Norsk Orientering

Startliste for Unionsmatchen, Indivduelt

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Unionsmatchen, Indivduelt
Arrangørorganisasjon: Ringerike OL
Dato: lørdag 26 mai 2018

D 13-14

3 520 m, 49 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1Ingvild GustafssonBuskerud11:00
2Julia WesthVästergötlands OF11:02
3Emma Helene OlsenØstfold11:04
4Marta TörnströmHalland-Skåne11:06
5Guro SchjølbergMjøs-O11:08
6Heidi Kristina SebjørnsenAkershus og Oslo11:10
7Silje RingstadGöteborg OF11:12
8Lovis BergstrandBohuslän-Dal11:14
9Maja GraadHalland-Skåne11:16
10Ella PetterssonGöteborg OF11:18
11Synne Sommerstad RøsteBuskerud11:20
12Agnes KamforsVästergötlands OF11:22
13Mari Ovidia RanestadMjøs-O11:24
14Linnea HolstAkershus og Oslo11:26
15Julie Sophie WoldØstfold11:28
16Tuva SelinHalland-Skåne11:30
17Signe HoloAkershus og Oslo11:32
18Wilma PetterssonVästergötlands OF11:34
19Marie KvarmeBuskerud11:36
20Marie Lien BackstrømØstfold11:38
21Ida BengtssonGöteborg OF11:40
22Serine JørgensenMjøs-O11:42
23Frida Hovgaard EisvangØstfold11:44
24Martine Gjermstad PettersenBuskerud11:46
25Live Raknes SogstadMjøs-O11:48
26Aurora Wilkens JernbergAkershus og Oslo11:50
27Matilda CederbergVästergötlands OF11:52
28Maja KarmstigHalland-Skåne11:54
29Elina ReinholdssonGöteborg OF11:56
30Elma Sagli GudimØstfold11:58
31Inga Skaarer WiklundAkershus og Oslo12:00
32Alice OlvegårdHalland-Skåne12:02
33Emma Visted-HansenMjøs-O12:04
34Amanda AxelsonBuskerud12:06
35Maja KarlssonGöteborg OF12:08
36Alva BjörkVästergötlands OF12:10
37Marie KravdalMjøs-O12:12
38Maja AxelssonGöteborg OF12:14
39Mina Akiko JohnsenBuskerud12:16
40Amalie LøkkebergØstfold12:18
41Ebba ThernVästergötlands OF12:20
42Linnea RydlundHalland-Skåne12:22
43Maja Mo HjelsethAkershus og Oslo12:24
44Audrey HanssonGöteborg OF12:26
45Alice PerssonHalland-Skåne12:28
46Anne FrøislandMjøs-O12:30
47Lisa ÖstenssonVästergötlands OF12:32
48Solveig Pehrsen-LundeØstfold12:34
49Ingeborg Roll MoslandAkershus og Oslo12:36

D 15-16

5 130 m, 50 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
101Emely WeihartVästergötlands OF11:01
102Klara JohanssonBohuslän-Dal11:03
103Mari ØverbyBuskerud11:05
104Astrid RognstadMjøs-O11:07
105Thilda SeldenHalland-Skåne11:09
106Pia Young VikAkershus og Oslo11:11
107Ingrid Bratland TjernshaugenØstfold11:13
108Olivia AspGöteborg OF11:15
109Alma HjertbergVästergötlands OF11:17
110Hanna Eckhardt AndersenAkershus og Oslo11:19
111Lovisa MoqvistGöteborg OF11:21
112Elida Sagli GudimØstfold11:23
113Malene InstanesBuskerud11:25
114Ebba LindBohuslän-Dal11:27
115Marion Halvorsen NustadMjøs-O11:29
116Nellie RydlundHalland-Skåne11:31
117Embla ØvretveitØstfold11:33
118Sofia PalmHalland-Skåne11:35
119Oda ScheeleAkershus og Oslo11:37
120Erika ÅkessonVästergötlands OF11:39
121Oda Isnes TyseBuskerud11:41
122Kristine KravdalMjøs-O11:43
123Ida SudhoffBohuslän-Dal11:45
124Elsa KarlssonGöteborg OF11:47
125Alexandra AngvollØstfold11:49
126Thea FagerströmGöteborg OF11:51
127Agnes LindblomHalland-Skåne11:53
128Tina KallesonAkershus og Oslo11:55
129Lisa ÅkessonVästergötlands OF11:57
130Konstanse MoholthBuskerud11:59
131Birgit Dorthea Kleppa MadslienMjøs-O12:01
132Sabina AumoGöteborg OF12:03
133Moa SkoogVästergötlands OF12:05
134Berthe TesloMjøs-O12:07
135Maya Jones ArnesenAkershus og Oslo12:09
136Nora Småge HilsenBuskerud12:11
137Adine Blakkestad IngesenØstfold12:13
138Thea BökmanHalland-Skåne12:15
139Moa ErikssonVästergötlands OF12:17
140Mathilde Sæter FlessebergBuskerud12:19
141Märta LjungbergGöteborg OF12:21
142Live ØstvoldAkershus og Oslo12:23
143Signe Strand GulbrandsenØstfold12:25
144Klara PerssonHalland-Skåne12:27
145Elonora AlinderGöteborg OF12:29
146Elsa SonessonVästergötlands OF12:31
147Åsne HaavengenBuskerud12:33
148Nina PedersenØstfold12:35
149Amélie AamodtAkershus og Oslo12:37
150Elin NilssonHalland-Skåne12:39

