Norsk Orientering

Startliste for Norsk O-festival lang Elite

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-festival lang Elite
Arrangørorganisasjon: Fossum IF
Dato: lørdag 23 juni 2018

D 17-18 E

5 440 m, 70 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
510Marte Karine LarsenKongsberg OL10:18
511Erika Källvik-LeufvénÅmåls OK10:20
512Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL10:22
513Helene EgerKongsberg OL10:24
514Frida Bakken UlsethNydalens SK10:26
515Eli KolstadMo OK10:28
516Linn Mei WaalerMåren OK10:30
517Tuva Aas StræteRingerike OL10:32
518Marie Lindløv JensenSarpsborg OL10:34
519Ada WulfsbergNydalens SK10:36
520Emma Meyer LarssonIL Tyrving10:38
521Sigrid EkelandOddersjaa SSK10:40
522Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL10:42
523Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK10:44
524Ingrid Lund HovdenIL Tyrving10:46
525Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett10:48
526Idunn StrandIL BUL-Tromsø10:50
527Anna Vangen LunåsmoTynset IF10:52
528Kathinka RogstadKongsberg OL10:54
529Ida MonsenEgersund OK10:56
530Hedda SkatvedtRaumar Orientering10:58
531Tonje Rognerud BøeFossum IF11:00
532Ingeborg KvarmeSturla, IF11:02
533Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK11:04
534Silje MorlandstøEiker OL11:06
535Hanne Helmine RogstadNidarøst OK11:08
536Christine HoenEiker OL11:10
537Sarah WølloKongsberg OL11:12
538Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)11:14
539Tove PetterssonOK Roxen11:16
540Anna MeenPorsgrunn OL11:18
541Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF11:20
542Johanna Källvik-LeufvénÅmåls OK11:22
543Carmen DirroMåren OK11:24
544Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering11:26
545Tomine Lysaker SandenEiker OL11:28
546Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL11:30
547Ingeborg RognstadHadeland OL11:32
548Maria Rørvik HaverLillomarka OL11:34
549Ane-Marte Borg HanssenIL BUL-Tromsø11:36
550Kristine Eide RappRaumar Orientering11:38
551Tora IndregardIL BUL-Tromsø11:40
552Hanne Eide RappRaumar Orientering11:42
553Solveig LetmolieEiker OL11:44
554Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK11:46
555Malin HaugeHisøy OK11:48
556Ingvild LangeggenKongsberg OL11:50
557Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular11:52
558Tale StrandKongsberg OL11:54
559Mari Kilskar GrevskottFrol IL11:56
560Marie LilandNydalens SK11:58
561Karoline BjørnerødOK Moss12:00
562Anniken RanvikKonnerud IL12:02
563Mari Strømme LidVaregg Fleridrett12:04
564Andrea RanvikKonnerud IL12:06
565Mina JørgensenIL Tyrving12:08
566Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb12:10
567Andrea VaneboKongsberg OL12:12
568Silje Marie VågeAsker Skiklubb12:14
569Janne Tjørhom AasheimGanddal IL12:16
570Ane Sofie KroghOppsal Orientering12:18
571Karen Hoel JomaasFossum IF12:20
572Aurora GjølsjøOK Moss12:22
573Jenny BaklidKonnerud IL12:24
574Lene Berg HanssenByåsen IL12:26
575Marlin HaavengenKongsberg OL12:28
576Hedda Raadal BjørloHalden SK12:30
577Ingrid G. KvålsgardFossum IF12:32
578Hanne VassendPorsgrunn OL12:34
579Pernille KatlaFossum IF12:36

