Norsk Orientering

Startliste for Pinseløpet, dag 2, med Junior Norgescup Langdistanse

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Pinseløpet, dag 2, med Junior Norgescup Langdistanse
Arrangørorganisasjon: Kongsberg OL
Dato: søndag 20 mai 2018

D 17-20 E

6 720 m, 96 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
154Ragnhild EideByåsen IL10:41
155Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK10:43
156Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering10:45
157Ane Sofie KroghOppsal Orientering10:47
158Lene Berg HanssenByåsen IL10:49
159Karoline BjørnerødOK Moss10:51
160Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK10:53
161Emma Meyer LarssonIL Tyrving10:55
162Tora IndregardIL BUL-Tromsø10:57
163Ingrid G. KvålsgardFossum IF10:59
164Tuva Aas StræteRingerike OL11:01
165Andrea RanvikKonnerud IL11:03
166Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)11:05
167Aurora GjølsjøOK Moss11:07
168Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett11:09
169Marie Lindløv JensenSarpsborg OL11:11
170Silje MorlandstøEiker OL11:13
171Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL11:15
172Kristina VollHaugesund IL Orientering11:17
173Hanne Helmine RogstadNidarøst OK11:19
174Mari Landro SvingheimKonnerud IL11:21
175Kristine Eide RappRaumar Orientering11:23
176Ingeborg KvarmeSturla, IF11:25
177Hedda Raadal BjørloHalden SK11:27
178Marie LilandNydalens SK11:29
179Carmen DirroMåren OK11:31
180Anniken RanvikKonnerud IL11:33
181Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)11:35
182Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK11:37
183Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)11:39
184Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb11:41
185Aurora MoholthKongsberg OL11:43
186Anne Willkommen EikenNTNUI11:45
187Emilie Liabakk EriksenByåsen IL11:47
188Sigrid EkelandOddersjaa SSK11:49
189Pernille KatlaFossum IF11:51
190Oda J SikkelandIL Tyrving11:53
191Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK11:55
192Mina JørgensenIL Tyrving11:57
193Andrine Harriet FremstadLarvik OK11:59
194Margrethe WisløffAsker Skiklubb12:01
195Kathinka RogstadKongsberg OL12:03
196Ella Arentz HagenSandefjord OK12:05
197Ingeborg RognstadHadeland OL12:07
198Mari Strømme LidVaregg Fleridrett12:09
199Andrea VaneboKongsberg OL12:11
200Thea LandKonnerud IL12:13
201Ane-Marte Borg HanssenIL BUL-Tromsø12:15
202Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL12:17
203Malin HaugeHisøy OK12:19
204Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular12:21
205Kårhild Husby NordstadNTNUI12:23
206Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL12:25
207Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF12:27
208Christine HoenEiker OL12:29
209Karen Hoel JomaasFossum IF12:31
210Solveig LetmolieEiker OL12:33
211Hanne VassendPorsgrunn OL12:35
212Agnethe HasliGjø-Vard OL12:37
213Thea Sildnes BaklidKonnerud IL12:39
214Hanne Eide RappRaumar Orientering12:41
215Malin SandstadFreidig12:43
216Idunn HaavengenNTNUI12:45
217Janne Tjørhom AasheimGanddal IL12:47
218Ida-Synnøve KristiansenFredrikstad SK12:49
219Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF12:51
220Marlin HaavengenKongsberg OL12:53
221Tomine Lysaker SandenEiker OL12:55
222Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett12:57
223Silje HaugeHisøy OK12:59
224Vera MelkildFreidig13:01
225Ingvild LangeggenKongsberg OL13:03
226Ane DyrkornEiker OL13:05
227Tale StrandKongsberg OL13:07
228Ragne WiklundNydalens SK13:09
229Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb13:11
230Emilie WestinNydalens SK13:13
231Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK13:15
232Line SølbergIL Leik13:17
233Synne StrandAsker Skiklubb13:19
234Jenny BaklidKonnerud IL13:21
235Anniken Eriksrud KarlsenNTNUI13:23
236Ada WulfsbergNydalens SK13:25
237Anna MeenPorsgrunn OL13:27
238Karoline AuneHalden SK13:29
239Sanna FinstadKongsberg OL13:31
240Thea DyrkornEiker OL13:33
241Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb13:35
242Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering13:37
243Åsne Naadland HoloFossum IF13:39
244Elise AusenPorsgrunn OL13:41
245Sarah WølloKongsberg OL13:43
246Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK13:45
247Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss13:47
248Ledig StartnrNOTEAM13:49
249Silje CarlsenSturla, IF13:51

