Norsk Orientering

Startliste for Norsk O-festival mellom Elite

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-festival mellom Elite
Arrangørorganisasjon: Fossum IF
Dato: søndag 24 juni 2018

D 17-18 E

3 830 m, 69 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
508Marte Karine LarsenKongsberg OL10:16
509Dina ReitanFreidig10:18
511Marie Lindløv JensenSarpsborg OL10:22
512Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL10:24
513Idunn StrandIL BUL-Tromsø10:26
514Tomine Lysaker SandenEiker OL10:28
515Hanne Helmine RogstadNidarøst OK10:30
516Christine HoenEiker OL10:32
517Sigrid EkelandOddersjaa SSK10:34
518Tuva Aas StræteRingerike OL10:36
519Emma Meyer LarssonIL Tyrving10:38
520Johanna Källvik-LeufvénÅmåls OK10:40
521Carmen DirroMåren OK10:42
522Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF10:44
523Kathinka RogstadKongsberg OL10:46
524Eli KolstadMo OK10:48
525Helene EgerKongsberg OL10:50
526Tove PetterssonOK Roxen10:52
527Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK10:54
528Kamilla LomeHamar OK10:56
529Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)10:58
530Tora IndregardIL BUL-Tromsø11:00
531Ida MonsenEgersund OK11:02
532Hanne Eide RappRaumar Orientering11:04
533Oda GjerdahlBerger og Svelvik OL11:06
534Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK11:08
535Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering11:10
536Ingeborg RognstadHadeland OL11:12
537Ada WulfsbergNydalens SK11:14
538Anna Vangen LunåsmoTynset IF11:16
539Ane-Marte Borg HanssenIL BUL-Tromsø11:18
540Ingrid Lund HovdenIL Tyrving11:20
541Tonje Rognerud BøeFossum IF11:22
542Sarah WølloKongsberg OL11:24
543Maria Rørvik HaverLillomarka OL11:26
544Linn Mei WaalerMåren OK11:28
545Frida Bakken UlsethNydalens SK11:30
546Silje MorlandstøEiker OL11:32
547Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL11:34
548Kristine Eide RappRaumar Orientering11:36
549Mari Strømme LidVaregg Fleridrett11:38
550Mari Kilskar GrevskottFrol IL11:40
551Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular11:42
552Ingvild LangeggenKongsberg OL11:44
553Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK11:46
554Mina JørgensenIL Tyrving11:48
555Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett11:50
556Malin HaugeHisøy OK11:52
557Andrea RanvikKonnerud IL11:54
558Solveig LetmolieEiker OL11:56
559Andrea VaneboKongsberg OL11:58
560Karoline BjørnerødOK Moss12:00
561Janne Tjørhom AasheimGanddal IL12:02
562Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb12:04
563Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL12:06
564Anniken RanvikKonnerud IL12:08
565Silje Marie VågeAsker Skiklubb12:10
566Tale StrandKongsberg OL12:12
567Marie LilandNydalens SK12:14
568Ane Sofie KroghOppsal Orientering12:16
569Lene Berg HanssenByåsen IL12:18
570Karen Hoel JomaasFossum IF12:20
571Aurora GjølsjøOK Moss12:22
572Jenny BaklidKonnerud IL12:24
573Hedda Raadal BjørloHalden SK12:26
574Pernille KatlaFossum IF12:28
575Hanne VassendPorsgrunn OL12:30
576Marlin HaavengenKongsberg OL12:32
577Ingrid G. KvålsgardFossum IF12:34

