Norsk Orientering

Startliste for NM mellom kvalifisering

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: NM mellom kvalifisering
Arrangørorganisasjon: Vegårshei IL
Dato: fredag 14 september 2018

D 21 Guest

2 590 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
901Charmaine FungHKOXCC14:46
902Charlotte WatsonLillomarka OL14:48

H 21 Guest

3 270 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
801Brian PoonHKOXCC14:48

D21E Heat 1

2 590 m, 24 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
405Tone Bergerud LyeNydalens SK14:59
406Lene Therese MyrlandNTNUI15:01
407Marianne Riddervold KahrsFredrikstad SK15:03
408Ragnhild HjermstadFossum IF15:05
409Åsne Skram TrømborgNTNUI15:07
410Christiane TrösseVaregg Fleridrett15:09
411Camilla ÖhmanNTNUI15:11
412Mari FastingByåsen IL15:13
413Marthe GløersenBækkelagets SK15:15
414Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering15:17
415Marta UlvensøenNTNUI15:19
416Marit KahrsFredrikstad SK15:21
417Marie Hammer IversenØstmarka OK15:23
418Martha Kalvig SkoganNydalens SK15:25
419Karen Oline KolstadNTNUI15:27
420Kamilla OlaussenFredrikstad SK15:29
421Maren Jansson HaverstadNTNUI15:31
422Marianne DæhliNydalens SK15:33
423Hanna Fiskum NordbrødenFredrikstad SK15:35
424Marte NarumNydalens SK15:37
425Marianne AndersenKristiansand OK15:39
426Marie OlaussenFredrikstad SK15:41
427Hanne SandstadFreidig15:43
428Marion HuberNydalens SK15:45

D21E Heat 2

2 660 m, 23 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
505Inger Beate Øhrn ArnevikSøgne og Songdalen OK14:59
506Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL15:01
507Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett15:03
508Silje Ekroll JahrenRaumar Orientering15:05
509Ingvild Ramtvedt NæssetNTNUI15:07
510Jo ShepherdHalden SK15:09
511Kari SvingheimLillehammer OK15:11
512Ingvild BrekkeNTNUI15:13
513Lizzie InghamHalden SK15:15
514Vilde MalmeiNTNUI15:17
515Linn HokholtIL Tyrving15:19
516Emma ArnesenByåsen IL15:21
517Hildegunn HeggøyNTNUI15:23
518Ingjerd MyhreKongsberg OL15:25
519Kine Hallan SteiwerHalden SK15:27
520Vigdis HobølOppsal Orientering15:29
521Ingrid LundanesNTNUI15:31
522Ingeborg EideByåsen IL15:33
523Andrine BenjaminsenLillomarka OL15:35
524Silje ArntzenNTNUI15:37
525Siri UlvestadNydalens SK15:39
526Ingrid GulbrandsenNTNUI15:41
527Julie StørmerFossum IF15:43

D21E Heat 3

2 690 m, 23 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
605Synne FossøyNTNUI14:59
606Ronja BjörklundNTNUI15:01
607Runa FremstadLarvik OK15:03
608Kristine FjeldboIL Tyrving15:05
609Aurora FossøyNTNUI15:07
610Audhild Bakken RognstadEmblem IL15:09
611Tonje VassendNTNUI15:11
612Synnøve BråtenVegårshei IL15:13
613Evine Westli AndersenLøten o-lag15:15
614Ingvild TorgersenNTNUI15:17
615Gunvor Hov HøydalFossum IF15:19
616Ingvild WangNTNUI15:21
617Kristine BergliaEiker OL15:23
618Arntraut GötschIL BUL-Tromsø15:25
619Anna UlvensøenNTNUI15:27
620Emma JohanssonEmblem IL15:29
621Eva JurenikovaHalden SK15:31
622Emilie Westli AndersenLøten o-lag15:33
623Lone BrochmannBækkelagets SK15:35
624Anne M Hausken NordbergNydalens SK15:37
625Anine AhlsandNTNUI15:39
626Lone Malmgren MolstadHalden SK15:41
627Eirin Svanøe-HafstadFrol IL15:43

