Norsk Orientering

Startliste for Pinseløpet, dag 3, med Junior Norgescup Mellomdistanse

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Pinseløpet, dag 3, med Junior Norgescup Mellomdistanse
Arrangørorganisasjon: Kongsberg OL
Dato: mandag 21 mai 2018

D 17-20 E

3 310 m, 102 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
207Hanne Helmine RogstadNidarøst OK09:45
143Nora WoxholthAsker Skiklubb09:47
144Ragne WiklundNydalens SK09:49
145Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering09:51
146Frida Bakken UlsethNydalens SK09:53
147Agnethe HasliGjø-Vard OL09:55
148Janne Tjørhom AasheimGanddal IL09:57
149Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)09:59
150Tomine Lysaker SandenEiker OL10:01
151Sanna FinstadKongsberg OL10:03
152Synne SkjærsteinIL Tyrving10:05
153Sarah WølloKongsberg OL10:07
154Idunn HaavengenNTNUI10:09
155Vera MelkildFreidig10:11
156Ida-Synnøve KristiansenFredrikstad SK10:13
157Solveig Eline BergIL Tyrving10:15
158Ingvild LangeggenKongsberg OL10:17
159Synne StrandAsker Skiklubb10:19
160Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL10:21
161Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb10:23
162Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK10:25
163Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett10:27
164Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss10:29
165Thea Charlotte HansenRøyken OL10:31
166Kårhild Husby NordstadNTNUI10:33
167Karoline AuneHalden SK10:35
168Line SølbergIL Leik10:37
169Oda GjerdahlBerger og Svelvik OL10:39
170Ingrid Lund HovdenIL Tyrving10:41
171Ada WulfsbergNydalens SK10:43
172Anna MeenPorsgrunn OL10:45
173Thea Sildnes BaklidKonnerud IL10:47
174Thea DyrkornEiker OL10:49
175Malin SandstadFreidig10:51
176Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF10:53
177Tale StrandKongsberg OL10:55
178Karen Hoel JomaasFossum IF10:57
179Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb10:59
180Marlin HaavengenKongsberg OL11:01
181Emilie WestinNydalens SK11:03
182Jenny BaklidKonnerud IL11:05
183Åsne Naadland HoloFossum IF11:07
184Ane-Marte Borg HanssenIL BUL-Tromsø11:09
185Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL11:11
186Malin HaugeHisøy OK11:13
187Solveig LetmolieEiker OL11:15
188Hanne VassendPorsgrunn OL11:17
189Anniken Eriksrud KarlsenNTNUI11:19
190Marte Karine LarsenKongsberg OL11:21
191Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular11:23
192Christine HoenEiker OL11:25
193Elise AusenPorsgrunn OL11:27
194Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF11:29
195Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK11:31
196Anni SaarelaKonnerud IL11:33
197Ane DyrkornEiker OL11:35
198Hanne Eide RappRaumar Orientering11:37
199Karine VestølVegårshei IL11:39
200Thea LandKonnerud IL11:41
201Tuva Aas StræteRingerike OL11:43
202Ragnhild EideByåsen IL11:45
203Kristina VollHaugesund IL Orientering11:47
204Ane Sofie KroghOppsal Orientering11:49
205Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK11:51
206Andrine Harriet FremstadLarvik OK11:53
208Ingeborg RognstadHadeland OL11:57
209Ella Arentz HagenSandefjord OK11:59
210Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering12:01
211Kristine Eide RappRaumar Orientering12:03
212Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)12:05
213Kathinka RogstadKongsberg OL12:07
214Mina JørgensenIL Tyrving12:09
215Andrea VaneboKongsberg OL12:11
216Mari Landro SvingheimKonnerud IL12:13
217Mari Strømme LidVaregg Fleridrett12:15
218Carmen DirroMåren OK12:17
219Emma Meyer LarssonIL Tyrving12:19
220Andrea RanvikKonnerud IL12:21
221Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK12:23
222Tora IndregardIL BUL-Tromsø12:25
223Ingeborg KvarmeSturla, IF12:27
224Pernille KatlaFossum IF12:29
225Marie Lindløv JensenSarpsborg OL12:31
226Sigrid EkelandOddersjaa SSK12:33
227Hedda Raadal BjørloHalden SK12:35
228Anniken RanvikKonnerud IL12:37
229Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett12:39
230Oda J SikkelandIL Tyrving12:41
231Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK12:43
232Margrethe WisløffAsker Skiklubb12:45
233Emilie Liabakk EriksenByåsen IL12:47
234Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK12:49
235Marie LilandNydalens SK12:51
236Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)12:53
237Aurora MoholthKongsberg OL12:55
238Silje MorlandstøEiker OL12:57
239Aurora GjølsjøOK Moss12:59
240Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb13:01
241Anne Willkommen EikenNTNUI13:03
242Karoline BjørnerødOK Moss13:05
243Lene Berg HanssenByåsen IL13:07
244Ingrid G. KvålsgardFossum IF13:09

H 17-20E

4 050 m, 123 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
5Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn09:08
6Mats EidsmoFreidig09:10
117Johannes LangaasNidarøst OK09:12
8Mathias RosenlundVaregg Fleridrett09:14
9Håkon KornmoPorsgrunn OL09:16
10Mathias Pedersen VoldLillomarka OL09:18
11Gaute Kvittum NytrøenTynset IF09:20
12Petter Astrup ArnesenHeming Orientering09:22
13Eirik Langedal BreivikNydalens SK09:24
14Lars SolliMo OK09:26
15Axel HoveidAsker Skiklubb09:28
16Bjørn Anders FlågenHeming Orientering09:30
17Emil StørmerFossum IF09:32
18Sindre R HoltHedrum OL09:34
19Johan Kristian UndelandSturla, IF09:36
20Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett09:38
21Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK09:40
22Erlend BrendstuenHalden SK09:42
23Anders HaugskottOL Trollelg09:44
24Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett09:46
25Kristian Fredrik LynumFreidig09:48
26Rasmus MathisenPorsgrunn OL09:50
27Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering09:52
28Trym B IslandOL Tønsberg og omegn09:54
29Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb09:56
30Scott JuvikIL Gular09:58
31Henrik André LarsenKongsberg OL10:00
32Eirik ImrikFredrikstad SK10:02
33Peter GisholtFossum IF10:04
34Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL10:06
115Stian RykkjeVaregg Fleridrett10:08
36Marius PyttenKristiansand OK10:10
37Audun Melby JacobsenLardal OL10:12
38Vegard KittilsenFreidig10:14
39Sverre NarumVang OL10:16
40Christian MichelsenOK Pan Århus10:18
41Martin Borge HeirFossum IF10:20
42Anders HorveiRaumar Orientering10:22
43Sander ArntzenAsker Skiklubb10:24
44Jakob MoOL Toten-Troll10:26
45Erling HjermstadFossum IF10:28
46Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK10:30
47Andreas RambergØstmarka OK10:32
48Tore Ruset AlneHaugesund IL Orientering10:34
49Vegard LøvliAsker Skiklubb10:36
50Anders HagaRaumar Orientering10:38
51Isak JonssonNydalens SK10:40
52David RundeKristiansand OK10:42
53Kristian Markhus BrekkeLillomarka OL10:44
54Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF10:46
55Jo Even KolstadFreidig10:48
56Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn10:50
57Eirik Høst FossgardLillomarka OL10:52
58Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering10:54
59Even GravningenStokke IL10:56
60Eivind Berner MyhreFossum IF10:58
61Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK11:00
62Sigve Rygg EikelandBergens TF11:02
63Sivert Sande KvermeFossum IF11:04
64Elias ØhmanGjø-Vard OL11:06
65Håkon LundKongsberg OL11:08
66Joar GjerdahlKonnerud IL11:10
67Elias JonssonNydalens SK11:12
68Runar Saur ModahlFredrikstad SK11:14
69Lukas LilandNydalens SK11:16
70Jostein Svaland DaleVang OL11:18
71Mathias GløersenBækkelagets SK11:20
72Petter Liabakk EriksenByåsen IL11:22
73Skjalg NysæterSkien OK11:24
74Mathias HermstadFreidig11:26
75Elias BergsetIL Veten11:28
76Styrk Hundseid KamsvågIL Tyrving11:30
77Sølve DrageKongsberg OL11:32
78Jens Johan BrekkeLillomarka OL11:34
79Sondre OttesenFredrikstad SK11:36
80Aslak HeimdalKonnerud IL11:38
81Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL11:40
82Anders VestølVegårshei IL11:42
83Jostein TandbergNydalens SK11:44
84Sebastian DalandKristiansand OK11:46
85Lars Young VikNydalens SK11:48
86Elias Skjolden SørensenLillomarka OL11:50
87Tord StrandKongsberg OL11:52
88Per Clemet WisløffAsker Skiklubb11:54
89Håkon HolstadFreidig11:56
90Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL11:58
91Kasper FosserHeming Orientering12:00
92Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø12:02
93Andreas NysæterBergens TF12:04
94Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular12:06
95Jonatan AuneHalden SK12:08
96Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb12:10
97Oscar LyngenFreidig12:12
98Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK12:14
99Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb12:16
100Trygve KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering12:18
101Bjørnar LøvliAsker Skiklubb12:20
102Marius AurebekkKristiansand OK12:22
103Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK12:24
104Eirik BlågestadIndre Østfold OK12:26
105Lars SandstadFreidig12:28
106Sander H. RogndokkenNydalens SK12:30
107Tarjei HoloFossum IF12:32
108Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering12:34
109Jørgen WulfsbergNydalens SK12:36
110Øyvind HjermstadFossum IF12:38
111Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering12:40
112Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL12:42
113Magnus GjerstadVaregg Fleridrett12:44
114Oskar Spets StorhovFreidig12:46
35Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett12:48
116Niels Christian HellerudHalden SK12:50
7Henrik KraftStjørdals-Blink Orientering12:52
118Even LindaasVang OL12:54
119Olav Milian Schmitt GranNTNUI12:56
120Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn12:58
121Einar MelsomFossum IF13:00
122Kristian RykkjeVaregg Fleridrett13:02
123Jørgen BaklidKonnerud IL13:04
124Simen Spets StorhovFreidig13:06
125Kristian PyttenKristiansand OK13:08
126Håvard Sandstad EidsmoFreidig13:10
127Bendik EliassenFredrikstad SK13:12

