Norsk Orientering

Startliste for Nærløpskarusellen 4 Lindøy (WOD)

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Nærløpskarusellen 4 Lindøy (WOD)
Arrangørorganisasjon: Haugesund IL Orientering
Dato: tirsdag 29 mai 2018

H Lang

3 500 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Ruben KobbeltvedtHaugesund IL Orientering18:00
0Knut Steffen KvalaHaugesund IL Orientering18:00
0Einar MartinsenVikebygd IL18:00
0Fridtjof RachorHaugesund IL Orientering18:00
0Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering18:00

H Mellom

2 600 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering18:00
0Kjetil FiskåSveio OL - Orientering18:00
0Sigved GramstadHaugesund IL Orientering18:00
0Jon Magne Røvær JosephsenHaugesund IL Orientering18:00
0Ivar KvaleHaugesund IL Orientering18:00
0Frode NystedHaugesund IL Orientering18:00
0Victor RingdalHaugesund IL Orientering18:00
0Arne StakkestadHaugesund IL Orientering18:00

D Mellom

2 600 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Marte Engesli LysakerHaugesund IL Orientering18:00
0Kjersti Hausberg BjergaVikebygd IL18:00
0Sara HetlandHaugesund IL Orientering18:00
0Ann Charlotte KvalaHaugesund IL Orientering18:00
0Hanna LindtnerHaugesund IL Orientering18:00
0Vilde Stueland NystedHaugesund IL Orientering18:00
0Kari Anne B. RingdalHaugesund IL Orientering18:00
0Selma SteinsvågHaugesund IL Orientering18:00
0Solfrid H. ThuestadHaugesund IL Orientering18:00

H 17-K

2 200 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Vegard EngesliHaugesund IL Orientering18:00
0Dag Abel SveenHaugesund IL Orientering18:00

D 17-K

2 200 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Randi EngløkkHaugesund IL Orientering18:00
0Tiril OlaussenHaugesund IL Orientering18:00

Ny Kort

800 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Thorvald H. BørsethHaugesund IL Orientering15:33:37
0Markus AmdalHaugesund IL Orientering18:00:00
0Jon Anders AnfindsenHaugesund IL Orientering18:00:00
0Rolf BørsethHaugesund IL Orientering18:00:00
0Eirik EngesliHaugesund IL Orientering18:00:00
0Nora HafsahlHaugesund IL Orientering18:00:00
0Berit HaglandHaugesund IL Orientering18:00:00
0Sander Sjøen HjelmervikHaugesund IL Orientering18:00:00
0Aleksander Totland JensenHaugesund IL Orientering18:00:00
0Lukas LarsenHaugesund IL Orientering18:00:00
0Andreas Wiig NystadHaugesund IL Orientering18:00:00
0Håkon Lie OlsenHaugesund IL Orientering18:00:00
0Mia ReinhardtHaugesund IL Orientering18:00:00
0Mona R. SuhrHaugesund IL Orientering18:00:00
0Filip SveenHaugesund IL Orientering18:00:00
0Ingrid SveenHaugesund IL Orientering18:00:00
0Benjamin SævikHaugesund IL Orientering18:00:00

Ny Lang

1 200 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Berit HaglandHaugesund IL Orientering15:33:37
0Rolf BørsethHaugesund IL Orientering18:00:00
0Thorvald H. BørsethHaugesund IL Orientering18:00:00
0Emil EngesliHaugesund IL Orientering18:00:00
0Even EngesliHaugesund IL Orientering18:00:00
0Hanna Eline EngløkkHaugesund IL Orientering18:00:00
0Arne GramstadHaugesund IL Orientering18:00:00
0Madli HjermannHaugesund IL Orientering18:00:00
0Aleksander HoffHaugesund IL Orientering18:00:00
0Leo Røvær JosephsenHaugesund IL Orientering18:00:00
0Magnus KleivelandHaugesund IL Orientering18:00:00
0Emil Olsen RachorHaugesund IL Orientering18:00:00
0Mia ReinhardtHaugesund IL Orientering18:00:00

Annonser

IOF Eventor