Norsk Orientering

Startliste for Oslo City Cup, løp nr. 4

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Oslo City Cup, løp nr. 4
Arrangørorganisasjon: Heming Orientering
Dato: tirsdag 24 april 2018

D 13-16

88 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Live ØstvoldHeming Orientering16:00:00
0Aurora Wilkens JernbergNydalens SK18:00:00
2Tina KallesonOppsal Orientering18:00:15
3Marie ScheeleNydalens SK18:00:30
5Karen SkaugeHeming Orientering18:01:00
7Helene Bjørkvold JendalFossum IF18:01:30
11Ragnhild Blom-HagenFossum IF18:02:30
13Kristine KravdalGjø-Vard OL18:03:00
15Eileen BjanesIL Tyrving18:03:30
20Hanna RehnKolbotn og Skimt OL18:04:45
21Johanne Rognerud BøeFossum IF18:05:00
23Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OL18:05:30
29Marte Madslien BakkenNydalens SK18:07:00
30Kajsa Meyer LarssonIL Tyrving18:07:15
31Berthe TesloHadeland OL18:07:30
33Julie Heyerdahl RødstenHeming Orientering18:08:00
35Maya Jones ArnesenHeming Orientering18:08:30
36Ane HustvedtOppsal Orientering18:08:45
40Ida Marie FlågenHeming Orientering18:09:45
41Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK18:10:00
46Mari AarsethNydalens SK18:11:15
48Anna Mæhre TorjussenFossum IF18:11:45
49Nora SørbergRaumar Orientering18:12:00
50Oda ScheeleNydalens SK18:12:15
58Hannah Syrdal ØenHeming Orientering18:14:15
59Mille Baastad BergIL Tyrving18:14:30
60Anne ØstvoldHeming Orientering18:14:45
62Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering18:15:15
63Ingrid LuråsOppsal Orientering18:15:30
64Mari BrendeFossum IF18:15:45
67Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering18:16:30
69Hanna Eckhardt AndersenHeming Orientering18:17:00
72Julie BerntzenFet OL18:17:45
88Sigrid NermoenØstmarka OK18:21:45
89Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering18:22:00
93Tale Nordby HvenekildeOppsal Orientering18:23:00
94Martha WisløffAsker Skiklubb18:23:15
102Karoline Egner GranerudAsker Skiklubb18:25:15
107Ea LunøeNydalens SK18:26:30
109Kathinka Zahl HagenFossum IF18:27:00
111Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK18:27:30
117Martine SkjelsvikLillehammer OK18:29:00
118Ingrid Johansen-BarliOppsal Orientering18:29:14
121Helene Margarethe KristensenHeming Orientering18:30:00
122Tiril Ebon EspedalNydalens SK18:30:15
124Inga Skaarer WiklundNydalens SK18:30:45
125Silje SlungaardIL Tyrving18:31:00
127Isabel HandstangerKolbotn og Skimt OL18:31:30
135Marie SaugestadNydalens SK18:33:30
144Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL18:35:45
150Linnea HolstIL Tyrving18:37:15
152Hedvig Nyberg-HansenFossum IF18:37:45
154Anna Tysse NakkimBækkelagets SK18:38:15
156Gina BrevikØstmarka OK18:38:45
160Julie MeinickeIL Tyrving18:39:45
161Tuva HøyerFossum IF18:40:00
164Gunde TumelionisFossum IF18:40:45
166Signe HoloFossum IF18:41:15
171Maja Mo HjelsethNydalens SK18:42:30
180Ella BerstadHeming Orientering18:44:45
181Ina MartiniAsker Skiklubb18:45:00
185Malene JebsenHeming Orientering18:46:00
187Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering18:46:30
189Janna Sofie TellesbøØstmarka OK18:47:00
191Diane Ninauve-JutulstadBækkelagets SK18:47:30
193Malin SveenBækkelagets SK18:48:00
198Kristine SolbakkenIL Tyrving18:49:15
200Marie KravdalGjø-Vard OL18:49:45
208Stella HolmboeIL Tyrving18:51:45
210Pia Young VikNydalens SK18:52:15
215Vida Helland-HansenIL Tyrving18:53:30
217Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb18:54:00
218Elise Wærp HaugeNydalens SK18:54:15
220Ingrid BlindheimLillomarka OL18:54:45
223Sara MartiniAsker Skiklubb18:55:30
227Astrid RognstadHadeland OL18:56:30
228Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF18:56:45
229Elise ThorsengFossum IF18:57:00
236Celine YtternesKolbotn og Skimt OL18:58:45
238Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb18:59:15
271Stine FosseNydalens SK19:00:00
245Alexandra LinløkkenØstmarka OK19:01:00
247Iris HolstIL Tyrving19:01:30
250Amélie AamodtOppsal Orientering19:02:15
263Ragnhild Mathea HelmersenFet OL19:05:30
268Netta Bar-NathanLillomarka OL19:06:45
270Selma Tørudbakken JendalFossum IF19:07:15
278Yngvild Langedal BreivikNydalens SK19:09:15

