Norsk Orientering

Startliste for Sport8serien finale

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Sport8serien finale
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: lørdag 15 september 2018

N-åpen

1 820 m, 48 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Vilde Cathrine BaugeSarpsborg OL13:00
0Olea FristadHalden SK13:00
0Vena FristadHalden SK13:00
0Celine Agnalt HeggenesTrøsken IL13:00
0Mille Hauge HystadHalden SK13:00
0Mikkel JohansenTrøsken IL13:00
0Martin MosebekkHalden SK13:00
0Morten MosebekkHalden SK13:00
0Theodor NilsenTrøsken IL13:00
0Elin T. OlsenHalden SK13:00
0Ella OlsenHalden SK13:00
0Ellen Maria RingstadFredrikstad SK13:00
0Ingrid Johanne RingstadFredrikstad SK13:00
0Troy StoksethHalden SK13:00
0Ulrik ThorsenSarpsborg OL13:00
0Heda ØvretveitFredrikstad SK13:00
1Elida-Sofia KopperudIndre Østfold OK13:00
2Ole-Edvard KopperudIndre Østfold OK13:00
3Anna Elizabeth AarbuVarteig OL13:00
4Sara FristadHalden SK13:00
5Olivia Delebekk SamuelssonHalden SK13:00
6Elias Hauge BjuganHalden SK13:00
7Sigve Hagen-TafjordHalden SK13:00
8Liam Helge Lindbeck-DahlstrømHalden SK13:00
9Adéle Øen SkålandTrøsken IL13:00
10Åsne N. BjørkeHalden SK13:00
11Aisha Rostveit ElmiOK Moss13:00
12Sander Agnalt HeggenesTrøsken IL13:00
13Aurora LøkkebergFredrikstad SK13:00
14Eskil Pehrsen-LundeSarpsborg OL13:00
15Aron Rostveit ElmiOK Moss13:00
16Isa Milene BrekkeFredrikstad SK13:00
17Håkon BryggenHalden SK13:00
18Adele C.S. EdvardsenFredrikstad SK13:00
19Hanna HaldinHalden SK13:00
20Elise Holm NedrebøOK Moss13:00
21Aksel TorgersenHalden SK13:00
22Vilma DanevadFredrikstad SK13:00
23Ida Andreassen AasHalden SK13:00
24Mats Dyrlie AndersenVarteig OL13:00
25Signe KvalheimHalden SK13:00
26Trym StrømbergFredrikstad SK13:00
27Eira Bronebakk JohanssonHalden SK13:00
28Aksel SolbergFredrikstad SK13:00
29Ludvig SpydevoldVarteig OL13:00
30Sixten SandHalden SK13:00
31Halvor Ek HedlundTrøsken IL13:00
56Fredrik Texmo GrønnSarpsborg OL13:00

D -10

2 000 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
44Ingrid Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK13:24
45Emma Nordlie MagnussenHalden SK13:26
46Betina ArnesenFredrikstad SK13:28
47Liv SandnesVarteig OL13:30
48Hanna Andreassen AasHalden SK13:32
49Maja Dyrlie AndersenVarteig OL13:34
50Malin Husebye AamodtFredrikstad SK13:36
51Sofie Holm NedrebøOK Moss13:38
52India HaavaldsenHalden SK13:40

D 11-12

2 240 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
68Hedvig Scheele SøylandFredrikstad SK13:31
69Thea KvalheimHalden SK13:33
70Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL13:35
71Ingrid SteinslandFredrikstad SK13:37
72Emma Aune JakobsenOK Moss13:39
73Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK13:41
74Jenny DanevadFredrikstad SK13:43
75Sigrid Schmitt GranHalden SK13:45
76Andrine K. S. EdvardsenFredrikstad SK13:47
77Minna Sofie WingstedtHalden SK13:49
78Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK13:51

D 13-14

2 750 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
107Julie BrenåsVarteig OL13:31
108Sigrid HaugeSarpsborg OL13:33
109Frida Hovgaard EisvangOK Moss13:35
110Solveig Pehrsen-LundeSarpsborg OL13:37
111Amalie LøkkebergFredrikstad SK13:39
112Elma Sagli GudimIndre Østfold OK13:41
113Marie Lien BackstrømHalden SK13:43

D 15-16

3 300 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
125Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SK13:22
126Hedda Johanne Slang-SundsetvikHalden SK13:24
127Alexandra AngvollFredrikstad SK13:26
128Elida Sagli GudimIndre Østfold OK13:28
129Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL13:30
130Sylvia DannevigHalden SK13:32
131Ingrid Bratland TjernshaugenOK Moss13:34
132Vilde RetteraasenIndre Østfold OK13:36
133Embla ØvretveitFredrikstad SK13:38

D 17-20

3 830 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
136Helena ÅsbergSarpsborg OL13:05
138Lisa JenssenHalden SK13:09

H -10

2 000 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
34Ville Emil WingstedtHalden SK13:04
35Isak SolbergFredrikstad SK13:06
36Mikkel HystadHalden SK13:08
37Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL13:10
38Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK13:12
39Anders Rostveit ElmiOK Moss13:14
40Sondre StrømbergFredrikstad SK13:16
41Joel Bronebakk JohanssonHalden SK13:18

H 11-12

2 240 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
55Lukas Aleksander KvalsvikFredrikstad SK13:05
57Edvard KeransFredrikstad SK13:09
58Philip Orud HovlandHalden SK13:11
59Emil Husebye AamodtFredrikstad SK13:13
60Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL13:15
61Syver Strand GulbrandsenFredrikstad SK13:17
62Sverre SandvikHalden SK13:19
63Eivind ImrikFredrikstad SK13:21
64Anders Hovgaard EisvangOK Moss13:23
65Audun NordbyFredrikstad SK13:25

H 13-14

2 750 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
92Alfred BjørnerødOK Moss13:01
93Ludvik SætherFredrikstad SK13:03
94Elias MosebekkHalden SK13:05
95Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL13:07
96Andreas TveterHalden SK13:09
97Liam WingstedtHalden SK13:11
98Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL13:13
99Herman Lien BackstrømHalden SK13:15
100Sondre LadimOK Moss13:17
101Elias ThoresenHalden SK13:19
102Peder BryggenHalden SK13:21
103Sebastian Bøhn-BryntesenHalden SK13:23
104Isak HoltHalden SK13:25

H 15-16

3 300 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
116Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK13:04
117Alf Kristian HelleHalden SK13:06
118Thomas BlomkvistFredrikstad SK13:08
119Jakob TorgersenHalden SK13:10
120Sivert PoppeFredrikstad SK13:12
121Christopher LadimOK Moss13:14
122Sigurd Saxe SandvikHalden SK13:16

H 17-20

3 830 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
81Ole Øivind NorstedHalden SK13:03
134Børge BrenåsVarteig OL13:30

D 13-20C

2 420 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
90Helle KvalheimHalden SK13:22
91Marikken ChristensenSarpsborg OL13:24

H 13-20C

2 420 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
79Kristian OswaldOK Moss13:02
82Vetle ImrikFredrikstad SK13:06
83Johannes BergerudVarteig OL13:08
84Hans Peder BerglandIndre Østfold OK13:10
85Linus BjørkeHalden SK13:12
86Sebastian Blomfeldt UnnerudOK Moss13:14
87Sivert FinstadFredrikstad SK13:16

Annonser

IOF Eventor