Norsk Orientering

Startliste for Trondheim Open, dag 1

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Trondheim Open, dag 1
Arrangørorganisasjon: Nidarøst OK
Dato: fredag 1 juni 2018

N-åpen

24 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
10223587Kristine BraathenWing OK17:42:22
7234283Hauk Vold KirkvoldWing OK17:42:44
8223669Emre Vold KirkvoldWing OK17:42:59
11223676Saga Melbye-BergWing OK17:43:17
21228509Marit Storler SnøfuglFreidig17:44:32
9223827Emma ImslandWing OK17:44:55
1225001Irene Storler SnøfuglFreidig17:45:10
12202527Ruth Astrid Castejon-DiezWing OK17:45:41
15192917Agnes Wullum-VestadWing OK17:45:43
5238054Linus Fossum MalmringFreidig17:47:32
13223819Eline Jøsang WithWing OK17:51:30
223659Peter WithWing OK17:52:34
229226020Ragne Fougner NordhagenNidarøst OK17:59:31
6223614Tuva Holck SandbergWing OK18:00:35
188203650Sofia Johannes BugtenNidarøst OK18:01:39
78203649Gustav Johannes BugtenNidarøst OK18:01:44
231206048Filip NolteFreidig18:07:40
14225527Martin Sæther LevinFreidig18:09:03
19233772Liv Ingrid Søberg MjaalandNidarøst OK18:17:25
18242508Eivind Søberg MjaalandNidarøst OK18:17:30
17212458Torvin Bergh-HansenByåsen IL18:18:02
4233644Åse Hoff BjørklundNidarøst OK18:24:12
3233619Even Hoff BjørklundNidarøst OK18:24:23
16202356Peter Jøsang WithWing OK

D -10

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
20212120Vilde Nordgård LeirenByåsen IL18:00:00
22223613Maia Ruano StrandWing OK18:04:00
23203642Solveig Fougner NordhagenNidarøst OK18:05:59
24224259Hedda SæbøNidarøst OK18:07:59
25223822Guro HaalandWing OK18:09:59

D 11-12

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
37187186Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering18:18:59
38223812Ingeborg KolstadWing OK18:20:59

D 11-12N

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
39203524Tyra Hopstad NykvistWing OK18:16:59

D 13-14

8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
40206033Lina Storler SnøfuglFreidig18:00:00
41212777Marita AskeFreidig18:02:00
42207404Tora KittilsenFreidig18:03:59
43182074Mathea Spets StorhovFreidig18:05:59
44212780Vilde Talgø-KristiansenFreidig18:07:59
45206519Una KittilsenFreidig18:09:58
46211745Solveig Louise NissenFreidig18:11:59
47213142Maria Strømdal WikFreidig18:14:00

D 15-16

9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
58181876Trude MarkhusVerdal OK18:02:59
59225367Anna ChristensenFreidig18:05:00
60180130Ane Malene KolstadFreidig18:07:00
61213563Stine AuneNidarøst OK18:08:59
62179918Vilde Lereim StorliFreidig18:10:58
63505186Mari EidsmoFreidig18:12:59
64221189Tale Tannvik SkeiFreidig18:14:59
65212787Silje Marie NissenFreidig18:16:59
57206280Hege HallanOK Skøynar

D 17-18

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
89208919Lene Berg HanssenByåsen IL18:09:59
90224270Hanne Helmine RogstadNidarøst OK18:12:00

D 19-20

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
119500914Tonje Aasheim NymarkNTNUI18:47:00
120501834Anniken Eriksrud KarlsenNTNUI18:48:59
122500002Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb18:52:59
123207771Ingunn Augdal FløvigNidarøst OK18:54:59
121180322Vera MelkildFreidig

D 21-

23 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
12482335Hildegunn HeggøyNTNUI18:10:00
125204860Ingvild TorgersenNTNUI18:10:59
126504601Maja BergerByåsen IL18:12:00
127195483Helene OmdalNTNUI18:12:59
128184487Kristine AusenNTNUI18:13:59
129182129Åshild KolstadNTNUI18:14:59
131207629Vilde MalmeiNTNUI18:16:58
132501130Evine Westli AndersenLøten o-lag18:17:59
133500336Camilla NilssonOK Torfinn18:18:59
13498004Synne FossøyNTNUI18:20:00
13562220Aurora FossøyNTNUI18:20:59
136195919Emma ArnesenByåsen IL18:21:59
137180127Åsne Skram TrømborgNTNUI18:22:59
138203645Evelina FolkessonOK Torfinn18:24:00
139193890Ingrid GulbrandsenNTNUI18:24:59
141154630Mari Støen GussiåsMolde og Omegn IF18:26:59
142182140Anna UlvensøenNTNUI18:27:59
143236427Marit SchmidOL Trollelg18:29:00
14471525Kristin Høydalsvik WellsByåsen IL18:30:00
145178367Hanne VefsnmoByåsen IL18:30:59
146177964Marie StyrvoldNTNUI18:31:59
130222695Marte Hoff HagenNTNUI
140176252Kristin JægerWing OK