H 13-16

82 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
726Andreas SandernesØstmarka OK18:00:00
539John OtterleiØstmarka OK18:00:30
705Henrik ReuschHeming Orientering18:00:45
545Rasmus D. EastwoodLillomarka OL18:02:00
550August Syrdal ØenHeming Orientering18:03:15
551Teodor Mo HjelsethNydalens SK18:03:30
552Eskil KolshusOppsal Orientering18:03:45
566Gaute FosstveitRaumar Orientering18:07:15
568Jonas HickenIL Koll18:07:45
571Odin FismenFossum IF18:08:30
572Christian Fredrik BorgIL Koll18:08:45
575Martin TandbergFossum IF18:09:30
581Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering18:11:00
583Elia ThorvikNydalens SK18:11:30
585Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb18:12:00
587Tobias EspedalNydalens SK18:12:30
588Kåre Peter Krohn GjessingHeming Orientering18:12:45
598Theo Ring GiskeNydalens SK18:15:15
601Einar ØstvoldHeming Orientering18:16:00
603Mathias NyhaugAsker Skiklubb18:16:30
611Eirik Frydenlund NorlingNydalens SK18:18:30
613Christoffer SlettenRaumar Orientering18:19:00
617Martin Størmer-AntonsenNydalens SK18:20:00
619Emil Solan GorsetHadeland OL18:20:30
623Joakim Wilkens JernbergNydalens SK18:21:30
624Mikkel KatlaFossum IF18:21:45
628Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK18:22:45
630Kristian Norum MeløysundNydalens SK18:23:15
631Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb18:23:30
635Jonathan WoodhouseLillomarka OL18:24:30
637Axel AaldeNydalens SK18:25:00
638Sondre Zahl HagenFossum IF18:25:15
640Simen GammelmoHadeland OL18:25:45
647Lars Sigurd Baugstø RødnesOppsal Orientering18:27:30
648Tarje EspelinAsker Skiklubb18:27:45
654Henning ReichenbachOppsal Orientering18:29:15
655Simen Gløgård StensrudNittedal OL18:29:30
656Oliver NilsenFossum IF18:29:45
665Anders Håvard LarsenNydalens SK18:32:00
670Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb18:33:15
672Ole Martin NomelandØstmarka OK18:33:45
673Mikael BirkelundAsker Skiklubb18:34:00
684Felix FinsrudAsker Skiklubb18:36:45
688Jonas AarsethNydalens SK18:37:45
689Kidus Abiy GirmaIL Koll18:38:00
690Marius E. AamodtOppsal Orientering18:38:15
698Rolf Andreas BergNydalens SK18:40:15
700Vebjørn Blom-HagenFossum IF18:40:45
702Håvard EikRaumar Orientering18:41:15
703Jo Randar HolmøyHadeland OL18:41:30
708Jakob RastadAsker Skiklubb18:42:45
709Kasper Bakken UlsethNydalens SK18:43:00
718Eskil BrændenLillomarka OL18:45:15
723Håkon BogasonLillomarka OL18:46:30
728Jonas MyhrAsker Skiklubb18:47:45
732Anselm ReichenbachOppsal Orientering18:48:45
735Fridtjof ReuschHeming Orientering18:49:30
739Henrik WoldeneFossum IF18:50:30
744Fredrik Berning BorchseniusHeming Orientering18:51:45
746Jakob Backer-TellnesAsker Skiklubb18:52:15
751Sindre Vie StrislandFossum IF18:53:30
756Birk Felland SætnanFossum IF18:54:45
758Lars Øderud VatneBækkelagets SK18:55:15
759Grunde IsaksætreGrue IL18:55:30
762Elias StubberudNydalens SK18:56:15
767Kristoffer NomelandØstmarka OK18:57:30
768Eirik Vie StrislandFossum IF18:57:45
770Ådne SkjærsteinIL Tyrving18:58:15
772Philip Lehmann RomørenFossum IF18:58:45
773Jakob A. GjedeboOppsal Orientering18:59:00
776Stian Måseide SørlieRaumar Orientering18:59:45
778Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb19:00:15
783Ask OlaussenOppsal Orientering19:01:30
786Kristian ØstermannHeming Orientering19:02:15
790Håvard RønningenØstmarka OK19:03:15
793Jonas KroghOppsal Orientering19:04:00
797Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubb19:05:00
798Sondre YtterbøAsker Skiklubb19:05:15
800Erlend BørliFossum IF19:05:45
801Martin Christoffer BorgIL Koll19:06:00
806Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL19:07:15
724Ferdinand FremmingHeming Orientering19:07:30

