Norsk Orientering

Startliste for NM mellom

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: NM mellom
Arrangørorganisasjon: Kongsberg OL
Dato: lørdag 17 februar 2018

N-åpen

2 130 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
327Synne KjernsmoAsker Skiklubb13:52
328Theo Solberg FredheimSandefjord OK13:54
336Sindre Elias Lysheden-VogtKonnerud IL14:10
337Erik BerganKongsberg OL14:12

D 11-12

2 130 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
311Daniella GjoneSandefjord OK13:20
312Silje Ruud FossheimAsker Skiklubb13:22
313Ingrid LestebergKongsberg OL13:24
314Othilie Kvilhaug SkavhellenBotne SK13:26
315Marte EgerKongsberg OL13:28
316Elsa Sofie Lysheden-VogtKonnerud IL13:30
317Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK13:32
318Hanna SpangbergKonnerud IL13:34

D 13-14

2 820 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
378Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb14:21
379Tiril Ebon EspedalNydalens SK14:23
380Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL14:25
381Synne SandvenNotodden OL14:27
382Martha WisløffAsker Skiklubb14:29
383Synne Lien GrøtbergKongsberg OL14:31
384Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL14:33
385Ingvild GustafssonKongsberg OL14:35
386Kathinka Zahl HagenFossum IF14:37

D 15-16

2 820 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
341Kristin Melby JacobsenLardal OL13:07
342Åsne HaavengenKongsberg OL13:09
343Ingrid MobråthenBotne SK13:11
344Tiril HolenKonnerud IL13:13
345Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL13:15
346Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK13:17
347Marte Madslien BakkenNydalens SK13:19
348Emma EngehultNotodden OL13:21
349Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL13:23
350Kristine KravdalGjø-Vard OL13:25
351Hedda SpangbergKonnerud IL13:27
352Lise StrømSandefjord OK13:29
353Karoline TorøKongsberg OL13:31

D 17 NM

6 350 m, 38 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
200Idunn HaavengenNTNUI13:35
201Tale StrandKongsberg OL13:37
202Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)13:39
203Thea LandKonnerud IL13:41
204Fanni Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb13:43
205Sarah WølloKongsberg OL13:45
206Ingvild LangeggenKongsberg OL13:47
207Kristiane RogstadKongsberg OL13:49
208Ingvild Tronstad AndersenKongsberg OL13:51
209Åsne Skram TrømborgNTNUI13:53
210Ingvild BrekkeNTNUI13:55
211Tone E LyeNydalens SK13:57
212Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL13:59
213Andrea VaneboKongsberg OL14:01
214Silje MorlandstøEiker OL14:03
215Karoline Dahl FosbyNTNUI14:05
216Marianne Mellbye LarsenAsker Skiklubb14:07
217Helene EgerKongsberg OL14:09
218Kristin AntonsenNTNUI14:11
219Åsne Naadland HoloFossum IF14:13
220Kathinka RogstadKongsberg OL14:15
221Emma Meyer LarssonIL Tyrving14:17
222Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL14:19
223Emilie Westli AndersenLøten o-lag14:21
224Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF14:23
225Zsuzsa FeyAsker Skiklubb14:25
226Maren Jansson HaverstadNTNUI14:27
227Ane Sofie KroghOppsal Orientering14:29
228Jenny BaklidKonnerud IL14:31
229Margrethe WisløffAsker Skiklubb14:33
230Evine Westli AndersenLøten o-lag14:35
231Anniken Eriksrud KarlsenNTNUI14:37
232Synne StrandAsker Skiklubb14:39
233Anna UlvensøenNTNUI14:41
235Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb14:45
236Anne Willkommen EikenNTNUI14:47
237Marta UlvensøenNTNUI14:49
238Marlin HaavengenKongsberg OL14:51

D 40-

4 520 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
459Mette SpangbergKonnerud IL13:53
460Jorun RuudAsker Skiklubb13:55
462Line-Susanne K. SkavhellenBotne SK13:59
461Kristin SandvenNotodden OL14:37

D 50-

3 280 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
422Hege HeibergHadeland OL13:38
423Anne MadslienNydalens SK13:40
424Isa HeggedalKonnerud IL13:42
425Signe Astrup ArnesenHeming Orientering13:44
426Gunhild HennumLierbygda OL13:46
427Hanne KvåleHadeland OL13:48
428Tove HeimdalKonnerud IL13:50
429Kari MadslienNydalens SK13:52

H 10

2 130 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
321Sindre FurlandSandefjord OK13:40
322Jonatan Herman Lysheden-VogtKonnerud IL13:42
323Ola Gjermstad PettersenBerger og Svelvik OL13:44

H 11-12

2 130 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
303Jon StrandKongsberg OL13:04
304Tollef TjentlandLardal OL13:06
305Mikkel RastadAsker Skiklubb13:08
306Jan Olav BerganKongsberg OL13:10
307Ask Felland SætnanFossum IF13:12
308Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL13:14

