Norsk Orientering

Startliste for NM natt + jaktstart søndag

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: NM natt + jaktstart søndag
Arrangørorganisasjoner: Asker Skiklubb / Sturla, IF
Dato: lørdag 13 oktober 2018 - søndag 14 oktober 2018

Dag 1, Natt NM 2018Dag 2 jaktstart

Gjesteklasse herrer

5 330 m, 24 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
102343861598Sondre Zahl HagenFossum IF13:05
Erik BohneVaregg Fleridrett13:05
Olle BoströmJärla Orientering13:05
Jonas EggerGöteborg Majorna OK13:05
Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering13:05
Tomas EidsmoFreidig13:05
Mikael EliassonGöteborg Majorna OK13:05
3886363Felix FinsrudAsker Skiklubb13:05
3886918Stein H. HagenFossum IF13:05
Sven HellmüllerBækkelagets SK13:05
3815735Kristoffer JacobsenIL Tyrving13:05
Eirik Stærkeby JelstadModum OL13:05
57Christian JomaasFossum IF13:05
3708575Eirik JørgensenIL Tyrving13:05
3847779Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK13:05
Halvor LøkenKongsberg OL13:05
Jonas MerzGöteborg Majorna OK13:05
Sten Åge NygårdseterVegårshei IL13:05
3779683Christian ReuschHeming Orientering13:05
3887072Henrik ReuschHeming Orientering13:05
Albin RidefeltOK Linné13:05
Erik SaugerudKonnerud IL13:05
Pål SkogedalAsker Skiklubb13:05
Göran WinbladRehns BK13:05

Gjesteklasse damer

4 380 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Terje Ulla EikenKongsberg OL13:05
Helga HaverstadLierbygda OL13:05
Lisa HolerGöteborg Majorna OK13:05
Alexandra LinløkkenØstmarka OK13:05
52Knut MathisenPorsgrunn OL13:05
Kristin Melby JacobsenLardal OL13:05
3970126Anne Marthe PeveriEiker OL13:05
3887494Marianne ReuschHeming Orientering13:05
Hilde StorløkkenKongsberg OL13:05
Jenny WegebroHalden SK13:05

Gjesteklasse H-19

7 090 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Per Øivind EgerKongsberg OL
Syver LøkenKongsberg OL
Odd StrandKongsberg OL

Gjesteklasse D-19

7 090 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Bjørn BendiktsenKonnerud IL00:00
Kim Farnes HansenLierbygda OL00:00
Arne FossheimAsker Skiklubb00:00
Øystein HoloFossum IF00:00
Egil Wickstrand IversenHeming Orientering00:00
Øivind MyhreKongsberg OL00:00
Helge StubberudNydalens SK00:00
Øyvin ThonKongsberg OL00:00
72174130Jan SævigIF Sturla11:00

D 17-18 E

4 050 m, 47 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL00:00:00
3863560Anna MeenPorsgrunn OL00:00:00
3657517Kristine Eide RappRaumar Orientering00:00:00
3611019Linn Mei WaalerMåren OK00:00:00
3869583Ragne WiklundNydalens SK00:00:00
5013977444Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb11:00:00
5023984242Jenny BaklidKonnerud IL11:02:05
5033852902Marlin HaavengenKongsberg OL11:03:52
5043876273Aurora GjølsjøOK Moss11:04:30
5053630720Tale StrandKongsberg OL11:05:25
50642Helene EgerKongsberg OL11:05:58
5073694023Hedda Raadal BjørloHalden SK11:06:11
5083725991Åsne Naadland HoloFossum IF11:07:37
5093982212Ingrid G. KvålsgardFossum IF11:09:22
510Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK11:10:18
5113699832Mina JørgensenIL Tyrving11:11:58
5123880689Maria Rørvik HaverLillomarka OL11:12:12
5133691557Ingvild LangeggenKongsberg OL11:12:15
5143640679Andrea RanvikKonnerud IL11:12:16
5153658655Karen Hoel JomaasFossum IF11:13:09
5163659711Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL11:13:15
5173908332Karoline BjørnerødOK Moss11:13:35
518Malin HaugeHisøy OK11:13:42
5193861374Pernille KatlaFossum IF11:14:17
5203597432Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett11:16:00
5213940707Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK11:16:00
5223640794Anniken RanvikKonnerud IL11:16:00
5233863792Hanne VassendPorsgrunn OL11:16:00
5243940749Mari Strømme LidVaregg Fleridrett11:16:00
5253850252Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb11:16:00
5263877388Oda Marie ColquhounLillomarka OL11:16:00
5273554144Tuva Aas StræteRingerike OL11:16:00
5283828514Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK11:16:00
5293572500Christine HoenEiker OL11:16:00
5303916764Ane Sofie KroghOppsal Orientering11:16:00
5313830908Elise AusenPorsgrunn OL11:16:00
5323952454Solveig Moen LetmolieEiker OL11:16:00
5333649746Ingeborg KvarmeSturla, IF11:16:00
5343567575Tomine Lysaker SandenEiker OL11:16:00
5353643830Ingeborg RognstadHadeland OL11:16:00
5363645793Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL11:16:00
5373631694Ingrid HasaasFossum IF11:16:00
5383630498Emma Meyer LarssonIL Tyrving11:16:00
5393884194Dina ReitanFreidig11:16:00
5403883089Marie LilandNydalens SK11:16:00
5413782240Lene Berg HanssenByåsen IL11:16:00
5423738929Janne Tjørhom AasheimGanddal IL11:16:00