H 17-20E

8 780 m, 113 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
5Jens Johan BrekkeLillomarka OL10:08
6Øyvind HjermstadFossum IF10:10
7Stian RykkjeVaregg Fleridrett10:12
8Bjørnar LøvliAsker Skiklubb10:14
9Elias Skjolden SørensenLillomarka OL10:16
10Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK10:18
11Simen Spets StorhovFreidig10:20
12Sølve DrageKongsberg OL10:22
13Per Clemet WisløffAsker Skiklubb10:24
14Styrk Hundseid KamsvågIL Tyrving10:26
15Jostein TandbergNydalens SK10:28
16Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn10:30
17Marius AurebekkKristiansand OK10:32
18Tord StrandKongsberg OL10:34
19Johannes LangaasNidarøst OK10:36
20Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb10:38
21Oskar Spets StorhovFreidig10:40
22Trygve KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering10:42
23Andreas NysæterBergens TF10:44
24Jonatan AuneHalden SK10:46
25Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø10:48
26Jørgen BaklidKonnerud IL10:50
27Lars SandstadFreidig10:52
28Sebastian DalandKristiansand OK10:54
29Sander H. RogndokkenNydalens SK10:56
30Magnus GjerstadVaregg Fleridrett10:58
31Håkon HolstadFreidig11:00
32Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL11:02
33Tarjei HoloFossum IF11:04
34Eirik BlågestadIndre Østfold OK11:06
35Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb11:08
36Kristian RykkjeVaregg Fleridrett11:10
37Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering11:12
38Anders VestølVegårshei IL11:14
39Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL11:16
40Jørgen WulfsbergNydalens SK11:18
41Olav Milian Schmitt GranNTNUI11:20
42Kristian PyttenKristiansand OK11:22
43Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL11:24
44Mathias GløersenBækkelagets SK11:26
45Mathias HermstadFreidig11:28
46Kasper FosserHeming Orientering11:30
47Skjalg NysæterSkien OK11:32
48Aslak HeimdalKonnerud IL11:34
49Elias BergsetIL Veten11:36
50Håvard Sandstad EidsmoFreidig11:38
51Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular11:40
52Sondre OttesenFredrikstad SK11:42
53Petter Liabakk EriksenByåsen IL11:44
54Einar MelsomFossum IF11:46
55Oscar LyngenFreidig11:48
56Even LindaasVang OL11:50
57Bendik EliassenFredrikstad SK11:52
58Niels Christian HellerudHalden SK11:54
59Lars Young VikNydalens SK11:56
60Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering11:58
61Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK12:00
62Audun Melby JacobsenLardal OL12:02
63Martin Borge HeirFossum IF12:04
64Johan Kristian UndelandSturla, IF12:06
65Lars SolliMo OK12:08
66Scott JuvikIL Gular12:10
67Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering12:12
68Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK12:14
69Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett12:16
70Runar Saur ModahlFredrikstad SK12:18
71Eivind Berner MyhreFossum IF12:20
72Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett12:22
73David RundeKristiansand OK12:24
74Henrik KraftStjørdals-Blink Orientering12:26
75Elias JonssonNydalens SK12:28
76Anders HaugskottOL Trollelg12:30
77Eirik Langedal BreivikNydalens SK12:32
78Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn12:34
79Andreas RambergØstmarka OK12:36
80Kristian Markhus BrekkeLillomarka OL12:38
81Kristian Fredrik LynumFreidig12:40
82Sverre NarumVang OL12:42
83Anders HorveiRaumar Orientering12:44
84Sindre R HoltHedrum OL12:46
85Vegard KittilsenFreidig12:48
86Trym B IslandOL Tønsberg og omegn12:50
87Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett12:52
88Audun BerganNydalens SK12:54
89Rasmus MathisenPorsgrunn OL12:56
90Bjørn Anders FlågenHeming Orientering12:58
91Sigve Rygg EikelandBergens TF13:00
92Mathias RosenlundVaregg Fleridrett13:02
93Anders HagaRaumar Orientering13:04
94Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn13:06
95Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK13:08
96Jostein Svaland DaleVang OL13:10
97Mathias Pedersen VoldLillomarka OL13:12
98Gaute Kvittum NytrøenTynset IF13:14
99Jakob MoOL Toten-Troll13:16
100Isak JonssonNydalens SK13:18
101Tore Ruset AlneHaugesund IL Orientering13:20
102Marius PyttenKristiansand OK13:22
103Erling HjermstadFossum IF13:24
104Christian MichelsenOK Pan Århus13:26
105Mats EidsmoFreidig13:28
106Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK13:30
107Eirik ImrikFredrikstad SK13:32
108Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb13:34
109Joar GjerdahlKonnerud IL13:36
110Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL13:38
111Eirik Høst FossgardLillomarka OL13:40
112Lukas LilandNydalens SK13:42
113Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF13:44
114Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering13:46
115Erlend BrendstuenHalden SK13:48
116Sander ArntzenAsker Skiklubb13:50
117Jo Even KolstadFreidig13:52

N-åpen

2 200 m, 76 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1549Anna Elizabeth ÅrbuVarteig OL11:00
1550Amalie Bjerke EvensenSandefjord OK11:01
1551Nelly Bjerke EvensenSandefjord OK11:02
1552Johanne Ragvin RystadNydalens SK11:03
1553Oskar FernRøyken OL11:04
1554Heidi JanumOL Tønsberg og omegn11:05
1555Simen Slungaard BakkeLyn11:06
1556Lars Lindhom AckenhausenKonnerud IL11:07
1557Max HusebyNydalens SK11:08
1558Victoria Seed MelbyeRaumar Orientering11:09
1559Serena Seed MelbyeRaumar Orientering11:10
1560Marte Aakre-LarsenAndebu IL11:11
1561Mathilde Lindhom AckenhausenKonnerud IL11:12
1562Magnus Aakre-LarsenAndebu IL11:13
1563Ingrid Merete JebsenHeming Orientering11:14
1564Teodor HiisStokke IL11:15
1565Ludvik HiisStokke IL11:16
1566Oskar SteneNydalens SK11:17
1567Astrid GlenneMåren OK11:18
1568Julie Økern HågårdKonnerud IL11:19
1569Milica MilenkovicSturla, IF11:20
1570Eskil Volle-NæssKongsberg OL11:21
1571Joar Volle-NæssKongsberg OL11:22
1572Vigdis SigurdsdottirStokke IL11:23
1573Ingrid Strøm JuliussenSandefjord OK11:24
1574Oline Bjerknes FagerlidMåren OK11:25
1575Håkon Fenne IngierdBækkelagets SK11:26
1576Samuel LindsethNydalens SK11:27
1577Ola MyklatunIL Tyrving11:28
1578Bror HowerudKongsberg OL11:29
1579Louis HowerudKongsberg OL11:30
1649Maren Sofie SandOK Skeidi12:40
1650Odin Schei DanevadÅs-NMBU Orientering12:41
1651Ledig StartnrNydalens SK12:42
1652Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn12:43
1653Gaute Fuglseth OlsenAsker Skiklubb12:44
1654Maren Sæter FlessebergKongsberg OL12:45
1655Ronia Robin MarstonHemsedal IL12:46
1656Tiril MyklatunIL Tyrving12:47
1657Vilma DanevadFredrikstad SK12:48
1658Harald Solheim EideOdda OL12:49
1659Magnus LestebergKongsberg OL12:50
1660Kristian KaiserSturla, IF12:51
1661Silje Nilsen BergFossum IF12:52
1662Eivind BredholtKongsberg OL12:53
1663Sigurd Oma LøyningOdda OL12:54
1664Martina VågsnesOppsal Orientering12:55
1665Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK12:56
1666Håkon BryggenHalden SK12:57
1667Hermine OddenMåren OK12:58
1668Eirik LestebergKongsberg OL12:59
1669Eline HanssonOL Tønsberg og omegn13:00
1670Helene Stenvik MoenKongsberg OL13:01
1671Amalie BirkelundAsker Skiklubb13:02
1672Emil Solheim ØyreOdda OL13:03
1673Håkon Juell LarsenIL Tyrving13:04
1674Haakon Fugleneb AAmandIdrettslaget Dyre Vaa13:05
1675Isolde OddenMåren OK13:06
1676Troy Victor StoksethHalden SK13:07
1677Elise FlatenVegårshei IL13:08
1678Vegard Solheim EideOdda OL13:09
1679Harald Solheim EideOdda OL13:10
1680Mathilde GuitonKongsberg OL13:11
1681Alexander DybvikStokke IL13:12
1682Ole Håkon Stenvik MoenKongsberg OL13:13
1683Josephine Lin BjørkSandefjord OK13:14
1684Ofelia Leonora AxelsonEiker OL13:15
1685Erik BerganKongsberg OL13:16
1686Kinga BanfiÅs-NMBU Orientering13:17
1687Torbjørn Melheim SvendsenSturla, IF13:18
1688Ellinor Haugen HvidebergOK Skeidi13:19
1689Andreas MelheimSturla, IF13:20
1690Mathis RenardKongsberg OL13:21
1691Randi Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa13:22
1692Ivar Kleppa MadslienLillehammer OK13:23
1693Iver AarsethIL Koll13:24