D 19-20 E

4 060 m, 44 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
408Emilie Liabakk EriksenNOTEAM11:00
409Ella Arentz HagenSandefjord OK11:02
410Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering11:04
411Sigrid Saur ModahlFredrikstad SK11:06
412Kristina VollHaugesund IL Orientering11:08
413Anine LomeHamar OK11:10
414Lara MolloyWellington Orienteering Club11:12
415Synne SkjærsteinIL Tyrving11:14
416Tonje Aasheim NymarkNTNUI11:16
417Elin GranstedtIK Hakarpspojkarna11:18
418Marit Melby JacobsenNTNUI11:20
419Marte Lien JohnsenByåsen IL11:22
420Kårhild Husby NordstadNTNUI11:24
421Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering11:26
422Maiken Økern HågårdKonnerud IL11:28
423Karine VestølVegårshei IL11:30
424Idunn HaavengenNTNUI11:32
425Maria Ulseth SylteFreidig11:34
426Margrethe WisløffAsker Skiklubb11:36
427Vera MelkildFreidig11:38
428Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK11:40
429Thea DyrkornEiker OL11:42
430Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb11:44
431Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK11:46
432Thea Sildnes BaklidKonnerud IL11:48
433Line SølbergIL Leik11:50
434Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)11:52
435Anniken Eriksrud KarlsenNTNUI11:54
436Aurora MoholthKongsberg OL11:56
437Agnethe HasliGjø-Vard OL11:58
438Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering12:00
439Emilie WestinNydalens SK12:02
440Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)12:04
441Anne Willkommen EikenNTNUI12:06
442Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK12:08
443Malin SandstadFreidig12:10
444Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF12:12
445Oda J SikkelandIL Tyrving12:14
446Ane DyrkornEiker OL12:16
447Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss12:18
448Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb12:20
449Ragnhild EideByåsen IL12:22
450Synne StrandAsker Skiklubb12:24
451Karoline AuneHalden SK12:26

D 21-E

4 460 m, 83 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
309Michela GuizzardiCUS Bologna10:18
310Kristin BrekkeNTNUI10:20
311Fanny Horn BirkelandLillehammer OK10:22
312Martha Kalvig SkoganNydalens SK10:24
313Ingvild BrekkeNTNUI10:26
314Inger Liv BjerkreimLillehammer OK10:28
315Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL10:30
316Ingvild Maalen-JohansenÅs-NMBU Orientering10:32
317Solveig BlindheimNTNUI10:34
318Lene Therese MyrlandNTNUI10:36
319Pauline Røstum BellingmoNTNUI10:38
320Dorthe Kühl PetersenLillomarka OL10:40
321Ingrid BergeIL Tyrving10:42
322Aurora FossøyNTNUI10:44
323Mariann UlvestadBækkelagets SK10:46
324Marianne Opsahl BredesenNTNUI10:48
325Åshild KolstadNTNUI10:50
326Marte NarumNydalens SK10:52
327Julie StørmerFossum IF10:54
328Hanna Fiskum NordbrødenFredrikstad SK10:56
329Kristine FjeldboIL Tyrving10:58
330Tone E LyeNydalens SK11:00
331Emma ArnesenByåsen IL11:02
332Solveig BlandkjennIL Tyrving11:04
333Gry GranstedtNTNUI11:06
334Live Bredholt JørgensenNTNUI11:08
335Marta UlvensøenNTNUI11:10
336Kari SvingheimLillehammer OK11:13
337Anne Johanne Lind NørbechNydalens SK11:14
338Vilde MalmeiNTNUI11:16
339Gunhild Rogne HallandNydalens SK11:18
340Marte Hoff HagenNTNUI11:20
341Tonje VassendNTNUI11:22
342Ingeborg Ellegaard MelbyNTNUI11:24
343Lone Malmgren MolstadHalden SK11:26
344Hanne SandstadFreidig11:28
345Therese HaareKonnerud IL11:30
346Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering11:32
347Kristine BergliaEiker OL11:34
348Bodil HelgerudHalden SK11:36
349Mathilde RundhaugFrol IL11:38
350Alicia FribergIF Hagen11:40
351Kamilla OlaussenFredrikstad SK11:42
352Runa FremstadLarvik OK11:44
353Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering11:46
354Ida TiltnesIL Tyrving11:48
355Evine Westli AndersenLøten o-lag11:50
356Åsne Skram TrømborgNTNUI11:52
357Nina Aasheim BirkelandNTNUI11:54
358Siri UlvestadNydalens SK11:56
359Marthe GløersenBækkelagets SK11:58
360Emmi JokelaIFK Göteborg12:00
361Emilie Westli AndersenLøten o-lag12:02
362Christiane TrösseVaregg Fleridrett12:04
363Eirin Svanøe-HafstadFrol IL12:06
364Vera MullerovaAmager Orienteringsklub12:08
365Milla MattilaHelsingin Suunistajat12:10
366Ingrid LundanesNTNUI12:12
367Karen Oline KolstadNTNUI12:14
368Pihla OtsamoHelsingin Suunistajat12:16
369Ingrid GulbrandsenNTNUI12:18
370Ragnhild HjermstadFossum IF12:20
371Arntraut GötschIL BUL-Tromsø12:22
372Emma JohanssonEmblem IL12:24
373Agnes LeoHalden SK12:26
374Synnøve BråtenVegårshei IL12:28
375Delphine PoirotLillomarka OL12:30
376Iliana IlievaHalden SK12:32
377Maren Jansson HaverstadNTNUI12:34
378Lone BrochmannBækkelagets SK12:36
379Marie OlaussenFredrikstad SK12:38
380Krystal NeumannJärla Orientering12:40
381Miri Thrane ØdumIFK Göteborg12:42
382Ingeborg EideByåsen IL12:44
383Kristin Löfgren JohansenVaregg Fleridrett12:46
384Sofie BachmannOLV Baselland12:48
385Anne M Hausken NordbergNydalens SK12:50
386Aleksandra HornikPaimion Rasti12:52
387Ingjerd MyhreKongsberg OL12:54
388Sigrid AlexandersenNTNUI12:56
389Andrine BenjaminsenLillomarka OL12:58
390Ida Marie Næss BjørgulPaimion Rasti13:00
391Marianne AndersenKristiansand OK13:02