D 19-20 E

4 380 m, 30 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3621448Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK00:00:00
3013684875Ane DyrkornEiker OL11:40:00
3023624384Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF11:40:09
3033847712Synne StrandAsker Skiklubb11:42:56
3043816220Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb11:43:15
30549Ragnhild EideByåsen IL11:44:07
3063793395Malin SandstadFreidig11:45:21
3073598398Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK11:49:08
3083577988Oda J SikkelandIL Tyrving11:49:12
3093977873Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering11:50:28
3103887080Anine LomeHamar OK11:51:13
3113708542Karoline AuneHalden SK11:51:37
3123771847Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss11:52:04
3133620671Maiken Økern HågårdKonnerud IL11:52:33
31441Vera MelkildFreidig11:53:00
3153972064Kårhild Husby NordstadNTNUI11:53:56
3163885043Margrethe WisløffAsker Skiklubb11:54:06
3173772126Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering11:54:31
3183681244Thea DyrkornEiker OL11:56:00
3193879020Emilie WestinNydalens SK11:56:00
3203607629Idunn HaavengenNTNUI11:56:00
3213640158Rikke Blakkestad IngesenFossum IF11:56:00
3223946696Anniken Eriksrud KarlsenNTNUI11:56:00
3233885118Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering11:56:00
3243715299Agnethe HasliGjø-Vard OL11:56:00
325Anna Sofie HoffHisøy OK11:56:00
3263599107Anne Willkommen EikenKongsberg OL11:56:00
3273560950Thea Sildnes BaklidKonnerud IL11:56:00
3283690344Tonje Aasheim NymarkNTNUI11:56:00
3293984929Hannah MalmeiNTNUI11:56:00

D 21-E

5 780 m, 42 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3818022Marianne DæhliNydalens SK00:00:00
3693496Eva JurenikovaHalden SK00:00:00
Ingvild Maalen-JohansenÅs-NMBU Orientering00:00:00
3597739Hanna Fiskum NordbrødenFredrikstad SK00:00:00
3984473Line Drange RuudRøyken OL00:00:00
Kine Hallan SteiwerHalden SK00:00:00
3501137Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL00:00:00
Malin SørensenNydalens SK00:00:00
3699345Siri UlvestadNydalens SK00:00:00
1013666849Marianne AndersenKristiansand OK12:20:00
1023255163Maren Jansson HaverstadNTNUI12:20:30
1033598117Marie OlaussenFredrikstad SK12:22:55
1043785045Ingrid GulbrandsenNTNUI12:23:22
1053598497Karen Oline KolstadNTNUI12:23:51
1063597481Kristine BergliaEiker OL12:24:10
1073864535Ingjerd MyhreKongsberg OL12:25:59
108Ingeborg EideByåsen IL12:26:57
1093980323Lone BrochmannBækkelagets SK12:28:39
1103946902Ragnhild HjermstadFossum IF12:29:16
1113618147Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering12:31:06
1123673902Anna UlvensøenNTNUI12:32:21
1133918398Evine Westli AndersenLøten o-lag12:32:42
1143781937Marthe GløersenBækkelagets SK12:33:22
1153982105Mariann UlvestadBækkelagets SK12:36:00
1163868874Ida TiltnesIL Tyrving12:36:00
1173586823Ingunn Egeberg VáriNTNUI12:36:00
1183623980Kine GulliksenBækkelagets SK12:36:00
1193662723Emma ArnesenByåsen IL12:36:00
1203604337Solveig BlandkjennIL Tyrving12:36:00
1213966991Ronja BjörklundNTNUI12:36:00
1223979309Kristine FjeldboIL Tyrving12:36:00
1233445681Aurora FossøyNTNUI12:36:00
1243985348Christiane TrösseVaregg Fleridrett12:36:00
1253987047Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL12:36:00
1263599339Lene Therese MyrlandNTNUI12:36:00
1273588902Marte Hoff HagenNTNUI12:36:00
1283599255Ragnhild LøvliÅs-NMBU Orientering12:36:00
1293154374Julie StørmerFossum IF12:36:00
1303987005Gunvor Hov HøydalFossum IF12:36:00
1313885209Anne M Hausken NordbergNydalens SK12:36:00
1323710910Tone Bergerud LyeNydalens SK12:36:00
1333597549Kamilla OlaussenFredrikstad SK12:36:00

