Startliste for Hovedløpet ski-o + mellom andre klasser

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Hovedløpet ski-o + mellom andre klasser
Arrangørorganisasjon: Hadeland OL
Dato: lørdag 20 januar 2018

M 18 NJM

6 700 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
21Ugis Roberts BekerisLatvia12:49
22Ragnar RoobaEstonia12:51
23Anton HänströmSweden12:53
24Eskil FrøislandNorway12:55
25Tomi NykänenFinland12:57
26Emils ZernisLatvia12:59
27Jonatan StåhlSweden13:01
28Isak JonssonNorway13:03
29Gabriel LarssonSweden13:05
30Henrik Fredriksen AasNorway13:07
31Samuli PeltolaFinland13:09
32Sander PritsikEstonia13:11

W 18 NJM

6 100 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
33Judita Traubait¿Lithuania12:57
34Marlin HaavengenNorway12:59
35Emelie BrudinSweden13:01
36Anna Ø. GravirNorway13:03
37Maria HoskariFinland13:05
38Ellen BlennowSweden13:07
39Monika BadunaLatvia13:09
40Ane Sofie KroghNorway13:11
41Elin SchagerströmSweden13:13
42Lotte Jauhojärvi MarkussenDenmark13:15
43Juste UmbrasaiteLithuania13:17
44Aino RantalaFinland13:19

M 20 NJM

6 700 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1Styrk Hundseid KamsvågNorway13:13
2Robin SalenSweden13:15
3Ignas AmbrazasLithuania13:17
4Jørgen BaklidNorway13:19
5Edvin NordströmSweden13:21
6Henrik AsklöfFinland13:23
7Per Clemet WisløffNorway13:25
8Simon ErikssonSweden13:27
9Elmeri ToivanenFinland13:29

W 20 NJM

6 100 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
10Tilla F. HennumNorway13:21
11Epp PaalbergEstonia13:23
12Elin  LundgrenSweden13:25
13Anne W, EikenNorway13:27
14Sofia BerglundSweden13:29
15Kaisa RoobaEstonia13:31
16Synne StrandNorway13:33
17Liisa NenonenFinland13:35
18Migl¿ Sušinskait¿Lithuania13:37
19Sofia WestinSweden13:39
20Maiju KovanenFinland13:41

D 21-

6 500 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
264Marianne DæhliNydalens SK12:51
265Synne BaklidKonnerud IL12:53
266Barbro KvåleHadeland OL12:55
267Doris KudreVärska OK Peko12:57
268Stine Olsen KirkevikHamar OK12:59
269Emilie Westli AndersenLøten o-lag13:01
270Zsuzsa FeyAsker Skiklubb13:03
271Audhild Bakken RognstadEmblem IL13:05
272Evine Westli AndersenLøten o-lag13:07
273Anna UlvensøenNTNUI13:09
274Marta UlvensøenNTNUI13:11

H 21-

7 900 m, 21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
240Andreas M. EdvardsenAsker Skiklubb13:06
241Jostein F. TellnesAsker Skiklubb13:08
242Klaus CsucsIFK Mora OK13:10
243Christian HohlWing OK13:12
244Mathias BenjaminsenLillomarka OL13:14
245Miska TervalaFinland13:16
246Erling SommerfeldtAsker Skiklubb13:18
247Kevin HallopVärska OK Peko13:20
248Sindre Jansson HaverstadLierbygda OL13:22
249Eivind TonnaAsker Skiklubb13:24
250Bojan BlumensteinNydalens SK13:26
251Št¿pán MudrákOOB TJ Slovan Luha¿ovice13:28
252Sondre Ruud BråtenNydalens SK13:30
253Nauris RaizeLatvia13:32
254Bjørnar KvåleHadeland OL13:34
255Lars Hol MoholdtWing OK13:36
256Ove SætraHadeland OL13:38
257Øyvind WiggenByåsen IL13:40
258Jørgen MadslienNTNUI13:42
259Øyvind WatterdalHadeland OL13:44
260Audun HeimdalKonnerud IL13:46