D -10

2 210 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1350Sigrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa12:13
1351Juliette Holtskog-FeremansSkien OK12:14
1352Anna Strøm JuliussenSandefjord OK12:15
1353Helene ScheeleNydalens SK12:16
1354Tiril GammelmoHadeland OL12:17
1355Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL12:18
1356Helene HarstadKolbotn og Skimt OL12:19
1357Silje Andresen SkotteFossum IF12:20
1358Mone Småge-HilsenKonnerud IL12:21
1359Abelone Josefine AxelsonEiker OL12:22
1360Synne Schei DanevadÅs-NMBU Orientering12:23
1361Oda OpsethRingerike OL12:24
1362Astrid ReuschHeming Orientering12:25
1363Frida HopeModum OL12:26

D 11-12

2 250 m, 29 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1382Annika van RaaijHedrum OL11:03
1383Emilie Holtskog-FeremansSkien OK11:04
1384Marte EgerKongsberg OL11:05
1385Vilde Aakre LeistadSkien OK11:06
1386Elise RenardKongsberg OL11:07
1387Minna Sofie WingstedtHalden SK11:08
1388Tuva BredholtKongsberg OL11:09
1389Synne Kvittum NytrøenTynset IF11:10
1390Eira Skaarer WiklundNydalens SK11:11
1391Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK11:12
1392Marie ThomassenVaregg Fleridrett11:13
1393Karina Solheim ØyreOdda OL11:14
1394Anna Øvrebø MyrvoldHeming Orientering11:15
1395Ingrid LestebergKongsberg OL11:16
1396Tonje RykkjeVaregg Fleridrett11:17
1397Rannveig Oma LøyningOdda OL11:18
1398Silje Ruud FossheimAsker Skiklubb11:19
1399Hedda Wessel PettersenBerger og Svelvik OL11:20
1400Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn11:21
1401Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)11:22
1402Pernille ZagarLarvik OK11:23
1403Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK11:24
1404Solveig Da-Yeon Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett11:25
1405Iselin HøivoldKongsberg OL11:26
1406Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)11:27
1407Maren Sofie FremstadLarvik OK11:28
1408Sigrid Schmitt GranHalden SK11:29
1409Jenny DanevadFredrikstad SK11:30
1410Sofia ØhlckersIL Tyrving11:31

D 11-12N

2 260 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1695Maja WangNydalens SK11:01
1696Juliane NæssKongsberg OL11:02
1697Mina HobbelstadEiker OL11:03
1698Benedicte DaleBergens TF11:04
1699Ida GammelmoHadeland OL11:05
1700Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb11:06
1701Stine Flindt AsperheimKongsberg OL11:07

D 13-14

3 970 m, 34 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1133Helene Brandal SøftingKongsberg OL11:11
1134Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering11:12
1135Tora KittilsenFreidig11:13
1136Mari AarsethNydalens SK11:14
1137Eileen BjanesIL Tyrving11:15
1138Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb11:16
1139Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL11:17
1140Marie ScheeleNydalens SK11:18
1141Evelyn Fernandes NødlandSandnes IL (Rogaland)11:19
1142Marie KvarmeSturla, IF11:20
1143Tuva HøyerFossum IF11:21
1144Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb11:22
1145Vida Helland-HansenIL Tyrving11:23
1146Julie BrenåsVarteig OL11:24
1147Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL11:25
1148Kajsa Meyer LarssonIL Tyrving11:26
1149Nora Christine HansenAsker Skiklubb11:27
1150Mathea Spets StorhovFreidig11:28
1151Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering11:29
1152Marie Lien BackstrømHalden SK11:30
1153Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn11:31
1154Amanda AxelsonEiker OL11:32
1155Ingvild GustafssonKongsberg OL11:33
1156Mina Akiko JohnsenSturla, IF11:34
1157Inga Skaarer WiklundNydalens SK11:35
1158Una KittilsenFreidig11:36
1159Tiril Ebon EspedalNydalens SK11:37
1160Anne ØstvoldHeming Orientering11:38
1161Ingeborg EikåsSandefjord OK11:39
1162Maria GrovanOL Tønsberg og omegn11:40
1163Iril RingheimLarvik OK11:41
1164Hannah Syrdal ØenHeming Orientering11:42
1165Ylva KlausenSturla, IF11:43
1166Synne SandvenNotodden OL11:44

D 13-16C

3 200 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1447Veronica Elena SvindsethKolbotn og Skimt OL11:01
1448Marthe Graff-WiikSturla, IF11:02
1449Hedda Kind KjellevoldModum OL11:03
1450Karoline FjæreHedrum OL11:04
1451Oda Kjellevold MaldeIL Gular11:05
1452Maren BruserudOL Trollo11:06
1453Kristin Tørnes AlfredsenHedrum OL11:07
1454Andrea H. RogndokkenFet OL11:08

D 13-16N

3 190 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1706Tomine FlatenVegårshei IL11:02
1707Synne Lien GrøtbergKongsberg OL11:03
1708Ida Smeland NygårdseterVegårshei IL11:04
1709Stella S. DahleFana IL11:05

D 15-16

4 760 m, 66 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
585Helene Bjørkvold JendalFossum IF11:17
586Malene InstanesSturla, IF11:18
587Karoline TorøKongsberg OL11:19
588Ingrid LamarkGanddal IL11:20
589Alvilde Lysaker SandenEiker OL11:21
590Åsne HaavengenKongsberg OL11:22
591Oda Isnes TyseEiker OL11:23
592Alexandra LinløkkenØstmarka OK11:24
593Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn11:25
594Marte Madslien BakkenNydalens SK11:26
595Malene JebsenHeming Orientering11:27
596Emma EngehultNotodden OL11:28
597Eline SchjervenLardal OL11:29
598Konstanse MoholthKongsberg OL11:30
599Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb11:31
600Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering11:32
601Nora Småge HilsenKonnerud IL11:33
602Frida HaugskottOL Trollelg11:34
603Johanne Rognerud BøeFossum IF11:35
604Marie Roll-TørnqvistFana IL11:36
605Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL11:37
606Mari BrendeFossum IF11:38
607Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK11:39
608Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL11:40
609Hanna Eckhardt AndersenHeming Orientering11:41
610Luciana Maria SvadsMåren OK11:42
611Yngvild Langedal BreivikNydalens SK11:43
612Ingeborg Rygg EikelandBergens TF11:44
613Celine YtternesKolbotn og Skimt OL11:45
614Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular11:46
615Kristine KravdalGjø-Vard OL11:47
616Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK11:48
617Ida Marie FlågenHeming Orientering11:49
618Alexandra AngvollFredrikstad SK11:50
619Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb11:51
620Ida SolliMo OK11:52
621Ella BerstadHeming Orientering11:53
622Isabel HandstangerKolbotn og Skimt OL11:54
623Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering11:55
624Astrid RognstadHadeland OL11:56
625Mina SchjervenLardal OL11:57
626Pia Young VikNydalens SK11:58
627Ine InstanesSturla, IF11:59
628Noor Dirro-HeluMåren OK12:00
629Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb12:01
630Live ØstvoldHeming Orientering12:02
631Iselin SørensenSturla, IF12:03
632Kristin Melby JacobsenLardal OL12:04
633Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn12:05
634Selma HøivoldKongsberg OL12:06
635Ingrid BlindheimLillomarka OL12:07
636Maya Jones ArnesenHeming Orientering12:08
637Ingrid MobråthenBotne SK12:09
638Ea LunøeNydalens SK12:10
639Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering12:11
640Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering12:12
641Lita Lerke Leodine HjelsethOL Tønsberg og omegn12:13
642Ida Sofie HjortlandLarvik OK12:14
643Oda ScheeleNydalens SK12:15
644Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett12:16
645Anna Jacobsen-GaskiBardu IL12:17
646Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL12:18
647Silje SlungaardIL Tyrving12:19
648Julie Felicia ChristiansenKristiansand OK12:20
649Mari ØverbyKongsberg OL12:21
650Mari EidsmoFreidig12:22