H 17-18E

4 680 m, 56 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
4013978780Sander ArntzenAsker Skiklubb11:20:00
4023602398Isak JonssonNydalens SK11:21:42
4033819083Aslak HeimdalKonnerud IL11:22:14
4043640208Niels Christian HellerudHalden SK11:24:52
4053816279Mats EidsmoFreidig11:26:08
4063782612Kristian RykkjeVaregg Fleridrett11:26:41
4073981222Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb11:28:22
4083576477Eskil FrøislandVang OL11:28:37
4093642055Jo Even KolstadFreidig11:28:49
4103652674Vegard KittilsenFreidig11:30:29
4113651452Even LindaasVang OL11:31:18
4123656881Lars Young VikNydalens SK11:31:19
4133859287Elias Skjolden SørensenLillomarka OL11:31:53
4143738093Johan Kristian UndelandSturla, IF11:32:06
4153986379Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb11:32:45
4163826484Rasmus MathisenPorsgrunn OL11:32:47
4173910221Anders VestølVegårshei IL11:33:20
4183873031Trym B IslandOL Tønsberg og omegn11:33:44
4193830601Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK11:34:18
4203933017Per Clemet WisløffAsker Skiklubb11:34:21
4213852639Andreas RambergØstmarka OK11:34:53
4223985710Petter Liabakk EriksenByåsen IL11:36:00
4233972825Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn11:36:00
4243979010Jens Johan BrekkeLillomarka OL11:36:00
4253830288Kristian Fredrik LynumFreidig11:36:00
4263940681David RundeKristiansand OK11:36:00
4273830213Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering11:36:00
4283964889Jostein Svaland DaleVang OL11:36:00
4293831674Mathias RosenlundVaregg Fleridrett11:36:00
4303965977Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn11:36:00
43146Eivind Berner MyhreFossum IF11:36:00
4323802295Lars SandstadFreidig11:36:00
433Eirik BlågestadIndre Østfold OK11:36:00
4343983699Petter Astrup ArnesenHeming Orientering11:36:00
4353659539Njaal Ellegaard MelbyVang OL11:36:00
4363649894Håkon HolstadFreidig11:36:00
4373586088Skjalg NysæterSkien OK11:36:00
4383707346Sondre OttesenFredrikstad SK11:36:00
4393659521Sivert Sande KvermeFossum IF11:36:00
4403607686Audun BerganNydalens SK11:36:00
4413847068Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn11:36:00
4423782273Eirik Høst FossgardLillomarka OL11:36:00
4433904703Jonas GrønliFreidig11:36:00
444Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SK11:36:00
4453981586Runar Saur ModahlFredrikstad SK11:36:00
4463938933Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering11:36:00
4473650660Anders HorveiRaumar Orientering11:36:00
4483886017Mathias Pedersen VoldLillomarka OL11:36:00
4493940715Kristian PyttenKristiansand OK11:36:00
450Eirik ImrikFredrikstad SK11:36:00
4513880002Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL11:36:00
4523680360Simen Spets StorhovFreidig11:36:00
4533781820Emil StørmerFossum IF11:36:00
4543676079Marius AurebekkKristiansand OK11:36:00
4553869567Peter GisholtFossum IF11:36:00
4563952173Stian RykkjeVaregg Fleridrett11:36:00

H 19-20E

5 330 m, 30 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3981461Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF00:00:00
3712049Tord StrandKongsberg OL00:00:00
2013946514Kasper FosserHeming Orientering12:00:00
2023572799Lukas LilandNydalens SK12:04:52
2033693843Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK12:05:41
2043498441Eirik Langedal BreivikNydalens SK12:06:55
2053903523Erling HjermstadFossum IF12:07:28
20647Sebastian DalandKristiansand OK12:07:35
2073982477Jørgen BaklidKonnerud IL12:08:03
2083785482Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb12:08:26
2093624624Marius PyttenKristiansand OK12:10:12
2103634599Håvard Sandstad EidsmoFreidig12:10:27
21145Anders HaugskottOL Trollelg12:11:32
2123388733Tarjei HoloFossum IF12:12:32
2133867850Sindre R HoltHedrum OL12:12:58
2143947553Styrk Hundseid KamsvågIL Tyrving12:13:30
2153584232Oscar LyngenFreidig12:14:03
21644Oskar Spets StorhovFreidig12:14:27
21751Tobias KristensenNTNUI12:14:27
21850Einar EkelandOddersjaa SSK12:16:00
2193624459Olav Milian Schmitt GranNTNUI12:16:00
2203693603Simen BallangrudOL Toten-Troll12:16:00
2213383676Sturla FrydenlundNTNUI12:16:00
2223498821Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK12:16:00
2233849346Øyvind HjermstadFossum IF12:16:00
2243780814Linus OlhansÅs-NMBU Orientering12:16:00
2253912037Håkon KornmoPorsgrunn OL12:16:00
2263961216Lavran ThorstensenOppsal Orientering12:16:00
2273880846Jostein TandbergNydalens SK12:16:00
2283323680Ole Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering12:16:00