H bedrift

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
669Christian FossenNOTEAM18:33:00
745Erik PaulsenNOTEAM18:52:00
747Lars Christopher OlsenOppsal Orientering18:52:30
749Bjørn SolhjemHægland Svanberg BIL18:53:00
901Lars HusbergNOTEAM18:57:15

D rekrutt

25 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
844Maja WilsbergNydalens SK00:00:00
817Hennie Fjeldheim SkjervenIL Koll16:00:00
837Oda Amrud PedersenOppsal Orientering16:00:00
850Josefine Oraug RyghNydalens SK16:00:00
811Astrid ReuschHeming Orientering18:00:00
812Eirin KolshusOppsal Orientering18:00:00
813Kajsa Harstad ArntsenHeming Orientering18:00:00
816Helene ScheeleNydalens SK18:00:00
818Caroline SlungaardHeming Orientering18:00:00
822Tuva Berger GjelstadOppsal Orientering18:00:00
824Silje Andresen SkotteFossum IF18:00:00
832Maja Kalleson RøedOppsal Orientering18:00:00
835Gerd Sylvi SellevoldKamp/Vestheim IF18:00:00
840Linea Kalleson RøedOppsal Orientering18:00:00
841Ester Marie Ridder KronbergRaumar Orientering18:00:00
843Tina BakkehøiNydalens SK18:00:00
845Maylen RieckRaumar Orientering18:00:00
847Julia Malathi Brox RayamajhiOppsal Orientering18:00:00
848Charlotte HopsnesFossum IF18:00:00
855Tuva Wilkens JernbergNydalens SK18:00:00
856Martine Elen RieckRaumar Orientering18:00:00
558Thea TlstovicOppsal Orientering18:05:15
846Synne Marie FjellheimIL Koll18:09:00
626Erika A. GjedeboOppsal Orientering18:22:15
716Ingrid BakkehøiNydalens SK18:44:45

H rekrutt

25 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
823Mads Rørlien JevanordFossum IF16:00:00
827Johannes AarreIL Koll16:00:00
831Karl Oraug RyghIL Koll16:00:00
854Ole Jacob MyklebustIL Koll16:00:00
900Sondre HafskjoldNydalens SK16:00:00
810Jakob KolderupIL Koll18:00:00
814Simen ÅnensenOppsal Orientering18:00:00
820Boye WangensteenLillomarka OL18:00:00
825Nikolai TesloHadeland OL18:00:00
826Alfred TeigNydalens SK18:00:00
828Sebastian WettergreenFossum IF18:00:00
830Elias AndenæsAsker Skiklubb18:00:00
833Lauritz Nissen HellerudIL Koll18:00:00
836Eskil OlaussenOppsal Orientering18:00:00
838Trym Gjedebo-SkarpeteigOppsal Orientering18:00:00
849Thomas Nissen HellerudIL Koll18:00:00
851Daniel William Ridder KronbergRaumar Orientering18:00:00
852Stian LillegårdLillomarka OL18:00:00
853Bjørn Kalleson RøedOppsal Orientering18:00:00
815Magnus Rørlien JevanordFossum IF18:01:15
819Teodor Nysæther MikkelsenIL Koll18:02:14
821Benjamin BistIL Koll18:02:45
834Aksel Høyer JacobsenIL Tyrving18:06:00
842Lars August FjellheimIL Koll18:08:00
413Christian BorchseniusHeming Orientering18:33:30

D 11-12

12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
591Pernille Nor-WollØstmarka OK18:13:30
596Åse LuråsOppsal Orientering18:14:45
620Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK18:20:45
645Hanne Wærp HaugeNydalens SK18:27:00
664Anna Elisabeth RyghHeming Orientering18:31:45
675Marie Bjordal VegganOppsal Orientering18:34:30
694Selma Størmer-AntonsenNydalens SK18:39:15
701Eira Skaarer WiklundNydalens SK18:41:00
710Mari KallesonOppsal Orientering18:43:15
717Iben Johansen-BarliOppsal Orientering18:45:00
760Johanne Terland GundersenHeming Orientering18:55:45
782Juni Hagelid NorheimNydalens SK19:01:15