D 19-20 E

6 430 m, 40 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
417Karine VestølVegårshei IL10:33
410Emilie Liabakk EriksenByåsen IL10:49
412Maiken Økern HågårdKonnerud IL10:53
413Idunn HaavengenNTNUI10:55
414Lara MolloyWellington Orienteering Club10:57
415Maria Ulseth SylteFreidig10:59
416Tonje Aasheim NymarkNTNUI11:01
418Marit Melby JacobsenNTNUI11:05
419Kristina VollHaugesund IL Orientering11:07
420Elin GranstedtIK Hakarpspojkarna11:09
421Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering11:11
422Kårhild Husby NordstadNTNUI11:13
423Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering11:15
424Marte Lien JohnsenByåsen IL11:17
425Thea DyrkornEiker OL11:19
426Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK11:21
427Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering11:23
428Emilie WestinNydalens SK11:25
429Line SølbergIL Leik11:27
430Vera MelkildFreidig11:29
431Thea Sildnes BaklidKonnerud IL11:31
432Aurora MoholthKongsberg OL11:33
433Agnethe HasliGjø-Vard OL11:35
434Anne Willkommen EikenNTNUI11:37
435Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)11:39
436Margrethe WisløffAsker Skiklubb11:41
437Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)11:43
438Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb11:45
439Anniken Eriksrud KarlsenNTNUI11:47
440Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb11:49
441Oda J SikkelandIL Tyrving11:51
442Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK11:53
443Karoline AuneHalden SK11:55
444Ane DyrkornEiker OL11:57
445Malin SandstadFreidig11:59
446Ragnhild EideByåsen IL12:01
447Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF12:03
448Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss12:05
449Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK12:07
450Synne StrandAsker Skiklubb12:09

D 21-E

8 270 m, 70 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
309Anne Johanne Lind NørbechNydalens SK10:38
310Nina Aasheim BirkelandNTNUI10:40
311Pauline Røstum BellingmoNTNUI10:42
312Aurora FossøyNTNUI10:44
313Åshild KolstadNTNUI10:46
314Ingvild WangNTNUI10:48
315Inger Liv BjerkreimLillehammer OK10:50
316Martha Kalvig SkoganNydalens SK10:52
317Lene Therese MyrlandNTNUI10:54
318Marte NarumNydalens SK10:56
319Dorthe Kühl PetersenLillomarka OL10:58
320Mariann UlvestadBækkelagets SK11:00
321Kristine FjeldboIL Tyrving11:02
322Julie StørmerFossum IF11:04
323Tone E LyeNydalens SK11:06
324Emma ArnesenByåsen IL11:08
325Solveig BlandkjennIL Tyrving11:10
326Live Bredholt JørgensenNTNUI11:12
327Marta UlvensøenNTNUI11:14
329Vilde MalmeiNTNUI11:18
330Gunhild Rogne HallandNydalens SK11:20
331Marte Hoff HagenNTNUI11:22
332Vigdis HobølOppsal Orientering11:24
333Tonje VassendNTNUI11:26
334Ingeborg Ellegaard MelbyNTNUI11:28
335Linn HokholtIL Tyrving11:30
336Hanne SandstadFreidig11:32
337Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering11:34
338Kristine BergliaEiker OL11:36
339Marion HuberNydalens SK11:38
340Alicia FribergIF Hagen11:40
341Kamilla OlaussenFredrikstad SK11:42
342Runa FremstadLarvik OK11:44
343Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering11:46
344Ida TiltnesIL Tyrving11:48
345Evine Westli AndersenLøten o-lag11:50
346Åsne Skram TrømborgNTNUI11:52
347Michela GuizzardiCUS Bologna11:54
348Siri UlvestadNydalens SK11:56
349Marthe GløersenBækkelagets SK11:58
350Emmi JokelaIFK Göteborg12:00
351Emilie Westli AndersenLøten o-lag12:02
352Christiane TrösseVaregg Fleridrett12:04
353Eirin Svanøe-HafstadFrol IL12:06
354Vera MullerovaAmager Orienteringsklub12:08
355Milla MattilaHelsingin Suunistajat12:10
356Ingrid LundanesNTNUI12:12
357Karen Oline KolstadNTNUI12:14
358Pihla OtsamoHelsingin Suunistajat12:16
359Louise OramBækkelagets SK12:18
360Ingrid GulbrandsenNTNUI12:20
361Ragnhild HjermstadFossum IF12:22
362Arntraut GötschIL BUL-Tromsø12:24
363Emma JohanssonEmblem IL12:26
364Synnøve BråtenVegårshei IL12:28
365Delphine PoirotLillomarka OL12:30
366Iliana IlievaHalden SK12:32
367Maren Jansson HaverstadNTNUI12:34
368Kine Hallan SteiwerHalden SK12:36
369Marie OlaussenFredrikstad SK12:38
370Lizzie InghamHalden SK12:40
371Krystal NeumannJärla Orientering12:42
372Miri Thrane ØdumIFK Göteborg12:44
373Ingeborg EideByåsen IL12:46
374Kristin Löfgren JohansenVaregg Fleridrett12:48
375Sofie BachmannOLV Baselland12:50
376Aleksandra HornikPaimion Rasti12:52
377Sigrid AlexandersenNTNUI12:54
378Andrine BenjaminsenLillomarka OL12:56
379Marianne AndersenKristiansand OK12:58

