Startliste for Sport8 Ås by Night & Fog Cup #4

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Sport8 Ås by Night & Fog Cup #4
Arrangørorganisasjon: Ås-NMBU Orientering
Dato: lørdag 13 januar 2018

D 17-

4 250 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
222089Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL11:38:16
226296Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb11:50:38
212721Linn Mei WaalerMåren OK11:55:19
504584Karoline BjørnerødOK Moss12:00:21
502453Synne SkjærsteinIL Tyrving12:11:03
192116Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL12:18:39
184147Linda FredhOK Moss12:24:19
206914Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering12:29:13
96649Ina Catharina StorrønningÅs-NMBU Orientering12:33:10
195905Lisa AnnersandOK Tyr12:39:44

H 17-

7 440 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
190677Erling HjermstadFossum IF11:35:20
195814Richard Zeiner-GundersenFossum IF11:38:12
221133Øyvind HjermstadFossum IF11:40:14
502140Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb11:47:33
190806Eivind TonnaAsker Skiklubb11:49:56
192819Olai Stensland LillevoldNTNUI11:51:16
502428Ådne SkjærsteinIL Tyrving12:10:14
504114Erling SommerfeldtTurun Metsänkävijät12:36:28
229680Svein NygårdLillomarka OL12:39:41
198904Peter GisholtFossum IF
174826Martin Borge HeirFossum IF
229709Linus OlhansÅs-NMBU Orientering
203638Leif StørmerFossum IF

H 17-A kort

4 250 m, 26 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
210826Robert BanfiÅs-NMBU Orientering11:13:08
501154Peter KlavenessMåren OK11:46:55
237996Håkon GjerdeIndre Østfold OK11:51:55
235208Erlend RehnKolbotn og Skimt OL11:53:45
501317Audun BjerknesMåren OK11:57:09
222453Thomas TubbehaugenOK Moss11:58:45
504585Alfred BjørnerødOK Moss12:03:15
208926Erik Rytter JakobsenOK Moss12:06:39
502380Are KristiansenIL Tyrving12:09:06
192251Christopher LadimOK Moss12:13:23
411313Thomas BedinIndre Østfold OK12:15:07
500051Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL12:17:18
208419Morten TangenOK Moss12:20:24
195715Are EriksenOslostudentenes IK12:25:35
206429Terje GudbrandsenHamar OK12:28:00
91575Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering12:30:15
190637Terje Wiig MathisenNydalens SK12:30:48
222337May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering12:32:10
207790Christopher SchiveOK Moss12:34:16
204600Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL12:35:13
190570Henning Bratland CarlsenOK Moss12:37:13
207789Christian SchiveOK Moss12:41:26
204224Tormod ØvergaardVestre Akers SK12:43:39
198012Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering14:00:30
89431Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering
501222Øyvind ThømtIndre Østfold OK

D 13-16B

3 070 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
197027Frida Hovgaard EisvangOK Moss11:36:56
212810Hanna RehnKolbotn og Skimt OL11:54:14
198018Emma Aune JakobsenOK Moss11:59:17

H 13-16B

3 070 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
212533Anders Hovgaard EisvangOK Moss11:43:18
187003Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK11:57:58
192159Sondre LadimOK Moss12:12:40

Åpen B

3 070 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
193685Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm11:21:09
79721Trond Sigvald HetlandKolbotn og Skimt OL11:46:52
209106Mads LillevoldÅs-NMBU Orientering11:52:14
91343Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL11:53:16
502237Egil HusethKamp/Vestheim IF11:56:13
212685Elisabeth Aune JakobsenOK Moss11:59:15
504607Vegar ArnesenIndre Østfold OK12:00:53
504391Sindre ValsgårdIndre Østfold OK12:04:59
220722Tor LahlumKolbotn og Skimt OL12:07:21
180125Anne NilsenÅs-NMBU Orientering12:29:56
217033Sharon BroadwellIL GeoForm12:34:54
217390Vidar BerteigIL GeoForm12:47:12

Annonser

IOF Eventor