolmenSnertingdal IF Orientering18:00
0Helene KokslienSnertingdal IF Orientering18:00
0Emilie StenbrendenGjø-Vard OL18:00
0Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OL18:00

H -12

1 290 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Daniel EgediusGjø-Vard OL18:00
0Amund FlaskerudOL Toten-Troll18:00
0Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll18:00
0Even LienGjø-Vard OL18:00
0Mats LigaardenGjø-Vard OL18:00
0Tage Raknes SogstadGjø-Vard OL18:00
0Ole Petter Visted-HansenGjø-Vard OL18:00

D 13-16

1 710 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Emma Bangstad BergersenHamar OK18:00
0Ida Marie BratlienSnertingdal IF Orientering18:00
0Caroline EideGjø-Vard OL18:00
0Sofie ForbergGjø-Vard OL18:00
0Madeleine Aaslund JenackGjø-Vard OL18:00
0Marie KravdalGjø-Vard OL18:00
0Ylva LyshaugSnertingdal IF Orientering18:00
0Martine SkjelsvikLillehammer OK18:00
0Live Raknes SogstadGjø-Vard OL18:00
0Emma Visted-HansenGjø-Vard OL18:00

H 13-16

1 710 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Mathias Engen BodaySnertingdal IF Orientering18:00
0Anders Kvamme FeldeSnertingdal IF Orientering18:00
0Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL18:00
0Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll18:00

D 40-

2 350 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Berit BergsetGjø-Vard OL18:00
0Hilde BrobakkenSnertingdal IF Orientering18:00
0Eli StensliLøten o-lag18:00

D 50-

2 350 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering18:00
0Eirin LodgaardByåsen IL18:00
0Kjersti SmåstuenOL Toten-Troll18:00
0Hege SolerødGjø-Vard OL18:00
0Vanja StaffOL Toten-Troll18:00

D 60-

2 350 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Margrete JørandliGjø-Vard OL18:00

H 17-

2 350 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Sigurd KvammeOL Toten-Troll00:00
0Simen BallangrudOL Toten-Troll18:00
0Håvard GjestvangOL Toten-Troll18:00
0Markus KvammeOL Toten-Troll18:00
0Matthias LeibundgutOLV Hindelbank18:00
0Jakob MoOL Toten-Troll18:00
0Olav SveumGjø-Vard OL18:00
0Elias ØhmanGjø-Vard OL18:00

H 40-

2 350 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Jan-Erik BodaySnertingdal IF Orientering18:00
0Even ErlienGjø-Vard OL18:00
0Trond FlaskerudOL Toten-Troll18:00
0Sigmund HansenGjø-Vard OL18:00
0Håvard KvammeOL Toten-Troll18:00
0Øyvind LienGjø-Vard OL18:00
0Lars LodgaardRaufoss IL Orientering18:00
0Roar SkoglundGjø-Vard OL18:00
0Anders SollienOL Toten-Troll18:00
0Espen TorsethGjø-Vard OL18:00
0Martin ØhmanGjø-Vard OL18:00

H 50-

2 350 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Herman BakkeLøten o-lag18:00
0Bjarte LindstadOL Toten-Troll18:00
0Nils Harald StaffOL Toten-Troll18:00
0Kristian StorsveenLøten o-lag18:00
0Trond Ivar TømmervoldHamar OK18:00

H 60-

2 350 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Frode BergersenHamar OK18:00
0Ola BroxOL Toten-Troll18:00
0Erik HasliSnertingdal IF Orientering18:00

A-åpen

2 350 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Lars LienGjø-Vard OL18:00

Annonser

IOF Eventor