H 17-18E

7 420 m, 76 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
208Jonatan AuneHalden SK10:26
209Erik ErikssonOK Älgen10:28
211Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering10:32
212Trygve MyhrAsker Skiklubb10:34
213Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL10:36
214Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett10:38
215Even GravningenStokke IL10:40
216Andreas RambergØstmarka OK10:42
217Johan Kristian UndelandSturla, IF10:44
218Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb10:46
219Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK10:48
220Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø10:50
221Eric BerlinTrollhättans SOK10:52
222Tor Magnus GrøstadØstmarka OK10:54
223Audun BerganNydalens SK10:56
224Peter GisholtFossum IF10:58
225Elias BergsetIL Veten11:00
226Emil StørmerFossum IF11:02
227Johannes LangaasNidarøst OK11:04
228Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering11:06
229Matias NissenFreidig11:08
230Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn11:10
231Eskil FrøislandVang OL11:12
232Eirik BlågestadIndre Østfold OK11:14
233Knut SelstadFossum IF11:16
234Njaal Ellegaard MelbyVang OL11:18
235Nikolai NordhaugKonnerud IL11:20
236Runar Saur ModahlFredrikstad SK11:22
237Gaute Kvittum NytrøenTynset IF11:24
238Håkon HolstadFreidig11:26
239Ruben KobbeltvedtHaugesund IL Orientering11:28
240Scott JuvikIL Gular11:30
241Sondre OttesenFredrikstad SK11:32
242Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn11:34
243Eirik Høst FossgardLillomarka OL11:36
244Anders HorveiRaumar Orientering11:38
245Per Clemet WisløffAsker Skiklubb11:40
246Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL11:42
247Jo Even KolstadFreidig11:44
248Mathias RosenlundVaregg Fleridrett11:46
249Eirik ImrikFredrikstad SK11:48
250Audun Melby JacobsenLardal OL11:50
251Jonas GrønliFreidig11:52
252Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular11:54
253Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL11:56
254Trygve KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering11:58
255Elias Skjolden SørensenLillomarka OL12:00
256Trym B IslandOL Tønsberg og omegn12:02
257Sivert Sande KvermeFossum IF12:04
258Lars SandstadFreidig12:06
259Aslak HeimdalKonnerud IL12:08
260Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering12:10
261Even LindaasVang OL12:12
262Bendik EliassenFredrikstad SK12:14
263Jostein Svaland DaleVang OL12:16
264Kristian RykkjeVaregg Fleridrett12:18
265David RundeKristiansand OK12:20
266Rasmus MathisenPorsgrunn OL12:22
267Kristian PyttenKristiansand OK12:24
268Skjalg NysæterSkien OK12:26
269Petter Liabakk EriksenByåsen IL12:28
270Magnus GjerstadVaregg Fleridrett12:30
271Eivind Berner MyhreFossum IF12:32
272Vegard KittilsenFreidig12:34
273Stian RykkjeVaregg Fleridrett12:36
274Kristian Fredrik LynumFreidig12:38
275Anders VestølVegårshei IL12:40
276Simen Spets StorhovFreidig12:42
277Jens Johan BrekkeLillomarka OL12:44
278Sander ArntzenAsker Skiklubb12:46
279Mats EidsmoFreidig12:48
280Marius AurebekkKristiansand OK12:50
281Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb12:52
282Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK12:54
283Niels Christian HellerudHalden SK12:56
284Lars Young VikNydalens SK12:58