D 15-16B

3 970 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1226Ingvild JohnsenHedrum OL12:44

D 17-A kort

4 760 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
702Mariell ArntzenIL Gneist13:14
703Berit Irene BergsetGjø-Vard OL13:15
704Ida Solheim EideOdda OL13:16
705Karen BjergaardNydalens SK13:17
706Ingrid Lund HovdenIL Tyrving13:18
707Ida Bolette EnerhaugenRingerike OL13:19
708Hanna NysæterSkien OK13:20
709Marianne Solheim SandbergModum OL13:21
710Britt Kari LegårdOdda OL13:22
711Julie BakkeFossum IF13:23
712Julie EikelandOL Tønsberg og omegn13:24
713Åshild OmaOdda OL13:25
714Frida Bakken UlsethNydalens SK13:26
715Ingeborg WathneSandnes IL (Rogaland)13:27
716Sigrid Melander VieFossum IF13:28
717Thea Charlotte HansenRøyken OL13:29
996Kristin Sæthre SørensenSturla, IF13:35

D 17-B

4 000 m, 22 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1236Anikken Gjeu DybvikStokke IL11:01
1237Liv Kristin Lian AasestadHedrum OL11:02
1238Kristin Repstad StoremyrIL Hauken11:03
1239Else MoeTorridal IL11:04
1240Kristin HjortlandLarvik OK11:05
1241Guro HjerpaasenAsker Skiklubb11:06
1242Hilde Gunn HellenesOK Skeidi11:07
1243Susanne StrømHedrum OL11:08
1244Anne-Kristin Eriksrud KarlsenOppsal Orientering11:09
1245Katrine van RaaijHedrum OL11:10
1246Annemarie RanvikKonnerud IL11:11
1247Tiril OlaussenHaugesund IL Orientering11:12
1248Tone RosenlundVaregg Fleridrett11:13
1249Silje Jacobsen MyklatunIL Tyrving11:14
1250Marte Kvittum TangenTynset IF11:15
1251Vibeke NymoVaregg Fleridrett11:16
1252Tone Sølie LysnesHedrum OL11:17
1253Ina BlågestadIndre Østfold OK11:18
1254Kirsten GjermstadBerger og Svelvik OL11:19
1255Judit BanfiÅs-NMBU Orientering11:20
1256Mie ZagarLarvik OK11:21
1258Lene MeenPorsgrunn OL11:23

D 17-C

3 200 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1467Inger-Helene CarlsenSturla, IF11:21
1468Eirill DalanRøyken OL11:22
1469Martine JægtvikKonnerud IL11:23
1470Rita SantschiModum OL11:24
1471Nina KlausenSturla, IF11:25
1472Rita RaastadSkien OK11:26
1473Anja VistnesSandnes IL (Rogaland)11:27
1474Ingunn GåsoddenSkien OK11:28
1475Sigrid SkjelbredKongsberg OL11:29

D 17-N

3 190 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1715Veronica Elena SvindsethKolbotn og Skimt OL11:11
1716Torill Kjenes HauglandVaregg Fleridrett11:12
1717Line Kaupang LyeLarvik OK11:13

D 21-

6 180 m, 18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
338Anne Johanne Lind NørbechNydalens SK11:00
339Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL11:23
340Maria JonssonNydalens SK11:24
341Hege Holth RekaaRøyken OL11:25
342Helen MartinsenIL Gular11:26
343Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL11:27
344Elisabeth HanssonIFK Lidingö SOK11:28
345Sina Blix PrestmoWing OK11:29
346Eva JurenikovaHalden SK11:30
347Gunhild Rogne HallandNydalens SK11:31
348Iliana IlievaHalden SK11:32
349Vendula SramkovaHemsedal IL11:33
350Mariell ArntzenIL Gneist11:34
351Solveig BlandkjennIL Tyrving11:35
352Lene Moe BlomNydalens SK11:36
353Janne ThygesenIK Grane Arendal Orientering11:37
354Astri Marie RemmePorsgrunn OL11:38
355Marthe GløersenBækkelagets SK11:39

D 35-

6 180 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
358Pernille NaufHedrum OL11:42
359Anne Marthe PeveriEiker OL11:43

D 40-

5 640 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
554Heidi StoksethHalden SK13:01
555Kristin Nergaard BergFossum IF13:02
556Anja WingstedtHalden SK13:03
557Audrun UtskarpenOslostudentenes IK13:04
558Gry AakreSkien OK13:05
559Mila ZaharinovaOppsal Orientering13:06
560Linn Carina DalandKristiansand OK13:07
561Linda FredhOK Moss13:08
562Trude HansenBerger og Svelvik OL13:09
563Monica BerglundRingerike OL13:10
564Liv SchjervenLardal OL13:11
565Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn13:12
566Torill Hynne FjæreHedrum OL13:13