H 11-12

19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
288Vetle Frydenlund NorlingNydalens SK18:02:15
293Mikkel MikkelsenFossum IF18:03:30
297Olaf Blom-HagenFossum IF18:04:30
313Aksel Nissen HellerudIL Koll18:08:30
321Mathias LinløkkenØstmarka OK18:10:30
323Simen SkeideOppsal Orientering18:11:00
325Lukas Jones ArnesenHeming Orientering18:11:30
356Christoffer ÅnensenOppsal Orientering18:19:15
418Erlend OtterleiØstmarka OK18:34:45
421Even Nygård ThorsengFossum IF18:35:30
456Sondre Tandberg ØhrnNydalens SK18:44:15
473Alfred NikolaisenOppsal Orientering18:48:30
477Sigurd Størmer-AntonsenNydalens SK18:49:30
480Ask Felland SætnanFossum IF18:50:15
482Silas Mestad HansenLillomarka OL18:50:45
483Mikkel RastadAsker Skiklubb18:51:00
488Sondre OlaussenOppsal Orientering18:52:15
531Olav Solheim UndebergetOppsal Orientering19:03:00
534Gabriel SolemOppsal Orientering19:03:45

D 17-

66 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
536Ikke LedigNOTEAM16:00:00
281Ingrid Tandberg RyanAsker Skiklubb18:00:30
283Tora VollsetHeming Orientering18:01:00
289Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL18:02:30
292Marie UllevålseterNydalens SK18:03:15
299Kristine FjeldboIL Tyrving18:05:00
301Kristine Eide RappRaumar Orientering18:05:30
309Ada WulfsbergNydalens SK18:07:30
310Kaja Bråten LøvaldAsker Skiklubb18:07:45
312Marianne DæhliNydalens SK18:08:15
314Thea Feiring HaltiaIL Tyrving18:08:45
316Dorthe Kühl PetersenLillomarka OL18:09:15
318Siri EidnesHarstad OL18:09:45
328Linn HokholtIL Tyrving18:12:15
329Christine Turter SandvoldNydalens SK18:12:30
330Elin EkebergIL Tyrving18:12:45
331Marita Lilja GrønhovdModum OL18:13:00
333Marion HuberNydalens SK18:13:30
335Maren NorderudIL Tyrving18:14:00
344Ingrid Landmark TandrevoldFossum IF18:16:15
351Ingrid UrsethVingelen IL18:18:00
361Ingrid BergeIL Tyrving18:20:30
364Marie LilandNydalens SK18:21:15
366Idunn Cecilie RolfsenHeming Orientering18:21:45
367Tuva Nesheim FlatebakkenIL Tyrving18:22:00
372Dagrun Brox RayamajhiOppsal Orientering18:23:15
375Ingrid Lund HovdenIL Tyrving18:24:00
377Joanna ErikssonNydalens SK18:24:30
385Ingeborg RognstadHadeland OL18:26:30
386Åsne HoloFossum IF18:26:45
390Mariann UlvestadBækkelagets SK18:27:45
393Karen Hoel JomaasFossum IF18:28:30
394Maren Oline ThomAsker Skiklubb18:28:45
399Synne StrandAsker Skiklubb18:30:00
402Hanne Maria VisterOslostudentenes IK18:30:45
409Gunhild Rogne HallandNydalens SK18:32:30
411Solveig Eline BergIL Tyrving18:33:00
422Ane Sofie KroghOppsal Orientering18:35:45
426Goro Tillerås UrsetÅs-NMBU Orientering18:36:45
429Ingrid G. KvålsgardFossum IF18:37:30
435Karen BjergaardNydalens SK18:39:00
440Ragne NorrudFossum IF18:40:15
442Yvonne SvendsenIL Tyrving18:40:45
443Jenny BaklidKonnerud IL18:41:00
445Solveig BlandkjennIL Tyrving18:41:30
450Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb18:42:44
451Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering18:43:00
454Ida Karine HelmersenFet OL18:43:45
457Vilde Frydenlund NorlingNydalens SK18:44:30
462Karianne Olsvik DengerudNydalens SK18:45:45
463Stepanka ShanelovaK.O.B. Chocen18:46:00
464Silje Marie VågeAsker Skiklubb18:46:15
468Ida TangenNydalens SK18:47:15
476Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb18:49:15
479Emma Meyer LarssonIL Tyrving18:50:00
485Hanne Eide RappRaumar Orientering18:51:30
491Mina JørgensenIL Tyrving18:53:00
305Synne BaklidKonnerud IL18:54:00
501Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF18:55:30
504Kirsten Marie SøvdeNOTEAM18:56:15
508Andrea Vild JødalBækkelagets SK18:57:15
509Elise EgsethNydalens SK18:57:30
518Marie Hammer IversenØstmarka OK18:59:45
525Ingvild Maalen-JohansenÅs-NMBU Orientering19:01:30
528Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb19:02:15
533Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering19:03:30