D 40-

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
114226140Tone AlmåsIL Leik18:34:59
115214965Tina Strømdal WikFreidig18:36:59
117502656Ingvild KjesbuStjørdals-Blink Orientering18:40:59
118188746Mette Resell NolteFreidig18:42:59
11669051Mari Angell-PetersenFreidig

D 50-

10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
79208003Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK18:18:00
8072257Hilde ForbordMalvik IL18:19:58
81197929Hege Solhjem MelhuusMelhus IL18:22:00
82211655Sigrid MelkildFreidig18:23:59
83503616Turid ArnesenByåsen IL18:25:59
84192378Rine HanssenByåsen IL18:27:59
85181956Torunn Spets StorhovFreidig18:29:59
86241261Anne MelkildFreidig18:32:00
87205505Mai Iren AlmåsIL Leik18:34:00
88161000Åse Rita EllingsenWing OK18:36:00

D 60-

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
73203585Reidun Fallan SmaavikFreidig18:39:01
77208704Kjellrun SporildMalvik IL18:47:00

D 70-

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
67501018Torid KvaalFreidig18:27

H -10

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
26225465Erlend GrønliFreidig18:19:59
28225310Dagfinn StenvikByåsen IL18:23:59
29502096Mathias LeroyerFreidig18:26:00
30224090Sigurd SævikStjørdals-Blink Orientering18:27:59
31206049Ole Ulseth SylteFreidig18:29:59
27224950Petter SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering

H 11-12

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
32225572Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL18:01:00
33234100Loke Strøm HaugsnesWing OK18:01:59
34223650Jakob Jøsang WithWing OK18:04:59
35206034Ludvik Storler SnøfuglFreidig18:06:59
36224366Sivert Sæther LevinFreidig18:08:59

H 13-14

9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
48180850Iver Dalsaune ThunFreidig18:23:59
49504441Tristan HalvorsenFreidig18:25:59
50233777Emil Reinertsen LeroyerFreidig18:27:58
51213734Tord RomundstadNidarøst OK18:29:59
52223664Borgar StavrumWing OK18:31:59
53213155Sigurd BraathenWing OK18:33:59
54211762Emil GrønliFreidig18:36:00
55179862Kristoffer Strømdal WikFreidig18:37:59
56212820Vegard Lereim StorliFreidig18:39:58

H 15-16

16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
98200441Erlend AuneByåsen IL18:00:59
99212776Vetle Grønvik EkraFreidig18:02:59
100203659Brage AsplemFreidig18:04:59
101502484Håkon SæternesByåsen IL18:06:59
102220833Vegard Ulseth SylteFreidig18:08:59
103504483Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig18:10:59
104184323Mikkel HoltFreidig18:12:59
105504504Nikolai RenolenWing OK18:14:59
106223811August Hopstad NykvistWing OK18:17:00
107212807August MaskeFreidig18:18:59
108203540Gabriel CallananWing OK18:20:59
109224853Antonius Herskedal AmundsenFreidig18:22:59
110209976Einar EideByåsen IL18:24:59
112212595Petter Andreas LonaWing OK18:28:59
113228370Henrik BraathenWing OK18:31:00
111186846Hallvar HallanOK Skøynar

H 17-18

7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
147502812Jo Even KolstadFreidig18:34:59
148504704Vegard KittilsenFreidig18:35:59
149215144Jonas GrønliFreidig18:36:59
150184224Ådne Skjæveland JøssingWing OK18:37:59
15196318Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL18:39:00
152213810Johannes LangaasNidarøst OK18:40:00
153203584Håkon HolstadFreidig18:41:00

H 19-20

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
171220800Olav Milian Schmitt GranNTNUI18:20:00
173201651Jørgen BaklidKonnerud IL18:23:58
174222709Oscar LyngenFreidig18:25:58