D 45-

4 760 m, 49 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
653Mai Britt BjørkSandefjord OK12:25
654Ann Elin FlågenHeming Orientering12:26
655Berit Sofie WiklundNydalens SK12:27
656Anne Guro NøklebyRingerike OL12:28
657Kari Reppesgård HoltHedrum OL12:29
658Berit BergsetGjø-Vard OL12:30
659Charlotte SkourupSturla, IF12:31
660Birgit Økern JensenKonnerud IL12:32
661May Ingela HopeModum OL12:33
662Lenka WestinPorsgrunn OL12:34
663Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering12:35
664Hanne Lerche RaadalHalden SK12:36
665Vibeke ØyeIL Gular12:37
666Frauke Schmitt GranHalden SK12:38
667Katrine BakkeFossum IF12:39
668Tone SkramRøyken OL12:40
669Vibeke LamarkGanddal IL12:41
670Milda ØhlckersIL Tyrving12:42
671Elin BordøyHedrum OL12:43
672Ingrid UndstadLarvik OK12:44
673Kristin SandvenNotodden OL12:45
674Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb12:46
675Marian KjellevoldIL Gular12:47
676Aud Ellen BrevikSturla, IF12:48
677Tone AlmåsIL Leik12:49
678Sara MathisenPorsgrunn OL12:50
679Åse NysæterSkien OK12:51
680Elise HafskjoldNydalens SK12:52
681Mariann Øren ArvesenSandefjord OK12:53
682Marianne ReuschHeming Orientering12:54
683Kristin Stubban HygenØstmarka OK12:55
684Berit Irene BergsetGjø-Vard OL12:56
685Kristin BruserudOL Trollo12:57
686Anette Kjærås FiringAndebu IL12:58
687Marianne HaugeHisøy OK12:59
688Valborg MadslienLillehammer OK13:00
689Jorun RuudAsker Skiklubb13:01
690Hanne Marthe ØstvoldHeming Orientering13:02
691Else Kari Nordli ScheeleNydalens SK13:03
692Linda RykkjeVaregg Fleridrett13:04
693Trine OpsethRingerike OL13:05
694Anikken Gjen DybvikStokke IL13:06
695Anita SælevikHaugesund IL Orientering13:07
696Tanja InstanesSturla, IF13:08
697Runa Lien BackstrømHalden SK13:09
698Wenche EikåsSandefjord OK13:10
699Toril Fougner WisløffAsker Skiklubb13:11
700Janne LarsenPorsgrunn OL13:12
701Karianne StrømmeVaregg Fleridrett13:13

D 50-

4 730 m, 42 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
848Anne MadslienNydalens SK11:23
849Tove AasheimVaregg Fleridrett11:24
850Monica Tørnqvist HaldenNydalens SK11:25
851Nina-Beate LiabakkByåsen IL11:26
852Hilde VassendPorsgrunn OL11:27
853Kathrine LunøeNydalens SK11:28
854Anne Kristine NorderudIL Tyrving11:29
855Torunn Spets StorhovFreidig11:30
856Marianne Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn11:31
857Rine HanssenByåsen IL11:32
858Arnhild U. BråtenVegårshei IL11:33
859Yolanda DirksenSauda Orienteringsklubb11:34
860Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL11:35
861Maria PerssonAsker Skiklubb11:36
862Alix Young VikNydalens SK11:37
863Hilda ØfsthusAsker Skiklubb11:38
864Anne Marit BjergaardNydalens SK11:39
865Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)11:40
866Veslemøy SolbergKonnerud IL11:41
867Inger Tone NygårdEgersund OK11:42
868Tone Karina IngesenSarpsborg OL11:43
869Ingvild MulenKristiansand OK11:44
870Kirsti KringhaugRingerike OL11:45
871Berit Grønhovd WiersdalenNedre Sigdal IF11:46
872Tove HeimdalKonnerud IL11:47
873Ragnhild BalsvikOsterøy IL11:48
874Anne Berit EidNydalens SK11:49
875Margrete GaskiBardu IL11:50
876Marianne NjåsteinIL Tyrving11:51
877Hanne-Kristin Bjerknes KvarmeSturla, IF11:52
878Ida SyversenRøyken OL11:53
879Ledig StartnrNOTEAM11:54
880Turid VrålstadVaregg Fleridrett11:55
881Mai Iren AlmåsIL Leik11:56
882Birgitte TorbjørnsenIL Gular11:57
883Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL11:58
884Kari MadslienNydalens SK11:59
885Ingunn ScheiÅs-NMBU Orientering12:00
886Heidi ArnesenFreidig12:01
887Inger BjergaVaregg Fleridrett12:02
888Wenche LindløvSarpsborg OL12:03
889Kjersti StræteRingerike OL12:04

D 55-

4 120 m, 24 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
952Turid GiilRond OL12:51
953Hege FjellbirkelandIL Gular12:52
954Magnhild T. MølnvikFossum IF12:53
955Kirsti Grundnes BergIL Tyrving12:54
956Dagrun MelkildHeming Orientering12:55
957Randi NicolaisenAsker Skiklubb12:56
958May Jorunn RognlienModum OL12:57
959Runa SkyttersæterHeming Orientering12:58
960Ann Elisabeth GunnulfsenModum OL12:59
961Anne Marie Solheim HaugerudIndre Østfold OK13:00
962Ann Karin TjørhomGanddal IL13:01
963Ann Katrin OlsenAsker Skiklubb13:02
964Sirpa LiljaModum OL13:03
965Tiri RebårdSandefjord OK13:04
966Ragnhild Elsrud HultgreenRingerike OL13:05
967Anne Margit BrattenMåren OK13:06
968Gunhild HennumLierbygda OL13:07
969Eli Tufte HanssenEiker OL13:08
970Tove Evensen MathisenPorsgrunn OL13:09
971Eva SyversenRøyken OL13:10
972Grete S B HoviSkien OK13:11
973Inger SchibstedRøyken OL13:12
974Solveig SikkelandIL Tyrving13:13
975Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF13:14

D 60-

3 530 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1081Wenche HultgreenIL Tyrving11:25
1082Bjørg SvanbergRøyken OL11:26

D 65-

3 530 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1085Elisabeth RødAndebu IL11:29
1086Ingjerd SognnæsBergens TF11:30
1087Emma Grete Feyling HaareKonnerud IL11:31
1089Ingrid StrandeSkien OK11:33
1090Unni Strand KarlsenFredrikstad SK11:34
1091Aud KjemperudEiker OL11:35
1092Berit HegdalBergens TF11:36
1093Randi Kristin NærumLarvik OK11:37
1094Ingunn YtrehusIL BUL-Tromsø11:38
1095Kari StrandeRingerike OL11:39
1088Live Joronn YtrehusRingerike OL12:45

D 70-

2 390 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1109Kjersti ThoStabæk IF11:58
1110May Helene HansenSandefjord OK11:59
1111Anne Elvsaas MoRøyken OL12:00
1112Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL12:01
1113Gerd LangsethLarvik OK12:02
1114Bjørg KocbachBergens TF12:03
1115Anne Marit FærdenKolbotn og Skimt OL12:04
1116Bjørg MostaulBø OL12:05
1117Edel SlettemarkStord Orientering12:06
1118Anne Marie CeebergHedrum OL12:07

D 75-

2 390 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1120Ulla LindheIK Stern12:09
1121Birgitte BekkelundRøyken OL12:10
1122Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb12:11
1123Inger Lise BjordalOppsal Orientering12:12
1124Liv HorntvedtIL Imås12:13
1125Unni DrageHaugerud IF12:14
1126Ingvill VoldFana IL12:15

D 80-

2 390 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1128Marit Økern JensenBærums Skiklub12:17
1129Unni Dirro BøhlerengenMåren OK12:18
1130Tirill Liby SeipOK Skeidi12:19

