Norsk Orientering

Startliste for STOK Ungdomsløp nr 7

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: STOK Ungdomsløp nr 7
Arrangørorganisasjon: Nidarøst OK
Dato: torsdag 30 august 2018

N-åpen

1 200 m, 45 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
936Leo NæbbWing OK18:00
937Eira Forsbak AsplemFreidig18:01
938Thomas GundersenNidarøst OK18:02
939Haakon Alexander RogstadNidarøst OK18:03
940Sverre LeirenByåsen IL18:04
941Bergstrøm Balder SvarstadFreidig18:05
942Henrik SundtByåsen IL18:06
943Filip NolteFreidig18:07
944Jakob StensethByåsen IL18:08
945Ingrid BøFreidig18:09
951Linus Fossum MalmringFreidig18:15
952Louise Hals StensrudOL Trollelg18:16
953Gaute Holck SandbergWing OK18:17
954Marit Storler SnøfuglFreidig18:18
955Samuel Knudsen OlavsbyeOL Trollelg18:19
956Eline Jøsang WithWing OK18:20
957Sofie Laura AndresenMalvik IL18:21
958Vilde HaalandWing OK18:22
959Sara Grande MoldenFreidig18:23
960Elias StensethByåsen IL18:24
961Ragne Fougner NordhagenNidarøst OK18:25
962Eirik LyftingsmoWing OK18:26
963Jenny Lauvstad BrenneByåsen IL18:27
964Sigve Bohnhorst TegdanFreidig18:28
965Emma ImslandWing OK18:29
966Irene Storler SnøfuglFreidig18:30
967Åse Hoff BjørklundNidarøst OK18:31
968Hanna Othea Raanes-FjelnsethFreidig18:32
969Peter Jøsang WithWing OK18:33
970Ivar David Ellerås AtkinsonFreidig18:34
971Sigrid Lauvstad BrenneByåsen IL18:35
972Saga Melbye-BergWing OK18:36
973Ole Einar AndresenMalvik IL18:37
974Aksel HanssenByåsen IL18:38
975Selma Lund EikremFreidig18:39
976Even Hoff BjørklundNidarøst OK18:40
977Tuva Holck SandbergWing OK18:41
978Maja Sjøgren CarlsenFreidig18:42
979Fredrik Hals StensrudOL Trollelg18:43
980Eva AmundsenFreidig18:44
981Magnus Elden EggenWing OK18:45
134Hauk Vold KirkvoldWing OK18:48
135Emre Vold KirkvoldWing OK18:49
74Emil Braa HolmOL Trollelg18:50
268Torvin Berg-HansenByåsen IL18:51

D -10

1 200 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
302Mia OtterleiByåsen IL18:07
304Lina SandquistOL Trollelg18:11
305Sunniva Preisig MotrøMelhus IL18:13
306Maia Ruano StrandWing OK18:15
307Vilde Nordgård LeirenByåsen IL18:17
308Solveig Fougner NordhagenNidarøst OK18:19
309Nora Sofie AarnesStjørdals-Blink Orientering18:21
310Guro HaalandWing OK18:23
311Malin RianStjørdals-Blink Orientering18:25
312Hedda SæbøNidarøst OK18:27

D 11-12

1 700 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
183Nora OtterleiByåsen IL18:09
86Juni Hagelid NorheimFreidig18:11
342Marie Wollan BenumByåsen IL18:13
344Ingrid Wollan BenumByåsen IL18:17
345Iselin Torbjørnsen DahlNidarøst OK18:19
346Annika Lund EikremFreidig18:21
347Nora Sumstad HanssenByåsen IL18:23
348Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering18:25
349Agnes Vatterholm JernbergFreidig18:27
350Ingeborg KolstadWing OK18:29
351Ine Bohnhorst TegdanFreidig18:31
352Idun AaenStjørdals-Blink Orientering18:33
353Nora HalvorsenFreidig18:35
354Anna Emilie LonaWing OK18:37
355Frid FagerliFreidig18:39
356Johanna RoslingStjørdals-Blink Orientering18:41

D 11-12N

1 200 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
332Mari Lauvstad BrenneByåsen IL18:16

D 13-14

2 500 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
398Ella SandstadFreidig18:09
399Anna Aurora NolteFreidig18:11
400Sigrid HaugskottOL Trollelg18:13
401Solveig Louise NissenFreidig18:15
402Maria Strømdal WikFreidig18:17
403Åsa BullByåsen IL18:19
404Astrid Oline Rinnan GreenWing OK18:21
405Lina Storler SnøfuglFreidig18:23
406Malin Nordgård LeirenByåsen IL18:25
407Mathea Spets StorhovFreidig18:27
408Tora KittilsenFreidig18:29
409Selma NevinFreidig18:31
410Una KittilsenFreidig18:33
411Vilde Talgø-KristiansenFreidig18:35
412Astrid Berge MjølhusOL Trollelg18:37
413Marita AskeFreidig18:39

