Norsk Orientering

Startliste for STOK Ungdomsløp nr 5 Skogskarene

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: STOK Ungdomsløp nr 5 Skogskarene
Arrangørorganisasjon: Sør-Trøndelag
Dato: torsdag 14 juni 2018

N-åpen

1 700 m, 36 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Balder BergstrømFreidig17:00
0Clara LeroyerFreidig17:00
1Jens og Viktor Nordstrand og BertelsenFreidig18:00
3Sanna Dalsaune ThunFreidig18:02
4Sigurd Wold AaldeFreidig18:03
6Sofie Laura AndresenMalvik IL18:05
7Finstad VårinMelhus IL18:06
16Einar SævikStjørdals-Blink Orientering18:15
17Balder BergstrømFreidig18:16
18Mari Lauvstad BrenneByåsen IL18:17
19Eira Forsbak AsplemFreidig18:18
20Magnus Elden EggenWing OK18:19
21Marit Storler SnøfuglFreidig18:20
22Karoline Tøndel ChutkoWing OK18:21
23Torvin Bergh-HansenByåsen IL18:22
24Martin MelhuusWing OK18:23
25Linus Fossum MalmringFreidig18:24
26Sigrid Lauvstad BrenneByåsen IL18:25
27Vilde HaalandWing OK18:26
28Aksel HanssenByåsen IL18:27
29Hanna Othea Raanes-FjelnsethFreidig18:28
30Even Hoff BjørklundNidarøst OK18:29
31Ruth Astrid Castejon-DiezWing OK18:30
32Sondre StensethByåsen IL18:31
63Odin Bang LukassenWing OK18:31
33Åse Hoff BjørklundNidarøst OK18:33
34Sigve Bohnhorst TegdanFreidig18:33
35Brage Strøm HaugsnesWing OK18:34
36Elias StensethByåsen IL18:35
37Agnes Wullum-VestadWing OK18:36
38Irene Storler SnøfuglFreidig18:37
39Ole Einar AndresenMalvik IL18:38
40Eva AmundsenFreidig18:39
41Thomas GundersenNidarøst OK18:40
42Leo Næbb-MelumWing OK18:41
43Jenny Lauvstad BrenneByåsen IL18:42

D -10

1 700 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
57Lina SandquistOL Trollelg18:19
58Hedda SæbøNidarøst OK18:21

D 11-12

2 500 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
72Ine Bohnhorst TegdanFreidig18:09
73Marie Wollan BenumByåsen IL18:11
74Eir Sverresdotter EksethFreidig18:13
75Idun AaenStjørdals-Blink Orientering18:15
76Anna Emilie LonaWing OK18:17
77Agnes Vatterholm JernbergFreidig18:19
78Ingrid Wollan BenumByåsen IL18:21
79Ingeborg KolstadWing OK18:23
80Johanna RoslingStjørdals-Blink Orientering18:25
81Silja FuglemMalvik IL18:27
82Emilie StandalStjørdals-Blink Orientering18:29
83Nora Sumstad HanssenByåsen IL18:31
84Nora HalvorsenFreidig18:33
85Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering18:35

D 11-12N

1 900 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
47Ella Bruchmüller SundtByåsen IL18:16
48Maja Sæterhaug KnudsenFreidig18:18

D 13-14

3 000 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
130Vilde Talgø-KristiansenFreidig18:09
131Ella SandstadFreidig18:11
132Lina Storler SnøfuglFreidig18:13
133Una KittilsenFreidig18:15
134Mathea Spets StorhovFreidig18:17
135Sigrid HaugskottOL Trollelg18:19
136Solveig Louise NissenFreidig18:21
137Selma NevinFreidig18:23
138Tora KittilsenFreidig18:25
139Astrid Berge MjølhusOL Trollelg18:27

D 13-16C

2 500 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
105Anna Heksem LeraandOL Trollelg18:37
106Karoline B. HjelmenOL Trollelg18:39
107Emma B. HjelmenOL Trollelg18:42