H 17-18E

4 230 m, 77 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
208Elias ØhmanGjø-Vard OL10:15
209Per Clemet WisløffAsker Skiklubb10:17
210Jonatan AuneHalden SK10:19
211Jonas GrønliFreidig10:21
212Emil StørmerFossum IF10:23
213Eric BerlinTrollhättans SOK10:25
214Eirik ImrikFredrikstad SK10:27
215Trygve MyhrAsker Skiklubb10:29
216Tor Magnus GrøstadØstmarka OK10:31
217Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø10:33
218Trygve KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering10:35
219Johannes LangaasNidarøst OK10:37
220Jo Even KolstadFreidig10:39
221Nikolai NordhaugKonnerud IL10:41
222Andreas RambergØstmarka OK10:43
223Audun BerganNydalens SK10:45
224Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering10:47
225Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular10:49
226Elias BergsetIL Veten10:51
227Even GravningenStokke IL10:53
228Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett10:55
229Knut SelstadFossum IF10:57
230Runar Saur ModahlFredrikstad SK10:59
231Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn11:01
232Petter Astrup ArnesenHeming Orientering11:03
233Scott JuvikIL Gular11:05
234Peter GisholtFossum IF11:07
235Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn11:09
236Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK11:11
237Gaute Kvittum NytrøenTynset IF11:13
238Njaal Ellegaard MelbyVang OL11:15
239Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL11:17
240Eirik BlågestadIndre Østfold OK11:19
241Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL11:21
242Eirik Høst FossgardLillomarka OL11:23
243Audun Melby JacobsenLardal OL11:25
244Johan Kristian UndelandSturla, IF11:27
245Håkon HolstadFreidig11:29
246Sondre OttesenFredrikstad SK11:31
247Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL11:33
248Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb11:35
249Anders HorveiRaumar Orientering11:37
250Mathias RosenlundVaregg Fleridrett11:39
251Matias NissenFreidig11:41
252Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering11:43
253Eskil FrøislandVang OL11:45
254Ruben KobbeltvedtHaugesund IL Orientering11:47
255Magnus GjerstadVaregg Fleridrett11:49
256Aslak HeimdalKonnerud IL11:51
257Petter Liabakk EriksenByåsen IL11:53
258Eivind Berner MyhreFossum IF11:55
259Bendik EliassenFredrikstad SK11:57
260Kristian RykkjeVaregg Fleridrett11:59
261Vegard KittilsenFreidig12:01
262David RundeKristiansand OK12:03
263Sivert Sande KvermeFossum IF12:05
264Jostein Svaland DaleVang OL12:07
265Kristian Fredrik LynumFreidig12:09
266Even LindaasVang OL12:11
267Trym B IslandOL Tønsberg og omegn12:13
268Kristian PyttenKristiansand OK12:15
269Lars SandstadFreidig12:17
270Stian RykkjeVaregg Fleridrett12:19
271Rasmus MathisenPorsgrunn OL12:21
272Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering12:23
273Elias Skjolden SørensenLillomarka OL12:25
274Skjalg NysæterSkien OK12:27
275Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb12:29
276Niels Christian HellerudHalden SK12:31
277Sander ArntzenAsker Skiklubb12:33
278Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK12:35
279Mats EidsmoFreidig12:37
280Lars Young VikNydalens SK12:39
281Simen Spets StorhovFreidig12:41
282Marius AurebekkKristiansand OK12:43
283Anders VestølVegårshei IL12:45
284Jens Johan BrekkeLillomarka OL12:47

