Norsk Orientering

Startliste for NM natt + jaktstart søndag

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: NM natt + jaktstart søndag
Arrangørorganisasjoner: Asker Skiklubb / Sturla, IF
Dato: lørdag 13 oktober 2018 - søndag 14 oktober 2018

Dag 1, Natt NM 2018Dag 2 jaktstart

Gjesteklasse herrer

10 550 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Eirik Stærkeby JelstadModum OL00:00
736Stein H. HagenFossum IF18:48
723502358Kristoffer JacobsenIL Tyrving18:49
724Pål SkogedalAsker Skiklubb18:50
725211243Eirik JørgensenIL Tyrving18:51
726Mikael EliassonGöteborg Majorna OK18:52
739Sondre Zahl HagenFossum IF18:52
727173137Tomas EidsmoFreidig18:53
728Albin RidefeltOK Linné18:54
729208616Jonas EggerGöteborg Majorna OK18:55
742Felix FinsrudAsker Skiklubb18:55
730206434Sten Åge NygårdseterVegårshei IL18:56
731Olle BoströmJärla Orientering18:57
732Jonas MerzGöteborg Majorna OK18:58
733Göran WinbladRehns BK18:59
734204636Sven HellmüllerBækkelagets SK19:00

Gjesteklasse damer

4 620 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
700Jenny WegebroHalden SK18:49
702216985Hilde StorløkkenKongsberg OL18:51
704Lisa HolerGöteborg Majorna OK18:52
706Anne Marthe PeveriEiker OL18:54

Gjesteklasse H-19

8 540 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
743501473Odd StrandKongsberg OL18:57
744178250Syver LøkenKongsberg OL18:58
745196869Per Øivind EgerKongsberg OL18:59

Gjesteklasse D-19

5 830 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
71296245Øyvin ThonKongsberg OL18:49
713500561Helge StubberudNydalens SK18:50
714201500Kim Farnes HansenLierbygda OL18:51
715502112Øystein HoloFossum IF18:52
716502355Øivind MyhreKongsberg OL18:53
717504115Arne FossheimAsker Skiklubb18:54
71899164Bjørn BendiktsenKonnerud IL18:55
719221312Egil Wickstrand IversenHeming Orientering18:56
720206488Halvor LøkenKongsberg OL18:57
72174130Jan SævigIF Sturla18:58
722187097Erik SaugerudKonnerud IL18:59

Gjesteklasse H-17

6 950 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
735501270Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK18:47
737504388Henrik ReuschHeming Orientering18:49
194449Christian ReuschHeming Orientering18:51
740226066Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering18:53
741217102Erik BohneVaregg Fleridrett18:54

Gjesteklasse D-17

4 620 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
705190660Terje Ulla EikenKongsberg OL18:53
707217355Kristin Melby JacobsenLardal OL18:55
708194448Marianne ReuschHeming Orientering18:56
710203516Alexandra LinløkkenØstmarka OK18:58
711500499Helga HaverstadLierbygda OL18:59

D 17-18 E

4 620 m, 47 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
501185888Tomine Lysaker SandenEiker OL19:16
502212721Linn Mei WaalerMåren OK19:19
503505432Ingeborg KvarmeSturla, IF19:22
504195946Ingrid HasaasFossum IF19:25
505206043Dina ReitanFreidig19:28
506183330Emma Meyer LarssonIL Tyrving19:31
507507041Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL19:34
508205440Oda Marie ColquhounLillomarka OL19:37
509192116Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL19:40
510504226Ingeborg RognstadHadeland OL19:43
511178035Anna MeenPorsgrunn OL19:46
512203471Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK19:49
513192291Christine HoenEiker OL19:52
514502923Maria Rørvik HaverLillomarka OL19:55
515221407Åsne Naadland HoloFossum IF19:58
516213400Elise AusenPorsgrunn OL20:01
517211356Solveig Moen LetmolieEiker OL20:04
518504584Karoline BjørnerødOK Moss20:07
519185870Mari Strømme LidVaregg Fleridrett20:10
520210737Tuva Aas StræteRingerike OL20:13
521504438Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK20:16
522200361Mina JørgensenIL Tyrving20:19
523500252Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb20:22
524192879Ingvild LangeggenKongsberg OL20:25
525504337Anniken RanvikKonnerud IL20:28
526215112Helene EgerKongsberg OL20:31
527201976Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK20:34
528500244Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL20:37
529504515Tale StrandKongsberg OL20:40
530192399Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett20:43
531187233Kristine Eide RappRaumar Orientering20:46
532500589Marie LilandNydalens SK20:49
533504480Ane Sofie KroghOppsal Orientering20:52
534Malin HaugeHisøy OK20:55
535501015Karen Hoel JomaasFossum IF20:58
536226296Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb21:01
537187124Janne Tjørhom AasheimGanddal IL21:04
538504336Andrea RanvikKonnerud IL21:07
539500630Ingrid G. KvålsgardFossum IF21:10
540506934Hedda Raadal BjørloHalden SK21:13
541501588Ragne WiklundNydalens SK21:16
542208919Lene Berg HanssenByåsen IL21:19
543505166Aurora GjølsjøOK Moss21:22
544502696Jenny BaklidKonnerud IL21:25
545206386Marlin HaavengenKongsberg OL21:28
546241426Hanne VassendPorsgrunn OL21:31
547191341Pernille KatlaFossum IF21:34

