Norsk Orientering

Startliste for Tour de Orientering

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Tour de Orientering
Arrangørorganisasjon: Ålgård Orientering
Dato: lørdag 21 april 2018 - søndag 22 april 2018

PrologMellomJaktstart

D 17-A kort

410 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
126183669Anita SælevikHaugesund IL Orientering13:24:00
128503557Mariann SveinsvollGanddal IL13:24:15
130223909Yolanda DirksenSauda Orienteringsklubb13:24:30
131209950Celina Iversen ÅseEgersund OK13:24:30
132204767Julie PuntervoldEgersund OK13:24:45

D 50-

410 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
156238199Helen LomelandÅlgård Orientering13:28:45
157216714Ann Karin TjørhomGanddal IL13:29:00
159184113Inger Tone NygårdEgersund OK13:29:15

D 60-

410 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
160217118Inger Skretting OpstadEgersund OK13:29:15

D 70-

410 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
161234530Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb13:29:30
162207804Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb13:29:30
163231413Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb13:29:45

H 17-A kort

410 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
114197882Jørgen BreivoldGanddal IL13:20:15
115223933Alexander HorpestadEgersund OK13:20:15

H 50-

410 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
103222627Per Bjarne MyhreHaugesund IL Orientering13:17:30
105169769Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb13:17:45
107195873Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb13:18:00
109187254Peter DirksenSauda Orienteringsklubb13:18:15
110229498Øistein HaalandStavanger Orienteringsklubb13:18:15
111184425Trond LamarkGanddal IL13:18:30

H 60-

410 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
142228413Harry BreilandÅlgård Orientering13:27:00
143184538Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb13:27:15
144187150Terje StokkelandÅlgård Orientering13:27:15
145216734Ove OalandGanddal IL13:27:30
146238112Arvid MydlandEgersund OK13:27:30
147185860Otte OmdalGanddal IL13:27:45

H 70-

410 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
151226944Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb13:28:15
152501674Kjell SvihusGanddal IL13:28:15
153207888Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb13:28:30
154204742Tormod AaslidEgersund OK13:28:30
155217144Magnar NerheimSuldal Orienteringslag13:28:45

H 13-16

410 m, 22 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
51189038Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)13:10:00
52223522Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)13:10:15
53188800Andreas Nybak UrdalGanddal IL13:10:15
54212826Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orientering13:10:30
55184394Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)13:10:30
56197866Tobias RøddeGanddal IL13:10:45
57195800Sindre Skeie PettersonEgersund OK13:10:45
58223698Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)13:11:00
59223935Edvin AakreEgersund OK13:11:00
60184384Samuel A StokkelandÅlgård Orientering13:11:15
61201920Gabriel ÅrsvollSandnes IL (Rogaland)13:11:15
62224799Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)13:11:30
63195833Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb13:11:30
64212938Markus Andreas BreivoldGanddal IL13:11:45
65181492Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)13:11:45
66188960Ole Kristian TaksdalGanddal IL13:12:00
67211799Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)13:12:00
68216720Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering13:12:15
69189160Samuel KleppaÅlgård Orientering13:12:15
70195846Øyvind LamarkGanddal IL13:12:30
71201921Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)13:12:30
72224732Ole Andre BrandsbergEgersund OK13:12:45

D 13-16

410 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
86502999Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)13:15:00
89207851Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb13:15:00
85181460Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)13:15:15
88189169Nora Byrkjedal LevangÅlgård Orientering13:15:15
83184277Alida OftedalÅlgård Orientering13:15:30
87211735Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb13:15:30
82188955Anna TaksdalGanddal IL13:15:45
84207648Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb13:15:45
81174736Ingrid LamarkGanddal IL13:16:00

H 17-

410 m, 19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1225547Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL13:00:00
2500532Harald KalagerStavanger Orienteringsklubb13:00:00
361787Per Inge EspedalÅlgård Orientering13:00:15
4216944Kenneth MydlandEgersund OK13:00:15
6191378Gunnar PettersonEgersund OK13:00:30
7211212Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb13:00:45
8208501Jon DuncanSandnes IL (Rogaland)13:00:45
10501406Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb13:01:00
11217877Tore Ruset AlneHaugesund IL Orientering13:01:15
12197954Mathieu McGuireGanddal IL13:01:15
13229677Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering13:01:30
15210151Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)13:01:45
16213115Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)13:01:45
17211766Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb13:02:00
18185866Fredrik OmdalGanddal IL13:02:00
20204741Nils Tore PuntervoldEgersund OK13:02:15
21501146Oddvar TaksdalGanddal IL13:02:30
22181858Arild AasheimGanddal IL13:02:30
23187110Sturla StokkelandÅlgård Orientering13:02:45

D 17-

410 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
31189151Vibeke LamarkGanddal IL13:06:00
32149178Jorunn HadlandEgersund OK13:06:00
33188831Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL13:06:15
35193888Kristina VollHaugesund IL Orientering13:06:30
37501775Aud Hognestad TaksdalGanddal IL13:06:45
38197977Anita Glenne KallhovdEgersund OK13:06:45
39206193Trine BolstadGanddal IL13:07:00
4060622Veronica Morstøl ØvremoÅlgård Orientering13:07:00
41187124Janne Tjørhom AasheimGanddal IL13:07:15
43209949Jane M HellandEgersund OK13:07:30
44227050Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb13:07:30
45211917Nora SvendsenGanddal IL13:07:45

Annonser

IOF Eventor