Startliste for SI Klubbmesterskap, SI hytta

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: SI Klubbmesterskap, SI hytta
Arrangørorganisasjon: Sandnes IL (Rogaland)
Dato: søndag 12 november 2017

H 17

5 920 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)12:00
0Geir BjaanesSandnes IL (Rogaland)12:00
0Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)12:00
0Bjørnar André HaugSandnes IL (Rogaland)12:00
0Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)12:00
0Jon MyklebostSandnes IL (Rogaland)12:00
0Sigurd R. OftedalSandnes IL (Rogaland)12:00
0Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb12:00
0Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)12:00
0Gunnar PettersonEgersund OK12:00
0Arnfinn RømuldSandnes IL (Rogaland)12:00
0Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)12:00
0Anders Tønnessen RødFana IL12:00
0Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)12:00
0Gisle WathneSandnes IL (Rogaland)12:00

D 17

5 920 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Janne Tjørhom AasheimGanddal IL12:00
0Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)12:00
0Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)12:00
0Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb12:00
0Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb12:00
0Aud Hognestad TaksdalGanddal IL12:00
0Ingeborg WathneSandnes IL (Rogaland)12:00

H 60

3 950 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Eivind Lars RakeSandnes IL (Rogaland)12:00
0Hermann SkogsholmSandnes IL (Rogaland)12:00

H 13-16

3 950 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Markus Andreas BreivoldGanddal IL12:00
0Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)12:00
0Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)12:00
0Alexander HorpestadEgersund OK12:00
0Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)12:00
0Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering12:00
0Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)12:00
0Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb12:00
0Sindre Skeie PettersonEgersund OK12:00
0Markus RichterSandnes IL (Rogaland)12:00
0Tore Ruset AlneHaugesund IL Orientering12:00
0Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)12:00
0Andreas Nybak UrdalGanddal IL12:00
0Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)12:00
0Gabriel ÅrsvollSandnes IL (Rogaland)12:00

D 13-16

3 950 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Ingrid LamarkGanddal IL12:00
0Kaja Hiorth MyklatunSandnes IL (Rogaland)12:00
0Alida OftedalÅlgård Orientering12:00
0Hilde OhrGanddal IL12:00
0Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)12:00
0Julie PuntervoldEgersund OK12:00
0Nora SvendsenGanddal IL12:00
0Anna TaksdalGanddal IL12:00
0Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb12:00
0Celina Iversen ÅseEgersund OK12:00

H/D 17C

3 150 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Ragnhild ChristiansenSandnes IL (Rogaland)12:00
0Åsa ChristiansenSandnes IL (Rogaland)12:00
0Gøril EspedalSandnes IL (Rogaland)12:00
0Bente Fjermestad-EieSandnes IL (Rogaland)12:00
0Cecilie HiorthSandnes IL (Rogaland)12:00
0Gezien JongenburgerSandnes IL (Rogaland)12:00
0Jon MyklatunSandnes IL (Rogaland)12:00
0Gunhild OftedalSandnes IL (Rogaland)12:00
0Annabelle PflugerSandnes IL (Rogaland)12:00
0Tore RøddeGanddal IL12:00
0Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)12:00

H/D 60C

3 150 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Gunnar FurlandSandnes IL (Rogaland)12:00

H 11-12

3 150 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)12:00
0Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)12:00
0Arnfinn SolheimSandnes IL (Rogaland)12:00
0Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)12:00

D 11-12

3 150 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)12:00
0Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)12:00
0Synne Skeie PettersonEgersund OK12:00
0Thea Beate PuntervoldEgersund OK12:00
0Elise Sørli RonæssStavanger Orienteringsklubb12:00
0Oda Sørli RonæssStavanger Orienteringsklubb12:00
0Karine Aarstad TorgersenEgersund OK12:00
0Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)12:00

H10

2 210 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Jomar Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)12:00
0Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)12:00
0Erling Molvik JørgensenSandnes IL (Rogaland)12:00
0Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)12:00
0William Tønnesen LundbergSandnes IL (Rogaland)12:00
0Tord ØglændSandnes IL (Rogaland)12:00

D10

2 210 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)12:00

N-Åpen

2 210 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Håkon BergeSandnes IL (Rogaland)12:00
0Vegard BergeSandnes IL (Rogaland)12:00
0Mari HagaNOTEAM12:00
0Tuva Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)12:00
0Helene Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)12:00
0Mektez MektezSandnes IL (Rogaland)12:00
0Trygve Skumlien MyrlandSandnes IL (Rogaland)12:00
0Andreas SolengSandnes IL (Rogaland)12:00
0Ine Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)12:00
0Tzegeasab TzegeasabSandnes IL (Rogaland)12:00
0Sjur UndheimSandnes IL (Rogaland)12:00
0Trym UndheimSandnes IL (Rogaland)12:00
0Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)12:00
0Aslak WathneSandnes IL (Rogaland)12:00
0Liva WathneSandnes IL (Rogaland)12:00
0Sindre WathneSandnes IL (Rogaland)12:00

Annonser

IOF Eventor