Startliste for OSI/GeoForm Rankingløp 24

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: OSI/GeoForm Rankingløp 24
Arrangørorganisasjon: Oslostudentenes IK
Dato: lørdag 11 november 2017

Lang

5 600 m, 71 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Hanne Maria VisterOslostudentenes IK10:48:32
Mikael OlaussonOslostudentenes IK10:58:37
Karl Even RyghHeming Orientering11:02:00
Ådne SkjærsteinIL Tyrving11:07:29
Richard Zeiner-GundersenFossum IF11:12:55
Synne SkjærsteinIL Tyrving11:13:09
Magne VollenOslostudentenes IK11:14:30
Jon Gunnar MorkNydalen SK11:16:38
Are KristiansenIL Tyrving11:17:42
Jan Fredrik HelgakerVBIL11:18:28
Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering11:18:45
Jostein Bø FløystadNOTEAM11:19:31
Martin GranlySiemens Oslo11:19:45
Signe Astrup ArnesenHeming Orientering11:21:26
Kjetil Sverdrup-ThygesonPrivat11:26:49
Kaja Winsnes NordhagenÅS UMB Orientering11:26:58
David AnderssonNorconsult11:29:45
Aleksander SkøyeneieOslostudentenes IK11:30:57
Terje MelsomFossum IF11:33:11
August Syrdal ØenHeming Orientering11:34:39
Christian ReuschHeming Orientering11:36:40
Jorun RuudAsker Skiklubb11:37:51
Trond LundVBIL11:43:09
Betty Bjerkreim Nilsen IL Tyrving11:43:32
Julie BerteigFossum IF11:44:09
Inge GunnesNorconsult11:44:50
Lukas PetersonIFK Umeå11:45:22
Øystein KildahlØstmarka OK11:46:57
Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering11:47:33
Jan Tore HenriksenNorges Bank BIL11:48:07
Knut OnsagerIL GeoForm11:49:02
Matias KlingsholmDagens Næringsliv11:50:28
Steinar  LågVBIL11:52:54
Henrik ReuschHeming Orientering11:53:48
Harald IweIL GeoForm11:56:24
Jon LahlumIL GeoForm11:58:21
Ivar MølnvikFossum IF12:00:06
Erik BorgIL Koll12:00:11
Rune HultgreenIL GeoForm12:00:34
Olav HasaasFossum IF12:02:02
Per OsenVestre Akers SK12:02:55
Stein BlomsethVålerengens IF12:03:18
Tormod ØvergaardVestre Akers SK12:06:06
Sivert KvermeFossum IF12:06:42
Christian VogelsangNydalens SK12:07:27
Rolv Anders SystadLyn Ski12:08:38
Bent KvermeFossum IF12:11:30
Knut BårtveitBø OL12:17:14
Holger SchlaupitzNOTEAM12:17:37
Øystein HoloFossum IF12:18:06
Steinar EastwoodLillomarka OL12:18:40
Christian Fredrik BorgIL Koll12:18:59
Rolf Andreas BergNydalens SK12:20:23
Bjørn ChristensenØstmarka OK12:21:19
Terje NæssFossum IF12:22:10
Brita Opheim SauarIL Koll12:22:23
Jonas AarsethNydalen SK12:26:36
Bjørn Erik ReinsethHSK-RIFF12:29:34
Tormod BøeVBIL12:31:54
Kristoffer JacobsenIL Tyrving12:32:42
Nils Petter FremmingHeming Orientering12:34:11
Sindre LangaasNydalens SK12:35:38
Morten KongsbergPrivat12:40:18
Johan LundeIL Koll12:40:59
Georg BuggeAas Jakobsen12:48:59
Harald Østgaard LundIL GeoForm12:50:44
Guttorm L EggeOslostudentenes IK12:54:19
Einar ThorstensenKamp Vestheim12:59:24
Ove MartinsenHauketo IF13:04:45
Eskil ÅsmulOL Trollelg13:06:58
Bjørn GrindeOslostudentenes IK13:07:40