N-åpen

2 000 m, 55 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1422Amalie Bjerke EvensenSandefjord OK10:00
1423Anna Elizabeth ÅrbuVarteig OL10:01
1424Nelly Bjerke EvensenSandefjord OK10:02
1425Louis HowerudKongsberg OL10:03
1426Bror HowerudKongsberg OL10:04
1427Eivind BredholtKongsberg OL10:05
1428Ingvild RingheimLarvik OK10:06
1429Ingrid Strøm JuliussenSandefjord OK10:07
1430Maja Othelie KristensenNotodden OL10:08
1431Linnea DanielsenKongsberg OL10:09
1432Astrid Grøttjord GlenneMåren OK10:10
1433Julian MalmbergIL Tyrving10:11
1434Selma WeslienKongsberg OL10:12
1435Ingrid JebsenHeming Orientering10:13
1436Victoria Seed MelbyeRaumar Orientering10:14
1437Serena Seed MelbyeRaumar Orientering10:15
1438Ivar Øen LandstadNydalens SK10:16
1439Sverre Øen LandstadNydalens SK10:17
1440Ann ØstvoldHeming Orientering10:18
1522Mathis RenardKongsberg OL11:40
1523Dyre Stokke MeenÅs-NMBU Orientering11:41
1524Eline HanssonOL Tønsberg og omegn11:42
1525Balder Solberg FredheimSandefjord OK11:43
1526Vilma DanevadFredrikstad SK11:44
1527Elise FlatenVegårshei IL11:45
1528Kristian KaiserSturla, IF11:46
1529Erik BerganKongsberg OL11:47
1530Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn11:48
1531Ofelia Leonora AxelsonEiker OL11:49
1532Maren Sæter FlessebergKongsberg OL11:50
1533Lars OftedalSandnes IL (Rogaland)11:51
1534Harald Solheim EideOdda OL11:52
1535Erlend Stokke MeenÅs-NMBU Orientering11:53
1536Ronia Robin MarstonHemsedal IL11:54
1537Iver AarsethIL Koll11:55
1538Eirik LestebergKongsberg OL11:56
1539Martina VågsnesOppsal Orientering11:57
1540Tiril MyklatunIL Tyrving11:58
1541Theo Solberg FredheimSandefjord OK11:59
1542Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK12:00
1543Silje Nilsen BergFossum IF12:01
1544Isolde OddenMåren OK12:02
1545Odin Schei DanevadÅs-NMBU Orientering12:03
1546Magnus LestebergKongsberg OL12:04
1547Jens Vonen SvaeSarpsborg OL12:05
1548Amelia Carina EriksenLarvik OK12:06
1549Nila HillerenEiker OL12:07
1550Mathilde GuitonKongsberg OL12:08
1551Magnus Syversen GihleOppsal Orientering12:09
1552Josephine Lin BjørkSandefjord OK12:10
1553Vegard Solheim EideOdda OL12:11
1554Marie Watterdal SyrstadKongsberg OL12:12
1555Sigurd Oma LøyningOdda OL12:13
1556Hermine OddenMåren OK12:14
1557Alexander DybvikStokke IL12:15

D -10

2 020 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1256Kaisa HovlandKonnerud IL10:03
1257Abelone Josefine AxelsonEiker OL10:04
1258Synne Schei DanevadÅs-NMBU Orientering10:05
1259Astrid ReuschHeming Orientering10:06
1260Oda OpsethRingerike OL10:07
1261Frida HopeModum OL10:08
1262Helene ScheeleNydalens SK10:09
1263Hedda SæbøNidarøst OK10:10
1264Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL10:11
1265Anna Strøm JuliussenSandefjord OK10:12

D 11-12

2 110 m, 25 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1319Synne Syversen GihleOppsal Orientering11:14
1320Synne Kvittum NytrøenTynset IF11:15
1321Tuva BredholtKongsberg OL11:16
1322Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK11:17
1323Hedda Wessel PettersenBerger og Svelvik OL11:18
1324Jenny DanevadFredrikstad SK11:19
1325Sigrid Schmitt GranHalden SK11:20
1326Rannveig Oma LøyningOdda OL11:21
1327Solveig Da-Yeon Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett11:22
1328Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn11:23
1329Annika van RaaijHedrum OL11:24
1330Maren Sofie FremstadLarvik OK11:25
1331Marte EgerKongsberg OL11:26
1332Tonje RykkjeVaregg Fleridrett11:27
1333Ingrid LestebergKongsberg OL11:28
1334Marie ThomassenVaregg Fleridrett11:29
1335Elise RenardKongsberg OL11:30
1336Anna Øvrebø MyrvoldHeming Orientering11:31
1337Iselin HøivoldKongsberg OL11:32
1338Sofia ØhlckersIL Tyrving11:33
1339Minna Sofie WingstedtHalden SK11:34
1340Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)11:35
1341Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK11:36
1342Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)11:37
1343Pernille ZagarLarvik OK11:38

D 11-12N

2 240 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1560Juliane NæssKongsberg OL10:02
1561Maja WangNydalens SK10:03
1562Benedicte DaleBergens TF10:04
1563Stine Flindt AsperheimKongsberg OL10:05

