Norsk Orientering

Startliste for Vinterkarusell, Sælandskogen

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Vinterkarusell, Sælandskogen
Arrangørorganisasjon: Ålgård Orientering
Dato: lørdag 20 januar 2018

Damer - kort løype

2 200 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Anne Marie GauselGanddal IL13:00
0Tone M. Seglem GiskeGanddal IL13:00
0Lotte Otilie StrømstadNOTEAM13:00

Damer - mellomlang løype

3 300 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Helga KlausenKlepp Kommune BIL13:00
0Torunn LaugalandÅlgård Orientering13:00
0Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb13:00
0Inger Skretting OpstadEgersund OK13:00
0Kristin SkadsemGanddal IL13:00
0Mariann SveinsvollGanddal IL13:00

Damer - lang løype

4 400 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Trine BolstadGanddal IL13:00
0Ingrid LamarkGanddal IL13:00
0Vibeke LamarkGanddal IL13:00
0Inger Tone NygårdEgersund OK13:00
0Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb13:00
0Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb13:00
0Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb13:00
0Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb13:00
0Aud Hognestad TaksdalGanddal IL13:00
0Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL13:00

Herrer - mellomlang løype

3 300 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Knut Jonas EspedalStavanger Orienteringsklubb00:00
0Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb13:00
0Ole AuklendSkattesport BIL13:00
0Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb13:00
0Bjarne GimreGanddal IL13:00
0Per Ingar HadlandGanddal IL13:00
0Hans KlausenKlepp Kommune BIL13:00
0Øyvind LamarkGanddal IL13:00
0Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)13:00
0Jan Inge LundeGanddal IL13:00
0Jonas Lye ScheieNOTEAM13:00
0Eiliv Bjarne LønningenOtra IL13:00
0Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb13:00
0Raymond B PettersenÅlgård Orientering13:00
0Eivind Lars RakeSandnes IL (Rogaland)13:00
0Knut SkjævelandGanddal IL13:00
0Ole Kristian TaksdalGanddal IL13:00
0Andreas Nybak UrdalGanddal IL13:00
0Jan VærpSøgne og Songdalen OK13:00
0Arne ØstensenStavanger Orienteringsklubb13:00

Herrer - lang løype

4 400 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb13:00
0Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb13:00
0Paul Terje HaarrGanddal IL13:00
0Per Olav HaarrGanddal IL13:00
0Harald KalagerStavanger Orienteringsklubb13:00
0Trond LamarkGanddal IL13:00
0Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb13:00
0Roger NysethAibel13:00
0Ove OalandGanddal IL13:00
0Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb13:00
0Morten Bjerga SundliGanddal IL13:00
0Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb13:00
0Aksel VoldsundGanddal IL13:00
0Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb13:00
0Jan Einar ØvremoÅlgård Orientering13:00

Herrer - Ny

1 300 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Stig Adrian G. AlbrechtGanddal IL13:00
0Brage LaugalandÅlgård Orientering13:00
0Vetle LaugalandÅlgård Orientering13:00
0Johan RasmussenSandnes IL (Rogaland)13:00

Damer - Ny

1 300 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Eiril LaugalandÅlgård Orientering

Annonser

IOF Eventor