H 17-

62 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Harald Astrup ArnesenHeming Orientering16:00:00
1Mathias Pedersen VoldLillomarka OL18:00:00
6Sigurd Helle OpedalNOTEAM18:01:15
8Bjørn Anders FlågenHeming Orientering18:01:45
9Kyongsa RiNydalens SK18:02:00
10Tor Magnus GrøstadØstmarka OK18:02:15
17Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK18:04:00
22Ole MyroldNOTEAM18:05:15
34Martin Adelsten RøsholmBækkelagets SK18:08:15
37Trygve MyhrAsker Skiklubb18:09:00
42Simen ElvhaugRaumar Orientering18:10:15
45Mathias GløersenBækkelagets SK18:11:00
53Einar MelsomFossum IF18:13:00
57Gard-Martin Udnesseter JohnsonOppsal Orientering18:14:00
65Ove SætraHadeland OL18:16:00
76Vetle ChristiansenBækkelagets SK18:18:45
81August FalchNOTEAM18:20:00
82Kasper FosserHeming Orientering18:20:15
85Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb18:21:00
621Runar HafskjoldNydalens SK18:21:00
87Lars JacobsenIL Tyrving18:21:30
97Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering18:24:00
103Wolfgang KampelBækkelagets SK18:25:30
113Karl FremstadIL Tyrving18:28:00
120Torstein MellemHarstad OL18:29:45
126Mathias NipenBækkelagets SK18:31:15
130Peter GisholtFossum IF18:32:15
131Sivert Sande KvermeFossum IF18:32:30
137Eskil Sande GullordBækkelagets SK18:34:00
139Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OL18:34:30
145Tim Langø BergNOTEAM18:36:00
146Øyvind HjermstadFossum IF18:36:15
148Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF18:36:45
158Jon KjensethHeming Orientering18:39:15
159Erling HjermstadFossum IF18:39:30
165Emil StørmerFossum IF18:41:00
167Elling Fossheim AsplinGjø-Vard OL18:41:30
175Håkon SturødNydalens SK18:43:30
176Elias Skjolden SørensenLillomarka OL18:43:45
178Audun BerganNydalens SK18:44:15
179Lars Young VikNydalens SK18:44:30
192Magnus Mellbye LarsenAsker Skiklubb18:47:45
196Bojan BlumensteinNydalens SK18:48:45
199Øystein PettersenNydalens SK18:49:30
204Anders BjergaardNydalens SK18:50:45
206Sverre Waaler KaasNydalens SK18:51:15
211Morten TangenOK Moss18:52:30
213Eivind Berner MyhreFossum IF18:53:00
222Jan ShanelNydalens SK18:55:15
232Magnus ZachariasenOppsal Orientering18:57:45
233Per Anders U. EngebakkenÅs-NMBU Orientering18:58:00
239Audun HokholtKolbotn og Skimt OL18:59:30
246Aslak HeimdalKonnerud IL19:01:15
249Mikael OlaussonOslostudentenes IK19:02:00
259Per Melander OftenNydalens SK19:04:30
260Sølve Nordahl RolfsenHeming Orientering19:04:45
261Jørgen BaklidKonnerud IL19:05:00
262Petter Astrup ArnesenHeming Orientering19:05:15
264Vegard ØlstadBækkelagets SK19:05:45
267Torgeir NørbechIL Tyrving19:06:30
273Rudi B OlsenLillomarka OL19:08:00
276Jan Andreas EdstrømOppsal Orientering19:08:45