D 13-14

2 720 m, 32 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1067Synne SandvenNotodden OL10:00
1068Kristine SolbakkenIL Tyrving10:01
1069Mathea Spets StorhovFreidig10:02
1070Mari AarsethNydalens SK10:03
1071Iril RingheimLarvik OK10:04
1072Evelyn Fernandes NødlandSandnes IL (Rogaland)10:05
1073Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering10:06
1074Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb10:07
1075Tora KittilsenFreidig10:08
1076Tiril Ebon EspedalNydalens SK10:09
1077Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL10:10
1078Hannah Syrdal ØenHeming Orientering10:11
1079Mina Akiko JohnsenSturla, IF10:12
1080Marie ScheeleNydalens SK10:13
1081Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering10:14
1082Kajsa Meyer LarssonIL Tyrving10:15
1083Marie KvarmeSturla, IF10:16
1084Una KittilsenFreidig10:17
1085Inga Skaarer WiklundNydalens SK10:18
1086Anne ØstvoldHeming Orientering10:19
1087Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn10:20
1088Anette Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb10:21
1089Vida Helland-HansenIL Tyrving10:22
1090Marie Lien BackstrømHalden SK10:23
1091Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL10:24
1092Eileen BjanesIL Tyrving10:25
1093Amanda AxelsonEiker OL10:26
1094Ingvild GustafssonKongsberg OL10:27
1095Julie BrenåsVarteig OL10:28
1096Helene Brandal SøftingKongsberg OL10:29
1097Ingeborg EikåsSandefjord OK10:30
1098Nora Christine HansenAsker Skiklubb10:31

D 13-16C

2 720 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1346Kristin Tørnes AlfredsenHedrum OL10:02

D 13-16N

2 600 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1568Stella S. DahleFana IL10:02
1569Tomine FlatenVegårshei IL10:03
1570Synne Lien GrøtbergKongsberg OL10:04
1571Ida Smeland NygårdseterVegårshei IL10:05

D 15-16

3 240 m, 65 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
569Malene InstanesSturla, IF10:03
570Oda ScheeleNydalens SK10:04
571Alexandra LinløkkenØstmarka OK10:05
572Emilie JohansenSandefjord OK10:06
573Alexandra AngvollFredrikstad SK10:07
574Oda Isnes TyseEiker OL10:08
575Karoline TorøKongsberg OL10:09
576Ingrid BlindheimLillomarka OL10:10
577Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn10:11
578Johanna Sofie LongfjeldModum OL10:12
579Mari ØverbyKongsberg OL10:13
580Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering10:14
581Mari EidsmoFreidig10:15
582Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb10:16
583Ingeborg Rygg EikelandBergens TF10:17
584Pia Young VikNydalens SK10:18
585Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering10:19
586Ingrid LamarkGanddal IL10:20
587Ella BerstadHeming Orientering10:21
588Eline SchjervenLardal OL10:22
589Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK10:23
590Yngvild Langedal BreivikNydalens SK10:24
591Ine InstanesSturla, IF10:25
592Kristine KravdalGjø-Vard OL10:26
593Lita Lerke Leodine HjelsethOL Tønsberg og omegn10:27
594Selma Tørudbakken JendalFossum IF10:28
595Alvilde Lysaker SandenEiker OL10:29
596Hanna Eckhardt AndersenHeming Orientering10:30
597Astrid RognstadHadeland OL10:31
598Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering10:32
599Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL10:33
600Marie Roll-TørnqvistFana IL10:34
601Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn10:35
602Konstanse MoholthKongsberg OL10:36
603Ida Marie FlågenHeming Orientering10:37
604Julie Felicia ChristiansenKristiansand OK10:38
605Noor Dirro-HeluMåren OK10:39
606Emma EngehultNotodden OL10:40
607Ida Sofie HjortlandLarvik OK10:41
608Ingrid MobråthenBotne SK10:42
609Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK10:43
610Anna Jacobsen-GaskiBardu IL10:44
611Selma HøivoldKongsberg OL10:45
612Ida SolliMo OK10:46
613Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL10:47
614Johanne Rognerud BøeFossum IF10:48
615Mina SchjervenLardal OL10:49
616Luciana Maria SvadsMåren OK10:50
617Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK10:51
618Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett10:52
619Maya Jones ArnesenHeming Orientering10:53
620Kristin Melby JacobsenLardal OL10:54
621Malene JebsenHeming Orientering10:55
622Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL10:56
623Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering10:57
624Helene Bjørkvold JendalFossum IF10:58
625Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL10:59
626Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb11:00
627Iselin SørensenSturla, IF11:01
628Mari BrendeFossum IF11:02
629Frida HaugskottOL Trollelg11:03
630Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular11:04
631Åsne HaavengenKongsberg OL11:05
632Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb11:06
633Live ØstvoldHeming Orientering11:07

D 15-16B

2 720 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1153Ingvild JohnsenHedrum OL11:26

D 17-A kort

3 240 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
635Sigrid Melander VieFossum IF11:09
675Mariell ArntzenGneist, IL11:49
676Berit Irene BergsetGjø-Vard OL11:50
677Silje CarlsenSturla, IF11:51
678Julie EikelandOL Tønsberg og omegn11:52
679Tonje VassendNTNUI11:53
680Sunniva Nergaard BergStokke IL11:54
681Åshild OmaOdda OL11:55
682Ida MonsenEgersund OK11:56
683Ingeborg WathneSandnes IL (Rogaland)11:57
684Kirsten GjermstadBerger og Svelvik OL11:58
685Britt Kari LegårdOdda OL11:59
686Ida Bolette EnerhaugenRingerike OL12:00
687Ida Solheim EideOdda OL12:01

D 17-B

2 840 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1160Anikken Gjen DybvikStokke IL10:00
1161Annemarie RanvikKonnerud IL10:01
1162Kjersti SmåstuenOL Toten-Troll10:02
1163Marte Kvittum TangenTynset IF10:03
1164Ina BlågestadIndre Østfold OK10:04
1165Hilde Gunn HellenesOK Skeidi10:05
1166Kristin HjortlandLarvik OK10:06
1167Katrine van RaaijHedrum OL10:07
1168Vibeke NymoVaregg Fleridrett10:08
1169Silje Jacobsen MyklatunIL Tyrving10:09
1170Synnøve WestermoenSandnes IL (Rogaland)10:10
1171Heidi EriksenLarvik OK10:11
1172Lene MeenPorsgrunn OL10:12
1173Susanne StrømHedrum OL10:13
1174Mie ZagarLarvik OK10:14
1175Tiril OlaussenHaugesund IL Orientering10:15
1176Tone RosenlundVaregg Fleridrett10:16

D 17-C

2 720 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1354Anne Berg GjølbergLarvik OK10:10
1355Martine JægtvikKonnerud IL10:11
1356Sigrid SkjelbredKongsberg OL10:12
1357Anja VistnesSandnes IL (Rogaland)10:13
1358Kari BergLarvik OK10:14
1359Katherine EstepKonnerud IL10:15

D 17-N

2 600 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1577Torill Kjenes HauglandVaregg Fleridrett10:11

D 21-

3 550 m, 31 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
322Tonje VassendNTNUI10:15
324Astri Marie RemmePorsgrunn OL10:17
325Marie OlaussenFredrikstad SK10:18
326Ragnhild HjermstadFossum IF10:19
327Helen MartinsenIL Gular10:20
328Siri UlvestadNydalens SK10:21
329Ingjerd MyhreKongsberg OL10:22
330Anita HillerenEiker OL10:23
331Marianne AndersenKristiansand OK10:24
332Julie Hilland AndersenHalden SK10:25
333Louise OramBækkelagets SK10:26
334Mariell ArntzenGneist, IL10:27
335Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL10:28
336Kine Hallan SteiwerHalden SK10:29
337Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL10:30
338Kristine FjeldboIL Tyrving10:31
339Ingrid LundanesNTNUI10:32
340Gunhild Rogne HallandNydalens SK10:33
341Marthe GløersenBækkelagets SK10:34
342Ida TiltnesIL Tyrving10:35
343Anette JuveliKonnerud IL10:36
344Ida Solberg SvenneEiker OL10:37
345Vendula SramkovaHemsedal IL10:38
346Mari Jellum HelgerudIL Tyrving10:39
347Lone BrochmannBækkelagets SK10:40
348Kamilla OlaussenFredrikstad SK10:41
349Marita Lilja GrønhovdModum OL10:42
350Marte NarumNydalens SK10:43
351Mariann UlvestadBækkelagets SK10:44
352Iliana IlievaHalden SK10:45
353Anne Johanne Lind NørbechNydalens SK10:46

D 35-

3 550 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
356Anne Marthe PeveriEiker OL10:49
357Ellen Strøm JuliussenSandefjord OK10:50
358Pernille NaufHedrum OL10:51

