Norsk Orientering

Startliste for Ringerikskarusellen 3

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Ringerikskarusellen 3
Arrangørorganisasjon: Fossekallen IL
Dato: torsdag 31 mai 2018

Nybegynnere

9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
208673Linus T. StrindebergFossekallen IL18:07:42
216753Emil T. StrindebergFossekallen IL18:07:52
217049Allan BergsrudFossekallen IL18:21:02
217060Edvard BergsrudFossekallen IL18:21:12
216689Arthur BergsrudFossekallen IL18:21:17
216697Frida Sofie AnersenFossekallen IL18:28:09
185896Maja B. HagenFossekallen IL18:28:27
208707Didrik ArnesenFossekallen IL18:28:34
185903Oliver R. SteenFossekallen IL18:28:49

D Kort B

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
220771Linn G. TobiasenRingerike OL19:01:17

D Mellom

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
220828Ida EnerhaugenRingerike OL17:58:08
222089Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL17:59:19
98609Ragnhild Elsrud HultgreenRingerike OL18:05:08
502919Grete S B HoviSkien OK18:08:26
61051Live YtrehusRingerike OL18:26:17
236810Line ArnevikRingerike OL18:53:56

H Mellom

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
87534Geir DahlRingerike OL18:00:21
236504Brede Høibak GundersenRingerike OL18:09:11
216759Torbjørn NørbeckRingerike OL18:22:04
205398Helge GrafferRingerike OL18:33:15
192203Sverre GrafferRingerike OL18:33:24
211440Hans Einar ThorsetRingerike OL18:47:16

D Lang

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
79007Kjersti StræteRingerike OL18:00:52
503318Ida HopeRingerike OL18:28:58

H Lang

11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
87126Svein RoslandHope IL17:59:33
504705Lars BerglundRingerike OL18:06:19
198554Stein Aas StræteRingerike OL18:07:08
68114Anders Beyer BrattliRingerike OL18:08:57
160321Kristian KihleRingerike OL18:09:54
98502Lars FjeldstadRingerike OL18:14:02
172011Magnus Barth GustavsenRingerike OL18:27:51
61055Juha VienaRingerike OL18:30:17
198537Morten DåsnesRingerike OL18:42:50
192379Frode LøsetRingerike OL18:45:28
236503Lars-Inge ArnevikRingerike OL18:55:05

H Kort A

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
208715Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering18:15:02
202267Jesse JentzenHadeland OL18:26:22
216647Yngve SwärdHadeland OL18:31:08

D Kort A

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
88960Bjørg GårdhammerFossekallen IL18:05:21
198645Unn Disch KihleRingerike OL18:07:52
216809Monica Støa JohansenFossekallen IL18:15:46
185900Lise LønningenFossekallen IL18:15:52
216396Marthe Sofie SkroveRingerike OL18:36:02

Annonser

IOF Eventor