D 40-

38 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
547Marit B. EithunNittedal OL18:02:30
556Guro HarstadHeming Orientering18:04:45
562Vera HalsaaAsker Skiklubb18:06:15
564Britta FismenFossum IF18:06:45
567Nora SkauenIL Tyrving18:07:30
570Linda FredhOK Moss18:08:15
577Ingrid SkaarerNydalens SK18:10:00
594Anne Berit RørlienFossum IF18:14:15
607Hanne Marthe ØstvoldHeming Orientering18:17:30
612Ellen SparbyFossum IF18:18:45
616Anne RusteLillomarka OL18:19:45
643Hege FeiringIL Tyrving18:26:30
649Aase MestadLillomarka OL18:28:00
652Brita Opheim SauarStatoil Oslo BIL18:28:45
657Kristine KolshusOppsal Orientering18:30:00
659Anne Borgen SturødNydalens SK18:30:30
678Cathrine FrydenlundNydalens SK18:35:15
681Elin KallesonOppsal Orientering18:36:00
695Jorun RuudAsker Skiklubb18:39:30
707Lene ColquhounLillomarka OL18:42:30
712Maiken Skirstad MoNydalens SK18:43:45
715Ann Elin FlågenHeming Orientering18:44:30
727Siri StørmerNydalens SK18:47:30
729Lotta MyhreIL Koll18:48:00
734Heidi BjordalOppsal Orientering18:49:15
737Beate UndebergetOppsal Orientering18:50:00
738Thine Wilkens JernbergNydalens SK18:50:15
740Audrun UtskarpenOslostudentenes IK18:50:45
741Kristine ThorsengFossum IF18:51:00
742Kristin Stubban HygenØstmarka OK18:51:15
764Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK18:56:45
774Åse Ulltveit-Moe NorrudFossum IF18:59:15
780Line Bar-NathanLillomarka OL19:00:45
784Cecilie Wærp HaugeNydalens SK19:01:45
787Marit Tørudbakken JendalFossum IF19:02:30
788Rikke Kristin GåsholtHedrum OL19:02:45
796Sissel Nordby HvenekildeOppsal Orientering19:04:45
808Helena AxelssonNydalens SK19:07:45

H 40-

53 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering16:00:00
0Johan SvedbergHeming Orientering16:00:00
541Espen JernbergNydalens SK18:01:00
543Helge Grenager SolheimOppsal Orientering18:01:30
548Roger ØstvoldHeming Orientering18:02:45
549Anders NorlingNydalens SK18:03:00
555Dag StrislandKolbotn og Skimt OL18:04:30
557Torstein HoleNydalens SK18:05:00
559Martin ReichenbachOppsal Orientering18:05:30
561Geir HoffIL Tyrving18:06:00
563Frode BakkehøiØstmarka OK18:06:30
569Christian HolmboeIL Tyrving18:08:00
573Harald TorjussenNOTEAM18:09:00
574Vegard BroxIL Tyrving18:09:15
579Bjørn MartiniAsker Skiklubb18:10:30
586Michael DähnnNydalens SK18:12:15
593Sverre WisløffAsker Skiklubb18:14:00
595Knut Jostein SætnanFossum IF18:14:30
605Tor RingstadHedrum OL18:17:00
609Torbjørn Blom-hagenFossum IF18:18:00
618Øystein RastadAsker Skiklubb18:20:15
622Charles HalaasFossum IF18:21:15
633Eilert AamodtOppsal Orientering18:24:00
639Rolf HustvedtOppsal Orientering18:25:30
642Morten WettergreenFossum IF18:26:15
650Kyrre GranFet OL18:28:15
663Jens Christian HolstIL Tyrving18:31:30
668Atle StrømHedrum OL18:32:45
676Fredrik SaugestadNydalens SK18:34:45
679Haakon DolvenAsker Skiklubb18:35:30
683Bjørn HaugeNydalens SK18:36:30
685Erling HobølOppsal Orientering18:37:00
692Dag Espolin JohnsonBækkelagets SK18:38:45
696Aksel OlsenAsker Skiklubb18:39:45
704Tommy SkårbøRaumar Orientering18:41:45
714Vidar GjelstadOppsal Orientering18:44:15
719André JægtvikKonnerud IL18:45:30
721Fredrik LarsenIndre Østfold OK18:46:00
722Olav HasaasFossum IF18:46:15
730Jon SolsrudNydalens SK18:48:15
733Steinar EastwoodLillomarka OL18:49:00
748Hans Olav HygenØstmarka OK18:52:45
754Bjørn FjeldstadIndre Østfold OK18:54:15
755Morten FosseOslo Politis IL18:54:30
761Hans AarreIL Koll18:56:00
763Karl Even RyghHeming Orientering18:56:30
765Ram RayamajhiOppsal Orientering18:57:00
771Sindre ValsgårdIndre Østfold OK18:58:30
792Arild NyhaugAsker Skiklubb19:03:45
794Håvard HarstadKolbotn og Skimt OL19:04:15
802Trond MyhreFossum IF19:06:15
804Morten MoslandOppsal Orientering19:06:45
809Lars Erik GjeinFossum IF19:08:00