D 40-

3 440 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
536Liv SchjervenLardal OL12:01
537Karianne KatlaFossum IF12:02
538Audrun UtskarpenOslostudentenes IK12:03
539Kristin Nergaard BergFossum IF12:04
540Mila ZaharinovaOppsal Orientering12:05
541Linn Carina DalandKristiansand OK12:06
542Silje SyversenOppsal Orientering12:07
543Linda FredhOK Moss12:08
544Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn12:09
545Sigrid Melander VieFossum IF12:10
546Torill Hynne FjæreHedrum OL12:11
547Monica BerglundRingerike OL12:12
548Anja WingstedtHalden SK12:13
549Trude HansenBerger og Svelvik OL12:14
550Ann-Kristin StokkeÅs-NMBU Orientering12:15
551Heidi StoksethHalden SK12:16

D 45-

3 240 m, 40 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
634Toril Fougner WisløffAsker Skiklubb11:08
636Hanne Marthe ØstvoldHeming Orientering11:10
637Marianne HaugeHisøy OK11:11
638Berit Sofie WiklundNydalens SK11:12
639Kristin Stubban HygenØstmarka OK11:13
640Vibeke ØyeIL Gular11:14
641Tone AlmåsIL Leik11:15
642Runa Lien BackstrømHalden SK11:16
643Wenche EikåsSandefjord OK11:17
644Elin BordøyHedrum OL11:18
645Milda ØhlckersIL Tyrving11:19
646Berit BergsetGjø-Vard OL11:20
647Janne LarsenPorsgrunn OL11:21
648Else Kari Nordli ScheeleNydalens SK11:22
649Marian KjellevoldIL Gular11:23
650Linda RykkjeVaregg Fleridrett11:24
651Vibeke LamarkGanddal IL11:25
652Tone Sølie LysnesHedrum OL11:26
653Arnhild KroghOppsal Orientering11:27
654Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering11:28
655Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK11:29
656Valborg MadslienLillehammer OK11:30
657Hanne Lerche RaadalHalden SK11:31
658Ann Elin FlågenHeming Orientering11:32
659Mai Britt BjørkSandefjord OK11:33
660Lenka WestinPorsgrunn OL11:34
661Frauke Schmitt GranHalden SK11:35
662Anikken Gjein DybvikStokke IL11:36
663Ingrid UndstadLarvik OK11:37
664Mariann Øren ArvesenSandefjord OK11:38
665Marianne ReuschHeming Orientering11:39
666Kristin Repstad StoremyrIL Hauken11:40
667Marit Tørudbakken JendalFossum IF11:41
668Ellen Kathrine SvendsbyHalden SK11:42
669Karianne StrømmeVaregg Fleridrett11:43
670Trine OpsethRingerike OL11:44
671Tanja InstanesSturla, IF11:45
672Anita SælevikHaugesund IL Orientering11:46
673Kari Reppesgård HoltHedrum OL11:47
674Sara MathisenPorsgrunn OL11:48

D 50-

3 050 m, 40 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
813Maria PerssonAsker Skiklubb11:38
814Toini SkyttersæterKonnerud IL11:39
815Hanne Løver ThonModum OL11:40
816Helle HundseidIL Tyrving11:41
817Alix Young VikNydalens SK11:42
818Lucie StørmerFossum IF11:43
819Tove HeimdalKonnerud IL11:44
820Inger BjergaVaregg Fleridrett11:45
821Yolanda DirksenSauda Orienteringsklubb11:46
822Hilde VassendPorsgrunn OL11:47
823Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)11:48
824Turid VrålstadVaregg Fleridrett11:49
825Monica Tørnqvist HaldenNydalens SK11:50
826Birgitte TorbjørnsenIL Gular11:51
827Rine HanssenByåsen IL11:52
828Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL11:53
829Nina-Beate LiabakkByåsen IL11:54
830Margrete GaskiBardu IL11:55
831Solveig KongsrudModum OL11:56
832Anniken AusenPorsgrunn OL11:57
833Torunn Spets StorhovFreidig11:58
834Hilda ØfsthusAsker Skiklubb11:59
835Kjersti StræteRingerike OL12:00
836Isa HeggedalKonnerud IL12:01
837Ida SyversenRøyken OL12:02
838Annemarie RanvikKonnerud IL12:03
839Arnhild U. BråtenVegårshei IL12:04
840Tove AasheimVaregg Fleridrett12:05
841Wenche LindløvSarpsborg OL12:06
842Mai Iren AlmåsIL Leik12:07
843Tone Karina IngesenSarpsborg OL12:08
844Ragnhild BalsvikOsterøy IL12:09
845Merete UndelandSturla, IF12:10
846Veslemøy SolbergKonnerud IL12:11
847Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL12:12
848Inger Tone NygårdEgersund OK12:13
849Heidi ArnesenFreidig12:14
850Signe Astrup ArnesenHeming Orientering12:15
851Marianne ArnesenAsker Skiklubb12:16
852Marit Follestad TandbergModum OL12:17

D 55-

2 840 m, 22 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
912Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb10:59
913Solveig SikkelandIL Tyrving11:00
914Randi NicolaisenAsker Skiklubb11:01
915Ann Elisabeth GunnulfsenModum OL11:02
916Ragnhild Elsrud HultgreenRingerike OL11:03
917Magnhild T. MølnvikFossum IF11:04
918Gunhild HennumLierbygda OL11:05
919Eli Tufte HanssenEiker OL11:06
920Eva SyversenRøyken OL11:07
921Runa SkyttersæterHeming Orientering11:08
922Marianne HjermstadFossum IF11:09
923Anne Moian NydalAsker Skiklubb11:10
924Heidi SchatvetNotodden OL11:11
925Tiri RebårdSandefjord OK11:12
926Ann Katrin OlsenAsker Skiklubb11:13
927Ann Karin TjørhomGanddal IL11:14
928Hege FjellbirkelandIL Gular11:15
929Kirsti Grundnes BergIL Tyrving11:16
930Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF11:17
931Anne Margit BrattenMåren OK11:18
932Anne Marie Solheim HaugerudIndre Østfold OK11:19
933Sirpa LiljaModum OL11:20

D 60-

2 420 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1019Cathrine NorvikRøyken OL11:01
1020Grete S B HoviSkien OK11:02
1021Elisabeth Holth JohannessenRøyken OL11:03

D 65-

2 420 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1024Berit HegdalBergens TF11:06
1025Aud I SpjelkavikIL Tyrving11:07
1026Kari StrandeRingerike OL11:08
1027Ingjerd SognnæsBergens TF11:09
1028Ingunn YtrehusIL BUL-Tromsø11:10
1029Live Joronn YtrehusRingerike OL11:11
1030Aud KjemperudEiker OL11:12
1031Unni Strand KarlsenFredrikstad SK11:13
1032Randi HansenStokke IL11:14

D 70-

1 780 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1046Gry Bruland VråleSturla, IF10:13
1047Anne Elvsaas MoRøyken OL10:14
1048Gerd LangsethLarvik OK10:15
1049Inger LindløvOK Moss10:16
1050Edel SlettemarkStord Orientering10:17
1051Anne Marie CeebergHedrum OL10:18
1052May Helene HansenSandefjord OK10:19
1053Marta StangModum OL10:20
1054Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL10:21
1055Bjørg KocbachBergens TF10:22

D 75-

1 780 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1057Ulla LindheIK Stern10:24
1058Liv HorntvedtIL Imås10:25
1059Astrid Reppesgård LieHedrum OL10:26
1060Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb10:27
1061Ingvill VoldFana IL10:28
1062Birgitte BekkelundRøyken OL10:29
1063Unni DrageHaugerud IF10:30

D 80-

1 780 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1065Unni Dirro BøhlerengenMåren OK10:32
1066Tirill Liby SeipOK Skeidi10:33

H -10

2 020 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1268Harald Solheim  EideOdda OL10:15
1269Olav GrevstadFossum IF10:16
1270Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK10:17
1271Lars Haakon ErikssonIL Tyrving10:18
1273Ola Gjermstad PettersenBerger og Svelvik OL10:20
1274Ville Emil WingstedtHalden SK10:21
1275Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)10:22
1276Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn10:23
1277Sigurd Øvrebø MyrvoldHeming Orientering10:24
1278Eivind VågsnesOppsal Orientering10:25
1279Amund Kortner VogtØstmarka OK10:26
1280Aslak WathneSandnes IL (Rogaland)10:27
1281Christopher David EriksenLarvik OK10:28
1282Jon StrandKongsberg OL10:29
1283Odin Vie StrislandFossum IF10:30
1284Sindre FurlandSandefjord OK10:31

