Norsk Orientering

Startliste for Blåveisløpet

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Blåveisløpet
Arrangørorganisasjon: Frol IL
Dato: søndag 29 april 2018

N-åpen

1 470 m, 39 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
50Olav FiskumVerdal OK11:00
53Aksel Skjeset SandstadFrol IL11:00
93Petter Løvås AlstadFrol IL11:00
94Sivert Løvås ValstadFrol IL11:00
101Bernard Heimro SundeFrol IL11:00
105Cornelius Heimro SundeFrol IL11:00
106Serina SkjulsvikFrol IL11:00
115Elvira SkjulsvikFrol IL11:00
134Hågen Østraat RøkkeFrol IL11:00
135Kari SollidVerdal OK11:00
175Heidi StendahlFrol IL11:00
176Lovise KjesbuStjørdals-Blink Orientering11:00
177Gustav StandalStjørdals-Blink Orientering11:00
247Ingrid SvendgårdFrol IL11:00
260Jens LienFrol IL11:00
261Sigrid LienFrol IL11:00
262Amanda SkjørholmFrol IL11:00
276Johanne Hildrum SaksvollFrol IL11:00
277Matilde Tanem IversenVerdal OK11:00
305Tore LaksholmSkorovas IL11:00
320Solveig Skoglund LeitheFrol IL11:00
333Sondre Skoglund LeitheFrol IL11:00
703Sander MatbergFrol IL11:00
704Mateo HendersonSteinkjer OK11:00
705Simon Mitchell IversenVerdal OK11:00
706Eirik Lie BolstadOK Skøynar11:00
707Martine Nubdal FrøsethVerdal OK11:00
708Brage ReinåsFrol IL11:00
709Petter SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering11:00
710Daniel AlstadFrol IL11:00
711Edvard SætherVerdal OK11:00
712Johannes MatbergFrol IL11:00
713Laura HegstadOK Skøynar11:00
10204Jonas MatbergFrol IL11:00
10206Erik HemmingFrol IL11:00
10222Sivert MunkebyFrol IL11:00
10228Trygve MunkebyFrol IL11:00
21310Håkon HemmingFrol IL11:00
205Nora HemmingFrol IL12:51

C1,5

1 640 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
33Tyra FiskumVerdal OK11:00
37Tormod FiskumVerdal OK11:00
51Johanne BjuganVerdal OK11:00
66Mari FrøsethVerdal OK11:00
79Selma  LangøygardFrol IL11:00
298Øyvind MunkebyFrol IL11:00
230Sondre Gjedrem LundVerdal OK12:00
286Ingrid TanemVerdal OK12:00

B2,0

1 940 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
87Kari LillealternFreidig12:00
152Marie Wold  StavrumFrol IL12:00
153Simen HestadNTNUI12:00
272Mona Lund VeieOK Skøynar12:00
304Kent OddvikFrol IL12:00
312Berit KjesbuStjørdals-Blink Orientering12:00
692Jon Marius IversenVerdal OK12:00
693Ingvild Geving SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering12:00
694Lars GrindbergVerdal OK12:00
695Ingeborg Gurine KraftStjørdals-Blink Orientering12:00
696Ane Marte VatnFrol IL12:00
697Hege HegstadOK Skøynar12:00
10187Eli KristoffersenVerdal OK12:00
485Oskar StorlerMelhus IL12:46

A3,5

3 840 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
80Jo LangøygardFrol IL12:00
161Ole Petter StavrumFrol IL12:00
294Martin MunkebyFrol IL12:00
458Petter LynumFrol IL12:00
459Maj-Lisbet RønningFreidig12:00
460Ole Morten FrøsethVerdal OK12:00
461Randi JensenFrol IL12:00
10186Bård KjesbuStjørdals-Blink Orientering12:00

D -10

1 640 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
227Emilie Nubdal FrøsethVerdal OK12:43
228Mia ReinåsFrol IL12:45
229Helmine Laksholm GrindbergVerdal OK12:47

D 11-12

1 640 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
217Marit SvendgårdOK Skøynar12:23
218Anne Eline Vehus SkjerveVerdal OK12:25
219Selma SkjulsvikFrol IL12:27
220Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering12:29
221Karita MøllerSteinkjer OK12:31

D 13-14

1 940 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
684Fredrikke Baglo BjørkengVerdal OK12:18
685Guro HegstadOK Skøynar12:20
686Mathea Baglo BjørkengVerdal OK12:22

D 13-16C

1 640 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
209Sigrid HaugskottOL Trollelg12:07

D 15-16

2 570 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
194Maren VikenByåsen IL12:29
195Hege HallanOK Skøynar12:31
196June MunkebyFrol IL12:33
197Trude MarkhusVerdal OK12:35
198Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering12:37
199Louise RonglanOK Skøynar12:39

D 17-20

3 070 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
491Vibeke Kvistad DengerudSteinkjer OK12:58
492Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering13:00
493Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK13:02
494Mari Kilskar GrevskottFrol IL13:04
495Andrine VikenByåsen IL13:06

D 21-

3 840 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
446Karianne Hjortland OddvikLarvik OK12:41
447Kristin JægerWing OK12:43
448Sunniva Nergaard BergStokke IL12:45
449Hedvig ÅstebølNTNUI12:47