D 19-20 E

5 830 m, 30 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
301Anna Sofie HoffHisøy OK19:17
302167389Idunn HaavengenNTNUI19:20
303195923Kårhild Husby NordstadNTNUI19:23
304197968Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering19:26
305503111Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering19:29
306500914Tonje Aasheim NymarkNTNUI19:32
307209814Anne Willkommen EikenKongsberg OL19:35
308501170Agnethe HasliGjø-Vard OL19:38
309501834Anniken Eriksrud KarlsenNTNUI19:41
310187171Thea Sildnes BaklidKonnerud IL19:44
311192628Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering19:47
312203458Emilie WestinNydalens SK19:50
313195757Anine LomeHamar OK19:53
314203655Maiken Økern HågårdKonnerud IL19:56
315181872Thea DyrkornEiker OL19:59
316181468Hannah MalmeiNTNUI20:02
317500116Rikke Blakkestad IngesenFossum IF20:05
318501008Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss20:08
319180322Vera MelkildFreidig20:11
320507042Karoline AuneHalden SK20:14
321500313Margrethe WisløffAsker Skiklubb20:17
322189932Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK20:20
323196849Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK20:23
324501590Oda J SikkelandIL Tyrving20:26
325199600Ragnhild EideByåsen IL20:29
326500265Synne StrandAsker Skiklubb20:32
327180221Ane DyrkornEiker OL20:35
328500002Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb20:38
329504681Malin SandstadFreidig20:41
330197990Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF20:44

D 21-E

7 780 m, 42 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
103507037Hanna Fiskum NordbrødenFredrikstad SK19:21
10462357Ingvild Maalen-JohansenÅs-NMBU Orientering19:24
105501086Ingunn Egeberg VáriNTNUI19:27
106204574Malin SørensenNydalens SK19:30
107207590Ragnhild LøvliÅs-NMBU Orientering19:33
10862220Aurora FossøyNTNUI19:36
10997984Solveig BlandkjennIL Tyrving19:39
110220066Christiane TrösseVaregg Fleridrett19:42
111181542Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering19:45
112222695Marte Hoff HagenNTNUI19:48
113201520Gunvor Hov HøydalFossum IF19:51
114506814Lene Therese MyrlandNTNUI19:54
115500912Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL19:57
116221273Marianne DæhliNydalens SK20:00
117504708Ronja BjörklundNTNUI20:03
118193703Line Drange RuudRøyken OL20:06
119192593Ida TiltnesIL Tyrving20:09
120184340Eva JurenikovaHalden SK20:12
121230092Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL20:15
122211996Julie StørmerFossum IF20:18
123182140Anna UlvensøenNTNUI20:21
124501130Evine Westli AndersenLøten o-lag20:24
125Lone BrochmannBækkelagets SK20:27
126168868Kristine FjeldboIL Tyrving20:30
127506937Kine GulliksenBækkelagets SK20:33
128208169Kristine BergliaEiker OL20:36
129192575Tone Bergerud LyeNydalens SK20:39
130238119Mariann UlvestadBækkelagets SK20:42
131193890Ingrid GulbrandsenNTNUI20:45
132195919Emma ArnesenByåsen IL20:48
133500293Anne M Hausken NordbergNydalens SK20:51
134501217Marthe GløersenBækkelagets SK20:54
135Kine Hallan SteiwerHalden SK20:57
136502915Ragnhild HjermstadFossum IF21:00
137504689Maren Jansson HaverstadNTNUI21:03
138504622Siri UlvestadNydalens SK21:06
139502878Ingjerd MyhreKongsberg OL21:09
140196727Marie OlaussenFredrikstad SK21:12
141170604Marianne AndersenKristiansand OK21:15
142500304Kamilla OlaussenFredrikstad SK21:18
143Ingeborg EideByåsen IL21:21
144212749Karen Oline KolstadNTNUI21:24