H 11-12

2 110 m, 30 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1286Anreas Strømme LidVaregg Fleridrett10:41
1287Kristian Kaupang LyeLarvik OK10:42
1288Andreas Strømme LidVaregg Fleridrett10:43
1289Dagfinn GjerstadOsterøy IL10:44
1290Ole Magnus StoremyrIL Hauken10:45
1291Wilmer HanssonOL Tønsberg og omegn10:46
1292Tollef TjentlandLardal OL10:47
1293Fredrik Fet AndersenKonnerud IL10:48
1294Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL10:49
1295Olav Solheim UndebergetOppsal Orientering10:50
1296Magnus SigurdssonStokke IL10:51
1297Henrik KaiserSturla, IF10:52
1298August Hellerud SireKonnerud IL10:53
1299Håkon ØverbyKongsberg OL10:54
1300Jørgen FlatenVegårshei IL10:55
1301Erlend SommerheinFossum IF10:56
1302Rasmus EngehultNotodden OL10:57
1303Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)10:58
1304Martin TorøKongsberg OL10:59
1305Oskar HopeModum OL11:00
1306Mathias LinløkkenØstmarka OK11:01
1307Jarand GustafssonKongsberg OL11:02
1308Erik Grønborg NielsenAllerød OK11:03
1309Per Noah SommerheinNydalens SK11:04
1310Ivar Kleppa MadslienLillehammer OK11:05
1311Jan Olav BerganKongsberg OL11:06
1312Bendik Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett11:07
1313Jens G. DybvikStokke IL11:08
1314Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL11:09
1315Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)11:10

H 13-14

2 720 m, 49 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1101Gabriel ÅrsvollSandnes IL (Rogaland)10:34
1102Herman Lien BackstrømHalden SK10:35
1103Henrik Repstad StoremyrIL Hauken10:36
1104Alfred BjørnerødOK Moss10:37
1105Borgar SkjelbredKongsberg OL10:38
1106Brage Bell LysakerFana IL10:39
1107Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL10:40
1108Endre SandKongsberg OL10:41
1109Einar ØstvoldHeming Orientering10:42
1110Linus Hognestad SennelsRøyken OL10:43
1111Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK10:44
1112Martin Christoffer BorgIL Koll10:45
1113Theodor BjørkSandefjord OK10:46
1114Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL10:47
1115Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn10:48
1116Arne BerganKongsberg OL10:49
1117Håkon BogasonLillomarka OL10:50
1118Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)10:51
1119Sondre LadimOK Moss10:52
1120Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)10:53
1121Axel AaldeNydalens SK10:54
1122Martin KaiserSturla, IF10:55
1123Henrik Kaupang LyeLarvik OK10:56
1124Fridtjof ReuschHeming Orientering10:57
1125Ola MeenPorsgrunn OL10:58
1126Markus RichterSandnes IL (Rogaland)10:59
1127Rasmus D. EastwoodLillomarka OL11:00
1128Rasmus BerglundRingerike OL11:01
1129Mathias NyhaugAsker Skiklubb11:02
1130Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL11:03
1131Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)11:04
1132Brage EikåsSandefjord OK11:05
1133Sindre Solheim EideOdda OL11:06
1134Sindre Vie StrislandFossum IF11:07
1135Jonathan WoodhouseLillomarka OL11:08
1136Hallvard TjentlandLardal OL11:09
1137Eirik Vie StrislandFossum IF11:10
1138Erik ZagarLarvik OK11:11
1139Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)11:12
1141Eskil BrændenLillomarka OL11:14
1142Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb11:15
1143Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)11:16
1144Christian Fredrik BorgIL Koll11:17
1145Martin DybvikStokke IL11:18
1146Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn11:19
1147Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)11:20
1148Øyvind LamarkGanddal IL11:21
1149Liam Viggo WingstedtHalden SK11:22
1150Philip Lehmann RomørenFossum IF11:23

H 13-16C

2 720 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1347Einar ØstvoldHeming Orientering10:03
1350Mathias AxelsonEiker OL10:06
1351Kristoffer ØhlckersIL Tyrving10:07

H 13-16N

2 600 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1574Adrian HagenPorsgrunn OL10:08

H 15-16

3 440 m, 56 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
478Hans UrsetIL BUL-Tromsø11:03
479Henrik ReuschHeming Orientering11:04
480Erik BohneVaregg Fleridrett11:05
481Jørgen SchjølbergTynset IF11:06
482Trygve Børte NomelandKristiansand OK11:07
483Rolf Andreas BergNydalens SK11:08
484Håkon Omholt BerrefjordLardal OL11:09
485Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett11:10
486August Syrdal ØenHeming Orientering11:11
487Ole Jakob FrankrigNydalens SK11:12
488Tord SølvbergIL Veten11:13
489Magnus Strømme LidVaregg Fleridrett11:14
490Christopher LadimOK Moss11:15
491Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orientering11:16
492Thomas BlomkvistFredrikstad SK11:17
493Tobias EspedalNydalens SK11:18
494Gustav Andresen SkotteFossum IF11:19
495Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett11:20
496Mikkel HoltFreidig11:21
497Teodor Mo HjelsethNydalens SK11:22
498Hans Grønborg NielsenAllerød OK11:23
499Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb11:24
500Vetle DrageKongsberg OL11:25
501Leif-Inge JevnlidIL Veten11:26
502Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering11:27
503Kristoffer FjæreHedrum OL11:28
504Andreas DaleBergens TF11:29
505Felix FinsrudAsker Skiklubb11:30
506Ådne SkjærsteinIL Tyrving11:31
507Tobias AlstadFrol IL11:32
508Cornelius BjørkSandefjord OK11:33
509Sven Bergset LangvikIL Veten11:34
510Mikkel KatlaFossum IF11:35
511Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK11:36
512Tobias MathisenPorsgrunn OL11:37
513Snorre SlokvikNotodden OL11:38
514Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn11:39
515Vegard Holm JohannesenKongsberg OL11:40
516Kasper Bakken UlsethNydalens SK11:41
517Iver RingheimLarvik OK11:42
518Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK11:43
519Stein Aas StræteRingerike OL11:44
520Brage TakleKristiansand OK11:45
521Atle Nikolai WølloKongsberg OL11:46
522Kristian ØstermannHeming Orientering11:47
523Halvard KornmoPorsgrunn OL11:48
524Åsmund SlokvikNotodden OL11:49
525Henrik R HoltHedrum OL11:50
526Jonas EikåsSandefjord OK11:51
527Viljan van RaaijHedrum OL11:52
528Birk Bell LysakerFana IL11:53
529Mikkel BerglundRingerike OL11:54
530Erlend Odd BergeKristiansand OK11:55
531Tage RosenlundVaregg Fleridrett11:56
532Johan EgerKongsberg OL11:57
533Anders Håvard LarsenNydalens SK11:58

H 15-16B

2 720 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1156Torbjørn Nguyen HansenOdda OL11:29
1157Isak Jacobsen-GaskiBardu IL11:30
1158Martin AusenPorsgrunn OL11:31
1159Jørgen WesterheimStord Orientering11:32

H 17-A kort

3 440 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
554Peter CarlsenSturla, IF12:19
555Kenneth SandvoldEiker OL12:20
556Eelco van RaaijHedrum OL12:21
557Ove HaugvaldstadOslostudentenes IK12:22
558Ludvig JohnsenHedrum OL12:23
559Bjørn SteinhaugVaregg Fleridrett12:24
560Ola BratlieIL BUL-Tromsø12:25
561Anders Martin JørstadKongsberg OL12:26
562Jarle LysnesHedrum OL12:27
563Jon MyklebostSandnes IL (Rogaland)12:28
564Erik Utne VieHaugesund IL Orientering12:29
565Arve LøyningOdda OL12:30

