Norsk Orientering

Startliste for Bøløpet

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Bøløpet
Arrangørorganisasjon: Bø OL
Dato: søndag 13 mai 2018

N-åpen

1 490 m, 25 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Håkon Aamand FuglenebbIdrettslaget Dyre Vaa10:00
0Emre HaugenBø OL10:00
0Iben HaugenBø OL10:00
0Johanne  Ragvin RystadNydalens SK10:00
0Anna SandvikDrangedal OL10:00
0Ella Tjønn JacobsenIdrettslaget Dyre Vaa10:00
0Ove Torpe LienPorsgrunn OL10:00
1217Carl-Wilhelm StørenBø OL10:00
1218Håkon Aarhus KinnPorsgrunn OL10:00
1219Synne Stigen BygglandHøydalsmo IL10:00
1220Mathis RenardKongsberg OL10:00
1221Jon Arne HagenDrangedal OL10:00
1222Kaja Holte FjeldstadPorsgrunn OL10:00
1223Maja KristensenNotodden OL10:00
1225Aksel Stigen BygglandHøydalsmo IL10:00
1226Eira MorkNotodden OL10:00
1227Eldar Torpe LienPorsgrunn OL10:00
1228Alfred Hagen UrdalenNotodden OL10:00
1229Ingrid Aarhus KinnPorsgrunn OL10:00
1230Syver Hagen UrdalenNotodden OL10:00
1231Randi Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa10:00
0Anne Lise RonæssPorsgrunn OL11:00
0Sunniva Tjønn JacobsenIdrettslaget Dyre Vaa11:00
0Johanna ØsterhusDrangedal OL11:00
1224Olai BisethKongsberg OL11:00

D -10

1 490 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1200Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL11:02
1201Sigrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa11:04
1202Tuva Dahl BorkamoNotodden OL11:06
1203Juliette Holtskog-FeremansSkien OK11:08

D 11-12

2 490 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1174Emilie Holtskog-FeremansSkien OK11:03
1175Elise RenardKongsberg OL11:05
1176Cathrine SognNotodden OL11:07
1177Victoria StørenBø OL11:09

D 11-12N

1 490 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Thea A WienengaIdrettslaget Dyre Vaa11:00
1209Leah Tveiten LøkkaNotodden OL11:22
1210Anna GjestrudNotodden OL11:24

D 13-14

3 410 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1153Ada Othilie Dahl BorkamoNotodden OL11:02
1154Ingrid Stigen BygglandHøydalsmo IL11:04

D 13-16C

2 490 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1184Silje HagenDrangedal OL11:25

D 15-16

4 130 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1081Mina SchjervenLardal OL11:03
1082Emma EngehultNotodden OL11:05
1083Eline SchjervenLardal OL11:07
1084Kristin Melby JacobsenLardal OL11:09

D 17-

5 630 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3020Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL11:18
3021Elin BjervaLarvik OK11:20
3022Hanne VassendPorsgrunn OL11:22
3023Nicole RagvinNydalens SK11:24
3024Kaja Torpe LienPorsgrunn OL11:26
3026Kari Aarhus KinnPorsgrunn OL11:30
3027Celine RenardKongsberg OL11:32
9025Elise StørenBø OL11:54

D 17-B

3 410 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1163Anna Henriette StraumeDrangedal OL11:24
1164Hilde Gunn HellenesOK Skeidi11:26
1165Heidi EriksenLarvik OK11:28
1166Lenka WestinPorsgrunn OL11:30

D17-C

2 490 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1189Anne-Marie BrekkeOK Skeidi11:35
1190Henny Helgeland ReinholdDrangedal OL11:37
1191Ingunn GåsoddenSkien OK11:39
1192Brit Solberg StraumeDrangedal OL11:41
1193Ingvill HoftunAsker Skiklubb11:43
1194Gro HagenDrangedal OL11:45
1195Gun Inger JørgensenPorsgrunn OL11:47
1196Monica Tveit TjentlandLardal OL11:49
1197Gunn Marit Sand HagenDrangedal OL11:51