H -10

2 210 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1364Sondre HafskjoldNydalens SK12:27
1365Harand Solheim EideNOTEAM12:28
1366Alfred NikolaisenOppsal Orientering12:29
1367Ola Gjermstad PettersenBerger og Svelvik OL12:30
1368Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK12:31
1369Odin Vie StrislandFossum IF12:32
1370Aksel KlausenSturla, IF12:33
1371Sindre FurlandSandefjord OK12:34
1372Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn12:35
1373Amund Kortner VogtØstmarka OK12:36
1374Eivind VågsnesOppsal Orientering12:37
1375Jon StrandKongsberg OL12:38
1376Aslak WathneSandnes IL (Rogaland)12:39
1377Ville Emil WingstedtHalden SK12:40
1378Sigurd Øvrebø MyrvoldHeming Orientering12:41

H 11-12

2 250 m, 34 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1411Eskil HafskjoldNydalens SK11:32
1412Jonas Fenne IngiersBækkelagets SK11:33
1414Martin BryggenHalden SK11:35
1415Bendik Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett11:36
1416Erlend SommerheinFossum IF11:37
1417Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL11:38
1418Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL11:39
1419Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)11:40
1420Gaute NysæterSkien OK11:41
1421Wilmer HanssonOL Tønsberg og omegn11:42
1422Marius Juell LarsenIL Tyrving11:43
1423Jarand GustafssonKongsberg OL11:44
1424Hans Mathias Økern HågårdKonnerud IL11:45
1425Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)11:46
1426Dagfinn GjerstadOsterøy IL11:47
1427Lukas Jones ArnesenHeming Orientering11:48
1428Jørgen FlatenVegårshei IL11:49
1429Mathias BirkelundAsker Skiklubb11:50
1430Jens G. DybvikStokke IL11:51
1431Kristian Kaupang LyeLarvik OK11:52
1432Ole Magnus StoremyrIL Hauken11:53
1433Martin TorøKongsberg OL11:54
1434Oskar HopeModum OL11:55
1435Mathias LinløkkenØstmarka OK11:56
1436Magnus SigurdssonStokke IL11:57
1437Jan Olav BerganKongsberg OL11:58
1438Brage Fuglseth OlsenAsker Skiklubb11:59
1439Erlend BakkeFossum IF12:00
1440Henrik KaiserSturla, IF12:01
1441Håkon ØverbyKongsberg OL12:02
1442Henrik HarstadKolbotn og Skimt OL12:03
1443Erik Grønborg NielsenAllerød OK12:04
1444Per Noah SommerheinNydalens SK12:05
1445Andreas Strømme LidVaregg Fleridrett12:06

H 13-14

3 970 m, 54 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1169Gabriel ÅrsvollSandnes IL (Rogaland)11:47
1170Ola MeenPorsgrunn OL11:48
1171Martin Nøkleby MellingRingerike OL11:49
1172Brage EikåsSandefjord OK11:50
1173Henrik Repstad StoremyrIL Hauken11:51
1174Peder BryggenHalden SK11:52
1175Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)11:53
1176Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn11:54
1177Jakob Backer-TellnesAsker Skiklubb11:55
1178Rasmus BerglundRingerike OL11:56
1179Christian Fredrik BorgIL Koll11:57
1180Henrik Kaupang LyeLarvik OK11:58
1181Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK11:59
1182Liam Viggo WingstedtHalden SK12:00
1183Sindre Vie StrislandFossum IF12:01
1184Theodor BjørkSandefjord OK12:02
1185Eirik Vie StrislandFossum IF12:03
1186Eskil BrændenLillomarka OL12:04
1187Philip Lehmann RomørenFossum IF12:05
1188Øyvind LamarkGanddal IL12:06
1189Fridtjof ReuschHeming Orientering12:07
1190Jonathan WoodhouseLillomarka OL12:08
1191Arne BerganKongsberg OL12:09
1192Mikael BirkelundAsker Skiklubb12:10
1193Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb12:11
1194Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL12:12
1195Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)12:13
1196Magnus Skourup RognebakkeSturla, IF12:14
1197Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)12:15
1198Sindre Solheim EideOdda OL12:16
1199Martin Christoffer BorgIL Koll12:17
1200Markus RichterSandnes IL (Rogaland)12:18
1201Herman Lien BackstrømHalden SK12:19
1202Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL12:20
1203Endre SandKongsberg OL12:21
1204Einar ØstvoldHeming Orientering12:22
1205Erik ZagarLarvik OK12:23
1206Håkon BogasonLillomarka OL12:24
1207Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL12:25
1208Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb12:26
1209Sondre LadimOK Moss12:27
1210Mathias NyhaugAsker Skiklubb12:28
1211Martin KaiserSturla, IF12:29
1212Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)12:30
1213Rasmus D. EastwoodLillomarka OL12:31
1214Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)12:32
1215Brage Bell LysakerFana IL12:33
1216Oskar BaklidKonnerud IL12:34
1217Jonas KroghOppsal Orientering12:35
1218Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)12:36
1219Borgar SkjelbredKongsberg OL12:37
1220Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn12:38
1221Martin DybvikStokke IL12:39
1223Linus Hognestad SennelsRøyken OL12:41

H 13-16C

3 200 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1458Erlend Bjerknes FagerlidMåren OK11:12
1459Kristoffer ØhlckersIL Tyrving11:13
1460Trym Alexander StorhaugRøyken OL11:14
1461Henning ReichenbachOppsal Orientering11:15
1462Mathias AxelsonEiker OL11:16
1463Åsmund Paulsen VieHaugesund IL Orientering11:17
1464Sigurd Paulsen AskLierbygda OL11:18

H 13-16N

3 190 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1712Adrian HagenPorsgrunn OL11:08

