Norsk Orientering

Startliste for Norsk O-festival sprint Elite

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-festival sprint Elite
Arrangørorganisasjon: Fossum IF
Dato: fredag 22 juni 2018

D 17-18 E

2 580 m, 74 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
509Marte Karine LarsenKongsberg OL18:29
511Sarah WølloKongsberg OL18:31
512Ada WulfsbergNydalens SK18:32
513Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK18:33
514Karoline BjørnerødOK Moss18:34
515Maria Rørvik HaverLillomarka OL18:35
516Christine HoenEiker OL18:36
517Kathinka RogstadKongsberg OL18:37
518Tomine Lysaker SandenEiker OL18:38
519Hedda SkatvedtRaumar Orientering18:39
520Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF18:40
521Carmen DirroMåren OK18:41
522Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL18:42
523Ingeborg KvarmeSturla, IF18:43
524Andrea VaneboKongsberg OL18:44
525Mari Strømme LidVaregg Fleridrett18:45
526Helene EgerKongsberg OL18:46
527Linn Mei WaalerMåren OK18:47
528Tora IndregardIL BUL-Tromsø18:48
529Ingeborg RognstadHadeland OL18:49
530Eli KolstadMo OK18:50
531Anne Omholt BerrefjordLardal OL18:51
532Silje MorlandstøEiker OL18:52
533Anna Vangen LunåsmoTynset IF18:53
534Solveig LetmolieEiker OL18:54
535Erika Källvik-LeufvénÅmåls OK18:55
536Tove PetterssonOK Roxen18:56
537Tonje Rognerud BøeFossum IF18:57
538Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)18:58
539Sigrid EkelandOddersjaa SSK18:59
540Johanna Källvik-LeufvénÅmåls OK19:00
541Anna MeenPorsgrunn OL19:01
542Tuva Aas StræteRingerike OL19:02
543Emma Meyer LarssonIL Tyrving19:03
544Ane-Marte Borg HanssenIL BUL-Tromsø19:04
545Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK19:05
546Frida Bakken UlsethNydalens SK19:06
547Idunn StrandIL BUL-Tromsø19:07
548Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL19:08
549Hanne Helmine RogstadNidarøst OK19:09
550Marie Lindløv JensenSarpsborg OL19:10
551Ingrid Lund HovdenIL Tyrving19:11
552Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL19:12
553Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering19:13
554Hanne Eide RappRaumar Orientering19:14
555Tale StrandKongsberg OL19:15
556Kristine Eide RappRaumar Orientering19:16
557Silje Marie VågeAsker Skiklubb19:18
558Mari Kilskar GrevskottFrol IL19:18
559Maren NorderudIL Tyrving19:19
560Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL19:20
561Mina JørgensenIL Tyrving19:21
562Anniken RanvikKonnerud IL19:22
563Janne Tjørhom AasheimGanddal IL19:23
564Elise AusenPorsgrunn OL19:24
565Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular19:25
566Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK19:26
567Malin HaugeHisøy OK19:27
568Ingvild LangeggenKongsberg OL19:28
569Åsne Naadland HoloFossum IF19:29
570Andrea RanvikKonnerud IL19:30
571Marie LilandNydalens SK19:31
572Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb19:32
573Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett19:33
574Jenny BaklidKonnerud IL19:34
575Hedda Raadal BjørloHalden SK19:35
576Marlin HaavengenKongsberg OL19:36
577Lene Berg HanssenByåsen IL19:37
578Aurora GjølsjøOK Moss19:38
579Karen Hoel JomaasFossum IF19:39
580Ane Sofie KroghOppsal Orientering19:40
581Pernille KatlaFossum IF19:41
582Hanne VassendPorsgrunn OL19:42
583Ingrid G. KvålsgardFossum IF19:43

