Norsk Orientering

Startliste for Foll-O-karusellen #1

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Foll-O-karusellen #1
Arrangørorganisasjon: Kolbotn og Skimt OL
Dato: onsdag 30 mai 2018

D 11-12

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
226012Wiel Marie LillehammerÅs-NMBU Orientering18:12:38
224151Camilla LundqvistÅs-NMBU Orientering18:16:45

D 13-14

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
204596Guro FrøsethKolbotn og Skimt OL18:14:12
217731Tale Nordby HvenekildeOppsal Orientering18:38:03

D 13-16N

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
207671Iselin HermoÅs-NMBU Orientering18:21:40

D 15-16

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
211707Sofie GammelsæterKolbotn og Skimt OL17:57:22
212810Hanna RehnKolbotn og Skimt OL18:31:07
211801Celine YtternesKolbotn og Skimt OL

D 17-

7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
67395Kristin SletnerRøyken OL17:52:25
203777Kine DirroMåren OK18:04:59
192116Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL18:06:08
206914Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering18:16:00
91574Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering18:18:08
181542Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering18:21:58
212721Linn Mei WaalerMåren OK18:22:51

D 40-

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
501226Tove Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering17:59:03
217157Tora FrøsethKolbotn og Skimt OL18:15:21
223596Sissel Nordby HvenekildeOppsal Orientering18:38:05
180125Anne NilsenÅs-NMBU Orientering18:46:02

D 50-

9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
400784Gro Hege LudvigsenMåren OK18:00:17
219115Ingrid TengeÅs-NMBU Orientering18:04:15
400598Grete BerntsenMåren OK18:04:53
506135Ellen-Christine KorenÅs-NMBU Orientering18:12:47
229702Ingunn ScheiÅs-NMBU Orientering18:13:39
91573Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering18:16:52
197992Mona StrandMåren OK18:20:19
200429Gunn-Torill HokholtKolbotn og Skimt OL18:22:51
222337May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering18:40:45

D 60-

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
150990Toril EineFossum IF18:09:32
206379Anne KaasaDriv IL18:10:13
400193Jessica KathleMåren OK18:21:26

D 70-

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
503560Unni Dirro BøhlerengenMåren OK17:59:44
221319Inger Lise BjordalOppsal Orientering18:00:52
204594Ingrid Lome HagmanKolbotn og Skimt OL18:16:43

H 11-12

9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
224129Sigurd OlaisenKolbotn og Skimt OL17:57:59
213191Henrik HarstadKolbotn og Skimt OL18:04:02
204439Rafael Ortega-BergMåren OK18:09:00
212715Viktor Meland-TangenBækkelagets SK18:10:44
234187Gavriil MorenkoÅs-NMBU Orientering18:12:46
234079Tellev GrindflekÅs-NMBU Orientering18:12:52
191110Sondre LundqvistÅs-NMBU Orientering18:16:42
204557Håvard EndresenMåren OK18:28:47
212023Magnus Friedhelm KlavenessMåren OK18:32:42

H 13-14

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
211738Markus Megard GrønliKolbotn og Skimt OL18:02:05
211952Torbjørn Walker ØrkaÅs-NMBU Orientering18:06:51
211957Anders Bredal-AndersenÅs-NMBU Orientering18:25:43
192432Erlend Bjerknes FagerlidMåren OK18:29:45
217720Jakob A. GjedeboOppsal Orientering18:54:37
212191Mikkel Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering

H 15-16

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
234086Matz Arthur Ryen AalerudÅs-NMBU Orientering17:56:57
211836David Megard GrønliKolbotn og Skimt OL18:07:10
213002Magnus EndresenMåren OK18:28:15
231284Ask OlaussenOppsal Orientering18:34:10

H 17-

9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
229709Linus OlhansÅs-NMBU Orientering17:58:37
221352Håvard HarstadKolbotn og Skimt OL18:04:30
222529Magnus NordbrødenHalden SK18:21:16
208696Kristoffer Fiane PedersenOppsal Orientering18:29:25
503256Olav Johannes DeelstraOppsal Orientering18:35:58
71500Stig Carlson StrandhagenRøyken OL18:38:38
500636Thomas RuudOppsal Orientering18:40:10
74132Andreas SævigPrivat18:43:15
187259Thor MellaOppsal Orientering18:57:47