H 13-14

4 000 m, 52 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
201Victor BeischerGöteborg OF11:00
202Tom WeihartVästergötlands OF11:02
203Viktor HanssonHalland-Skåne11:04
204Andreas Myrvold SkovlystBuskerud11:06
205Axel BrönnestamBohuslän-Dal11:08
206Christian Fredrik BorgAkershus og Oslo11:10
207Annar Erlien SolerødMjøs-O11:12
208Sondre LadimØstfold11:14
209Martin Christoffer BorgAkershus og Oslo11:16
210Edvin OckbornVästergötlands OF11:18
211Simon CorneliussonHalland-Skåne11:20
212Karl GranforsGöteborg OF11:22
213Arne BerganBuskerud11:24
214Ivar HansenØstfold11:26
215Linus NilssonBohuslän-Dal11:28
216Thomas KalgraffMjøs-O11:30
217Martin Nøkleby MellingBuskerud11:32
218William RönnborgGöteborg OF11:34
219Hugo CedervallHalland-Skåne11:36
220Jo Randar HolmøyMjøs-O11:38
221Martin Størmer-AntonsenAkershus og Oslo11:40
222Hjalmar OlssonBohuslän-Dal11:42
223Alfred BjørnerødØstfold11:44
224Johan ErikssonVästergötlands OF11:46
225Halvor LøkenBuskerud11:48
226Isak AnderssonHalland-Skåne11:50
227Axel AaldeAkershus og Oslo11:52
228Peder BryggenØstfold11:54
229Filip IngemarssonVästergötlands OF11:56
230Melker ÅkessonGöteborg OF11:58
231David HermanssonBohuslän-Dal12:00
232Ole Gunnar Kleppa MadslienMjøs-O12:02
233Elias NordbergGöteborg OF12:04
234Wilmer SelinHalland-Skåne12:06
235Anders TaraldsenMjøs-O12:08
236Ludvig HedströmVästergötlands OF12:10
237Endre SandBuskerud12:12
238Lars Sigurd Baugstø RødnesAkershus og Oslo12:14
239Herman Lien BackstrømØstfold12:16
240Rasmus BerglundBuskerud12:18
241Svante SelinHalland-Skåne12:20
242Henrik Julian Fontes AarbuØstfold12:22
243Lars LienMjøs-O12:24
244Mikael BirkelundAkershus og Oslo12:26
245Alfred HallqvistVästergötlands OF12:28
246Simon BååthGöteborg OF12:30
247Fridtjof ReuschAkershus og Oslo12:32
248Simon WesthVästergötlands OF12:34
249Ludvik SætherØstfold12:36
250Magnus Skourup RognebakkeBuskerud12:38
251Tobias JohanssonHalland-Skåne12:40
252Arvid SkeppGöteborg OF12:42

H 15-16

5 930 m, 53 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
301Henrik ReuschAkershus og Oslo11:01
302Jørgen SchjølbergMjøs-O11:03
303Albin PerssonHalland-Skåne11:05
304Jonathan EylertsenØstfold11:07
305Felix DrejmoGöteborg OF11:09
306Arvid EkströmBohuslän-Dal11:11
307Mathias Skourup RognebakkeBuskerud11:13
308Gustav OhlinVästergötlands OF11:15
309Melker AnderssonBohuslän-Dal11:17
310Arvid AronssonGöteborg OF11:19
311Lukas LarssonVästergötlands OF11:21
312Adam ConwayBuskerud11:23
313August KronkvistHalland-Skåne11:25
314Alf Kristian HelleØstfold11:27
315Sander Tonjer FingarsenMjøs-O11:29
316Teodor Mo HjelsethAkershus og Oslo11:31
317Vetle DrageBuskerud11:33
318Sondre YtterbøAkershus og Oslo11:35
319Sigurd Saxe SandvikØstfold11:37
320Hugo MandingerVästergötlands OF11:39
321Albin WeidenHalland-Skåne11:41
322William SturessonGöteborg OF11:43
323Grunde IsaksætreMjøs-O11:45
324Isak OlssonBohuslän-Dal11:47
325Kristoffer B. HelminsenØstfold11:49
326Loke HedbergHalland-Skåne11:51
327Sander Solheim OttesenBuskerud11:53
328Anton CarlssonVästergötlands OF11:55
329Casper SkeppGöteborg OF11:57
330Willy FjällborgBohuslän-Dal11:59
331Mats LindaasMjøs-O12:01
332Felix FinsrudAkershus og Oslo12:03
333Gaute LindaasMjøs-O12:05
334Jakob TorgersenØstfold12:07
335Rolf Trygve HaugBuskerud12:09
336Nils TveiteAkershus og Oslo12:11
337Jesper JohanssonHalland-Skåne12:13
338Emil AxelssonGöteborg OF12:15
339Johan MårtenssonVästergötlands OF12:17
340Viktor Jellvert BörjesonGöteborg OF12:19
341Sune Raknes SogstadMjøs-O12:21
342Axel NalbinVästergötlands OF12:23
343Adam KristiansenØstfold12:25
344Atle Nikolai WølloBuskerud12:27
345Kornelius Kriszat-LøvfaldAkershus og Oslo12:29
346Alfred ErdeliusHalland-Skåne12:31
347Nils KörleGöteborg OF12:33
348Christopher LadimØstfold12:35
349Tobias EspedalAkershus og Oslo12:37
350Carl ÅsHalland-Skåne12:39
351Vegard RanestadMjøs-O12:41
352Erik IngemarssonVästergötlands OF12:43
353Mikkel BerglundBuskerud12:45