D 19-20 E

2 700 m, 41 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
409Emilie Liabakk EriksenByåsen IL18:29
411Marit Melby JacobsenNTNUI18:31
412Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering18:32
413Sigrid Saur ModahlFredrikstad SK18:33
414Idunn HaavengenNTNUI18:34
415Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL18:35
416Johanne Øderud VatneNTNUI18:36
417Maria Ulseth SylteFreidig18:37
418Kårhild Husby NordstadNTNUI18:38
419Kristina VollHaugesund IL Orientering18:39
420Tonje Aasheim NymarkNTNUI18:40
421Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering18:41
422Marte Lien JohnsenByåsen IL18:42
423Maiken Økern HågårdKonnerud IL18:43
424Lara MolloyWellington Orienteering Club18:44
425Elin GranstedtIK Hakarpspojkarna18:45
426Thea Sildnes BaklidKonnerud IL18:46
427Emilie WestinNydalens SK18:47
428Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering18:48
429Thea DyrkornEiker OL18:49
430Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb18:50
431Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK18:51
432Agnethe HasliGjø-Vard OL18:52
433Anne Willkommen EikenNTNUI18:53
434Vera MelkildFreidig18:54
435Line SølbergIL Leik18:55
436Margrethe WisløffAsker Skiklubb18:56
437Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)18:57
438Aurora MoholthKongsberg OL18:58
439Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)18:59
440Anniken Eriksrud KarlsenNTNUI19:00
441Malin SandstadFreidig19:01
442Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF19:02
443Ragnhild EideByåsen IL19:03
444Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb19:04
445Ane DyrkornEiker OL19:05
446Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK19:06
447Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss19:07
448Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK19:08
449Oda J SikkelandIL Tyrving19:09
450Karoline AuneHalden SK19:10

D 21-E

3 010 m, 79 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
311Michela GuizzardiCUS Bologna18:41
312Lene Therese MyrlandNTNUI18:42
313Åshild KolstadNTNUI18:43
314Ingvild WangNTNUI18:44
315Mai WatsonBækkelagets SK18:45
316Vigdis HobølOppsal Orientering18:46
317Martha Kalvig SkoganNydalens SK18:47
318Ida TangenNydalens SK18:48
319Kristine AusenNTNUI18:49
320Kaja Bråten LøvaldAsker Skiklubb18:50
321Gry GranstedtNTNUI18:51
322Kaisa SvergjaRaumar Orientering18:52
323Fanny Horn BirkelandLillehammer OK18:53
324Inger Liv BjerkreimLillehammer OK18:54
325Dorthe Kühl PetersenLillomarka OL18:55
326Gina GranstedtHalden SK18:56
327Emma ArnesenByåsen IL18:57
328Anne Johanne Lind NørbechNydalens SK18:58
329Julie StørmerFossum IF18:59
330Linn HokholtIL Tyrving19:00
331Therese HaareKonnerud IL19:01
332Emmi JokelaIFK Göteborg19:02
333Kristine BergliaEiker OL19:03
334Kristine FjeldboIL Tyrving19:04
335Tonje VassendNTNUI19:05
336Marianne DæhliNydalens SK19:06
337Åsne Skram TrømborgNTNUI19:07
338Pauline Røstum BellingmoNTNUI19:08
339Aurora FossøyNTNUI19:09
340Ingvild Maalen-JohansenÅs-NMBU Orientering19:10
341Gunhild Rogne HallandNydalens SK19:11
342Marta UlvensøenNTNUI19:12
343Delphine PoirotLillomarka OL19:13
344Vilde MalmeiNTNUI19:14
345Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering19:15
346Siri UlvestadNydalens SK19:16
347Agnes LeoHalden SK19:17
348Marion HuberNydalens SK19:18
349Synnøve BråtenVegårshei IL19:19
350Live Bredholt JørgensenNTNUI19:20
351Kari SvingheimLillehammer OK19:21
352Mathilde RundhaugFrol IL19:22
353Ingrid GulbrandsenNTNUI19:23
354Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett19:24
355Marie OlaussenFredrikstad SK19:25
356Kine Hallan SteiwerHalden SK19:26
357Runa FremstadLarvik OK19:27
358Kristin Löfgren JohansenVaregg Fleridrett19:28
359Marte Hoff HagenNTNUI19:29
360Christiane TrösseVaregg Fleridrett19:31
361Lone Malmgren MolstadHalden SK19:31
362Milla MattilaHelsingin Suunistajat19:32
363Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL19:33
364Maren GrandeFrol IL19:34
365Sofie BachmannOLV Baselland19:35
366Ingeborg EideByåsen IL19:36
367Alicia FribergIF Hagen19:37
368Karen Oline KolstadNTNUI19:38
369Vera MullerovaAmager Orienteringsklub19:39
370Evine Westli AndersenLøten o-lag19:40
371Marthe GløersenBækkelagets SK19:41
372Ragnhild HjermstadFossum IF19:42
373Emilie Westli AndersenLøten o-lag19:43
374Arntraut GötschIL BUL-Tromsø19:44
375Lizzie InghamHalden SK19:45
376Pihla OtsamoHelsingin Suunistajat19:46
377Maren Jansson HaverstadNTNUI19:47
378Eirin Svanøe-HafstadFrol IL19:48
379Iliana IlievaHalden SK19:49
380Ingrid LundanesNTNUI19:50
381Lone BrochmannBækkelagets SK19:51
382Emma JohanssonEmblem IL19:52
383Kristine FjellangerVaregg Fleridrett19:53
384Krystal NeumannJärla Orientering19:54
385Ingjerd MyhreKongsberg OL19:55
386Andrine BenjaminsenLillomarka OL19:56
387Aleksandra HornikPaimion Rasti19:57
388Sigrid AlexandersenNTNUI19:58
389Ida Marie Næss BjørgulPaimion Rasti19:59