H 19-20E

9 080 m, 52 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
107Erlend BrendstuenHalden SK10:43
108Henrik André LarsenKongsberg OL10:45
109Axel HoveidAsker Skiklubb10:47
111Ole Martin EdstrømNTNUI10:51
112Ruairi LongUniversity College Dublin OC10:53
114Simen BallangrudOL Toten-Troll10:57
115Jan Erik NaessFossum IF10:59
116Håvard SolbakkenBodø og Omegn IF Orientering11:01
117Håkon LundKongsberg OL11:03
118Tarjei HoloFossum IF11:05
119Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett11:07
120Erling HjermstadFossum IF11:09
121Sturla FrydenlundNTNUI11:11
122Joar GjerdahlKonnerud IL11:13
113Einar EkelandOddersjaa SSK11:14
123August Asheim BirkelandHalden SK11:15
124Jørgen WulfsbergNydalens SK11:17
125Tobias KristensenNTNUI11:19
126Bjørn Anders FlågenHeming Orientering11:21
127Ole Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering11:23
128Lavran ThorstensenOppsal Orientering11:25
129Øystein Fruseth ChristiansenNTNUI11:27
130Even-Johan KaspersenMo OK11:29
131Christian MichelsenOK Pan Århus11:31
132Oscar LyngenFreidig11:33
133Bjørnar LøvliAsker Skiklubb11:35
134Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK11:37
135Styrk Hundseid KamsvågIL Tyrving11:39
136Sindre R HoltHedrum OL11:41
137Olav Milian Schmitt GranNTNUI11:43
138Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK11:45
139Mathias GløersenBækkelagets SK11:47
140Anders HaugskottOL Trollelg11:49
141Mathias HermstadFreidig11:51
142Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering11:53
143Marius PyttenKristiansand OK11:55
144Martin Borge HeirFossum IF11:57
145Tord StrandKongsberg OL11:59
146Jostein TandbergNydalens SK12:01
147Lars SolliMo OK12:03
148Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK12:05
149Håvard Sandstad EidsmoFreidig12:07
150Lukas LilandNydalens SK12:09
151Sebastian DalandKristiansand OK12:11
152Anders HagaRaumar Orientering12:13
153Einar MelsomFossum IF12:15
154Kasper FosserHeming Orientering12:17
155Øyvind HjermstadFossum IF12:19
156Eirik Langedal BreivikNydalens SK12:21
157Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb12:23
158Jørgen BaklidKonnerud IL12:25
159Oskar Spets StorhovFreidig12:27