D 50-

52 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Hege WangLillomarka OL16:00:00
12Tove HeimdalKonnerud IL18:02:45
14Marita HernandezOL Toten-Troll18:03:15
18Signe Astrup ArnesenHeming Orientering18:04:15
19Ellen-Christine KorenÅs-NMBU Orientering18:04:30
25Frøy GrøndahlLillomarka OL18:06:00
39Gunn-Torill HokholtKolbotn og Skimt OL18:09:30
52Anne DahlNydalens SK18:12:45
55Kathrine LunøeNydalens SK18:13:30
56Runa SkyttersæterHeming Orientering18:13:45
74May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering18:18:15
75Anne Kristine NorderudIL Tyrving18:18:30
78Kari MadslienNydalens SK18:19:15
79Marianne ArnesenAsker Skiklubb18:19:30
80Kjersti SkantzeIL Tyrving18:19:45
84Berit BergeIL Tyrving18:20:45
90Gunhild MyhrAsker Skiklubb18:22:15
92Anne Marit BjergaardNydalens SK18:22:45
96Mona StrandMåren OK18:23:45
98Ingrid NermoenØstmarka OK18:24:15
100Anne-Grete AustadRaumar Orientering18:24:45
105Brit Ellen HindrumOdal OL - Orientering18:26:00
112Torunn Drage RotiFossum IF18:27:45
114Bente LandmarkFossum IF18:28:15
116Kjersti HovFossum IF18:28:45
119Magnhild T. MølnvikFossum IF18:29:30
129Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL18:32:00
133Trude FixdalIL Koll18:33:00
141Maria TorgersenBækkelagets SK18:35:00
143Helena StubberudNydalens SK18:35:30
147Jane Karine HelmersenFet OL18:36:30
169Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb18:42:00
173Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering18:43:00
177Kirsti Grundnes BergIL Tyrving18:44:00
183Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)18:45:30
190Isa HeggedalKonnerud IL18:47:14
202Randi NicolaisenAsker Skiklubb18:50:15
207Maria JonssonNydalens SK18:51:30
212Anna GöhlmanIL Tyrving18:52:45
219Solveig SikkelandIL Tyrving18:54:30
225Ingeborg ØderudBækkelagets SK18:56:00
230Marianne NjåsteinIL Tyrving18:57:15
240Åshild FlatebakkenIL Tyrving18:59:45
241Ann Elisabeth GunnulfsenModum OL19:00:00
242Karen Johanne StrømstadBækkelagets SK19:00:15
252Kristin TandbergAsker Skiklubb19:02:45
253Berit DanielsenIL Tyrving19:03:00
256Alix Young VikNydalens SK19:03:45
258Tale Mæhre TorjussenFossum IF19:04:15
266Heidi FalckIL Tyrving19:06:15
275Anne DanielsenNydalens SK19:08:30
277Linda HanssenØstmarka OK19:09:00

H 50-

77 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Frode KamsvågIL Tyrving16:00:00
280Dag WangLillomarka OL18:00:15
282Magne AasAsker Skiklubb18:00:45
285Øystein HoloFossum IF18:01:30
290Bent Sande KvermeFossum IF18:02:45
291Bent SkatvedtRaumar Orientering18:03:00
294Håkon JendalFossum IF18:03:45
303Kjetil EspedalNydalens SK18:06:00
304Svein GranerudAsker Skiklubb18:06:15
306Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering18:06:45
319Per SørbergRaumar Orientering18:10:00
326Arne KongsnesOppsal Orientering18:11:45
327Gjermund GravirAsker Skiklubb18:12:00
332Torkjel NesheimIL Tyrving18:13:15
334Knut Erling ØenHeming Orientering18:13:45
338Ole Petter HaugenNydalens SK18:14:45
340Henrik VaageBækkelagets SK18:15:15
342Per Ivar SveheimOdal OL - Orientering18:15:45
345Arne TorgersenBækkelagets SK18:16:30
347Per Anders YtterbøAsker Skiklubb18:17:00
358Arild AndresenFossum IF18:19:45
360Einar LunøeNydalens SK18:20:15
362Johan MattssonLillomarka OL18:20:45
365Børge PedersenNydalens SK18:21:30
371Terje BlindheimLillomarka OL18:23:00
374Øystein RappRaumar Orientering18:23:45
378Asbjørn AarvikNittedal OL18:24:45
380Roar FjeldboSandefjord OK18:25:15
381Stein MellaOppsal Orientering18:25:30
382Eirik TandrevoldFossum IF18:25:45
387Einar GisholtFossum IF18:27:00
397Fredrik HøyerFossum IF18:29:30
404Ottar WiklundNydalens SK18:31:15
420Thor NorderudIL Tyrving18:35:15
423Hans JevanordFossum IF18:36:00
424Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL18:36:15
427Stein BlomsethLillomarka OL18:37:00
428Steinar LågAsker Skiklubb18:37:15
431Hallvard BergIL Tyrving18:38:00
436John YtternesKolbotn og Skimt OL18:39:15
437Eivind HoffIL Tyrving18:39:30
441Arne FossheimAsker Skiklubb18:40:30
446Herman BakkeLøten o-lag18:41:45
449Tom SlungaardHeming Orientering18:42:30
453Dag Helland-HansenIL Tyrving18:43:30
455Jon Iver BakkenNydalens SK18:44:00
460Svein NygårdLillomarka OL18:45:15
461Hallvard KorenOK Moss18:45:30
467Jo Ulltveit-MoeIL Koll18:47:00
470Morten KarlsenMåren OK18:47:45
471Torgeir StrandFana IL18:48:00
472Christopher SchiveOK Moss18:48:15
475Christian JomaasFossum IF18:49:00
478Stein H. HagenFossum IF18:49:45
481Erik BorgIL Koll18:50:30
484Terje MelsomFossum IF18:51:15
487Guttorm L EggeOslostudentenes IK18:52:00
489Arne DybdahlLillomarka OL18:52:30
490Håvard ChristiansenNOTEAM18:52:45
493Terje LinløkkenØstmarka OK18:53:30
496Anders KronbergRaumar Orientering18:54:15
497Tormod BøeVBIL18:54:30
498Trond LundIL Tyrving18:54:45
499Helge StenerudOL Tønsberg og omegn18:55:00
506Per Jogeir KarlsbakkKonnerud IL18:56:45
510Bengt NiklassonKolbotn og Skimt OL18:57:45
511Christian GrotnesIL Tyrving18:58:00
512Are NjåsteinIL Tyrving18:58:15
515Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL18:59:00
516Pål Kogstad NæssRaumar Orientering18:59:15
517Gløer WinsvoldSentrum OK18:59:30
520Jan Erik AalbergBækkelagets SK19:00:15
523Bjørn Erik ReinsethNydalens SK19:01:00
524Øyvind HelmersenFet OL19:01:15
526Leif StørmerFossum IF19:01:45
535Are KristiansenIL Tyrving19:04:00
829Harald AulieIL Koll19:04:15