H 19-20E

4 500 m, 54 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
105Erlend BrendstuenHalden SK10:19
106Henrik André LarsenKongsberg OL10:21
107Sverre NarumVang OL10:23
108Axel HoveidAsker Skiklubb10:25
110Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett10:29
111Even-Johan KaspersenMo OK10:31
112August Asheim BirkelandHalden SK10:33
113Haakon JohannesenIndre Østfold OK10:35
114Ole Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering10:37
115Ruairi LongUniversity College Dublin OC10:39
116Jan Erik NaessFossum IF10:41
117Jørgen WulfsbergNydalens SK10:43
118Einar EkelandOddersjaa SSK10:45
119Håkon LundKongsberg OL10:47
120Øystein Fruseth ChristiansenNTNUI10:49
121Håvard SolbakkenBodø og Omegn IF Orientering10:51
122Bjørn Anders FlågenHeming Orientering10:53
123Simen BallangrudOL Toten-Troll10:55
124Tarjei HoloFossum IF10:57
125Joar GjerdahlKonnerud IL10:59
126Ole Martin EdstrømNTNUI11:01
127Fredrik SandnesFreidig11:03
128Sturla FrydenlundNTNUI11:05
129Erling HjermstadFossum IF11:07
130Tobias KristensenNTNUI11:09
131Lavran ThorstensenOppsal Orientering11:11
132Mathias GløersenBækkelagets SK11:13
133Styrk Hundseid KamsvågIL Tyrving11:15
134Jostein TandbergNydalens SK11:17
135Sindre R HoltHedrum OL11:19
136Mathias HermstadFreidig11:21
137Anders HaugskottOL Trollelg11:23
138Martin Borge HeirFossum IF11:25
139Oscar LyngenFreidig11:27
140Tord StrandKongsberg OL11:29
141Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK11:31
142Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK11:33
143Christian MichelsenOK Pan Århus11:35
144Bjørnar LøvliAsker Skiklubb11:37
145Lars SolliMo OK11:39
146Marius PyttenKristiansand OK11:41
147Lukas LilandNydalens SK11:43
148Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering11:45
149Olav Milian Schmitt GranNTNUI11:47
150Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb11:49
151Jørgen BaklidKonnerud IL11:51
152Øyvind HjermstadFossum IF11:53
153Eirik Langedal BreivikNydalens SK11:55
154Anders HagaRaumar Orientering11:57
155Sebastian DalandKristiansand OK11:59
156Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK12:01
157Einar MelsomFossum IF12:03
158Kasper FosserHeming Orientering12:05
159Oskar Spets StorhovFreidig12:07

