Norsk Orientering

Startliste for Urb-O løp 5 Individuell start

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Urb-O løp 5 Individuell start
Arrangørorganisasjon: Varegg Fleridrett
Dato: tirsdag 23 januar 2018

H17-

8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Lars RøttingenIL Gular18:05:48
Knut UtneFana IL18:11:28
Eirik Bjerke OtteråTIF Viking18:12:09
Niklas ProforsVaregg Fleridrett18:20:52
Jørgen EkerhovdArtec18:28:38
Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular18:31:41
Kristian RykkjeVaregg Fleridrett18:39:20
Kasper ValestrandVaregg Fleridrett18:44:12

D17-

7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett18:14:19
Mari Strømme LidVaregg Fleridrett18:16:12
Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett18:22:09
Runa AlmelandFana IL18:25:25
Hedvig Kjellevold MaldeIL Gular18:25:37
Kristine FjellangerVaregg Fleridrett18:26:53
Gunhild ForlandAskøy OL18:29:40

H-16

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Rasmus JordeVaregg Fleridrett17:56:10
Erik BohneVaregg Fleridrett17:59:48
Magnus Strømme LidVaregg Fleridrett18:14:57
Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett18:16:48
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett18:31:52
Tage RosenlundVaregg Fleridrett18:43:50

H40-

13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Håkon ReikvamIL Gular17:55:33
Pål ThomassenVaregg Fleridrett18:08:24
Sindre EkrheimBergens TF18:08:45
Bård HeklandIL Gular18:10:09
Tore NymarkVaregg Fleridrett18:25:00
Per Arne AadlandSamnanger IL18:26:16
Lars FjellangerFana IL18:32:32
Sveinung RykkjeVaregg Fleridrett18:34:02
Harald SodemannUBIL18:37:55
Ronny RykkjeVaregg Fleridrett18:41:12
Helge RosenlundVaregg Fleridrett18:45:28
Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett18:48:32
Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett

D40-

8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Linda RykkjeVaregg Fleridrett17:58:16
Ute Kessler18:02:38
Nina GogaBergens TF18:10:22
Karianne StrømmeVaregg Fleridrett18:12:53
Tove AasheimVaregg Fleridrett18:15:28
Ragnhild BalsvikOsterøy IL18:27:25
Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett18:32:06
Hege FjellbirkelandIL Gular18:34:45

H60-

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Per BjørkhaugTIF Viking17:56:41
Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking17:57:11
Axel IngvaldsenTIF Viking17:57:43
Kristian Hj. FalchIL Gular18:00:47
Erling StrandBergens TF18:01:50
Jan Olav OrmbergFana IL18:03:18

HN

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Eliah SkutlabergTIF Viking18:18:03
Elias MagnussenSudalen IL

DN

10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Ragnhil Louise ErvikVaregg Fleridrett18:09:35
Iris Popsueva BuanesTIF Viking18:12:32
Ylva MagnussenTIF Viking18:12:42
Live Albertsen MjeldeTIF Viking18:13:37
Katinka SannesTIF Viking18:13:49
Emilie Breistein PedersenTIF Viking18:13:53
Elise NepstadTIF Viking18:13:58
Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett18:30:15
Tonje RykkjeVaregg Fleridrett18:35:17
Marie ThomassenVaregg Fleridrett18:44:50

Annonser

IOF Eventor