H 17-B

2 840 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1177Kenneth  DybvikStokke IL10:17
1179Kjetil JacobsenHamar OK10:19
1180Tony HalsallOtra IL10:20
1181Torstein LyeLarvik OK10:21
1182Jarle RogndokkenFet OL10:22
1183Kristoffer JørgensenHaugesund IL Orientering10:23
1184Inge RingheimLarvik OK10:24
1185Glenn Ekholdt HillerenEiker OL10:25
1186Eiliv Bjarne LønningenOtra IL10:26
1187Roar SkoglundGjø-Vard OL10:27
1188Einar HansenOdda OL10:28
1189Ove KjetsåOtra IL10:29
1190Ulrik Andre StrømHedrum OL10:30
1191Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)10:31

H 17-C

2 720 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1362Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn10:18
1363Markus EikåsSandefjord OK10:19
1364Lars-Erik ØsterudEiker OL10:20
1365Stig HjelsethOL Tønsberg og omegn10:21
1366Stian LillegårdLillomarka OL10:22
1367Roy Roger EspenesVarteig OL10:23
1368Sten Øivind BjerkeHedrum OL10:24

H 17-N

2 600 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1578Stian LillegårdLillomarka OL10:12

H 21-

4 060 m, 54 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
254Anders VisterNydalens SK11:23
255Oskar AndrénIL Leik11:24
256Jo Forseth IndgaardFrol IL11:25
257Andreas HøyeFredrikstad SK11:26
258Andreas SølbergIL Leik11:27
259Simen Hjalmar WästlundBækkelagets SK11:28
260Halvor SaunesNydalens SK11:29
261Ivar SeierstadIL GeoForm11:30
262Håvard HagaNydalens SK11:31
263Sigve VågsnesOppsal Orientering11:32
264Sigurd Myhre AndreassenHalden SK11:33
266Emil JönssonIL Tyrving11:35
267Rune NygaardIL Gular11:36
268Are WigaardOppsal Orientering11:37
269Pål SkogedalAsker Skiklubb11:38
270Per Melander OftenNydalens SK11:39
271Kristian DalbyFredrikstad SK11:40
272Trond KortnerØstmarka OK11:41
273Øyvind HelgerudHalden SK11:42
274Thomas NipenBækkelagets SK11:43
275Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett11:44
276Arno Lilja GrønhovdModum OL11:45
277Mathias BenjaminsenLillomarka OL11:46
278Hans Petter MathisenFredrikstad SK11:47
279Elias T. MølnvikNTNUI11:48
280Morten TangenOK Moss11:49
281Št¿pán MudrákFredrikstad SK11:50
282Håkon HeggedalNydalens SK11:51
283Kristoffer JacobsenIL Tyrving11:52
284Jonas Sommerstad JuveliKonnerud IL11:53
285Vegard DanielsenKristiansand OK11:54
286Sigur HeggedalNydalens SK11:55
287Bjørn Johannessen FieldGneist, IL11:56
288Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett11:57
289Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK11:58
290Ola KeiseråsIL Leik11:59
291Sigurd R. OftedalSandnes IL (Rogaland)12:00
292Olav VestølVegårshei IL12:01
293Kjell Arild KarlsenFredrikstad SK12:02
294Magne JutulstadBækkelagets SK12:03
295Yngve SkogstadFrol IL12:04
296Eirik Kamstrup HovindNydalens SK12:05
297Oskar RøenVaregg Fleridrett12:06
298Håvard Wedege IrgensKristiansand OK12:07
299Henrik EijsinkNydalens SK12:08
300Morten Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett12:09
301Jon NilsenVegårshei IL12:10
302Oskar StørmerFossum IF12:11
303Anders BjergaardNydalens SK12:12
304Øyvind WiggenByåsen IL12:13
305Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb12:14
306Mathias NipenBækkelagets SK12:15
307Andreas G. PoldenGneist, IL12:16
308Emil WingstedtHalden SK12:17

H 35-

3 840 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
311Lacho IlievHalden SK12:07

H 40-

3 840 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
314Kim RichterSandnes IL (Rogaland)12:10
315Ottar WiklundNydalens SK12:11
316Fredrik AxelsonEiker OL12:12
317Jørgen FjæreHedrum OL12:13
318Helge Grenager SolheimOppsal Orientering12:14
319Pål ThomassenVaregg Fleridrett12:15
320Per Henrik ZagarLarvik OK12:16
321David HanssonOL Tønsberg og omegn12:17

H 45-

3 550 m, 55 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
361Knut Ivar JohansenSandefjord OK10:54
362André JægtvikKonnerud IL10:55
363Arild NyhaugAsker Skiklubb10:56
364Lars Erik GjeinFossum IF10:57
365Ian RingheimOL Trollo10:58
366Asgeir FremstadLarvik OK10:59
367Atle StrømHedrum OL11:00
368Gisle NysæterSkien OK11:01
369Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL11:02
370Nils SchmiedebergSV Turbine Neubrandenburg11:03
371Espen JohnsenHedrum OL11:04
372Jørn-Are LongfjeldModum OL11:05
373Christian ReuschHeming Orientering11:06
374Pål KittilsenFreidig11:07
375Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)11:08
376Martin ØhmanGjø-Vard OL11:09
377Hans Olav HygenØstmarka OK11:10
378Neil MarstonHemsedal IL11:11
379Pål AngvollFredrikstad SK11:12
380Uwe RöhnerLOK Berlin11:13
381Pål SommerheinOK Horten11:14
382Øyvind StoksethHalden SK11:15
383Kent Morgan StoremyrIL Hauken11:16
384Kenneth DybvikStokke IL11:17
385Espen DanevadFredrikstad SK11:18
386Jørn LangerudPorsgrunn OL11:19
387Frode StrislandFossum IF11:20
388Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)11:21
389Anders GrevstadFossum IF11:22
390Helge NysæterBergens TF11:23
391Atle BorgersenHedrum OL11:24
392Tom KristensenLarvik OK11:25
393Hans Christian MeenPorsgrunn OL11:26
394Tommy JauhojärviAsker Skiklubb11:27
395Johan JebsenHeming Orientering11:28
396Jo Børre EikåsSandefjord OK11:29
397Kyrre KraftStjørdals-Blink Orientering11:30
398Dag AusenPorsgrunn OL11:31
399Trond MyhreFossum IF11:32
400Eirik JørgensenIL Tyrving11:33
401Anders Kristian HoltHedrum OL11:34
402Roger ØstvoldHeming Orientering11:35
403Bjørn SkjævestadAsker Skiklubb11:36
404Øyvind LienGjø-Vard OL11:37
405Kenneth WesterheimStord Orientering11:38
406Per Erik OpsethRingerike OL11:39
407Sveinung RykkjeVaregg Fleridrett11:40
408Rune BlågestadIndre Østfold OK11:41
409Thorbjørn VærpKristiansand OK11:42
410Arild FlatenVegårshei IL11:43
411Thore KornmoPorsgrunn OL11:44
412Erling KatlaFossum IF11:45
413Stig InstanesSturla, IF11:46
414Lars BerglundRingerike OL11:47
360Karl-Johan MalmbergIL Tyrving11:48