H 21-E

12 130 m, 102 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
104Marco SeppiCUS Bologna09:52
102Magnus SvingheimRaumar Orientering09:56
101Lars Steinar HefreBø OL09:58
1Simen Hjalmar WästlundBækkelagets SK10:00
2Øivind Thorvald Due TrierNydalens SK10:02
3Jonas Klausen EspedalNTNUI10:04
4Matt DoyleAbominable O-Men10:06
5Steinar KollerudLillomarka OL10:08
6Olav VestølVegårshei IL10:10
7Johan HellmanVänersborgs SK10:12
8Haakon IngvaldsenNittedal OL10:14
9Trygve HeggedalKongsberg OL10:16
10Kjell Erik RøislandSøgne og Songdalen OK10:18
11William WhiteSARUM10:20
12Eirik AalNTNUI10:22
13Espen JakobsenIL Tyrving10:24
14Carl Godager KaasBækkelagets SK10:26
15Audun WeltzienIL Tyrving10:28
16Hans Gunnar OmdalIL Vindbjart10:30
17Håvard TveiteÅs-NMBU Orientering10:32
18Sverre Bang StøengNTNUI10:34
19Ola KeiseråsIL Leik10:36
20Ludvig RødnesOppsal Orientering10:38
21Håvard MyhreBækkelagets SK10:40
22Erling SommerfeldtTurun Metsänkävijät10:42
23Gunnar A FiskumIL Tyrving10:44
24Jarrah DayAustralopers Orienteering Club10:46
25Oskar RøenVaregg Fleridrett10:48
26Sverre Waaler KaasNydalens SK10:50
27Vegard Blomseth JohnsenNTNUI10:52
28Øyvind WiggenByåsen IL10:54
29Dag Steinar RagvinBø OL10:56
30Mattis HoltFreidig10:58
31Rasmus Palmqvist AslaksenIFK Lidingö SOK11:00
32Oskar StørmerFossum IF11:02
33Simen Eid NielsenNTNUI11:04
34Albin LillieströmFreidig11:06
35Jakob Kalvig SkoganNTNUI11:08
36Nick GebertOLK Wiggertal11:10
37Elias T. MølnvikNTNUI11:12
38Jørgen FrøydLarvik OK11:14
39Lars OwrenFreidig11:16
40Sverre Turter SandvoldNydalens SK11:18
41Thomas NipenBækkelagets SK11:20
42Vetle ChristiansenBækkelagets SK11:22
43Kin Kwan KwokOAHK11:24
44Øyvind HelgerudHalden SK11:26
45Mathias NipenBækkelagets SK11:28
46Sindre JohannessenFreidig11:30
47Espen Nordbrøden FiskumFredrikstad SK11:32
48Markus HolterHalden SK11:34
49Henrik EijsinkNydalens SK11:36
50Martin VisterFrol IL11:38
51Morten JørgensenKristiansand OK11:40
52Andreas Svingheim MagerøyLillehammer OK11:42
53Anders NordbergNydalens SK11:44
54Tobia PezzatiTampereen Pyrintö11:46
56Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering11:50
57Rasmus Rørholt TheisenNTNUI11:52
58Anders Felde OlaussenNTNUI11:54
59Stian SundsvikFrol IL11:56
60Carl Petter LyngenFrol IL11:58
61Gaute FriestadKristiansand OK12:00
62Bojan BlumensteinNydalens SK12:02
63Matthew SpeakeBækkelagets SK12:04
64Dag BlandkjennKristiansand OK12:06
65Vegard Jarvis WestergårdNTNUI12:08
66Kent OhlssonSödertälje-Nykvarn Orientering12:10
67Isak BergsetFrol IL12:12
68Håvard Wedege IrgensKristiansand OK12:14
69Topias AholaNavi12:16
70Håkon Raadal BjørloNTNUI12:18
71Emil AhlbäckFossum IF12:20
72Olai Stensland LillevoldNTNUI12:22
73Andreas SølbergIL Leik12:24
74Lari PernuEspoon Suunta12:26
75Morten Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett12:28
76Håvard HagaNydalens SK12:30
77Joonas AholaNavi12:32
78Audun HeimdalNTNUI12:34
79Anders VisterNydalens SK12:36
80Hans Petter MathisenFredrikstad SK12:38
81Vegard DanielsenKristiansand OK12:40
82Ivar LundanesIL Tyrving12:42
83Per Harald Löfgren JohansenVaregg Fleridrett12:44
84Yngve SkogstadFrol IL12:46
85Alexander ChepelinHalden SK12:48
86Arto TalvinenMS Parma12:50
87Torgeir NørbechIL Tyrving12:52
88Edgars BertuksTurun Metsänkävijät12:54
89Eirik Kamstrup HovindNydalens SK12:56
90Vetle Ruud BråtenRaumar Orientering12:58
91Sven HellmüllerBækkelagets SK13:00
92Sebastian InderstEksjö SOK13:02
93Jo Forseth IndgaardFrol IL13:04
94Thomas Natvig ÅrstadHalden SK13:06
95Paul SirumFrol IL13:08
96Alan CherryNydalens SK13:10
97Jon Aukrust OsmoenNydalens SK13:12
98Håkon Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett13:13
99Gaute Hallan SteiwerFredrikstad SK13:16
100Magne DæhliHalden SK13:18

Annonser

IOF Eventor