H21E Heat 1

3 270 m, 40 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
5Knut Steffen KvalaHaugesund IL Orientering14:58
6Leiv-Terje ArnevikSøgne og Songdalen OK15:00
7Mats NordbrødenHalden SK15:02
8Per Harald Löfgren JohansenVaregg Fleridrett15:04
9Dag BlandkjennKristiansand OK15:06
10Magne JutulstadBækkelagets SK15:08
11Vegard RuttenborgIL Tyrving15:10
12Mattias KarlssonFredrikstad SK15:12
13Peter NordbrødenNTNUI15:14
14Henrik EijsinkNydalens SK15:16
15Vetle ChristiansenBækkelagets SK15:18
16Leif StørmerFossum IF15:20
17Magne HagaRaumar Orientering15:22
18Vegard Jarvis WestergårdNTNUI15:24
19Vegard ØlstadBækkelagets SK15:26
20Magnus SvingheimRaumar Orientering15:28
21Jarl Magnus BergeSøgne og Songdalen OK15:30
22Harald Astrup ArnesenHeming Orientering15:32
23Matthieu PuechHalden SK15:34
24Martin HosetBodø og Omegn IF Orientering15:36
25Vegard Blomseth JohnsenNTNUI15:38
26Matias Hodne HanischKristiansand OK15:40
27Mathias DrageKongsberg OL15:42
28Carl Godager KaasBækkelagets SK15:44
29Hans Gunnar OmdalIL Vindbjart15:46
30Paul SirumFrol IL15:48
31Martin SchälliBækkelagets SK15:50
32Damien RenardKongsberg OL15:52
33Matthew SpeakeBækkelagets SK15:54
34Carl Petter LyngenFrol IL15:56
35Gaute Hallan SteiwerFredrikstad SK15:58
36Ralph StreetBækkelagets SK16:00
37Vegard Fiane PedersenÅs-NMBU Orientering16:02
38Karl FremstadIL Tyrving16:04
39Petter Marki ErichsenKristiansand OK16:06
40Hans Petter MathisenFredrikstad SK16:08
41Vegard DanielsenKristiansand OK16:10
42Jakob Kalvig SkoganNTNUI16:12
43Espen JakobsenIL Tyrving16:14
44Marius ØieLøten o-lag16:16

H21E Heat 2

3 330 m, 39 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
106Viggo MolundIL Imås15:00
107Anders Felde OlaussenNTNUI15:02
108Eirik Kamstrup HovindNydalens SK15:04
109Ola TellesbøHadeland OL15:06
110Simen AamodtNTNUI15:08
111Ola BergerByåsen IL15:10
112Elias T. MølnvikNTNUI15:12
113Andreas SævigOppsal Orientering15:14
114Alan CherryNydalens SK15:16
115Ulf Forseth IndgaardFrol IL15:18
116Wolfgang KampelBækkelagets SK15:20
117Bojan BlumensteinNydalens SK15:22
118Morten Severin SaueIL Tyrving15:24
119Thomas RuudOppsal Orientering15:26
120Ola KeiseråsIL Leik15:28
121Thomas TubbehaugenOK Moss15:30
122Simen Hjalmar WästlundBækkelagets SK15:32
123Sigve VågsnesOppsal Orientering15:34
124Eirik Heddeland MartensKristiansand OK15:36
125Andreas SølbergIL Leik15:38
126Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering15:40
127Emil WingstedtHalden SK15:42
128Tor Andreas AndersenOppsal Orientering15:44
129Yngve VoldenLøten o-lag15:46
130Bjørn EkebergIL Tyrving15:48
131Olav Halvorsen SikkelandVarteig OL15:50
132Olav EkrheimBækkelagets SK15:52
133Anders NordbergNydalens SK15:54
134Olai Stensland LillevoldNTNUI15:56
135Thomas Natvig ÅrstadHalden SK15:58
136Olav VestølVegårshei IL16:00
137Yngve SkogstadFrol IL16:02
138Morten Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett16:04
139Olav Johannes DeelstraOppsal Orientering16:06
140Jo Forseth IndgaardFrol IL16:08
141Håvard HagaNydalens SK16:10
142Sindre SandvenBækkelagets SK16:12
143Anders TiltnesIL Tyrving16:14
144Håvard Mo VaadalNTNUI16:16

H21E Heat 3

3 240 m, 39 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
206Jon NilsenVegårshei IL15:00
207Øyvind WiggenByåsen IL15:02
208Are WigaardOppsal Orientering15:04
209Jostein MoeIL Vindbjart15:06
210Isak BergsetFrol IL15:08
211Steinar KollerudLillomarka OL15:10
212Are Smeland NygårdseterVegårshei IL15:12
213Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett15:14
214Trygve HeggedalKongsberg OL15:16
215Kristoffer Fiane PedersenOppsal Orientering15:18
216Oskar StørmerFossum IF15:20
217Ivar LundanesIL Tyrving15:22
218Håvard MyhreBækkelagets SK15:24
219Ludvig RødnesOppsal Orientering15:26
220Arne Johannes LøkkenNTNUI15:28
221Stian SundsvikFrol IL15:30
222Øystein PettersenNydalens SK15:32
223Oskar AndrénIL Leik15:34
224Ove BaardsgaardOL Trollelg15:36
225Morten JørgensenKristiansand OK15:38
226Truls HestengenOppsal Orientering15:40
227Stig AlvestadIK Grane Arendal Orientering15:42
228Oskar RøenVaregg Fleridrett15:44
229Vetle Ruud BråtenRaumar Orientering15:46
230Andreas Svingheim MagerøyLillehammer OK15:48
231Øystein RappRaumar Orientering15:50
232Anders VisterNydalens SK15:52
233Erlend Nilsen SandnesNTNUI15:54
234Sondre Ruud BråtenNydalens SK15:56
235Håvard WedegeKristiansand OK15:58
236Emil AhlbäckFossum IF16:00
237Jonas Klausen EspedalNTNUI16:02
238Espen Nordbrøden FiskumFredrikstad SK16:04
239Rune NygaardIL Gular16:06
240Torgeir NørbechIL Tyrving16:08
241Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI16:10
242Håkon Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett16:12
243Jon Aukrust OsmoenNydalens SK16:14
244Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)16:16

Annonser

IOF Eventor