D 40-

3 070 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
500Mette WanvikStjørdals-Blink Orientering12:07
501Margot Bolstad LynumFreidig12:13
499Katrine Austmo MøllerSteinkjer OK12:33
497Kristin HaugskottOL Trollelg13:10
498Monica HægstadStjørdals-Blink Orientering13:12

D 50-

2 570 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
201Magnhild KvaalVerdal OK12:43
202Gunhild KvistadSteinkjer OK12:45
203Nina-Beate LiabakkByåsen IL12:47
204Cathrine ThorhusVerdal OK12:49

H -10

1 640 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
222Ludvig LangøygardFrol IL12:33
223Gustavas UrbonasFrol IL12:35
224William Mitchell IversenVerdal OK12:37
225Jonas AlstadFrol IL12:39

H 11-12

1 640 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
211Sigve Lie BolstadOK Skøynar12:11
212Alf Petter LynumFreidig12:13
213Ludvik Laksholm GrindbergVerdal OK12:15
214Håkon HallanOK Skøynar12:17
215Filip Mitchell IversenVerdal OK12:19
210Fredrik UkkelbergFrol IL12:21

H 13-14

1 940 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
678Aleksander Tanem IversenVerdal OK12:06
679Sigurd VatnFrol IL12:08
680Aksel Lie BolstadOK Skøynar12:10
681Magnus AlstadFrol IL12:12
682Kristoffer LerliMelhus IL12:14
683Ådne Krogstad StendahlFrol IL12:16

H 13-16C

1 640 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
207Olav Gjedrem LundVerdal OK12:03

H 13-16N

1 470 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
699Torstein Gjedrem LundVerdal OK12:02

H 15-16

3 070 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
481Trym Nergård RønningOK Skøynar12:38
482Hallvar HallanOK Skøynar12:40
483Martin Wold StavrumFrol IL12:42
484Simen HegstadOK Skøynar12:44
486Vegard JermstadSteinkjer OK12:48
487Aksel VeskeOK Skøynar12:50
488Martin Vehus SkjerveVerdal OK12:52
489Håvard VeieOK Skøynar12:54

H 15-20B

1 940 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
687Sindre TusetSteinkjer OK12:24
688Iver Gjedrem LundVerdal OK12:26

H 17-20

3 840 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
437Øystein Vidarsson HaukaasStjørdals-Blink Orientering12:23
438Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK12:25
439Ole Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering12:27
440Anders HaugskottOL Trollelg12:29
441Morten SvendgårdOK Skøynar12:31
442Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering12:33
443Petter Liabakk EriksenByåsen IL12:35
444Henrik KraftStjørdals-Blink Orientering12:37

H 21-

4 960 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
430Arild H ClausenFreidig12:02
431Svein Inge YdseVerdal OK12:04
432Stig Magnar LøvåsFreidig12:06
433Øyvind WiggenByåsen IL12:08
434Anton BjartnesVerdal OK12:10
435Mattis MyhreStjørdals-Blink Orientering12:12

H 40-

3 840 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
451Bjørn Åge ReinåsFrol IL12:51
452Håvard KjesbuStjørdals-Blink Orientering12:53
453Roar SkulbørstadOL Trollelg12:55
454Kyrre KraftStjørdals-Blink Orientering12:57
455Erling Andreas RonglanOK Skøynar12:59
456Asle SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering13:01
457Joar SvendgårdOK Skøynar13:03

H 50-

3 070 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
463Geir PaulsenOL Trollelg12:02
464Atle DengerudSteinkjer OK12:04
465Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering12:06
466Arne GrevskottFrol IL12:08
467Stein MarkhusVerdal OK12:10
468Øyvind SchjelderupWing OK12:12
469Frode HaugskottOL Trollelg12:14
470Per Ivar SkinderhaugWing OK12:16
471Atle PedersenMelhus IL12:18
472Andreas BolstadOK Skøynar12:20
473Rune StræteWing OK12:22
474Bård Øyvind SolbergStjørdals-Blink Orientering12:24
475Terje RønningOK Skøynar12:26
476Einar LundVerdal OK12:28
477Øystein WiggenByåsen IL12:30
478John LerliMelhus IL12:32
479Trond Svanøe-HafstadSteinkjer OK12:34

H 60-

2 570 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
181Edvin SivertsenVerdal OK12:03
182Knut LillealternFreidig12:05

H 70-

2 570 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
183Knut SkjesolWing OK12:07
184Anders LaugloOL Trollelg12:09
185Roar ForbordMalvik IL12:11
186Rolf KarsetSteinkjer OK12:13
187Finn BjørgumNidarøst OK12:15
188Robert StrømWing OK12:17
189Sverre KristoffersenVerdal OK12:19
190Frode StensrudOL Trollelg12:21
191Nils Olav VennevikFreidig12:23
192Øistein ÅsmulOL Trollelg12:25
193Tore Angell-PettersenFreidig12:27

H 80-

1 940 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
676Johannes SollidVerdal OK12:02
677Paul ForsethOL Trollelg12:04

Annonser

IOF Eventor