D 17-20

6 100 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
305Margrethe WisløffAsker Skiklubb12:33
306Sarah WølloKongsberg OL12:35
307Åsne Naadland HoloFossum IF12:37
308Andrea VaneboKongsberg OL12:39
309Fanni Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb12:41
310Helene EgerKongsberg OL12:43
311Ingvild LangeggenKongsberg OL12:45
312Anniken Eriksrud KarlsenNTNUI12:47
313Emma Meyer LarssonIL Tyrving12:49
314Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL12:51
315Marit Melby JacobsenLardal OL12:53
316Heidi Therese WiestVang OL12:55

H 17-20

6 700 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
319Jan Erik NaessFossum IF12:19
320Eivind Berner MyhreFossum IF12:21
321Jostein Svaland DaleVang OL12:23
322Bjørnar LøvliAsker Skiklubb12:25
323Ole Johan BråtenVang OL12:27
324Mathias Pedersen VoldLillomarka OL12:29
325Håkon LundKongsberg OL12:31
326Simen BallangrudRaufoss IL Orientering12:33
327Martin Borge HeirFossum IF12:35
328Jens Johan BrekkeLillomarka OL12:37
329Even LindaasVang OL12:39
330Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK12:41
331Sander H. RogndokkenNydalens SK12:43
332Trygve MyhrAsker Skiklubb12:45
333Aslak HeimdalKonnerud IL12:47

D 14 HL

2 700 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
139Live Raknes SogstadGjø-Vard OL11:53
140Ragnhild Blom-HagenFossum IF11:55
141Inga Skaarer WiklundNydalens SK11:57
143Emma Visted-HansenGjø-Vard OL12:01
142Kathinka Zahl HagenFossum IF12:06

D 15 HL

3 900 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
104Tiril KihleKonnerud IL11:46
105Kristin Melby JacobsenLardal OL11:48
106Diane Ninauve-JutulstadBækkelagets SK11:50
107Emma EngehultNotodden OL11:52
108Pia Young VikNydalens SK11:54
109Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL11:56
110Ragnhild Mathea HelmersenFet OL11:58
111Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK12:00
112Elise Wærp HaugeNydalens SK12:02
113Ingrid MobråthenBotne SK12:04
114Hedda SpangbergKonnerud IL12:06
115Martine SkjelsvikLillehammer OK12:08

D 16 HL

4 800 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
74Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK12:00
75Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering12:02
76Marte Madslien BakkenNydalens SK12:04
77Vilde Lereim StorliFreidig12:06
78Tina KallesonOppsal Orientering12:08
79Live ØstvoldHeming Orientering12:10
80Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL12:12
81Kristine KravdalGjø-Vard OL12:14
82Åsne HaavengenKongsberg OL12:16
83Frida HaugskottOL Trollelg12:18
84Oda ScheeleNydalens SK12:20

H 14 HL

3 900 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
120Nikolai KristiansenHadeland OL11:08
121Jakob Backer-TellnesAsker Skiklubb11:10
122Christian Fredrik BorgIL Koll11:12
123Jo Randar HolmøyHadeland OL11:14
124Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL11:16
125Vilmer NybergAsker Skiklubb11:18
126Philip Lehmann RomørenFossum IF11:20
127Jakob RastadAsker Skiklubb11:22
128Axel AaldeNydalens SK11:24
129Lars LienGjø-Vard OL11:26
130Fridtjof ReuschHeming Orientering11:28
131Martin Nøkleby MellingRingerike OL11:30
132Jonas KroghOppsal Orientering11:32
133Arne BerganKongsberg OL11:34

H 15 HL

4 800 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
89Sander Tonjer FingarsonElverum OK12:30
90Paul Johan SlungaardHeming Orientering12:32
91Teodor Mo HjelsethNydalens SK12:34
92Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubb12:36
93Kasper Bakken UlsethNydalens SK12:38
94Atle Nikolai WølloKongsberg OL12:40
95Fredrik Berning BorchseniusHeming Orientering12:42
96Jonas MyhrAsker Skiklubb12:44
97Gaute BerganNydalens SK12:46
98Mats LindaasElverum OK12:48