H 15-16

5 640 m, 66 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
486Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK11:53
487Halvard KornmoPorsgrunn OL11:54
488Rolf Andreas BergNydalens SK11:55
489Martin BirkelundAsker Skiklubb11:56
490Ole Jakob FrankrigNydalens SK11:57
491Anselm ReichenbachOppsal Orientering11:58
492Christopher LadimOK Moss11:59
493Hans Grønborg NielsenAllerød OK12:00
494Teodor Mo HjelsethNydalens SK12:01
495Lukas KlausenSturla, IF12:02
496Tage RosenlundVaregg Fleridrett12:03
497Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK12:04
498Cornelius BjørkSandefjord OK12:05
499Gustav Andresen SkotteFossum IF12:06
500Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett12:07
501Atle Nikolai WølloKongsberg OL12:08
502Kasper Bakken UlsethNydalens SK12:09
503Sander Solheim OttesenSturla, IF12:10
504Henrik R HoltHedrum OL12:11
505Andreas DaleBergens TF12:12
506Marius BakkeFossum IF12:13
507Erlend Odd BergeKristiansand OK12:14
508Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering12:15
509Johan EgerKongsberg OL12:16
510Mikkel BerglundRingerike OL12:17
511Vegard Holm JohannesenKongsberg OL12:18
512Sven Bergset LangvikIL Veten12:19
513Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn12:20
514Stein Aas StræteRingerike OL12:21
515Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb12:22
516Vetle DrageKongsberg OL12:23
517Tobias EspedalNydalens SK12:24
518Kristian Juell LarsenIL Tyrving12:25
519Thomas BlomkvistFredrikstad SK12:26
520August Syrdal ØenHeming Orientering12:27
521Viljan van RaaijHedrum OL12:28
522Brage TakleKristiansand OK12:29
523Jørgen SchjølbergTynset IF12:30
524Henrik ReuschHeming Orientering12:31
525Leif-Inge JevnlidIL Veten12:32
526Trygve Børte NomelandKristiansand OK12:33
527Ådne SkjærsteinIL Tyrving12:34
528Birk Bell LysakerFana IL12:35
529Mikkel KatlaFossum IF12:36
530Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett12:37
531Rolf Trygve HaugKongsberg OL12:38
532Olav MelheimSturla, IF12:39
533Hans UrsetIL BUL-Tromsø12:40
534Iver RingheimLarvik OK12:41
535Lars Øderud VatneBækkelagets SK12:42
536Gaute BerganNydalens SK12:43
537Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orientering12:44
538Tobias AlstadFrol IL12:45
539Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb12:46
540Tobias MathisenPorsgrunn OL12:47
541Jonas EikåsSandefjord OK12:48
542Tord SølvbergIL Veten12:49
543Mikkel HoltFreidig12:50
544Anders Håvard LarsenNydalens SK12:51
545Erik BohneVaregg Fleridrett12:52
546Kristoffer FjæreHedrum OL12:53
547Magnus Strømme LidVaregg Fleridrett12:54
548Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF12:55
549Sivert PoppeFredrikstad SK12:56
550Jakob TorgersenHalden SK12:57
551Kristian ØstermannHeming Orientering12:58

H 15-16B

3 970 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1229Torbjørn Nguyen HansenOdda OL12:47
1230Simen HøyerFossum IF12:48
1231Martin AusenPorsgrunn OL12:49
1232Isak Jacobsen-GaskiBardu IL12:50
1233Jørgen WesterheimStord Orientering12:51

H 17-A kort

5 640 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
567Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)13:14
569Knut Sveinung Holth RekaaRøyken OL13:16
570Kent Morgan StoremyrIL Hauken13:17
571Ola BratlieIL BUL-Tromsø13:18
572Anders Martin JørstadKongsberg OL13:19
573Peter CarlsenSturla, IF13:20
574Ove HaugvaldstadOslostudentenes IK13:21
575Jarle LysnesHedrum OL13:22
576Oliver DraveckyOL Trollo13:23
577Ludvig JohnsenHedrum OL13:24
578Bjørn SteinhaugVaregg Fleridrett13:25
579Håkon HeggedalNydalens SK13:26
580Jon MyklebostSandnes IL (Rogaland)13:27
581Eelco van RaaijHedrum OL13:28

H 17-B

4 000 m, 21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1260Kenneth DybvikStokke IL11:25
1261Egil SimonesNotodden OL11:26
1262Einar HansenOdda OL11:27
1263Eiliv Bjarne LønningenOtra IL11:28
1264Eivind Bøhn HeiebråtenRøyken OL11:29
1265Jon OIav HjerpaasenAsker Skiklubb11:30
1266Torstein LyeLarvik OK11:31
1267Joakim Eriksrud KarlsenOppsal Orientering11:32
1268Ove KjetsåOtra IL11:33
1269Inge RingheimLarvik OK11:34
1270Ulrik Andre StrømHedrum OL11:35
1271Thor NorderudIL Tyrving11:36
1272Morten AndresenOK Skeidi11:37
1273Erik HasliSnertingdal IF Orientering11:38
1274Tony HalsallOtra IL11:39
1275Kristoffer JørgensenHaugesund IL Orientering11:40
1276Kjetil JacobsenHamar OK11:41
1277Jarle RogndokkenFet OL11:42
1278Thor VollsetHeming Orientering11:43
1279Håvard Sandvoll AskLierbygda OL11:44
1280Roar SkoglundGjø-Vard OL11:45

H 17-C

3 200 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1478Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn11:32
1479Lars-Erik ØsterudEiker OL11:33
1480Markus EikåsSandefjord OK11:34
1481Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL11:35
1482Magnus HagenRøyken OL11:36
1483Stig HjelsethOL Tønsberg og omegn11:37
1484Roy Roger EspenesVarteig OL11:38
1486Kinne H. HogewegModum OL11:40
1487Sten Øivind BjerkeHedrum OL11:41

H 17-N

3 190 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1719Stian LillegårdLillomarka OL11:15

H 21-

7 850 m, 67 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
253Cristian Riddervold KahrsFredrikstad SK11:02
254Ola KeiseråsIL Leik11:03
255Eirik Holth JohannessenRøyken OL11:04
256Elias T. MølnvikNTNUI11:05
257Espen WigaardOppsal Orientering11:06
258Espen Hultgreen WeltzienJärla Orientering11:07
259Matthieu PuechHalden SK11:08
260Sindre ØsthagenFredrikstad SK11:09
261Per Melander OftenNydalens SK11:10
262Jostein MoeTorridal IL11:11
263Anders VisterNydalens SK11:12
264Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett11:13
265Vegard DanielsenKristiansand OK11:14
266Trond LundIL Tyrving11:15
267Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø11:16
268Kristoffer JacobsenIL Tyrving11:17
269Št¿pán MudrákFredrikstad SK11:18
270Sigur HeggedalNydalens SK11:19
271Andreas G. PoldenGneist, IL11:20
272Yngve SkogstadFrol IL11:21
273Sigurd Myhre AndreassenHalden SK11:22
274Jon NilsenVegårshei IL11:23
275Trond KortnerØstmarka OK11:24
276Morten Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett11:25
277Mathias BenjaminsenLillomarka OL11:26
278Christian Faruga KarldénKvillebyns SK11:27
279Hans Petter MathisenFredrikstad SK11:28
280Andreas SølbergIL Leik11:29
281Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb11:30
282Kristian DalbyFredrikstad SK11:31
283Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett11:32
284David AnderssonIFK Lidingö SOK11:33
285Sigve VågsnesOppsal Orientering11:34
286Anders NordbergNydalens SK11:35
287Håvard LucasenFredrikstad SK11:36
288Arno Lilja GrønhovdModum OL11:37
289Jo Forseth IndgaardFrol IL11:38
290Oskar StørmerFossum IF11:39
291Oskar RøenVaregg Fleridrett11:40
292Morten TangenOK Moss11:41
293Morten Taraldsten BrunesModum OL11:42
294Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK11:43
295Pål SkogedalAsker Skiklubb11:44
296Simen Hjalmar WästlundBækkelagets SK11:45
297Kjetil BjørloHalden SK11:46
298Magne JutulstadBækkelagets SK11:47
299Are WigaardOppsal Orientering11:48
300Rune NygaardIL Gular11:49
301Stig AlvestadIK Grane Arendal Orientering11:50
302Emil WingstedtHalden SK11:51
303Oskar AndrénIL Leik11:52
304Espen Nordbrøden FiskumFredrikstad SK11:53
305Eirik Kamstrup HovindNydalens SK11:54
306Bjørn Johannessen FieldGneist, IL11:55
307Geir NilsenViul Orienteringsklubb11:56
308Øyvind HelgerudHalden SK11:57
309Håvard Wedege IrgensKristiansand OK11:58
310Henrik EijsinkNydalens SK11:59
311Dag Steinar RagvinBø OL12:00
312Magnus SvingheimRaumar Orientering12:01
313Jostein F. TellnesAsker Skiklubb12:02
314Håvard HagaNydalens SK12:03
315Andreas HøyeFredrikstad SK12:04
316Øyvind WiggenByåsen IL12:05
317Kjell Arild KarlsenFredrikstad SK12:06
318Harald KalagerStavanger Orienteringsklubb12:07
319Olav VestølVegårshei IL12:08