H 50-

3 270 m, 72 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
690Roger LysnesHedrum OL10:02
691Anders BergsetIL Veten10:03
692Terje BlindheimLillomarka OL10:04
693Trond GjelstadSandefjord OK10:05
694Sten Åge NygårdseterVegårshei IL10:06
695Lars Erik StrømsnesMalvik IL10:07
696Jan Erik AalbergBækkelagets SK10:08
697Bjørn Axel GranHalden SK10:09
698Christian GrotnesIL Tyrving10:10
699Gjermund GravirAsker Skiklubb10:11
700Kjetil BjørloHalden SK10:12
701Tore JuvikIL Gular10:13
702Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett10:14
703Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering10:15
704Kristian LøvåsVaregg Fleridrett10:16
705Lasse ArnesenHeming Orientering10:17
706Børge PedersenNydalens SK10:18
707Ole TørnqvistFana IL10:19
708Svein NygårdLillomarka OL10:20
709Frode HaugskottOL Trollelg10:21
710Tore NymarkVaregg Fleridrett10:22
711Geir BråtenVegårshei IL10:23
712Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø10:24
713Tore BjørnerødOK Moss10:25
714Geir SommerheinOK Horten10:26
715Pål Kogstad NæssRaumar Orientering10:27
716Einar GisholtFossum IF10:28
717Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett10:29
718Rune EngehultNotodden OL10:30
719Helge RosenlundVaregg Fleridrett10:31
720Kjetil EspedalNydalens SK10:32
721Ole Petter VestølVegårshei IL10:33
722Lars EnerhaugenModum OL10:34
723Geir HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)10:35
724Christian JomaasFossum IF10:36
725Jan Richard EriksenAsker Skiklubb10:37
726Per Arne AadlandSamnanger IL10:38
727Anders FlågenHeming Orientering10:39
728Terje LinløkkenØstmarka OK10:40
729Ivar MølnvikFossum IF10:41
730Gunnar HopeModum OL10:42
731Vegard HaldenNydalens SK10:43
732Jon SkriubakkenPorsgrunn OL10:44
733Arild AndresenFossum IF10:45
734Ole Edvard HjortlandLarvik OK10:46
735Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering10:47
736Øystein WiggenByåsen IL10:48
737Hallvard KorenOK Moss10:49
738Per Einar StrømHedrum OL10:50
739Dag BrenåsVarteig OL10:51
740Bjørn HallanLommedalens IL10:52
741Håkon JendalFossum IF10:53
742Rune ScheeleNydalens SK10:54
743Per Bjarne MyhreHaugesund IL Orientering10:55
744Gisle WathneSandnes IL (Rogaland)10:56
745Ole IngesenSarpsborg OL10:57
746Jens Even StorhovFreidig10:58
747Knut Erling ØenHeming Orientering10:59
748Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb11:00
749Jon Terje EkelandOddersjaa SSK11:01
750Øystein JensenSarpsborg OL11:02
751Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb11:03
752Peter DirksenSauda Orienteringsklubb11:04
753Arne Håkon JørgensenSandefjord OK11:05
754Øystein RappRaumar Orientering11:06
755Are KristiansenIL Tyrving11:07
756Børge HarveyIL BUL-Tromsø11:08
757Per Ola UlsethNydalens SK11:09
758Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)11:10
759Helge GisholtOK Skeidi11:11
760Guttorm L EggeOslostudentenes IK11:12
761Per Olav GulbrandsenLarvik OK11:13

H 55-

3 270 m, 23 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
764Torgeir StrandFana IL11:16
765Harald KvisliNotodden OL11:17
766Bjørn AarbuVarteig OL11:18
767Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)11:19
768Audun BraatenBergens TF11:20
769Jørgen MårtenssonModum OL11:21
770Sven OhrvikKonnerud IL11:22
771Øyvind Roger HansenRøyken OL11:23
772Leif ErikssonModum OL11:24
773Erlend SlokvikOL Toten-Troll11:25
774Arne JohannesenIL Gular11:26
775Frode KamsvågIL Tyrving11:27
776Tore KjølsethNydalens SK11:28
777Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)11:29
778Arild AasheimGanddal IL11:30
779Hallvard BergIL Tyrving11:31
780Kim Farnes HansenLierbygda OL11:32
781Morten AndresenOK Skeidi11:33
782Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb11:34
783Anders BorgModum OL11:35
784Knut AasRingerike OL11:36
785Jørn HaugerudIndre Østfold OK11:37
786Ivar BergsetIL Veten11:38

H 60-

3 050 m, 22 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
789Einar Kristian LundeVarteig OL11:14
790Sigbjørn ModalsliFossum IF11:15
791Morten DueMåren OK11:16
792Harald HoviSkien OK11:17
793Tor Ragnar AndersenHalden SK11:18
794Jack BjørnsenKristiansand OK11:19
795Olav NipenIL Tyrving11:20
796Morten DåsnesRingerike OL11:21
797Ingvar BraatenModum OL11:22
798Terje Wiig MathisenNydalens SK11:23
799Gisle Nordahl DueMåren OK11:24
800Geir Holm GundersenSturla, IF11:25
801Torgeir StrandhagenRøyken OL11:26
802Axel DamgaardOL Trollo11:27
803Richard Zeiner-GundersenFossum IF11:28
804Jan SteinegerGneist, IL11:29
805Roar NydalAsker Skiklubb11:30
806Roy GjerdingOK Moss11:31
807Nils HæstadFossum IF11:32
808Reidar FossumAsker Skiklubb11:33
809Eivind TokheimOdda OL11:34
810Lars HjermstadFossum IF11:35

H 65-

2 840 m, 23 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
855Elling AakreAndebu IL10:02
856Ola BroxOL Toten-Troll10:03
857Torbjørn NørbechRingerike OL10:04
858Bjørn GrindeOslostudentenes IK10:05
859Tor TrøanHadeland OL10:06
860Per ØhlckersIL Tyrving10:07
861Per Ove TransethRøyken OL10:08
862Ragnar Niemi BergStokke IL10:09
863Martin NaufHedrum OL10:10
864Sveinung RekaaNotodden OL10:11
865Morten JohannessenRøyken OL10:12
866Per Øivind HusbyVaregg Fleridrett10:13
867Øyvind HoveidAsker Skiklubb10:14
868Jan BøhleOL Trollo10:15
869Svein S JacobsenIL Tyrving10:16
870Ove Gunnar JacobsenStokke IL10:17
871Per Chr. HagenBø OL10:18
872Are EriksenOslostudentenes IK10:19
873Tom A. KarlsenFredrikstad SK10:20
874Atle RemmePorsgrunn OL10:21
875Hugo A. ChristensenNotodden OL10:22
876Øivind FadumSande Sportsklubb10:23
877Bjørn BakkeNedre Sigdal IF10:24

H 70-

2 840 m, 30 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
880Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb10:27
881Rolf GjølbergLarvik OK10:28
882Michael FrenzelLOK Berlin10:29
883Hans Roar BakkenEiker OL10:30
884Geir TrøanKolbotn og Skimt OL10:31
885Ragnar HillestadLardal OL10:32
886Runar KittilsenStokke IL10:33
887Eirik EriksenSturla, IF10:34
888Øyvind SteneAsker Skiklubb10:35
889Thorolf TrolsrudBotne SK10:36
890Edvin HelleAskvoll og Holmedal IL10:37
891Ludwig GenderjahnLOK Berlin10:38
892Erik Johan GrorudHaslum IL10:39
893Tore VaajeAsker Skiklubb10:40
894Bjørn SpjelkavikIL Tyrving10:41
895Dag Rønning JensenOL Trollo10:42
896Bård StangModum OL10:43
897Knut LindløvOK Moss10:44
898Alf Johan HjelmtvedtEiker OL10:45
899Bjørn Helge CeebergHedrum OL10:46
900Kåre ThorbjørnsenLarvik OK10:47
901Per DalheimKonnerud IL10:48
902Jørn TorgersenTIF Viking10:49
903Lars Martin GjeinStokke IL10:50
904Kjell StenstadvoldIL Tyrving10:51
905Kjell GrønhovdModum OL10:52
906Brede Høibak GundersenRingerike OL10:53
907Steinar SlettemarkStord Orientering10:54
908Trond WettergreenDriv IL10:55
909Arne KristensenStokke IL10:56

H 75-

2 420 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1000Erling TidemannLommedalens IL10:42
1001Olav MoRøyken OL10:43
1002Frank EliassenSandefjord OK10:44
1003Lasse VråleSturla, IF10:45
1004Bjørn GunnerødAsker Skiklubb10:46
1005Sigvald RobberstadStord Orientering10:47
1006Arne ØfsthusAsker Skiklubb10:48
1007Ingolf DybvikStord Orientering10:49
1008Tor Eivind EdvardsenLarvik OK10:50
1009Kjell KlokkerudEiker OL10:51
1010Olav SolbergBø OL10:52
1011Anton LommeHedrum OL10:53
1012Ivar Louis BergSturla, IF10:54
1013Per VoldFana IL10:55
1014Jan VærpSøgne og Songdalen OK10:56
1015Bjørn Willy HansenSandefjord OK10:57
1016Henrik HvoslefIK Stern10:58