D 60-

8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
554Nina KolbergIL Tyrving18:04:15
565Birgit KorvaldNydalens SK18:07:00
599Anne-Elise Jensrud EdstrømOppsal Orientering18:15:30
634Ellen Marie TurterNydalens SK18:24:15
646Randi NilstadIL Tyrving18:27:15
674Toril EineFossum IF18:34:15
686Margaret RoseveareOppsal Orientering18:37:15
757Live Joronn YtrehusRingerike OL18:55:00

H 60-

22 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
286Bjørn WilladssenHeming Orientering18:01:45
296Pål Woldstad HanssenEiker OL18:04:15
300Tormod ØvergaardVestre Akers SK18:05:15
337Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF18:14:30
346Ketil BergeVestre Akers SK18:16:45
353Egil HusethKamp/Vestheim IF18:18:30
370Jan SveenRaumar Orientering18:22:45
384Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm18:26:15
391Bjørn GrindeOslostudentenes IK18:28:00
401Svein JacobsenIL Tyrving18:30:30
407Ove MartinsenHauketo IF18:32:00
415Vidar ElvekrokEiker OL18:34:00
444Terje AntonsenRaumar Orientering18:41:15
459Ivar RefslandIL Tyrving18:45:00
469Morten Rambech DahlKamp/Vestheim IF18:47:30
494Nils HæstadFossum IF18:53:45
502Per Kristian EkebergIL Tyrving18:55:45
503Geir Sverre SvingheimHadeland OL18:56:00
505Tom EidsetherRaumar Orientering18:56:30
514Are EriksenOslostudentenes IK18:58:45
522Alf PettersenIL Tyrving19:00:45
527Richard Zeiner-GundersenFossum IF19:02:00

D 70-

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Sidsel Test SandelienNOTEAM16:00:00
750Berit SaxhaugRaumar Orientering18:53:15
785Unni DrageHaugerud IF19:02:00

H 70-

14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
284Kjell WintherOppsal Orientering18:01:15
307Øystein MadsenHaugerud IF18:07:00
311Dan Erik KallesonOppsal Orientering18:08:00
320Roar BjordalOppsal Orientering18:10:15
368Kjell Gorm RøkkeIL Tyrving18:22:15
513Testløper TestNOTEAM18:23:30
395Jon FærdenKolbotn og Skimt OL18:29:00
400Bjørn EgnerHeming Orientering18:30:15
405Hasse BergstrømIL Tyrving18:31:30
406Jon C. FougnerHeming Orientering18:31:45
416John Thomas PetersenNittedal OL18:34:15
425Jørgen HolmboeIL Tyrving18:36:30
433Eldar BørsumBækkelagets SK18:38:30
438Lars SaxhaugRaumar Orientering18:39:45

Annonser

IOF Eventor