H 17-18E

6 950 m, 56 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
401190325Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SK19:18
402185832Mathias Pedersen VoldLillomarka OL19:21
403183666Runar Saur ModahlFredrikstad SK19:24
404196872Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn19:27
405502444Mathias RosenlundVaregg Fleridrett19:30
406211112Petter Astrup ArnesenHeming Orientering19:33
407211519Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering19:36
408Eirik ImrikFredrikstad SK19:39
409203584Håkon HolstadFreidig19:42
410180144Anders HorveiRaumar Orientering19:45
411207518Andreas RambergØstmarka OK19:48
412215144Jonas GrønliFreidig19:51
413212553Sondre OttesenFredrikstad SK19:54
414504150Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL19:57
415502662Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn20:00
416215056Eirik BlågestadIndre Østfold OK20:03
417199628Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn20:06
418214741Emil StørmerFossum IF20:09
419179826Sivert Sande KvermeFossum IF20:12
420181321Eirik Høst FossgardLillomarka OL20:15
421221206Kristian PyttenKristiansand OK20:18
422187105Eivind Berner MyhreFossum IF20:21
423211766Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb20:24
424501605Audun BerganNydalens SK20:27
425236813Johan Kristian UndelandSturla, IF20:30
426501323Skjalg NysæterSkien OK20:33
427506972Petter Liabakk EriksenByåsen IL20:36
428198904Peter GisholtFossum IF20:39
429502812Jo Even KolstadFreidig20:42
430500300Per Clemet WisløffAsker Skiklubb20:45
431202094Even LindaasVang OL20:48
432177757Trym B IslandOL Tønsberg og omegn20:51
433191177Jostein Svaland DaleVang OL20:54
434195937Kristian Fredrik LynumFreidig20:57
435504578Lars SandstadFreidig21:00
436208085Eskil FrøislandVang OL21:03
437186855Rasmus MathisenPorsgrunn OL21:06
438226137Njaal Ellegaard MelbyVang OL21:09
439502959Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK21:12
440229677Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering21:15
441207688Stian RykkjeVaregg Fleridrett21:18
442186896Elias Skjolden SørensenLillomarka OL21:21
443221505David RundeKristiansand OK21:24
444184641Kristian RykkjeVaregg Fleridrett21:27
445215086Jens Johan BrekkeLillomarka OL21:30
446222559Anders VestølVegårshei IL21:33
447504704Vegard KittilsenFreidig21:36
448204299Lars Young VikNydalens SK21:39
449502140Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb21:42
450203586Simen Spets StorhovFreidig21:45
451192570Aslak HeimdalKonnerud IL21:48
452504432Marius AurebekkKristiansand OK21:51
453179813Mats EidsmoFreidig21:54
454206905Niels Christian HellerudHalden SK21:57
455502695Isak JonssonNydalens SK22:00
456500222Sander ArntzenAsker Skiklubb22:03

H 19-20E

8 540 m, 30 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
201229709Linus OlhansÅs-NMBU Orientering19:26
202502377Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF19:29
203165123Ole Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering19:32
204209840Sturla FrydenlundNTNUI19:35
205500581Lavran ThorstensenOppsal Orientering19:38
206183842Tord StrandKongsberg OL19:41
207222572Håkon KornmoPorsgrunn OL19:44
208222149Simen BallangrudOL Toten-Troll19:47
209234873Einar EkelandOddersjaa SSK19:50
210203231Tarjei HoloFossum IF19:53
211502575Jostein TandbergNydalens SK19:56
212502911Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK19:59
213220800Olav Milian Schmitt GranNTNUI20:02
214216933Tobias KristensenNTNUI20:05
215199496Styrk Hundseid KamsvågIL Tyrving20:08
216197877Marius PyttenKristiansand OK20:11
217506650Oscar LyngenFreidig20:14
218215145Oskar Spets StorhovFreidig20:17
219217107Anders HaugskottOL Trollelg20:20
220500003Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb20:23
221501366Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK20:26
222221389Sindre R HoltHedrum OL20:29
223221133Øyvind HjermstadFossum IF20:32
224186037Håvard Sandstad EidsmoFreidig20:35
225190677Erling HjermstadFossum IF20:38
226224268Sebastian DalandKristiansand OK20:41
227201651Jørgen BaklidKonnerud IL20:44
228202201Lukas LilandNydalens SK20:47
229227567Eirik Langedal BreivikNydalens SK20:50
230506933Kasper FosserHeming Orientering20:53