D 13-16C

1 700 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
340Anna Heksem LeraandOL Trollelg18:05
341Karoline B. HjelmenOL Trollelg18:07

D 13-16N

1 200 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
984Sandra Skogstad DanielsenNidarøst OK18:29

D 15-16

2 500 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
985Mari EidsmoFreidig18:01
988Silje Marie NissenFreidig18:07
989Frida HaugskottOL Trollelg18:09
990Stine AuneNidarøst OK18:11
991Vilde Lereim StorliFreidig18:13
992Maren VikenByåsen IL18:15
993Ane Malene KolstadFreidig18:17
994Anna ChristensenFreidig18:19

D 17-20

2 500 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
997Andrine VikenByåsen IL18:25
998Hanne Helmine RogstadNidarøst OK18:27

H -10

1 200 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
315Dagfinn StenvikByåsen IL18:33
316Erlend GrønliFreidig18:35
317Eivind Søberg MjaalandNidarøst OK18:37
318Ole Ulseth SylteFreidig18:39
319Finn Einar BrandsenMalvik IL18:41
320Mathias LeroyerFreidig18:43
321Sverre Nordgård LeirenByåsen IL18:45
322Petter SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering18:47
323Oliver Vatterholm JernbergFreidig18:49
324Sondre StensethByåsen IL18:51
325Jens Anton AndresenMalvik IL18:53
326Emil Aleksander NolteFreidig18:55
327Brage Strøm HaugsnesWing OK18:57
328Sigurd SævikStjørdals-Blink Orientering18:59

H 11-12

1 700 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
269Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL18:12
359Arian HaukøNidarøst OK18:18
361Lars Wikdahl BjørgumStjørdals-Blink Orientering18:22
362Jakob Jøsang WithWing OK18:24
363Sven Sigurd Klæbo DrevdalFreidig18:26
364Sofus H LindWing OK18:28
365Sivert AalmoMalvik IL18:30
366Sven NevinFreidig18:32
367Johannes StordalByåsen IL18:34
368Anders Berge MjølhusOL Trollelg18:36
369Alf Petter LynumFreidig18:38
370Even Wikdahl BjørgumStjørdals-Blink Orientering18:40
371Loke Strøm HaugsnesWing OK18:42
372Hallvard HellevikFreidig18:44

H 11-12N

1 200 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
335Scott SjølieFreidig18:22

H 13-14

2 500 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
377Ruben Aune BenjaminsenNidarøst OK18:08
378Emil Reinertsen LeroyerFreidig18:10
379Kristoffer LerliMelhus IL18:12
380Tord RomundstadNidarøst OK18:14
381Herman Bruchmüller SundtByåsen IL18:16
382Kristoffer Strømdal WikFreidig18:18
383Ådne StordalByåsen IL18:20
384Vegard Lereim StorliFreidig18:22
385Aksel VikenByåsen IL18:24
386Tobias Eid-JohansenNidarøst OK18:26
388Jørgen AuneByåsen IL18:30
389Magne GuttvikWing OK18:32
390Emil GrønliFreidig18:34
391Borgar StavrumWing OK18:36
392Sander M JensenByåsen IL18:38
393Tristan HalvorsenFreidig18:40
394Imre Overgård FremstadByåsen IL18:42

H 13-16C

1 700 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
338Odin GåsvikNidarøst OK18:04

H 15-16

2 800 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
424Brage AsplemFreidig18:08
425Håkon SæternesByåsen IL18:10
426Gabriel CallananWing OK18:12
427Peter Prytz JensenMelhus IL18:14
428Mathias Enebak IversenFreidig18:16
429Ørjan SæterMelhus IL18:18
430August Hopstad NykvistWing OK18:20
431Jostein RøFreidig18:22
432Joakim Solberg QvenildMelhus IL18:24
433Vetle Grønvik EkraFreidig18:26
434Petter Andreas LonaWing OK18:28
435August MaskeFreidig18:30
436Erlend AuneByåsen IL18:32
437Vegard Ulseth SylteFreidig18:34
438Einar EideByåsen IL18:36
439Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig18:38
440Nikolai RenolenWing OK18:40

H 15-20B

2 500 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
416Oskar StorlerMelhus IL18:45
417Martin AuneMelhus IL18:47
418Håkon Wærnes ØfstiMelhus IL18:49
419Andreas AagesenMelhus IL18:51

H 17-20

2 800 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
443Ådne Skjæveland JøssingWing OK18:46
444Anders HaugskottOL Trollelg18:48
445Johannes LangaasNidarøst OK18:50
446Jonas VindalWing OK18:52

Annonser

IOF Eventor