Norsk Orientering

Startliste for Ungdomscup/ Klubbkamp

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Ungdomscup/ Klubbkamp
Arrangørorganisasjon: Ålgård Orientering
Dato: tirsdag 15 mai 2018

D 11-12

1 840 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
42Ada C StokkelandÅlgård Orientering17:30
43Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)17:30
44Julie M HellandEgersund OK17:30
45Mari RichterSandnes IL (Rogaland)17:30
46Norah BreivoldGanddal IL17:30
47Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)17:30

D 13-14

2 640 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
84Miriam VaalandGanddal IL17:30
85Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)17:30
86Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)17:30
87Alida OftedalÅlgård Orientering17:30
88Evelyn Fernandes NødlandSandnes IL (Rogaland)17:30
89Hilde OhrGanddal IL17:30
90Kaja Hiorth MyklatunSandnes IL (Rogaland)17:30
91Thea Beate PuntervoldEgersund OK17:30
92Anna TaksdalGanddal IL17:30
93Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)17:30

D 15-16

2 640 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
111Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb17:30
112Ingrid LamarkGanddal IL17:30
113Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb17:30

D 17-59

4 810 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
137Ragnhild AuglændGanddal IL17:30
138Janne Tjørhom AasheimGanddal IL17:30
139Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb17:30
140Ann Karin TjørhomGanddal IL17:30
141Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)17:30
142Aud Hognestad TaksdalGanddal IL17:30
143Jorunn HadlandEgersund OK17:30
144Nora SvendsenGanddal IL17:30
145Nina KarlsenStavanger Orienteringsklubb17:30
146Mariann SveinsvollGanddal IL17:30
147Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL17:30
148Jane M HellandEgersund OK17:30
149Vibeke LamarkGanddal IL17:30
150Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)17:30
151Trine BolstadGanddal IL17:30

D 60-

2 640 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
114Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubb17:30
115Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb17:30
116Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb17:30
117Inger Skretting OpstadEgersund OK17:30
118Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb17:30
119May MelingStavanger Orienteringsklubb17:30

H 11-12

1 840 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
48Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)17:30
49Livar OftedalÅlgård Orientering17:30
50Jomar Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)17:30
51Marius RøddeGanddal IL17:30
52Christopher LundÅlgård Orientering17:30
53Thord SolheimSandnes IL (Rogaland)17:30
54Øyvind Stokke SeljeskogGanddal IL17:30
55Arild Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)17:30
56Knut Halvor AmdalÅlgård Orientering17:30
57Arnfinn SolheimSandnes IL (Rogaland)17:30
58Tobias SletvoldÅlgård Orientering17:30
59Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)17:30
60Arve LundeGanddal IL17:30
61Idar JongenburgerSandnes IL (Rogaland)17:30
62Kasper BøeÅlgård Orientering17:30
63Erling Molvik JørgensenSandnes IL (Rogaland)17:30

H 13-14

2 640 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Gabriel ÅrsvollSandnes IL (Rogaland)17:30
95Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)17:30
96Eivind RothGanddal IL17:30
97Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)17:30
98Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)17:30
99Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)17:30
100Fredrik HovstadGanddal IL17:30
101Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)17:30
102Øyvind LamarkGanddal IL17:30
103Markus RichterSandnes IL (Rogaland)17:30
104Samuel A StokkelandÅlgård Orientering17:30
105Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)17:30
106Edvin AakreEgersund OK17:30
107Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)17:30
108Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb17:30
109Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)17:30
110Aksel DommersnesGanddal IL17:30

H 15-16

2 640 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
120Ole Kristian TaksdalGanddal IL17:30
121Sindre Skeie PettersonEgersund OK17:30
122Elias EidsvågGanddal IL17:30
123Markus Andreas BreivoldGanddal IL17:30
124Thomas Barvik MælandGanddal IL17:30
125Tobias RøddeGanddal IL17:30
126Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)17:30
127Åsmund Lauritz VaalandGanddal IL17:30
128Andreas Nybak UrdalGanddal IL17:30

H 17-59

4 810 m, 30 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Jan Einar ØvremoÅlgård Orientering17:30
152Lars Terje VaalandGanddal IL17:30
153Gunnar PettersonEgersund OK17:30
154Raymond B PettersenÅlgård Orientering17:30
155Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)17:30
156Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb17:30
157Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)17:30
158Kjetil SvihusGanddal IL17:30
159Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering17:30
160Fredrik SandalGanddal IL17:30
161Jon DuncanSandnes IL (Rogaland)17:30
162Jakob KarlsenGanddal IL17:30
163Sigurd R. OftedalSandnes IL (Rogaland)17:30
164Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb17:30
165Per Olav HaarrGanddal IL17:30
166Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb17:30
167Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering17:30
168Arild AasheimGanddal IL17:30
169Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb17:30
171Kim RichterSandnes IL (Rogaland)17:30
172Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb17:30
173Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)17:30
174Sturla StokkelandÅlgård Orientering17:30
175Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)17:30
176Oddvar TaksdalGanddal IL17:30
177Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb17:30
178Kjell DaleSandnes IL (Rogaland)17:30
179Joar EilevstjønnGanddal IL17:30
180Harald KalagerStavanger Orienteringsklubb17:30
181Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)17:30