H 21-E

10 550 m, 67 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3195536Eirik W. MoeLierbygda OL00:00
4184471Henrik UpsalÅs-NMBU Orientering19:21
5504806Martin HosetBodø og Omegn IF Orientering19:23
6502467Gunnar A FiskumIL Tyrving19:25
7Øystein Grande JarenFreidig19:27
8186884Mathias BenjaminsenLillomarka OL19:29
983152Halvor Eid NielsenNydalens SK19:31
10201964Jørgen MadslienNTNUI19:33
11192906Vegard Fiane PedersenÅs-NMBU Orientering19:35
12502593Eirik RavnanIL Tyrving19:37
13229713Morten FismenFossum IF19:39
14208696Kristoffer Fiane PedersenOppsal Orientering19:41
15183721Emil GranqvistNTNUI19:43
16199444Ivar Aukrust OsmoenÅs-NMBU Orientering19:45
17501531Marius ØieLøten o-lag19:47
18179305Håkon HeggedalNydalens SK19:49
19187259Thor MellaOppsal Orientering19:51
20227730Lars Steinar HefreBø OL19:53
21214979Are WigaardOppsal Orientering19:55
22483040Vegard Ølstad DalbergBækkelagets SK19:57
23502352Robert FredriksenNotodden OL19:59
24Sindre NordhagenOppsal Orientering20:01
25Knut Sveinung Holth RekaaRøyken OL20:03
26187227Espen Nordbrøden FiskumFredrikstad SK20:05
27502445Torkil Eide SolstadIL Tyrving20:07
28181802Trond KortnerØstmarka OK20:09
29507034Ludvig RødnesOppsal Orientering20:11
30202096Asgeir MjösundNydalens SK20:13
31204561Oskar RøenVaregg Fleridrett20:15
32217084Vetle ChristiansenBækkelagets SK20:17
33184997Vegard Blomseth JohnsenNTNUI20:19
34Andreas SølbergIL Leik20:21
35182081Anders Felde OlaussenNTNUI20:23
36170550Carl Godager KaasBækkelagets SK20:25
37503558Henrik EijsinkNydalens SK20:27
38504330Sindre SandvenBækkelagets SK20:29
39200459Alan CherryNydalens SK20:31
40222552Vegard Jarvis WestergårdNTNUI20:33
41201971Damien RenardKongsberg OL20:35
42204099Matthew SpeakeBækkelagets SK20:37
43200010Eirik Kamstrup HovindNydalens SK20:39
44500061Øyvind WiggenByåsen IL20:41
45192639Øystein PettersenNydalens SK20:43
46204669Morten Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett20:45
47200090Nicholas OskarssonLillomarka OL20:47
48Anders TiltnesIL Tyrving20:49
49227683Dag Steinar RagvinBø OL20:51
50224634Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett20:53
51207805Øyvind HelgerudHalden SK20:55
52206479Håvard WedegeKristiansand OK20:57
53505298Torgeir NørbechIL Tyrving20:59
55209002Oskar StørmerFossum IF21:03
56500258Thomas Natvig ÅrstadHalden SK21:05
57211600Carl Petter LyngenFrol IL21:07
58507039Hans Petter MathisenFredrikstad SK21:09
59506811Simen Hjalmar WästlundBækkelagets SK21:11
60193877Bojan BlumensteinNydalens SK21:13
61Vegard DanielsenKristiansand OK21:15
62181232Anders NordbergNydalens SK21:17
64209926Anders VisterNydalens SK21:21
65234909Stian SundsvikFrol IL21:23
66500301Jon Aukrust OsmoenNydalens SK21:25
67507100Gaute Hallan SteiwerFredrikstad SK21:27
68225930Isak BergsetFrol IL21:29
69500261Bjørn EkebergIL Tyrving21:31
70211470Paul SirumFrol IL21:33
71500297Olav LundanesHalden SK21:35

Annonser

IOF Eventor