Startliste for NM ski-o lang + alle klasser

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: NM ski-o lang + alle klasser
Arrangørorganisasjon: Hadeland OL
Dato: søndag 21 januar 2018

M 18 NJM

13 800 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
76Ragnar RoobaEstonia11:26
77Samuli PeltolaFinland11:28
78Anton HänströmSweden11:30
79Eskil FrøislandNorway11:32
80Ugis Roberts BekerisLatvia11:34
81Henrik F. AasNorway11:36
82Emils ZernisLatvia11:38
83Jonatan StåhlSweden11:40
84Isak JonssonNorway11:42
85Gabriel LarssonSweden11:44
86Tomi NykänenFinland11:46
87Sander PritsikEstonia11:48

W 18 NJM

10 200 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
88Aino RantalaFinland11:31
89Lotte Jauhojärvi MarkussenDenmark11:33
90Marlin HaavengenNorway11:35
91Juste UmbrasaiteLithuania11:37
92Anna Ø. GravirNorway11:39
93Emelie BrudinSweden11:41
94Maria HoskariFinland11:43
95Ellen BlennowSweden11:45
96Ane Sofie KroghNorway11:47
97Elin SchagerströmSweden11:49
98Judita Traubait¿Lithuania11:51
99Monika BadunaLatvia11:53

M 20 NJM

13 800 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
56Edvin NordströmSweden11:50
57Elmeri ToivanenFinland11:52
58Jørgen BaklidNorway11:54
59Simon ErikssonSweden11:56
60Ignas AmbrazasLithuania11:58
61Robin SalenSweden12:00
62Styrk Hundseid KamsvågNorway12:02
63Henrik AsklöfFinland12:04
64Per Clemet WisløffNorway12:06

W 20 NJM

10 200 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
65Sofia WestinSweden11:55
66Epp PaalbergEstonia11:57
67Liisa NenonenFinland11:59
68Tilla F. HennumNorway12:01
69Migl¿ Sušinskait¿Lithuania12:03
70Synne StrandNorway12:05
71Maiju KovanenFinland12:07
72Elin LundgrenSweden12:09
73Kaisa RoobaEstonia12:11
74Anne W. EikenNorway12:13
75Sofia BerglundSweden12:15

D 21 NM WRE

10 900 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
36Vanja StaffOL Toten-Troll11:11
37Hannele TonnaAsker Skiklubb11:13
38Tine TrømborgSande Sportsklubb11:15
39Marianne Mellbye LarsenAsker Skiklubb11:17
40Gunhild HennumLierbygda OL11:19
41Synne BaklidKonnerud IL11:21
42Anne MadslienNydalens SK11:23
43Berit HorveiOL Tønsberg og omegn11:25
44Helga HaverstadLierbygda OL11:27
45Hege TrømborgSande Sportsklubb11:29
46Barbro KvåleHadeland OL11:31
47Andrine BenjaminsenLillomarka OL11:33
48Stine Olsen KirkevikHamar OK11:35
49Marta UlvensøenNTNUI11:37
50Audhild Bakken RognstadEmblem IL11:39
51Anna UlvensøenNTNUI11:41
52Emilie Westli AndersenLøten o-lag11:43
53Zsuzsa FeyIL Tyrving11:45
54Doris KudreVärska OK Peko11:47
55Evine Westli AndersenLøten o-lag11:49

H 21 NM WRE

16 900 m, 24 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
7Sindre Jansson HaverstadLierbygda OL11:22
8Nils Harald StaffOL Toten-Troll11:24
9Andreas M. EdvardsenAsker Skiklubb11:26
10Lars LystadNydalens SK11:28
11Erlend SlokvikOL Toten-Troll11:30
12Št¿pán MudrákOOB TJ Slovan Luha¿ovice11:32
13Øystein WiggenByåsen IL11:34
14Bojan BlumensteinNydalens SK11:36
15Ole Petter HaugenNydalens SK11:38
16Kyongsa RiNydalens SK11:40
17Henning SpjelkavikIL Tyrving11:42
18Sondre Ruud BråtenNydalens SK11:44
19Eivind TonnaAsker Skiklubb11:46
20Christian HohlWing OK11:48
21Kevin HallopVärska OK Peko11:50
22Klaus CsucsIFK Mora OK11:52
23Nauris RaizeLatvia11:54
24Audun HeimdalKonnerud IL11:56
25Miska TervalaFinland11:58
26Jørgen MadslienNTNUI12:00
27Øyvind WiggenByåsen IL12:02
28Bjørnar KvåleHadeland OL12:04
29Øyvind WatterdalHadeland OL12:06
30Lars Hol MoholdtWing OK12:10

D 17-20 NM

10 200 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
146Andrea VaneboKongsberg OL11:05
147Silje Marie VågeAsker Skiklubb11:07
148Sarah WølloKongsberg OL11:09
149Anniken Eriksrud KarlsenNTNUI11:11
150Ingvild LangeggenKongsberg OL11:13
151Fanni Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb11:15
152Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL11:17
153Åsne Naadland HoloFossum IF11:19
154Karen Hoel JomaasFossum IF11:21
155Margrethe WisløffAsker Skiklubb11:23
156Helene EgerKongsberg OL11:25
157Marit Melby JacobsenLardal OL11:27
158Heidi Therese WiestVang OL11:29

