Norsk Orientering

Startliste for Nattcupfinale Bergen

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Nattcupfinale Bergen
Arrangørorganisasjon: Bergens TF
Dato: onsdag 14 mars 2018

DA

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Christiane TrösseVaregg Fleridrett19:30:00
Mariann ScheiTIF Viking19:31:19

HA

23 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Rune NygaardIL Gular19:30:00
Oskar RøenVaregg Fleridrett19:31:00
Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett19:31:25
Tom Eirik EikangerIL Gular19:32:48
Petter Marki ErichsenKristiansand OK19:33:14
Magne KnudsenGneist, IL19:33:18
Andreas DaleBergens TF19:34:07
Mathias RosenlundVaregg Fleridrett19:34:33
Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett19:36:15
Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett19:36:40
Andreas G. PoldenGneist, IL19:37:08
Øistein StemmeHordaveg BIL19:38:36
Jan KocbachFana IL19:39:07
Tore NymarkVaregg Fleridrett19:39:20
Arne Wilhelm KnudsenGneist, IL19:39:54
Kjetil DammTIF Viking19:39:58
Torgeir StrandFana IL19:39:58
Birk Bell LysakerFana IL19:40:04
Sverre OttesenVaregg Fleridrett19:40:08
Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett19:40:23
Bjørn Johannessen FieldGneist, IL19:40:42
Kristian RykkjeVaregg Fleridrett19:40:56
Harald SodemannUBIL19:41:38

DB

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Tove AasheimVaregg Fleridrett19:32:32
Kristine Bog VikaneFana IL19:34:50
Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett19:34:56
Siren GreveBergens TF19:39:21
Birte NordeideGneist, IL19:39:41

HB

17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Martin Stustad19:30:00
Øistein BøeFana IL19:30:12
Jan HauglandÅrstad IL19:31:56
Sturla Stemshaug19:34:16
Knut UtneFana IL19:34:53
Olav LofthusHordaveg BIL19:35:05
Ørjan Eirik ValestrandFana IL19:35:27
Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett19:35:28
Erik JohannessenHordaveg BIL19:35:54
Kjell Erik Myre19:36:38
Svein RosselandHordaveg BIL19:37:12
Heikki Savolainen19:38:04
Knut Hestenes19:39:06
Matti TorgersenBergens TF19:39:06
Vemund HansenTIF Viking19:40:04
Erling StrandBergens TF19:40:46
Sturle NordeideGneist, IL19:41:11

DC

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Nina SoligardBergens TF19:30:00
Mai Helen LingaIL Gular19:31:19
Liv Sylvi MeyerGneist, IL19:33:15
Ingjerd SognnæsBergens TF19:35:52

HC

9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Brage Bell LysakerFana IL19:30:00
Lars SveenBergenslærerne BIL19:30:53
Magne RaadalFana IL19:32:22
Øistein PaulsenBergens TF19:33:00
Rolf NordOs Orienteringsklubb19:37:25
Per VikaneFana IL19:38:34
Håkon Haugland19:40:10
Kristian Hj. FalchIL Gular19:40:46
Gunnar J. AlsakerÅrstad IL19:42:00

Annonser

IOF Eventor