D 15-16

3 600 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
148Silje Marie NissenFreidig18:07
149Frida HaugskottOL Trollelg18:09
150Ane Malene KolstadFreidig18:11
151Stine AuneNidarøst OK18:13
152Mabel Ovedie Herskedal AmundsenFreidig18:15
153Anna ChristensenFreidig18:17
154Maren VikenByåsen IL18:19
155Mari EidsmoFreidig18:21

D 15-20B

3 000 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
141Maria Hongslo SiiriOL Trollelg18:31

D 17-20

3 600 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
158Hanne Helmine RogstadNidarøst OK18:27

H -10

1 700 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
67Dagfinn StenvikByåsen IL17:55
60Ole Ulseth SylteFreidig18:25
61Mathias LeroyerFreidig18:27
62Aksel MardalByåsen IL18:29
183Erlend GrønliFreidig18:31
64Jens Anton AndresenMalvik IL18:33
65Kristoffer LodgaardByåsen IL18:35
66Sigurd SævikStjørdals-Blink Orientering18:37

H 11-12

2 500 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
93Anders Berge MjølhusOL Trollelg17:55
90Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL18:10
91Jakob Jøsang WithWing OK18:12
92Hallvard HellevikFreidig18:14
94Loke Strøm HaugsnesWing OK18:18
95Alf Petter LynumFreidig18:20
96Johannes StordalByåsen IL18:22
97Sven NevinFreidig18:24
98Sofus H LindWing OK18:26
99Sven Sigurd Klæbo DrevdalFreidig18:28

H 11-12N

1 900 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
51Scott SjølieFreidig18:24
52Sivert AalmoMalvik IL18:26

H 13-14

3 000 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
111Sigurd BraathenWing OK18:06
112Tord RomundstadNidarøst OK18:08
113Aksel VikenByåsen IL18:10
114Sverre HellevikFreidig18:12
115Kasper LodgaardByåsen IL18:14
116Magne GuttvikWing OK18:16
117Imre Overgård FremstadByåsen IL18:18
118Kristoffer LerliMelhus IL18:20
119Tristan HalvorsenFreidig18:22
120Mons Løfaldli HansenWing OK18:24
121Iver Dalsaune ThunFreidig18:26
122Herman Bruchmüller SundtByåsen IL18:28
123Emil Reinertsen LeroyerFreidig18:30
124Ådne StordalByåsen IL18:32
125Vegard Lereim StorliFreidig18:34
126Jørgen AuneByåsen IL18:36
184Emil GrønliFreidig18:38

H 13-16C

2 500 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
102Knut HageMelhus IL18:45
103Martin AuneMelhus IL18:47

H 15-16

4 200 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
159Vegard Ulseth SylteFreidig18:00
160Anders AagesenMelhus IL18:02
161Mikkel HoltFreidig18:04
162Henrik BraathenWing OK18:06
163Oskar StorlerMelhus IL18:08
164Erling Eide HustvedtWing OK18:10
165Albert Odin Klæbo DrevdalFreidig18:12
166Erlend AuneByåsen IL18:14
167Jostein RøFreidig18:16
168Ørjan SæterMelhus IL18:18
169August MaskeFreidig18:20
170August Hopstad NykvistWing OK18:22
171Vetle Grønvik EkraFreidig18:24
172Joakim Solberg QvenildMelhus IL18:26
173Brage AsplemFreidig18:28
174Petter Andreas LonaWing OK18:30
175Antonius Herskedal AmundsenFreidig18:32
176Håkon SæternesByåsen IL18:34
177Håkon Wærnes ØfstiMelhus IL18:36
178Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig18:38

H 15-20B

3 000 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
144Mathias Enebak IversenFreidig18:37

H 17-20

4 200 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
182Johannes LangaasNidarøst OK18:42
181Jonas VindalWing OK18:44

Annonser

IOF Eventor