H 21-E

5 500 m, 83 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
609Brodie NankervisLillomarka OL10:09
1Matt DoyleAbominable O-Men10:11
2Jonas Klausen EspedalNTNUI10:13
3Sindre RønningNydalens SK10:15
4Erling SommerfeldtTurun Metsänkävijät10:17
5Gunnar A FiskumIL Tyrving10:19
6Peter NordbrødenNTNUI10:21
7Karl FremstadIL Tyrving10:23
8Jarrah DayAustralopers Orienteering Club10:25
9Oskar RøenVaregg Fleridrett10:27
10Vegard Blomseth JohnsenNTNUI10:29
11Øyvind WiggenByåsen IL10:31
12Per Melander OftenNydalens SK10:33
13Mattis HoltFreidig10:35
14Rasmus Palmqvist AslaksenIFK Lidingö SOK10:37
15Oskar StørmerFossum IF10:39
16Simen Eid NielsenNTNUI10:41
17Albin LillieströmFreidig10:43
18Jakob Kalvig SkoganNTNUI10:45
19Nick GebertOLK Wiggertal10:47
20Elias T. MølnvikNTNUI10:49
21Jørgen FrøydLarvik OK10:51
22Lars OwrenFreidig10:53
23Sverre Turter SandvoldNydalens SK10:55
24Vetle ChristiansenBækkelagets SK10:57
25Kin Kwan KwokOAHK10:59
26Sindre JohannessenFreidig11:01
27Espen Nordbrøden FiskumFredrikstad SK11:03
28Markus HolterHalden SK11:05
29Mats NordbrødenHalden SK11:07
30Henrik EijsinkNydalens SK11:09
31Martin VisterFrol IL11:11
32Morten JørgensenKristiansand OK11:13
33Andreas Svingheim MagerøyLillehammer OK11:15
34Anders NordbergNydalens SK11:17
35Tobia PezzatiTampereen Pyrintö11:19
36Marco SeppiCUS Bologna11:21
37Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering11:23
38Rasmus Rørholt TheisenNTNUI11:25
39Anders Felde OlaussenNTNUI11:27
40Stian SundsvikFrol IL11:29
41Carl Petter LyngenFrol IL11:31
42Gaute FriestadKristiansand OK11:33
43Bojan BlumensteinNydalens SK11:35
44Matthew SpeakeBækkelagets SK11:37
45Dag BlandkjennKristiansand OK11:39
46Vegard Jarvis WestergårdNTNUI11:41
47Kent OhlssonSödertälje-Nykvarn Orientering11:43
48Isak BergsetFrol IL11:45
49Håvard Wedege IrgensKristiansand OK11:47
50Topias AholaNavi11:49
51Håkon Raadal BjørloNTNUI11:51
52Emil AhlbäckFossum IF11:53
53Olai Stensland LillevoldNTNUI11:55
54Andreas SølbergIL Leik11:57
55Lari PernuEspoon Suunta11:59
56Morten Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett12:01
57Håvard HagaNydalens SK12:03
58Joonas AholaNavi12:05
59Audun HeimdalNTNUI12:07
60Anders VisterNydalens SK12:09
61Hans Petter MathisenFredrikstad SK12:11
62Vegard DanielsenKristiansand OK12:13
63Ivar LundanesIL Tyrving12:15
64Per Harald Löfgren JohansenVaregg Fleridrett12:17
65Yngve SkogstadFrol IL12:19
66Alexander ChepelinHalden SK12:21
67Arto TalvinenMS Parma12:23
68Torgeir NørbechIL Tyrving12:25
69Edgars BertuksTurun Metsänkävijät12:27
70Eirik Kamstrup HovindNydalens SK12:29
71Vetle Ruud BråtenRaumar Orientering12:31
72Sven HellmüllerBækkelagets SK12:33
73Sebastian InderstEksjö SOK12:35
74Jo Forseth IndgaardFrol IL12:37
75Thomas Natvig ÅrstadHalden SK12:39
76Paul SirumFrol IL12:41
77sr CherryNydalens SK12:43
78Ralph StreetBækkelagets SK12:45
79Jon Aukrust OsmoenNydalens SK12:47
80Håkon Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett12:49
81Gaute Hallan SteiwerFredrikstad SK12:51
82Magne DæhliHalden SK12:53

H 21-E2

5 150 m, 32 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
606Simen Hjalmar WästlundBækkelagets SK10:12
607Magne JutulstadBækkelagets SK10:14
608Magnus SvingheimRaumar Orientering10:16
610Steinar KollerudLillomarka OL10:20
611Eirik AalNTNUI10:22
612Erik PerssonOppsal Orientering10:24
613William WhiteSARUM10:26
614Eirik W. MoeLierbygda OL10:28
615Danil SalimovOrienta Ski-O10:30
616Trygve HeggedalKongsberg OL10:32
617Haakon IngvaldsenNittedal OL10:34
618Olav VestølVegårshei IL10:36
619Sindre SandvenBækkelagets SK10:38
620Carl Godager KaasBækkelagets SK10:40
621Knut AasheimHalden SK10:42
622Audun Bjerkreim NilsenFredrikstad SK10:44
623Kristoffer Fiane PedersenOppsal Orientering10:46
624Espen JakobsenIL Tyrving10:48
625Damien RenardKongsberg OL10:50
626Hans Gunnar OmdalIL Vindbjart10:52
627Peter Martinus Freyborg UranNTNUI10:54
628Sverre Bang StøengNTNUI10:56
629Gustav FiskumNTNUI10:58
630Jan KocbachFana IL11:00
631Ola KeiseråsIL Leik11:02
632Thomas RuudOppsal Orientering11:04
633Ludvig RødnesOppsal Orientering11:06
634Sigurd MelsomFossum IF11:08
635Håvard MyhreBækkelagets SK11:10
636Ola Marius PedersenOppsal Orientering11:12
637Anders BjergaardNydalens SK11:14
638Olav Johannes DeelstraOppsal Orientering11:16

Annonser

IOF Eventor