H 16 HL

6 100 m, 19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
50Felix FinsrudAsker Skiklubb11:10
51Trym Nergård RønningOK Skøynar11:12
52Thobias Eriksson BrodinIFK Mora OK11:14
53Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering11:16
54Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL11:18
55Kristian ØstermannHeming Orientering11:20
56Åsmund SlokvikNotodden OL11:22
57Sondre Zahl HagenFossum IF11:24
58Ferdinand FremmingHeming Orientering11:26
59Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK11:28
60Kåre Peter Krohn GjessingHeming Orientering11:30
61Gaute FosstveitRaumar Orientering11:32
62Sondre YtterbøAsker Skiklubb11:34
63Grunde IsaksætreGrue IL11:36
64Snorre SlokvikNotodden OL11:38
65Tobias EspedalNydalens SK11:40
66Sigurd KvammeOL Toten-Troll11:42
67Henrik ReuschHeming Orientering11:44
68Theo Ring GiskeNydalens SK11:46

D 12

2 400 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
278Astrid YtterbøAsker Skiklubb11:06
279Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK11:08
280Eira Skaarer WiklundNydalens SK11:10
281Marte EgerKongsberg OL11:12
282Helene ScheeleNydalens SK11:14

D 13

2 700 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
348Marie ScheeleNydalens SK11:31
349Signe HoloFossum IF11:33
350Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb11:35
351Tiril Ebon EspedalNydalens SK11:37
352Martha WisløffAsker Skiklubb11:39
353Marie KravdalGjø-Vard OL11:41

D 40-

6 100 m, 29 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
208Maiken Skirstad MoNydalens SK11:29
209Eli Ringstad LienGjø-Vard OL11:31
210Maria JonssonNydalens SK11:33
211Toril Fougner WisløffAsker Skiklubb11:35
212Line SletnerLillomarka OL11:37
213Signe Astrup ArnesenHeming Orientering11:39
214Arnhild KroghOppsal Orientering11:41
215Maren SogstadGjø-Vard OL11:43
216Hilda ØfsthusAsker Skiklubb11:45
217Kari MadslienNydalens SK11:47
218Mette SpangbergKonnerud IL11:49
219Ingrid Lundin BerganKongsberg OL11:51
221Tove HeimdalKonnerud IL11:55
222Ingrid KvistadKongsberg OL11:57
223Asta Januškevi¿ien¿Fort¿na11:59
224Anne MadslienNydalens SK12:01
225Gunhild HennumLierbygda OL12:03
226Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK12:05
227Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering12:07
220Kjersti SmåstuenOL Toten-Troll12:09
228Hege SolerødGjø-Vard OL12:09
229Ingrid StengårdFältjägarnas IF12:11
230Marit B. EithunNittedal OL12:13
231Vanja StaffOL Toten-Troll12:15
232Celine VistedGjø-Vard OL12:17
233Helga HaverstadLierbygda OL12:19
234Aist¿ Traubien¿Fort¿na12:21
235Helena AxelssonNydalens SK12:23
236Kristin Hasle HaslestadRingsaker OK12:25

D 60-

3 800 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
298Lis DæhliLøten o-lag12:04

D 17 K

3 800 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
337Elena GrandLillomarka OL12:12
338Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL12:14
339Lisbeth EnganSnertingdal If Orientering12:16

H 12

2 400 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
286Amund FlaskerudOL Toten-Troll11:22
287Mikkel RastadAsker Skiklubb11:24
288Eirik Olsen KirkevikHamar OK11:26
289Jan Olav BerganKongsberg OL11:28
290Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll11:30
291Even LienGjø-Vard OL11:32
292Ask Felland SætnanFossum IF11:34
293Magnus MolundIL Tyrving11:36
294Tage Raknes SogstadGjø-Vard OL11:38