H 13-14

2 820 m, 19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
357Jakob A. GjedeboOppsal Orientering13:39
358Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb13:41
359Arne BerganKongsberg OL13:43
360Jo Randar HolmøyHadeland OL13:45
361Martin Christoffer BorgIL Koll13:47
362Halvor LøkenKongsberg OL13:49
363Martin Nøkleby MellingRingerike OL13:51
364Mathias NyhaugAsker Skiklubb13:53
365Gabriel GjoneSandefjord OK13:55
366Jonas KroghOppsal Orientering13:57
367Johannes Salvesen-LundeIL Koll13:59
368Jakob RastadAsker Skiklubb14:01
369Hallvard TjentlandLardal OL14:03
370Christian Fredrik BorgIL Koll14:05
371Håvard EikRaumar Orientering14:07
372Benjamin GjoneSandefjord OK14:09
373Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL14:11
374Jonas Johansen HickenIL Koll14:13
375Endre SandKongsberg OL14:15

H 15-16

3 280 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
406Christoffer SlettenRaumar Orientering13:06
407Vetle DrageKongsberg OL13:08
408Birk Felland SætnanFossum IF13:10
409Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubb13:12
410Atle Nikolai WølloKongsberg OL13:14
411Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering13:16
412Grunde IsaksætreGrue IL13:18
413Henrik ReuschHeming Orientering13:20
414Johan EgerKongsberg OL13:22
415Gaute FosstveitRaumar Orientering13:24
416Tobias EspedalNydalens SK13:26
417Olav Kristian LundKongsberg OL13:28
418Sondre Zahl HagenFossum IF13:30
419Mats LindaasElverum OK13:32

H 17 NM

7 310 m, 31 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
249Agnar RenolenWing OK13:42
250Bjørnar LøvliAsker Skiklubb13:44
251Per WiréhnAsker Skiklubb13:46
252Erik Hæstad BjørnstadFossum IF13:48
253Jens Johan BrekkeLillomarka OL13:50
254Håvard Mo VaadalNTNUI13:52
255Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF13:54
256Trygve MyhrAsker Skiklubb13:56
257Jonas Madslien BakkenNTNUI13:58
258Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK14:00
259Sølve DrageKongsberg OL14:02
260Henning SpjelkavikIL Tyrving14:04
261Sander H. RogndokkenNydalens SK14:06
262Johan Kristian UndelandSturla, IF14:08
263Hermund UlvensøenOL Tønsberg og omegn14:10
264Hans Jørgen KvåleHadeland OL14:12
265Eskil FrøislandVang OL14:14
266Ove SætraHadeland OL14:16
267Christian HohlWing OK14:18
268Eivind TonnaAsker Skiklubb14:20
270Aslak HeimdalKonnerud IL14:24
271Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb14:26
272Per Clemet WisløffAsker Skiklubb14:28
273Anders HaugeAsker Skiklubb14:30
274Lars Hol MoholdtWing OK14:32
275Audun HeimdalKonnerud IL14:34
276Øyvind WatterdalHadeland OL14:36
277Øyvind WiggenByåsen IL14:38
278Jørgen MadslienNTNUI14:40
279Jørgen BaklidKonnerud IL14:42
280Bjørnar KvåleHadeland OL14:44

H 40-

6 350 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
473Thore KornmoPorsgrunn OL13:00
475Asbjørn BygglandHøydalsmo IL13:04
476Dag Steinar RagvinBø OL13:06
477Stig MellingRingerike OL13:08
478Tommy JauhojärviAsker Skiklubb13:10
479André JægtvikKonnerud IL13:12
480Øystein RastadAsker Skiklubb13:14
481Ingar Tollum AndersenKongsberg OL13:16
482Christian ReuschHeming Orientering13:18
483Sverre WisløffAsker Skiklubb13:20
484Knut Jostein SætnanFossum IF13:22
485Eskil ÅsmulOL Trollelg13:24
486Steinar LandeBø OL13:26
487Jens TjentlandLardal OL13:28

H 50-

4 520 m, 21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
436Rune EngehultNotodden OL13:07
437Jon Iver BakkenNydalens SK13:09
438Johan LundeIL Koll13:11
439Øystein WiggenByåsen IL13:13
440Geir Holm GundersenSturla, IF13:15
441Lars LystadNydalens SK13:17
442Trond GjelstadSandefjord OK13:19
443Nils HæstadFossum IF13:21
444Harald Eide-FredriksenHeming Orientering13:23
445Ole Petter HaugenNydalens SK13:25
446Helge FossøyØyestad IF allianse13:27
447Conny LarssonIL Tyrving13:29
448Kjetil EspedalNydalens SK13:31
449Arne FossheimAsker Skiklubb13:33
450Einar JensenNydalens SK13:35
451Lasse ArnesenHeming Orientering13:37
452Stein H. HagenFossum IF13:39
453Lars FremstadLarvik OK13:41
454Terje HenriksenAsker Skiklubb13:43
455Kim Farnes HansenLierbygda OL13:45
456Lars BaklidKonnerud IL13:47

H 60-

3 280 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
432Tore WatterdalOL Tønsberg og omegn13:58

Direkte Kort

2 820 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
389Jacob SkoganNTNUI14:43
397Sigrid SkjelbredKongsberg OL14:59
399Sturle FurlandSandefjord OK15:03
400Kjetil SpangbergKonnerud IL15:05
401Mariann Øren ArvesenSandefjord OK15:07
402Knut GjoneSandefjord OK15:09

Direkte Lang

4 520 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
463Anders FossøyNotodden OL14:01
464Anne Gro StyruddLarvik OK14:03
467Kjetil KjernsmoAsker Skiklubb14:09

Annonser

IOF Eventor