D 40-

5 630 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3030Hilde VassendPorsgrunn OL11:38
3031Ragnhild Myrvold SkovlystKongsberg OL11:40
3032Janne LarsenPorsgrunn OL11:42
3033Mai Britt BjørkSandefjord OK11:44
3034Sara MathisenPorsgrunn OL11:46
3035Liv SchjervenLardal OL11:48
3036Mona HoltePorsgrunn OL11:50
3037Jorunn IsaksenPorsgrunn OL11:52

D 50-

4 130 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1085Malin WestlundNotodden OL11:13
1086Veslemøy SolbergKonnerud IL11:15
1087Heidi SchatvetNotodden OL11:17
1088Eli Tufte HanssenEiker OL11:19
1089Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL11:21

D 60-

2 990 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3068Elisabeth RødAndebu IL11:28
3069Hanne HerumOK Skeidi11:30
3070Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL11:32
3071Gunn BotnenBø OL11:34
3072Aud KjemperudEiker OL11:36

D 70-

2 990 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3061Anne Marie CeebergHedrum OL11:14
3062Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL11:16
3063Marta StangModum OL11:18
3064Marit OddenDrangedal OL11:20
3065Gerd LangsethLarvik OK11:22
3066Synnøve DalvaBø OL11:24

D 80-

2 990 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3056Tirill Liby SeipOK Skeidi11:02

H -10

1 490 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1205Sondre Dahl BorkamoNotodden OL11:14
1206Kristian MorkNotodden OL11:16
1207Christopher David EriksenLarvik OK11:18
1208Gaute Bratland SolbergBø OL11:20

H 11-12

2 490 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1179Tollef TjentlandLardal OL11:15
1180Arne BisethKongsberg OL11:17
1181Asbjørn LandeEidskog OL11:19
1182Rasmus EngehultNotodden OL11:21

H 11-12N

1 490 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Eirik Tjønn JacobsenIdrettslaget Dyre Vaa10:54

H 13-14

3 410 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1155Henrik StoremyrIL Hauken11:08
1156Theodor BjørkSandefjord OK11:10
1157Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL11:12
1158Hallvard TjentlandLardal OL11:14
1159Borgar SkjelbredKongsberg OL11:16

H 13-16C

2 490 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1186Olav Bratland SolbergBø OL11:29

H 13-16N

1 490 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1214Adrian HagenPorsgrunn OL11:32

H 15-16

5 630 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3001Cornelius BjørkSandefjord OK11:02
3002Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL11:04
3003Atle Nikolai WølloKongsberg OL11:06
3004Tobias MathisenPorsgrunn OL11:08
3005Vetle DrageKongsberg OL11:10

H 17-

7 710 m, 25 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1000Sigve BotnenBø OL11:00
1001Henrik AasAsker Skiklubb11:02
1002Jon Are MyhrerNotodden OL11:04
1003Lars Steinar HefreBø OL11:06
1004Sander ArntzenAsker Skiklubb11:08
1005Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL11:10
1006Erling GrammeltvedtOK Skeidi11:12
1007Damien RenardKongsberg OL11:14
1008Helge GisholtOK Skeidi11:16
1009Espen RognsvågOs Orienteringsklubb11:18
1010Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL11:20
1011Robert FredriksenNotodden OL11:22
1012Erling SommerfeldtTurun Metsänkävijät11:24
1013Runar Torpe LienPorsgrunn OL11:26
1014Simen Hjalmar WästlundNotodden OL11:28
1015Eivind Frode RindeBø OL11:30
1016Magnus Aarhus KinnPorsgrunn OL11:32
1017Svein NygårdLillomarka OL11:34
1018Eivind LandeEidskog OL11:36
1019Rune RystadNydalens SK11:38
1020Pål SkogedalAsker Skiklubb11:40
1021Audun Melby JacobsenLardal OL11:42
1022Rasmus MathisenPorsgrunn OL11:44
1023Emil JönssonIL Tyrving11:46
1024Dag AusenPorsgrunn OL11:48