H 21-E

7 090 m, 68 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3598331Espen Nordbrøden FiskumFredrikstad SK00:00:00
Robert FredriksenNotodden OL00:00:00
Lars Steinar HefreBø OL00:00:00
Håkon HeggedalNydalens SK00:00:00
3596749Øyvind HelgerudHalden SK00:00:00
3780640Carl Godager KaasBækkelagets SK00:00:00
3625613Trond KortnerØstmarka OK00:00:00
3588829Olai Stensland LillevoldNTNUI00:00:00
3987294Olav LundanesHalden SK00:00:00
Thor MellaOppsal Orientering00:00:00
3677325Halvor Eid NielsenNydalens SK00:00:00
3591153Nicholas OskarssonLillomarka OL00:00:00
3624194Kristoffer Fiane PedersenOppsal Orientering00:00:00
3621976Vegard Fiane PedersenÅs-NMBU Orientering00:00:00
Dag Steinar RagvinBø OL00:00:00
Knut Sveinung Holth RekaaRøyken OL00:00:00
3621075Ludvig RødnesOppsal Orientering00:00:00
Matthew SpeakeBækkelagets SK00:00:00
3885191Gaute Hallan SteiwerFredrikstad SK00:00:00
3599271Marius ØieLøten o-lag00:00:00
Thomas Natvig ÅrstadHalden SK00:00:00
13793700Anders NordbergNydalens SK12:40:00
23598083Bjørn EkebergIL Tyrving12:42:25
33865136Jon Aukrust OsmoenNydalens SK12:44:26
43599297Isak BergsetFrol IL12:44:27
53776093Eirik Kamstrup HovindNydalens SK12:44:34
63860467Alan CherryNydalens SK12:45:04
73917200Emil GranqvistNTNUI12:45:44
8Simen Hjalmar WästlundBækkelagets SK12:46:27
9Anders TiltnesIL Tyrving12:48:13
103597986Hans Petter MathisenFredrikstad SK12:48:39
113701604Vegard Blomseth JohnsenNTNUI12:48:49
123603875Henrik EijsinkNydalens SK12:48:51
133616307Bojan BlumensteinNydalens SK12:49:56
14Damien RenardKongsberg OL12:50:10
153588159Sindre SandvenBækkelagets SK12:50:10
163980216Vetle ChristiansenBækkelagets SK12:50:46
173621315Vegard DanielsenKristiansand OK12:51:37
183778263Oskar RøenVaregg Fleridrett12:53:02
193978079Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett12:54:10
203599248Anders Felde OlaussenNTNUI12:54:45
213597804Anders VisterNydalens SK12:56:00
223916871Jørgen MadslienNTNUI12:56:00
233661774Håvard WedegeKristiansand OK12:56:00
24Asgeir MjösundNydalens SK12:56:00
253915832Øyvind WiggenByåsen IL12:56:00
263595295Torkil Eide SolstadIL Tyrving12:56:00
273620804Ivar Aukrust OsmoenÅs-NMBU Orientering12:56:00
283626850Are WigaardOppsal Orientering12:56:00
293597374Martin HosetBodø og Omegn IF Orientering12:56:00
303619483Gunnar A FiskumIL Tyrving12:56:00
313597309Oskar StørmerFossum IF12:56:00
323946571Vegard Ølstad DalbergBækkelagets SK12:56:00
33Øystein PettersenNydalens SK12:56:00
34Øystein Grande JarenFreidig12:56:00
35Sindre NordhagenOppsal Orientering12:56:00
363885522Morten FismenFossum IF12:56:00
373614609Eirik W. MoeLierbygda OL12:56:00
38Eirik RavnanIL Tyrving12:56:00
393982253Torgeir NørbechIL Tyrving12:56:00
403641958Andreas SølbergIL Leik12:56:00
413691508Stian SundsvikFrol IL12:56:00
423585916Carl Petter LyngenFrol IL12:56:00
433588761Morten Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett12:56:00
443949302Vegard Jarvis WestergårdNTNUI12:56:00
453943198Paul SirumFrol IL12:56:00
463625027Henrik UpsalÅs-NMBU Orientering12:56:00
473846219Mathias BenjaminsenLillomarka OL12:56:00

Annonser

IOF Eventor