H 17-18E

2 970 m, 77 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
204Per Clemet WisløffAsker Skiklubb18:03
205Elias ØhmanGjø-Vard OL18:04
206Erik ErikssonOK Älgen18:05
208Jonatan AuneHalden SK18:07
209Asgeir EspelandTynset IF18:08
211Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL18:10
212Eric BerlinTrollhättans SOK18:11
213Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL18:12
214Eirik Høst FossgardLillomarka OL18:13
215Elias BergsetIL Veten18:14
216Scott JuvikIL Gular18:15
217Eskil FrøislandVang OL18:16
218Audun BerganNydalens SK18:17
219Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering18:18
220Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb18:19
221Sondre OttesenFredrikstad SK18:20
222Johannes LangaasNidarøst OK18:21
223Emil StørmerFossum IF18:22
224Mathias RosenlundVaregg Fleridrett18:23
225Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn18:24
226Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø18:25
227Knut SelstadFossum IF18:26
228Nikolai NordhaugKonnerud IL18:27
229Gaute Kvittum NytrøenTynset IF18:28
230Trygve KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering18:29
231Even GravningenStokke IL18:30
232Peter GisholtFossum IF18:31
233Njaal Ellegaard MelbyVang OL18:32
234Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn18:33
235Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett18:34
236Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL18:35
237Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular18:36
238Johan Kristian UndelandSturla, IF18:37
239Eirik ImrikFredrikstad SK18:38
240Eirik BlågestadIndre Østfold OK18:39
241Jonas GrønliFreidig18:40
242Petter Astrup ArnesenHeming Orientering18:41
243Jo Even KolstadFreidig18:42
244Anders HorveiRaumar Orientering18:43
245Håkon HolstadFreidig18:44
246Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering18:45
247Ruben KobbeltvedtHaugesund IL Orientering18:46
248Tor Magnus GrøstadØstmarka OK18:47
249Runar Saur ModahlFredrikstad SK18:48
250Trygve MyhrAsker Skiklubb18:49
251Matias NissenFreidig18:50
252Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK18:51
253Kristian Fredrik LynumFreidig18:52
254Kristian RykkjeVaregg Fleridrett18:53
255Rasmus MathisenPorsgrunn OL18:54
256Kristian PyttenKristiansand OK18:55
257Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering18:56
258Sivert Sande KvermeFossum IF18:57
259Vegard KittilsenFreidig18:58
260Petter Liabakk EriksenByåsen IL18:59
261Magnus GjerstadVaregg Fleridrett19:00
262Lars SandstadFreidig19:01
263Aslak HeimdalKonnerud IL19:02
264Even LindaasVang OL19:03
265Trym B IslandOL Tønsberg og omegn19:04
266Elias Skjolden SørensenLillomarka OL19:05
267Eivind Berner MyhreFossum IF19:06
268Stian RykkjeVaregg Fleridrett19:07
269Skjalg NysæterSkien OK19:08
270David RundeKristiansand OK19:09
271Jostein Svaland DaleVang OL19:10
272Bendik EliassenFredrikstad SK19:11
273Anders VestølVegårshei IL19:12
274Simen Spets StorhovFreidig19:13
275Lars Young VikNydalens SK19:14
276Sander ArntzenAsker Skiklubb19:15
277Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK19:16
278Niels Christian HellerudHalden SK19:17
279Marius AurebekkKristiansand OK19:18
280Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb19:19
281Jens Johan BrekkeLillomarka OL19:20
282Mats EidsmoFreidig19:21