H 21-

34 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
193196772Olai Stensland LillevoldNTNUI17:59:59
190180916Hans Petter MathisenFredrikstad SK18:03:59
191219293Jakob Kalvig SkoganNTNUI18:05:59
226230085Vegard DanielsenKristiansand OK18:09:59
194211297Johannes Karstein MidtbøWing OK18:11:59
195211189Jan SchmidOL Trollelg18:13:59
196179878Mattis HoltFreidig18:15:58
197169149Erik GustafssonNTNUI18:17:59
198201964Jørgen MadslienNTNUI18:19:59
199146643Nicolas RioNTNUI18:21:59
200170780Tomas RusySK Kamenice18:23:59
202184471Henrik UpsalNTNUI18:27:58
201180926Peter Martinus Freyborg UranNTNUI18:28:03
203211245Christian HohlWing OK18:29:59
204206305Adrian OpheimNTNUI18:31:59
224212099Børge LeirenByåsen IL18:32:59
205501732Håvard Mo VaadalNTNUI18:33:59
206211537Tommy SchmidOL Trollelg18:35:59
207228362Truls BjørklundNidarøst OK18:38:00
208184545Asbjørn Magnus MidtbøWing OK18:40:00
209500061Øyvind WiggenByåsen IL18:41:59
210216933Tobias KristensenNTNUI18:44:00
211182081Anders Felde OlaussenNTNUI18:45:59
212231459Arne Johannes LøkkenNTNUI18:47:59
172186037Håvard Sandstad EidsmoFreidig18:48:59
213202210Bjørnar KvåleHadeland OL18:49:59
214226229Ola KeiseråsIL Leik18:51:59
215181016Per Harald Löfgren JohansenVaregg Fleridrett18:53:59
217221391Morten JørgensenKristiansand OK18:57:59
218504503Sindre Østgulen DeiszNTNUI18:59:59
219187214Eirik MarthinsenOL Trollelg19:01:59
189504436Sindre JohannessenFreidig
192211600Carl Petter LyngenFrol IL
216220185Henry McNultyNTNUI

H 40-

13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
17597601Jon HolstadFreidig18:31:59
176192933Petter Andreas BerghMalvik IL18:33:59
177187051Asle SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering18:36:00
178206218Olle MalmringFreidig18:37:59
179203343Håvard KjesbuStjørdals-Blink Orientering18:39:59
180167025Eivind Sjøgren OlsenFreidig18:41:59
181211262Eivind LonaWing OK18:43:59
182179841Morten LøbergOK Fjell18:46:00
184191298Roar SkulbørstadOL Trollelg18:49:59
185504605Øystein BraathenWing OK18:51:59
186173137Tomas EidsmoFreidig18:53:59
187504501Arild NomelandByåsen IL18:55:59
183182033Andreas SylteFreidig18:57:59

H 50-

17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
154211651Stein MarkhusVerdal OK18:44:59
155221451Agnar RenolenWing OK18:45:59
156503919Arild HeggesetFreidig18:47:00
157179391Geir PaulsenOL Trollelg18:47:59
158501009Rune StræteWing OK18:49:00
159199655Terje MidtbøWing OK18:49:59
160203543Per Ivar SkinderhaugWing OK18:51:00
162178029Frode SjøvoldRøros IL18:52:59
163217001Håvard LorangeFreidig18:54:00
164211567Jon VindalWing OK18:55:00
165182078Jens Even StorhovFreidig18:56:00
166180207Lars Erik StrømsnesMalvik IL18:56:59
167179424Geir ArnesenFreidig18:57:59
16869093Geir WillumsenFreidig18:59:00
169223593Morten KorsvoldWing OK18:59:59
170203526Jens Kjetil MehammerWing OK19:00:59
161210013Øyvind SchjelderupWing OK

H 60-

8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
91187009Rune M HoltFreidig18:40:00
9382249Åge MohusBodø og Omegn IF Orientering18:44:01
9491263Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering18:45:59
96221188Kjell MaroniByåsen IL18:49:59
97228367Tor GjermstadWing OK18:52:00
92188759Frank BjarkøWing OK
95192115Arnulf VillmoKorgen IL
228161048Eirik VefsnmoByåsen IL

H 70-

7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
66211274Tom BuggeByåsen IL18:25:00
69188838Robert StrømWing OK18:30:59
71497403Nils Olav VennevikFreidig18:35:00
72181218Gunnar ØsterbøFreidig18:36:59
74203506Rolf KarsetSteinkjer OK18:40:59
75188762Stig Arild HaugskottOL Trollelg18:42:59
76208600Roar ForbordMalvik IL18:44:59

H 80-

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
68191258Paul ForsethOL Trollelg18:28:59
70504435Arne SæterhaugByåsen IL18:33:00

Direkte A

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
227501262Bernt BrynhildsenWing OK18:11:03
222203660Janne Fossum MalmringFreidig18:15:13
225170860Håkon Støen GussiåsMolde og Omegn IF

Direkte B

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
223226225Gunn Tove Nordgård LeirenByåsen IL17:56:02
230228381Lars Talgø-KristiansenFreidig18:05:43
221225556Ingvil SnøfuglFreidig18:14:04
220203654Ingvild Geving SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering18:26:51

Annonser

IOF Eventor