H 17-20 NM

13 800 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
162Even LindaasVang OL11:00
163Jostein Svaland DaleVang OL11:02
164Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK11:04
165Mathias Pedersen VoldLillomarka OL11:06
166Håkon LundKongsberg OL11:08
167Martin Borge HeirFossum IF11:10
168Eivind Berner MyhreFossum IF11:12
169Simen BallangrudRaufoss IL Orientering11:14
170Bjørnar LøvliAsker Skiklubb11:16
171Jens Johan BrekkeLillomarka OL11:18
172Aslak HeimdalKonnerud IL11:20
173Sander H. RogndokkenNydalens SK11:22
174Trygve MyhrAsker Skiklubb11:24

D 12

1 700 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
178Marte EgerKongsberg OL10:57
179Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK10:59

D 13-16

2 100 m, 18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
193Ingrid MobråtenBotne SK10:05
194Tiril KihleKonnerud IL10:07
195Ragnhild Blom-HagenFossum IF10:09
196Live Raknes SogstadGjø-Vard OL10:11
197Live ØstvoldHeming Orientering10:13
198Kathinka Zahl HagenFossum IF10:15
199Åsne HaavengenKongsberg OL10:17
200Martine SkjelsvikLillehammer OK10:19
201Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK10:21
202Hedda SpangbergKonnerud IL10:23
203Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering10:25
204Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL10:27
205Tiril Ebon EspedalNydalens SK10:29
206Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK10:31
207Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK10:33
208Emma Visted-HansenGjø-Vard OL10:35
209Kristin Melby JacobsenLardal OL10:37
210Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL10:39

D 40-

7 600 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
129Signe Astrup ArnesenHeming Orientering10:22
132Maria JonssonNydalens SK10:28
133Hege SolerødGjø-Vard OL10:30
134Arnhild KroghOppsal Orientering10:32
135Tove HeimdalKonnerud IL10:34
136Ingrid KvistadKongsberg OL10:36
137Asta Januškevi¿ien¿Fort¿na10:38
138Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering10:40
141Aist¿ Traubien¿Fort¿na10:46
142Kristin Hasle HaslestadRingsaker OK10:48
140Angélique Grønborg RasmussenAllerød OK12:22

D 17 K

5 100 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
239Kristin EgerKongsberg OL10:56
240Aase MestadLillomarka OL10:58
241Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL11:00
242Kjersti SmåstuenOL Toten-Troll11:02
238Elena GrandLillomarka OL11:12

H 12

1 700 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
183Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange10:47
184Eirik Olsen KirkevikHamar OK10:49

H 13-16

2 700 m, 22 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
214Åsmund SlokvikNotodden OL10:06
215Trym Nergård RønningOK Skøynar10:08
216Mats LindaasElverum OK10:10
218Snorre SlokvikNotodden OL10:14
219Thobias Eriksson BrodinIFK Mora OK10:16
220Adomas TraubasFort¿na10:18
221Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL10:20
222Kristian ØstermannHeming Orientering10:22
223Sondre Zahl HagenFossum IF10:24
224Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL10:26
225Henrik ReuschHeming Orientering10:28
227Jo Randar HolmøyHadeland OL10:32
228Christoffer SlettenRaumar Orientering10:34
229Martin Nøkleby MellingRingerike OL10:36
230Eyvind Hasle HaslestadRingsaker OK10:38
231Kåre Peter Krohn GjessingHeming Orientering10:40
232Tobias EspedalNydalens SK10:42
233Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering10:44
234Atle Nikolai WølloKongsberg OL10:46
235Fredrik Berning BorchseniusHeming Orientering10:48
226Gaute FosstveitRaumar Orientering10:50
217Hans Grønborg NielsenAllerød OK12:22

H 40-

10 200 m, 27 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
102Lasse ArnesenHeming Orientering10:05
103Sören JonssonNydalens SK10:07
104Stig MellingRingerike OL10:09
105Rolf Pettersen MoOL Toten-Troll10:11
106Per Øivind EgerKongsberg OL10:13
107Sverre WisløffAsker Skiklubb10:15
108Gunars IkaunieksLatvia10:17
109Morten HeirFossum IF10:19
110Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering10:21
111Christian JomaasFossum IF10:23
112Kuno RoobaRakvere OK10:25
113Stanislav MudrákOOB TJ Slovan Luha¿ovice10:27
114Kim Farnes HansenLierbygda OL10:29
115Geir Holm GundersenSturla, IF10:31
117Kristian StorsveenLøten o-lag10:35
118Gjermund GravirAsker Skiklubb10:37
119Peter OG NordströmTäby OK10:39
120André JægtvikKonnerud IL10:41
121Tommy JauhojärviAsker Skiklubb10:43
122Stein H. HagenFossum IF10:45
123Harald Eide-FredriksenHeming Orientering10:47
124Björn AlbinssonIFK Mora OK10:49
125Lars BaklidKonnerud IL10:51
126Øyvind LienGjø-Vard OL10:53
127Ola Peter Krohn GjessingHeming Orientering10:55
128Regimantas Januškevi¿iusFort¿na10:57
116Niels-Peter Vest NielsenAllerød OK12:22

H 17 K

7 600 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
246Jakob MoOL Toten-Troll10:06
247Hermund UlvensøenOL Tønsberg og omegn10:08
248Even ErlienGjø-Vard OL10:10
249Ole Johan BråtenVang OL10:12
250Geir Myhr ØienRingsaker OK10:14
251Erling SommerfeldtAsker Skiklubb10:16
252Sigmund HansenGjø-Vard OL10:18
253Håvard GjestvangOL Toten-Troll10:20

N-åpen

1 700 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
268Nikolai TesloHadeland OL10:29
266Peder MoOL Toten-Troll10:31
267Conny ErikssonIFK Mora OK10:32
270Siv BrodinIFK Mora OK10:34
265Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OK11:11
264Håvard EikRaumar Orientering11:22
269Elen Krohn GjessingHeming Orientering11:28

Annonser

IOF Eventor