H 19-20E

3 030 m, 52 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
108Axel HoveidAsker Skiklubb18:07
109Erlend BrendstuenHalden SK18:08
111Ruairi LongUniversity College Dublin OC18:10
112Ragnar NerstenFossum IF18:11
113Fredrik SandnesFreidig18:12
114Jørgen WulfsbergNydalens SK18:13
115Lavran ThorstensenOppsal Orientering18:14
116Øystein Fruseth ChristiansenNTNUI18:15
117Håkon LundKongsberg OL18:16
118Jan Erik NaessFossum IF18:17
119Håvard SolbakkenBodø og Omegn IF Orientering18:18
120Ole Martin EdstrømNTNUI18:19
121Joar GjerdahlKonnerud IL18:20
122Sturla FrydenlundNTNUI18:21
123Bjørn Anders FlågenHeming Orientering18:22
124Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett18:23
125Erling HjermstadFossum IF18:24
126Ole Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering18:25
127Tarjei HoloFossum IF18:26
128Håkon KornmoPorsgrunn OL18:27
129Einar EkelandOddersjaa SSK18:28
130Even-Johan KaspersenMo OK18:29
131Tobias KristensenNTNUI18:30
132Haakon JohannesenIndre Østfold OK18:31
133Lars SolliMo OK18:32
134Mathias GløersenBækkelagets SK18:33
135Sindre R HoltHedrum OL18:34
136Mathias HermstadFreidig18:35
137Styrk Hundseid KamsvågIL Tyrving18:36
138Lukas LilandNydalens SK18:37
139Oscar LyngenFreidig18:38
140Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK18:39
141Martin Borge HeirFossum IF18:40
142Anders HaugskottOL Trollelg18:41
143Jostein TandbergNydalens SK18:42
144Marius PyttenKristiansand OK18:43
145Christian MichelsenOK Pan Århus18:44
146Olav Milian Schmitt GranNTNUI18:45
147Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK18:46
148Tord StrandKongsberg OL18:47
149Bjørnar LøvliAsker Skiklubb18:48
150Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering18:49
151Kasper FosserHeming Orientering18:50
152Einar MelsomFossum IF18:51
153Håvard Sandstad EidsmoFreidig18:52
154Jørgen BaklidKonnerud IL18:53
155Øyvind HjermstadFossum IF18:54
156Eirik Langedal BreivikNydalens SK18:55
157Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb18:56
158Oskar Spets StorhovFreidig18:57
159Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK18:58
160Sebastian DalandKristiansand OK18:59