H 80-

1 780 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1034Tor DrageHaugerud IF10:01
1035Lars MauritzsenVaranger Orienteringslag10:02
1036Per MeilandLommedalens IL10:03
1037Tore S. RasmussenOL Tønsberg og omegn10:04
1038Sveinung FristadAskvoll og Holmedal IL10:05
1039Johan JanssonVäxjö OK10:06
1040Oddvar GjelstadSandefjord OK10:07
1041Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK10:08
1042Helge HalvorsenLarvik OK10:09
1043Magnar ReppesgårdHedrum OL10:10

Direkte A-Kort

2 840 m, 40 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
934Geir HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)11:21
935Siri ØkstadOddersjaa SSK11:22
936Jan HauglandÅrstad IL11:23
937Inger BjergaVaregg Fleridrett11:24
938Per TorgersenOddersjaa SSK11:25
939Liv OmdalSandnes IL (Rogaland)11:26
940Per Øyvind BraarudHalden SK11:27
941Bjørn AarbuVarteig OL11:28
942Kjell Einar AndersenVarteig OL11:29
943Kåre KullerudVarteig OL11:30
944Glenn Ager-WickKristiansand OK11:31
945Emma Smeland NygårdseterVegårshei IL11:32
946Marit Melby JacobsenNTNUI11:33
947Line SletnerLillomarka OL11:34
948Marian Dirro MartinezMåren OK11:35
949Torgeir BrochmanEiker OL11:36
950David HanssonOL Tønsberg og omegn11:37
951Heidi MyklemyrEiker OL11:38
952Tom André AlstadsætherEiker OL11:39
953Ina MartiniAsker Skiklubb11:40
954Åmund TonnaEiker OL11:41
955Tor Sverre GravningenStokke IL11:42
956Kine GulliksenBækkelagets SK11:43
957Åshild Egeberg VáriSturla, IF11:44
958Lars FremstadLarvik OK11:45
959Elena CarandLillomarka OL11:46
984Olena StrugalovaVaregg Fleridrett12:11
985Niels-Peter Vest NielsenAllerød OK12:12
986Morten Fredheim SolbergSandefjord OK12:13
987Ingunn ScheiÅs-NMBU Orientering12:14
988Pål RundeKristiansand OK12:15
989Yngve MobråthenBotne SK12:16
990Angélique Grønborg RasmussenAllerød OK12:17
991Ottar EideOdda OL12:18
992Sigbjørn OddenMåren OK12:19
993Tone TorgersenStavanger Orienteringsklubb12:20
994Håkon LøvliAsker Skiklubb12:21
995Reidunn HallanLillomarka OL12:22
996Randi Brevig AuneHalden SK12:23
997Leif Arne NytrøenTynset IF12:24

Direkte A-Lang

3 550 m, 50 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
415Bodil HelgerudHalden SK11:48
416Håvard MyhreBækkelagets SK11:49
417Tormod KleppaLillehammer OK11:50
418Henrik OttesenFredrikstad SK11:51
419Jo WiklundNydalens SK11:52
420Jon Erik KvarmeSturla, IF11:53
421Ernst PyttenKristiansand OK11:54
422Aud Ellen BrevikSturla, IF11:55
423Snorre FrydenlundSturla, IF11:56
424David GittfridssonLillomarka OL11:57
425Bent KvermeFossum IF11:58
426Steinar EastwoodLillomarka OL11:59
427Vegard MyklemyrEiker OL12:00
428Bjørn MartiniAsker Skiklubb12:01
429Nikolai NordhaugKonnerud IL12:02
430Helge StubberudNydalens SK12:03
431Elias StubberudNydalens SK12:04
432Morten HeidFossum IF12:05
433Anne DahlNydalens SK12:06
434Gaute FosstveitRaumar Orientering12:07
435Egil Wickstrand IversenHeming Orientering12:08
436Liv Kristin Omholt BensfjordLardal OL12:09
437Harald OmlandSkien OK12:10
438Kristin SørensenSturla, IF12:11
439Rune SørensenSturla, IF12:12
440Elisabeth IngvaldsenNydalens SK12:13
441Astrid Waaler KaasHeming Orientering12:14
442Maren KoplandModum OL12:15
443Anna MårtenssonModum OL12:16
444Håkon BergStokke IL12:17
445Anny ØenNydalens SK12:18
446Tibor VáriSturla, IF12:19
447Helle Egeberg VáriSturla, IF12:20
448Per WirehnAsker Skiklubb12:21
449Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn12:22
450William EkbergKongsberg OL12:23
451Jon Hovland HonerudKongsberg OL12:24
452Thomas LieFredrikstad SK12:25
453Erlend A. NordbøModum OL12:26
454Stein Erik NordbøModum OL12:27
465Inge RambergØstmarka OK12:38
466Sturle FurlandSandefjord OK12:39
467Helen PalmerByåsen IL12:40
468Brynjar FredheimLillomarka OL12:41
469Kine DirroMåren OK12:42
470Marianne Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn12:43
471Leif StørmerFossum IF12:44
472Tor Ivar ChristiansenOL Tønsberg og omegn12:45
473Rolf Pettersen MoOL Toten-Troll12:46
474Heidi VogtØstmarka OK12:47

Direkte B

2 840 m, 32 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1192Turid VrålstadVaregg Fleridrett10:32
1193Trond CeebergAndebu IL10:33
1194Vibeke HøstLillomarka OL10:34
1195Elsie BrenneVarteig OL10:35
1196Magne AasAsker Skiklubb10:36
1197Elisabeth MeyerIL Tyrving10:37
1198Ellen Horni-JohnsenSturla, IF10:38
1199Anders JohansenSturla, IF10:39
1200Morten HelminsenFredrikstad SK10:40
1201Anne Grp StyrvoldLarvik OK10:41
1202Laila HelmingsenFredrikstad SK10:42
1203Fredrik PyttenKristiansand OK10:43
1204Sara MartiniAsker Skiklubb10:44
1205Kristin StoremyrIL Hauken10:45
1206Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn10:46
1207Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn10:47
1208Elin GravningenStokke IL10:48
1209Rolf A BergNydalens SK10:49
1210Line NordhaugKonnerud IL10:50
1211Pål-Espen NordhaugKonnerud IL10:51
1212Anders FinsrudAsker Skiklubb10:52
1242Linnea EvensenOL Tønsberg og omegn11:22
1243Jon DaleBergens TF11:23
1244Hanne Hofsæth FredheimLillomarka OL11:24
1245Aileen RundeKristiansand OK11:25
1246Tore LidVaregg Fleridrett11:26
1247Torun DyrkornEiker OL11:27
1248Jan Edvin BlomkvistFredrikstad SK11:28
1249Sverre MelbyeRaumar Orientering11:29
1250Christian DaleBergens TF11:30
1251Eira Skaarer WiklundNydalens SK11:31
1252Henrik AuneHalden SK11:32

Direkte C

2 720 m, 19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1369Erlend Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett10:25
1370Liv-Hege Roberg-RingheimOL Trollo10:26
1371Thomas BjanesIL Tyrving10:27
1372Katrine SolbakkenIL Tyrving10:28
1373Eva Trolsrud WeaasNOTEAM10:29
1374Berit GrosvoldEiker OL10:30
1375Helga PeveriEiker OL10:31
1376Synnøve VonenSarpsborg OL10:32
1377Ida Lie SørensenLarvik OK10:33
1378Dan KristensenNotodden OL10:34
1379Herman Øen PaulsrudNydalens SK10:35
1380Bjørn CarlsenNotodden OL10:36
1381Elin SlokvikNotodden OL10:37
1382Beate UndebergetOppsal Orientering10:38
1383Inger-Helene CarlsenSturla, IF10:39
1384Merethe NordbøModum OL10:40
1419Astrid Christina EspedalNydalens SK11:15
1420Hans Gøran BjørkSandefjord OK11:16
1421Ragnhild BrenåsVarteig OL11:17

Annonser

IOF Eventor
O-ringen 2018