H 60-

2 640 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
129Knut SkjævelandGanddal IL17:30
130Arne ØstensenStavanger Orienteringsklubb17:30
131Terje StokkelandÅlgård Orientering17:30
132Geir HusdalTIF Viking17:30
133Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb17:30
134Kjell SvihusGanddal IL17:30
135Eivind Lars RakeSandnes IL (Rogaland)17:30
136Ove OalandGanddal IL17:30

D Ny

1 720 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1Tuva Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)17:30
2Maren OftedalÅlgård Orientering17:30
3Une SvarstadSandnes IL (Rogaland)17:30
4Oda Haver WiigSandnes IL (Rogaland)17:30
5Sarah JongenburgerSandnes IL (Rogaland)17:30
6Inger RothGanddal IL17:30
7Frida RichterSandnes IL (Rogaland)17:30
8Bjørg Elin LevangSandnes IL (Rogaland)17:30
9Ida Sandal-HansenGanddal IL17:30
10Kristel HalvorsenSandnes IL (Rogaland)17:30
11Lea StokkelandÅlgård Orientering17:30
12Randi RothSandnes IL (Rogaland)17:30
13Pernille BreivoldGanddal IL17:30
14Ingeborg Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)17:30

H Ny

1 720 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
15Tormod LevangSandnes IL (Rogaland)17:30
16Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)17:30
17Vetle AdamsenÅlgård Orientering17:30
18Torkel Hiorth MyklatunSandnes IL (Rogaland)17:30
19Sondre SvihusGanddal IL17:30
20Finlay DuncanSandnes IL (Rogaland)17:30
21Lars OftedalSandnes IL (Rogaland)17:30
22Noa Sandal-HansenGanddal IL17:30
23Oskar SletvoldÅlgård Orientering17:30

B-Åpen

2 640 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
64Pernille HovstadGanddal IL17:30
65Hilde HetlandEgersund OK17:30
66Barbro SandalGanddal IL17:30
67Nils Helge AmdalÅlgård Orientering17:30
68Geir HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)17:30
69David Jess LinjordGanddal IL17:30
70Jon MyklatunSandnes IL (Rogaland)17:30
71Arild SvihusGanddal IL17:30
72Bente Fjermestad-EieSandnes IL (Rogaland)17:30
73Tore RøddeGanddal IL17:30
74Helge HundeideSandnes IL (Rogaland)17:30
75Anders Jess LinjordGanddal IL17:30
76Julie PuntervoldEgersund OK17:30
77Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)17:30
78Aase SveinsvollGanddal IL17:30
79Jarl ValdalSandnes IL (Rogaland)17:30
80Anna Alexandra WirowskiGanddal IL17:30
81TorSverre E. SkåraEgersund OK17:30
82Maria Nilsson RøddeGanddal IL17:30
83May Bente ValdalSandnes IL (Rogaland)17:30

C-Åpen

1 840 m, 18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
24Gørild EspedalSandnes IL (Rogaland)17:30
25Kristin Furre OweGanddal IL17:30
26Åsa ChristiansenSandnes IL (Rogaland)17:30
27Mari BremnesGanddal IL17:30
28Oliver DuncanSandnes IL (Rogaland)17:30
29Thomas DuncanSandnes IL (Rogaland)17:30
30Gry Stangeland LundeGanddal IL17:30
31Ragnhild ChristiansenSandnes IL (Rogaland)17:30
32Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)17:30
33Håkon Stokke SeljeskogGanddal IL17:30
34Annabell PflugerSandnes IL (Rogaland)17:30
35Unni Byberg MæstadGanddal IL17:30
36Gunhild OftedalSandnes IL (Rogaland)17:30
37Grete Stokke SeljeskogGanddal IL17:30
38Gezien JongenburgerSandnes IL (Rogaland)17:30
39Elias AdamsenÅlgård Orientering17:30
40Johan RasmussenSandnes IL (Rogaland)17:30
41Anja VistnesSandnes IL (Rogaland)17:30

Annonser

IOF Eventor