H 21-E

3 220 m, 94 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
5Matt DoyleAbominable O-Men18:44
6Steinar KollerudLillomarka OL18:45
7Jonas Klausen EspedalNTNUI18:46
8Lars Steinar HefreBø OL18:47
9'Magne JutulstadBækkelagets SK18:48
10Øivind Thorvald Due TrierNydalens SK18:49
11Sverre Bang StøengNTNUI18:50
12Ove SætraHadeland OL18:51
13Håvard Krey HansenOK Silsand18:52
14Danil SalimovOrienta Ski-O18:53
15Trygve HeggedalKongsberg OL18:54
16Erling SommerfeldtTurun Metsänkävijät18:55
17Eirik AalNTNUI18:56
18William WhiteSARUM18:57
19Kjetil Hagtvedt DammenLillehammer OK18:58
20Peter NordbrødenNTNUI18:59
21Ludvig RødnesOppsal Orientering19:00
22Sondre LorentsenOK Silsand19:01
23Albin LillieströmFreidig19:02
24Edgars BertuksTurun Metsänkävijät19:03
25Anders BjergaardNydalens SK19:04
26Sondre Ruud BråtenNydalens SK19:05
27Øyvind WatterdalHadeland OL19:06
29Markus HolterHalden SK19:08
30Robert FredriksenNotodden OL19:09
31Vegard DanielsenKristiansand OK19:10
32Gustav FiskumNTNUI19:11
33Lars OwrenFreidig19:12
34Peter Martinus Freyborg UranNTNUI19:13
35Mats NordbrødenHalden SK19:14
36Morten Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett19:15
37Henrik EijsinkNydalens SK19:16
38Kent OhlssonSödertälje-Nykvarn Orientering19:17
39Bojan BlumensteinNydalens SK19:18
40Sindre JohannessenFreidig19:19
41Torgeir NørbechIL Tyrving19:20
42Anders NordbergNydalens SK19:21
43Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering19:22
44Ola KeiseråsIL Leik19:23
45Jørgen FrøydLarvik OK19:24
46Sverre Waaler KaasNydalens SK19:25
47Vetle ChristiansenBækkelagets SK19:26
48Andreas Svingheim MagerøyLillehammer OK19:27
49Simen Eid NielsenNTNUI19:28
50Oskar RøenVaregg Fleridrett19:29
51Håkon Raadal BjørloNTNUI19:30
52Håvard Wedege IrgensKristiansand OK19:31
53Mattis HoltFreidig19:32
54Matthew SpeakeBækkelagets SK19:33
55Elias T. MølnvikNTNUI19:34
56Jakob Kalvig SkoganNTNUI19:35
57Stian SundsvikFrol IL19:36
58Jo Forseth IndgaardFrol IL19:37
59Martin VisterFrol IL19:38
60Audun HeimdalNTNUI19:39
61Mathias BenjaminsenLillomarka OL19:40
62Mathias NipenBækkelagets SK19:41
63Øyvind WiggenByåsen IL19:42
64Per Melander OftenNydalens SK19:43
65Oskar StørmerFossum IF19:44
66Marco SeppiCUS Bologna19:45
67Kin Kwan KwokOAHK19:46
68Vegard Jarvis WestergårdNTNUI19:47
69Joonas AholaNavi19:48
70Carl Petter LyngenFrol IL19:49
71Karl FremstadIL Tyrving19:50
72Per Harald Löfgren JohansenVaregg Fleridrett19:51
73Anders VisterNydalens SK19:52
74Topias AholaNavi19:53
75Arto TalvinenMS Parma19:54
76Anders Felde OlaussenNTNUI19:55
77Paul SirumFrol IL19:56
78Vetle Ruud BråtenRaumar Orientering19:57
79Jarrah DayAustralopers Orienteering Club19:58
80Morten JørgensenKristiansand OK19:59
81Olai Stensland LillevoldNTNUI20:00
82Nick GebertOLK Wiggertal20:01
83Brodie NankervisLillomarka OL20:02
84Andreas SølbergIL Leik20:03
85Gaute FriestadKristiansand OK20:04
86Hans Petter MathisenFredrikstad SK20:05
87Sebastian InderstEksjö SOK20:06
88Lari PernuEspoon Suunta20:07
89Sven HellmüllerBækkelagets SK20:08
90Ats SonajalgHarju KEK RSK20:09
91Dag BlandkjennKristiansand OK20:10
92Håvard HagaNydalens SK20:11
93Eirik Kamstrup HovindNydalens SK20:12
94Tobia PezzatiTampereen Pyrintö20:13
95Alexander ChepelinHalden SK20:14
96Emil AhlbäckFossum IF20:15
97Jon Aukrust OsmoenNydalens SK20:16
98Øystein Kvaal ØsterbøBækkelagets SK20:18
99Håkon Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett20:18

Annonser

IOF Eventor