H 40-

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
501253Gustav Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering17:58:52
506134Håkon Meland-TangenBækkelagets SK18:10:26
179401Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering18:12:16
221151Frode VigemyrKolbotn og Skimt OL18:17:23
501317Audun BjerknesMåren OK18:30:48
79721Trond Sigvald HetlandKolbotn og Skimt OL18:36:58

H 50-

14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
204449Bård BjørheiKolbotn og Skimt OL17:37:33
500051Bjørnar GammelseterKolbotn og Skimt OL17:59:57
80018Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering18:04:13
89431Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering18:08:19
241539Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering18:15:13
400006Morten KarlsenMåren OK18:19:08
97636Trond MøretrøKolbotn og Skimt OL18:27:24
235208Erlend RehnKolbotn og Skimt OL18:29:10
502121Lars Petter EndresenMåren OK18:32:47
91343Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL18:35:01
501517Arne OlaussenOppsal Orientering18:39:39
91575Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering18:40:34
221152John YtternesKolbotn og Skimt OL19:01:42
504627Trond HolterMåren OK

H 60-

7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
193685Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm18:03:31
201977Per-Erik ØstlieDriv IL18:12:19
89769Erik JonassenKolbotn og Skimt OL18:14:38
502381Stein TurtumøygardMåren OK18:16:03
501154Peter KlavenessMåren OK18:32:39
89525Jon FredriksenHauketo IF18:41:59
199744Ove MartinsenHauketo IF18:45:35

H 70-

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
204607Kolbjørn MegardKolbotn og Skimt OL18:05:21
183833Roar BjordalOppsal Orientering18:06:23
505395Hasse BergstrømIL Tyrving18:07:46
186215Geir TrøanKolbotn og Skimt OL18:36:27

D -12N

9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
224250Susanne KvedalenKolbotn og Skimt OL17:50:34
209657Thea Linnea KristiansenKolbotn og Skimt OL18:02:48
209511Lotte Hansen HauganeKolbotn og Skimt OL18:02:54
224421Pernille KristiansenKolbotn og Skimt OL18:14:36
212247Julia Meland-TangenBækkelagets SK18:16:25
212790Helene HarstadKolbotn og Skimt OL18:16:26
188056Henni Meland-TangenBækkelagets SK18:16:29
224293Astri Bredal-KnutsenÅs-NMBU Orientering18:25:19
197821Synne Schei DanevadÅs-NMBU Orientering

H -12N

9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
204501Martin R AssevKolbotn og Skimt OL17:57:38
209622Tobias Hansen HauganeKolbotn og Skimt OL18:02:33
204454Mikkel Theo KristiansenKolbotn og Skimt OL18:03:00
212506Halvor Walker ØrkaÅs-NMBU Orientering18:07:07
204444Vegard Fosse OlaisenKolbotn og Skimt OL18:09:10
224222Olav NordlieKolbotn og Skimt OL18:13:06
234094Johannes GaustadÅs-NMBU Orientering18:19:35
223938Vegard GaustadÅs-NMBU Orientering18:19:35
234202Magnus Vollset

Åpen B

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
209618Lars LøkenEsso sport18:08:23
146576Per Arne ArnesenKolbotn og Skimt OL18:11:09
204852Marie LillehammerÅs-NMBU Orientering18:13:22
224220Joakim VigemyrKolbotn og Skimt OL18:20:34
504513Espen DelpMåren OK18:48:52
181702Kjetil JacobsenHamar OK18:56:11

Åpen C

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
198793Stian LillegårdLillomarka OL17:47:10
168965Alvin Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF18:07:01
500057Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF18:07:05
212741Sigrid Aaby MøretrøKolbotn og Skimt OL18:12:25
236729Solvår KvedalenKolbotn og Skimt OL18:41:52
236757Håvard GrønliKolbotn og Skimt OL19:11:55

LangLett

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
502429Aksel Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF18:10:02
191198Thor Ivar GangnæsÅs-NMBU Orientering18:20:48
212544Lasse Bredal-KnutsenÅs-NMBU Orientering18:23:16

Annonser

IOF Eventor