Norsk Orientering

Startliste for Østfoldsprinten løp 3

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Østfoldsprinten løp 3
Arrangørorganisasjon: OK Moss
Dato: onsdag 16 mai 2018

N-åpen

1 650 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
101Trym BreimoOK Moss18:00:00
111Sander Ryste OddenSarpsborg OL18:05:00
112Ingrid Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK18:05:30
113Ville Emil WingstedtHalden SK18:06:00
114Betina ArnesenIndre Østfold OK18:06:30
115Jakob Tungesvik HøstmarkOK Moss18:07:00
116Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK18:07:30
117Stian LillegårdLillomarka OL18:08:00
118Halvor Ek HedlundTrøsken IL18:08:30

D 11-12

2 250 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
123Ingrid SteinslandFredrikstad SK18:30:00
124Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL18:30:30
125Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK18:31:00
126Kaia Kjerre-LudviksenFredrikstad SK18:31:30
127Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL18:32:00
128Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK18:32:30

D 13-16C

2 250 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
136Marikken ChristensenSarpsborg OL18:36:30
209Sylvia DannevigHalden SK19:02:30

D -16

2 910 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
202Alexandra AngvollFredrikstad SK18:59:00
203Emma Helene OlsenHalden SK18:59:30
204Elida Sagli GudimIndre Østfold OK19:00:00
205Embla ØvretveitFredrikstad SK19:00:30
206Marie Lien BackstrømHalden SK19:01:00
207Emma Sofie SteinslandFredrikstad SK19:01:30
208Ingrid Bratland TjernshaugenOK Moss19:02:00
210Julie Sophie WoldOK Moss19:03:00
211Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL19:03:30
212Elma Sagli GudimIndre Østfold OK19:04:00
213Frida Hovgaard EisvangOK Moss19:04:30
214Vilde RetteraasenIndre Østfold OK19:05:00
215Julie BrenåsVarteig OL19:05:30
216Solveig Pehrsen-LundeSarpsborg OL19:06:00
217Amalie LøkkebergFredrikstad SK19:06:30

D 17-

2 910 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
167Lone MalmgrenHalden SK18:41:30
168Marie Lindløv JensenSarpsborg OL18:42:00
169Runa Lien BackstrømHalden SK18:42:30
170Aurora GjølsjøOK Moss18:43:00
171Anne-Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK18:43:30
172Anja WingstedtHalden SK18:44:00
173Linda FredhOK Moss18:44:30
174Maren NorderudIL Tyrving18:45:00
175Selma KristiansenOK Moss18:45:30
176Marit Pedersen HolmskauTrøsken IL18:46:00
177Julie Hilland AndersenHalden SK18:46:30
178Anna Maria Ryste OddenSarpsborg OL18:47:00
179Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss18:47:30
180Camilla ImrikFredrikstad SK18:48:00
181Gea Øiseth BedinIndre Østfold OK18:48:30
182Hanne WoldOK Moss18:49:00
183Iliana IlievaHalden SK19:13:00

D 50-

2 910 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
231Tove Skiri WahlgrenSarpsborg OL19:13:30
232Marit Nandrup PettersenIndre Østfold OK19:14:00
233Wenche LindløvSarpsborg OL19:14:30
234Heidi BørstadSarpsborg OL19:15:00
235Anne SørlienGjø-Vard OL19:15:30
236Unni Strand KarlsenFredrikstad SK19:16:00
237Tone Karina IngesenSarpsborg OL19:16:30

H 11-12

2 250 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
129Birk BreimoOK Moss18:33:00
131Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL18:34:00
132Martin BryggenHalden SK18:34:30
133Brage KristiansenOK Moss18:35:00

H 13-16C

2 250 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
139Elias ThoresenHalden SK18:38

H -16

2 910 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
186Jonathan EylertsenHalden SK18:51:00
187Adam KristiansenOK Moss18:51:30
188Peder BryggenHalden SK18:52:00
189Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL18:52:30
190Ludvik SætherFredrikstad SK18:53:00
191Martin BrækkeHalden SK18:53:30
192Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK18:54:00
193Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL18:54:30
194Christopher LadimOK Moss18:55:00
195Alf Kristian HelleHalden SK18:55:30
196Matias Kjerre-LudviksenFredrikstad SK18:56:00
197Alfred BjørnerødOK Moss18:56:30
198Sigurd Saxe SandvikHalden SK18:57:00
199Thomas BlomkvistFredrikstad SK18:57:30
200Sondre LadimOK Moss18:58:00

H 17-

2 910 m, 23 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
143Göran WinbladRehns BK18:29:30
144Magne SætherFredrikstad SK18:30:00
145Henning Bratland CarlsenOK Moss18:30:30
146Lacho IlievHalden SK18:31:00
147Eirik ImrikFredrikstad SK18:31:30
148Thomas BedinIndre Østfold OK18:32:00
149Morten TangenOK Moss18:32:30
150Sondre OttesenFredrikstad SK18:33:00
151Håkon GjerdeIndre Østfold OK18:33:30
152Runar Saur ModahlFredrikstad SK18:34:00
153Tore SandvikHalden SK18:34:30
154Stepán MudrákFredrikstad SK18:35:00
155Sindre ValsgårdIndre Østfold OK18:35:30
156Olav Halvorsen SikkelandVarteig OL18:36:00
157Bernt Inge SteinslandFredrikstad SK18:36:30
158Asle Sagli GudimIndre Østfold OK18:37:00
159Jon Roar OddenSarpsborg OL18:37:30
160Pål AngvollFredrikstad SK18:38:00
161Bjørn BrækkeHalden SK18:38:30
162Vegar ArnesenIndre Østfold OK18:39:00
163Henrik OttesenFredrikstad SK18:39:30
164Anders BrynildsenFredrikstad SK18:40:00
238Morten BreimoOK Moss19:17:00

H 50-

2 910 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
220Jan Edvin BlomkvistFredrikstad SK19:08:00
221Øystein JensenSarpsborg OL19:08:30
222Jan GranstedtHalden SK19:09:00
223Tormod JensenSarpsborg OL19:09:30
224Tor Ragnar AndersenHalden SK19:10:00
225Tom A. KarlsenFredrikstad SK19:10:30
226Tom WahlgrenSarpsborg OL19:11:00
227Jan MolstadGjø-Vard OL19:11:30
228Dag BrenåsVarteig OL19:12:00
229Ole IngesenSarpsborg OL19:12:30

Annonser

IOF Eventor
O-ringen 2018