Reserve D13-14

3 520 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
61Sara OhlinVästergötlands OF13:00
62Filippa FagerströmGöteborg OF13:02
63Marikken ChristensenØstfold13:04
64Emma DåsnesMjøs-O13:06
65Agnes IvarssonVästergötlands OF13:08
66Emilia LundstedtGöteborg OF13:10
67Ragnhild Øfsthus GravirAkershus og Oslo13:12
68Maja InghammarVästergötlands OF13:14
69Maja NordenfeltGöteborg OF13:16
70Emmy PalmHalland-Skåne13:18
71Ingeborg Hasle HaslestadMjøs-O13:20

Reserve D15-16

5 130 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
161Ine InstanesBuskerud13:01
162Maria LogrenGöteborg OF13:03
163Ingrid Marie Stubban HygenAkershus og Oslo13:05
165Linnea Wedberg-KilnäsGöteborg OF13:09
166Tilda WiklundVästergötlands OF13:11
167Iselin SørensenBuskerud13:13
168Ida JohanssonVästergötlands OF13:15
169Elin FlakbergGöteborg OF13:17
170Moa WallenborgHalland-Skåne13:19
171Vera PetterssonVästergötlands OF13:21
172Karoline TorøBuskerud13:23

Reserve H13-14

4 000 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
261Elias NyqvistGöteborg OF13:00
262David MorenHalland-Skåne13:02
263Oskar BaklidBuskerud13:04
265Gunnar FovaeusGöteborg OF13:08
266Mathias AxelsonBuskerud13:10
267Kasper VemdalVästergötlands OF13:12
268Philip Lehmann RomørenAkershus og Oslo13:14
269Mathias Pedersen HolmskauØstfold13:16
270Martin KaiserBuskerud13:18
271Hannes PerssonGöteborg OF13:20
272Joel HolmbergVästergötlands OF13:22

Reserve H15-16

5 930 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
361Anton KastrupGöteborg OF13:01
362Sigurd SmemoBuskerud13:03
363Arvid BjörkVästergötlands OF13:05
364Olav Kristian LundBuskerud13:07
365Oscar Wall JungbjerGöteborg OF13:09
366Samuel BökeVästergötlands OF13:11
368Magnus Eide-FredriksenAkershus og Oslo13:15
369Jakob GunnarssonGöteborg OF13:17
370Johan WinbladhHalland-Skåne13:19
371Olav MelheimBuskerud13:21
372Adam SkoglundVästergötlands OF13:23

Åpen D 13-14

3 520 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1001Ingjerd  SommerstadBuskerud13:22
1002Per  GustafssonBuskerud13:24
1006Anders IvarssonHalland-Skåne13:32

Åpen D 15-16

5 130 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1101Therese DahlströmGöteborg OF13:25
1102Patric CorneliussonHalland-Skåne13:27
1103Phil ConwayBohuslän-Dal13:29
1106Runa BackstrømØstfold13:40

Åpen H 13-14

4 000 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1201Dan LundstedtGöteborg OF13:24
1202Moltas ViebkeHalland-Skåne13:26
1204Filip LemanGöteborg OF13:30

Åpen H 15-16

5 930 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1301Thomas BergstrandBohuslän-Dal13:25
1302Håkan ErikssonGöteborg OF13:27
1303Tomas HermanssonBohuslän-Dal13:29
1304Stefan GraadHalland-Skåne13:31
1305Terje W. PettersenBuskerud13:33
1306Eilert AamodtAkershus og Oslo13:35
1307Filip KarlssonVästergötlands OF13:37
1308Daniel BogrenVästergötlands OF13:39
1309Dyre Martin GulbrandsenØstfold13:41
1310Tore SandvikØstfold13:42

Annonser

IOF Eventor