Norsk Orientering

Startliste for Nattcup 4 Bergen

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Nattcup 4 Bergen
Arrangørorganisasjon: Gneist, IL
Dato: onsdag 17 januar 2018

DA

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
192399Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett18:56:20
204670Mariann ScheiTIF Viking19:20:27
209975Helen MartinsenIL Gular
213390Dagrun Daltveit SlettebøFana IL
220066Christiane TrösseVaregg Fleridrett

HA

23 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
211313Birk Bell LysakerFana IL18:47:05
207699Rune NygaardIL Gular18:50:11
192629Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett18:52:07
206541Andreas DaleBergens TF18:55:04
184632Tor SørevikTIF Viking18:56:28
215576Kjetil DammTIF Viking18:57:38
188882Per Arne AadlandSamnanger IL18:58:57
202221Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett18:59:50
197823Petter Marki ErichsenKristiansand OK19:01:40
180864Øistein StemmeHordaveg BIL19:11:36
217102Erik BohneVaregg Fleridrett19:12:46
199735Sveinung RykkjeVaregg Fleridrett19:13:59
204561Oskar RøenVaregg Fleridrett19:15:17
207688Stian RykkjeVaregg Fleridrett19:17:38
211413Tom Eirik EikangerIL Gular19:18:56
174082Magne KnudsenGneist, IL19:21:42
213458Torgeir StrandFana IL19:29:38
197823Petter Marki ErichsenKristiansand OK
91151Bjørn Johannessen FieldGneist, IL
202220Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett
224634Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett
225325Tord Bell MykingFana IL
197944Kenneth WesterheimStord Orientering

DB

9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
213410Kristine Bog VikaneFana IL18:47:00
211515Siren GreveBergens TF18:48:52
222092Birte NordeideGneist, IL18:53:49
192587Tove AasheimVaregg Fleridrett19:04:25
211280Hege FjellbirkelandIL Gular19:05:10
62532Liv OrmbergGneist, IL19:09:30
168625Ingrid SandvollGneist, IL19:30:08
211312Kirsti LysakerFana IL
213207Rannveig NordhagenFana IL

HB

19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
239053Knut Hestenes18:45:51
184356Svein RosselandHordaveg BIL18:48:13
84217Sturla Stemshaug18:50:11
211518Jan HauglandÅrstad IL18:52:03
229504Erik JohannessenHordaveg BIL18:57:59
195806Stig TenoldNHH BIL18:59:23
220011Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett19:01:51
222547Knut UtneFana IL19:03:18
195881Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking19:06:08
200454Øistein BøeFana IL19:06:59
192128Kjell Erik MyreHordaveg BIL19:08:08
186183Vemund HansenTIF Viking19:14:16
184631Dag SlettenBergens TF19:14:32
221119Stein Ove DyngelandStatoil BIL19:19:19
204754Martin Stustad19:28:22
210018Heikki Savolainen19:31:05
221422Atle AlvheimFana IL
217124Bjørn L. BasbergVaregg Fleridrett
186313Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett

DC

7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
234863Karen Clementsen KayserFana IL18:41:05
217014Nina SoligardBergens TF18:49:46
91678Vibeke NymoVaregg Fleridrett19:00:10
487964Mai Helen LingaIL Gular19:20:04
216781Liv Sylvi MeyerGneist, IL19:26:01
220770May-lill DammTIF Viking
195923Kårhild Husby NordstadNTNUI

HC

12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
204772Rolf NordOs Orienteringsklubb18:39:20
207632Ragnar KayserFana IL18:42:19
221409Per VikaneFana IL18:45:47
226059Øistein PaulsenBergens TF18:52:52
180915Axel IngvaldsenTIF Viking19:01:12
91688Ketil NummedalFana IL19:12:27
192225Håkon HauglandStatoil BIL19:12:40
187123Lars SveenBergenslærerne BIL19:15:16
199758Harald LyngtunFana IL
211903Brage Bell LysakerFana IL
181250Jan Olav OrmbergFana IL
220842Per VoldFana IL

Annonser

IOF Eventor