H 17-B

3 410 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1167Egil SimonesNotodden OL11:32
1172Dan KristensenNotodden OL11:32
1168David SolliSkien OK11:34
1169Oskar StraumeDrangedal OL11:36
1170Morten AndresenOK Skeidi11:38
1171Sigurd HoltskogSkien OK11:40

H 40-

5 630 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3040Jesper FlogstadIL Hauken11:31
3041Jørn LangerudPorsgrunn OL11:33
3042Are BisethKongsberg OL11:35
3043Truls FjeldstadPorsgrunn OL11:37
3044Øystein SkjelbredKongsberg OL11:39
3045Lars Erik GjeinFossum IF11:41
3046Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL11:43
3047Asbjørn BygglandHøydalsmo IL11:45
3048Jostein MehammerPorsgrunn OL11:47
3049Jon SolbergBø OL11:49
3050Thomas BrodinPorsgrunn OL11:51

H 50-

5 630 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3007Harald OmlandSkien OK11:05
3008Øyvind FlaattenOK Skeidi11:07
3009Rune EngehultNotodden OL11:09
3010Jan GatevoldPorsgrunn OL11:11
3011Syver LøkenKongsberg OL11:13
3012Jon SkriubakkenPorsgrunn OL11:15
3013Øyvind DrageKongsberg OL11:17
3014Sven OhrvikKonnerud IL11:19
3015Bjørn Richard KirsteSkien OK11:21
3016Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL11:23
3017Kjell WestinPorsgrunn OL11:25

H 60-

4 130 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1092Rune LaurantsenSkien OK11:27
1093Gunnar B SolbjørgHarstad OL11:29
1094Hugo A. ChristensenNotodden OL11:31
1095Jarle BotnenBø OL11:33
1096Øivind FadumSande Sportsklubb11:35
1097Sveinung RekaaNotodden OL11:37
1098Ole JohanssonPorsgrunn OL11:39
1099Per SchancheAsker Skiklubb11:41
1100Øyvin SimonsenIL Imås11:43
1101Dag KristensenOK Skeidi11:45
1102Elling AakreAndebu IL11:47

H 70-

2 990 m, 21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3076Kay JørgensenPorsgrunn OL11:09
3077Bjørn Helge CeebergHedrum OL11:11
3078Kjell DolvaSkien OK11:13
3079Einar StraumeDrangedal OL11:15
3080Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL11:17
3081Kjell MeenPorsgrunn OL11:19
3082Hans Roar BakkenEiker OL11:21
3083Ronald BjervaDrangedal OL11:23
3084Anton LommeHedrum OL11:25
3085Egil RonæssPorsgrunn OL11:27
3086Erik Johan GrorudHaslum IL11:29
3087Magne KlovningPorsgrunn OL11:31
3088Kåre ThorbjørnsenLarvik OK11:33
3089Eirik EriksenSturla, IF11:35
3090Bård StangModum OL11:37
3091Jiri UrvalekPorsgrunn OL11:39
3092Ragnar HillestadLardal OL11:41
3093Thorolf TrolsrudBotne SK11:43
3094Tor Eivind EdvardsenLarvik OK11:45
3095Jakob KløverødPorsgrunn OL11:47
3096Arne LandeBø OL11:49

H 80-

2 990 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3058Magnar ReppesgårdHedrum OL11:08
3059Olav MostaulHøydalsmo IL11:10

Åpen lang

5 630 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3051Barbara Willkommen EikenKongsberg OL10:00
3053Terje Ulla EikenKongsberg OL10:00
3054Sindre SandvenBækkelagets SK10:00

Åpen mellom

4 130 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1103Rune Kristian MorkNotodden OL10:00
1104Knut UrdalenNotodden OL10:00
1105Nils Albert AamandIdrettslaget Dyre Vaa10:00
1106Erling Dahl BorkamoNotodden OL10:00
1107Ola StålbergBø OL10:00
3052Astrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa10:00

Åpen kort

2 990 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3097Randi MorkNotodden OL10:00
3098Anne Carine Dahl BorkamoNotodden OL10:00

Annonser

IOF Eventor
O-ringen 2018