Mellom

4 200 m, 68 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Tor OmmundsenVBIL10:48:17
Richard BlomFBI10:57:07
Anne Regine BakstadFriskis&Svettis10:57:16
Morten KarlsenMåren OK11:00:14
Marit VågsnesKolbotn & Skimt OL11:01:38
Margrete KrageOslostudentenes IK11:01:54
Kent KopperudIndre Østfold OK11:02:27
Maria PerssonAsker Skiklubb11:02:54
Sharon BroadwellIL GeoForm11:03:33
Sturle HånesIL GeoForm11:08:21
Kjersti SkantzeIL Tyrving11:10:16
Roar BjordalOppsal Orientering11:10:52
Selma Næss-UlsethNydalens SK11:14:04
Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL11:14:15
Aleidis LøkenHeming Orientering11:15:32
Sigbjørn ModalsliFossum IF11:16:29
Bjørn EgnerHeming Orientering11:16:42
Don SkantzeIL Tyrving11:16:54
Kjersti ThoStabæk IF11:17:25
Øystein MadsenHaugerud IF11:18:56
Dorthe Kühl PetersenLillomarka OL11:19:01
Steffi MowfeldtPrivat11:21:21
Sigurd HaugerudIL GeoForm11:22:21
Grete BerntsenMåren OK11:22:32
Berit BergeIL Tyrving11:23:27
Elena GrandNydalens SK11:24:26
Rune TeiglandAas Jakobsen11:25:22
Knut Kristen HangeraasIL GeoForm11:26:44
Isabella SvahnOslostudentenes IK11:27:46
Bjørn ØstgrenStatkraft BIL11:28:47
Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering11:29:24
Liv PaltielFolkehelseinstituttet11:30:13
Jon C. FougnerHeming Orientering11:30:28
Marianne ReuschHeming Orientering11:35:49
Heidi FalckIL Tyrving11:38:10
Anders EknesPrivat11:40:49
Jon EverettIL GeoForm11:42:10
Håvard ChristiansenNOTEAM11:45:39
Kåre KnudsenIL GeoForm11:48:34
Vidar BerteigIL GeoForm11:48:45
Geir TrøanKolbotn & Skimt OL11:49:32
Helge LyeIL Tyrving11:57:35
Toril HallanLillomarka OL11:57:56
Magnus Eide - FredriksenHeming Orientering11:59:13
Vincent EijsinkÅS UMB Orientering11:59:24
Magnhild MølnvikFossum IF12:00:18
Harald Eide-FredriksenHeming Orientering12:02:15
Jens Olav KløvrudLillomarka OL12:04:07
May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering12:04:47
Paul SolheimWhylot IL12:06:50
Jon FerdenKolbotn & Skimt OL12:07:14
Per Jogeir KarlsbakkVBIL12:14:52
Anne  DahlNydalens SK12:17:57
Ingrid NermoenØstmarka OK12:18:24
Pål W. HanssenBDO BIL12:18:58
Stian Ness RørvikTønsberg Seilforening12:20:32
Rolf BergNydalen SK12:20:41
Anton PlaianAsker Skiklubb12:23:54
Gisela SandelinPrivat12:24:54
Morten HjelmVBIL12:27:27
Fredrik SaugestadNydalens SK12:29:21
Per SchancheAsker Skiklubb12:30:11
Truls AngellLillomarka OL12:31:42
Tove StrandMåren OK12:41:06
Uno HanslienBilpost BIL12:44:04
Knut Anders LøkenFossum IF12:49:59
Morten RannemFossum IF12:55:05
Odd Arne LianIL Koll12:55:57

Kort

2 000 m, 36 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF10:47:32
Pål BenjaminsenKamp/Vestheim IF10:55:20
Tor SandbySkattedirektoratet10:57:12
Per  GjermoAsker Skiklubb11:00:18
Nora UrsinBærum kommune11:01:51
Per HaugenLillomarka OL11:03:18
Alexander RødstenHeming Orientering11:04:48
Ørnulf FremmingMeteorologen11:06:50
Arne KongsnesKolbotn & Skimt OL11:10:00
Tom IbsenLommedalens IL11:13:47
Ingvald SevaldsonIL GeoForm11:16:53
Aud Ingjerd SpjelkavikIL Tyrving11:19:20
Bjørn SpjelkavikIL Tyrving11:20:56
Nina KolbergIL Tyrving11:21:49
Knut Tore SolheimNydalens SK11:24:45
Marie ThorstensenKamp Vestheim11:25:01
Tormod HegdalHeming Orientering11:25:32
Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb11:25:38
Bjørn GunnerødIL GeoForm11:26:11
Finn GangePrivat11:26:39
Jappe BlomhoffHeming Orientering11:27:49
Jacob DybwadHeming Orientering/Wsp11:38:54
Unn EllefsenIL Tyrving11:44:14
Selma JendalFossum IF11:44:35
Anne Cathrine VossIL GeoForm11:46:52
August Lea KabbeNydalen SK11:52:46
Sissel PlejdrupOppsal Orientering12:00:38
Lene HasaasFossum IF12:02:22
Arne Christian ScheieØstmarka OK12:03:34
Rasmus EastwoodLillomarka OL12:18:09
Håkon BogasonLillomarka OL12:18:31
Enikø BertalanAsker Skiklubb12:21:50
Ildiko HorvatiIL Tyrving12:23:35
Ivar-Kristian WaarumIL GeoForm12:28:02
Håvard Rekve LianFossum IF12:41:23
Toril EineEsso Sport13:00:39

Annonser

IOF Eventor