H 13

2 700 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
355Jonas Rognstad GulbrandsenHadeland OL11:03
357Rasmus D. EastwoodLillomarka OL11:07
358Gjermund Taje SkeieRaumar Orientering11:09
359Jonathan WoodhouseLillomarka OL11:11
360Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll11:13
361Eskil BrændenLillomarka OL11:15
362Jonas Johansen HickenIL Koll11:17
363Eyvind Hasle HaslestadRingsaker OK11:19
364Jakob A. GjedeboOppsal Orientering11:21
365Johannes Salvesen-LundeIL Koll11:23

H 40-

6 500 m, 46 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
156Stanislav MudrákOOB TJ Slovan Luha¿ovice11:13
157Bjørn HaugeNydalens SK11:15
158Rune EngehultNotodden OL11:17
159Øystein Bieltvedt SkeieRaumar Orientering11:19
160Anders SollienOL Toten-Troll11:21
161Knut Jostein SætnanFossum IF11:23
162Ola Peter Krohn GjessingHeming Orientering11:25
164Even ErlienGjø-Vard OL11:29
165Gjermund GravirAsker Skiklubb11:31
166Øystein WiggenByåsen IL11:33
167Lasse ArnesenHeming Orientering11:35
168Nils Harald StaffOL Toten-Troll11:37
169Jon Iver BakkenNydalens SK11:39
170Stein Arne NegårdVang OL11:41
171Sigmund HansenGjø-Vard OL11:43
172Ole Petter HaugenNydalens SK11:45
173Christian ReuschHeming Orientering11:47
174Lars LystadNydalens SK11:49
175Regimantas Januškevi¿iusFort¿na11:51
176Sverre WisløffAsker Skiklubb11:53
177Harald Eide-FredriksenHeming Orientering11:55
178Kjetil MolundIL Tyrving11:57
179Gunars IkaunieksLatvia11:59
180Stein H. HagenFossum IF12:01
181Conny LarssonIL Tyrving12:03
182Stig WiestVang OL12:05
183Morten HeirFossum IF12:07
184Øystein RastadAsker Skiklubb12:09
185Øyvind LienGjø-Vard OL12:11
186Per Anders YtterbøAsker Skiklubb12:13
187Kim Farnes HansenLierbygda OL12:15
188Geir Holm GundersenSturla, IF12:17
189Nils BerganNydalens SK12:19
190Bjørn BergeHadeland OL12:21
191Steinar EastwoodLillomarka OL12:23
192Tommy JauhojärviAsker Skiklubb12:25
193Stig MellingRingerike OL12:27
194Håvard KvammeOL Toten-Troll12:29
195Sören JonssonNydalens SK12:31
196Björn AlbinssonIFK Mora OK12:33
197Per Øivind EgerKongsberg OL12:35
198Øystein HoloFossum IF12:37
199Peter OG NordströmTäby OK12:39
200Kuno RoobaRakvere OK12:41
201Per Ola UlsethNydalens SK12:43
163Terje HenriksenAsker Skiklubb12:45

H 60-

6 100 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
300Martin VeastadNittedal OL11:03
301Sigurd DæhliLøten o-lag11:05

H 17 K

6 100 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
343Håvard GjestvangOL Toten-Troll11:13
344Adomas TraubasFort¿na11:15

N-åpen

2 400 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
384Vår SætherengHadeland OL11:03
386Vilde BergeHadeland OL11:03
378Ingrid Kristine Engan-RøsteSnertingdal If Orientering11:06
391Martine Engh SagvoldOL Toten-Troll11:08
377Eline KravdalGjø-Vard OL11:15
388Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OK11:16
383Lars FlaskerudOL Toten-Troll11:24
387Conny ErikssonIFK Mora OK11:26
392Siv BrodinIFK Mora OK11:28
380Emil Engh SagvoldOL Toten-Troll11:29
390Erik BerganKongsberg OL11:31
376Pål Solli KvikstadOL Toten-Troll11:32
385Elias MolundIL Tyrving11:35
381Nikolai TesloHadeland OL11:47
382Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK11:55
375Helene ScheeleNydalens SK12:05
389Elen Krohn GjessingHeming Orientering12:35

Annonser

IOF Eventor