H 35-

6 870 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
321Lacho IlievHalden SK11:01
322Joakim Blix PrestmoWing OK11:02

H 40-

6 870 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
324Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering11:04
325Robert BanfiÅs-NMBU Orientering11:05
326Helge Grenager SolheimOppsal Orientering11:06
327Pål ThomassenVaregg Fleridrett11:07
328David HanssonOL Tønsberg og omegn11:08
329Håvard HarstadKolbotn og Skimt OL11:09
330Hans Marius NelsonBerger og Svelvik OL11:10
331Per Henrik ZagarLarvik OK11:11
332Ottar WiklundNydalens SK11:12
333Kim RichterSandnes IL (Rogaland)11:13
334Fredrik AxelsonEiker OL11:14
335Jørgen FjæreHedrum OL11:15

H 45-

6 180 m, 60 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
407Henning Bratland CarlsenOK Moss11:00
362Per Erik OpsethRingerike OL11:46
363André JægtvikKonnerud IL11:47
364Roger ØstvoldHeming Orientering11:48
365Gisle NysæterSkien OK11:49
366Øyvind StoksethHalden SK11:50
367Harald BakkeFossum IF11:51
368Thorbjørn VærpKristiansand OK11:52
369Lars BerglundRingerike OL11:53
370Jørn LangerudPorsgrunn OL11:54
371Kenneth WesterheimStord Orientering11:55
372Espen DanevadFredrikstad SK11:56
373Steinar LandeBø OL11:57
374Anders GustafssonSturla, IF11:58
375Dag AusenPorsgrunn OL11:59
376Øystein RognebakkeSturla, IF12:00
377Martin ReichenbachOppsal Orientering12:01
378Atle BorgersenHedrum OL12:02
379Helge NysæterBergens TF12:03
380Atle StrømHedrum OL12:04
381Tommy JauhojärviAsker Skiklubb12:05
382Pål SommerheinOK Horten12:06
383Thore KornmoPorsgrunn OL12:07
384Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)12:08
385Tormod KleppaLillehammer OK12:09
386Sveinung RykkjeVaregg Fleridrett12:10
387Geir TorgersenHalden SK12:11
388Øystein WiersdalenNedre Sigdal IF12:12
389Johan JebsenHeming Orientering12:13
390Lars Erik GjeinFossum IF12:14
391Stig MellingRingerike OL12:15
392Runar HafskjoldNydalens SK12:16
393Frode StrislandFossum IF12:17
394Arild FlatenVegårshei IL12:18
395Anders Kristian HoltHedrum OL12:19
396Asgeir FremstadLarvik OK12:20
397Espen JohnsenHedrum OL12:21
398Christian ReuschHeming Orientering12:22
399Eirik JørgensenIL Tyrving12:23
400Hans Olav HygenØstmarka OK12:24
401Kenneth DybvikStokke IL12:25
402Trond MyhreFossum IF12:26
403Bjørn SkjævestadAsker Skiklubb12:27
404Jo Børre EikåsSandefjord OK12:28
405Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL12:29
406Kyrre KraftStjørdals-Blink Orientering12:30
408Neil MarstonHemsedal IL12:32
409Pål KittilsenFreidig12:33
410Stig InstanesSturla, IF12:34
411Arild NyhaugAsker Skiklubb12:35
412Uwe RöhnerLOK Berlin12:36
413Audun BjerknesMåren OK12:37
414Kyrre GranFet OL12:38
415Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)12:39
416Nils SchmiedebergSV Turbine Neubrandenburg12:40
417Kjell Petter SmågeKonnerud IL12:41
418Frode NysæterSkien OK12:42
419Erik Utne VieHaugesund IL Orientering12:43
420Rune BlågestadIndre Østfold OK12:44
421Pål AngvollFredrikstad SK12:45

H 50-

5 640 m, 73 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
721Jon Iver BakkenNydalens SK11:31
722Arne Håkon JørgensenSandefjord OK11:32
723Helge RosenlundVaregg Fleridrett11:33
724Anders BergsetIL Veten11:34
725Øystein RappRaumar Orientering11:35
726Per Einar StrømHedrum OL11:36
727Einar LunøeNydalens SK11:37
728Ole Edvard HjortlandLarvik OK11:38
729Trond GjelstadSandefjord OK11:39
730Ole Petter HaugenNydalens SK11:40
731Dag WangLillomarka OL11:41
732Roger LysnesHedrum OL11:42
733Dag BrenåsVarteig OL11:43
734Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett11:44
735Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL11:45
736Tore NymarkVaregg Fleridrett11:46
737Guttorm L EggeOslostudentenes IK11:47
738Bjørn BendiktsenKonnerud IL11:48
739Frode HaugskottOL Trollelg11:49
740Geir BråtenVegårshei IL11:50
741Bjørn Axel GranHalden SK11:51
742Jon Terje EkelandOddersjaa SSK11:52
743Geir SommerheinOK Horten11:53
744Vegard HaldenNydalens SK11:54
745Sten Åge NygårdseterVegårshei IL11:55
746Ivar MølnvikFossum IF11:56
747Per Olav GulbrandsenLarvik OK11:57
748Børge PedersenNydalens SK11:58
749Jon Erik KvarmeSturla, IF11:59
750Bjørnar OlsrødStokke IL12:00
751Kristian LøvåsVaregg Fleridrett12:01
752Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb12:02
753Hallvard KorenOK Moss12:03
754Geir HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)12:04
755Håkon JendalFossum IF12:05
756Jan Richard EriksenAsker Skiklubb12:06
757Christian GrotnesIL Tyrving12:07
758Per Erik LarsenSandefjord OK12:08
759Anders FlågenHeming Orientering12:09
760Øystein WiggenByåsen IL12:10
761Thomas KaiserSturla, IF12:11
762Christian JomaasFossum IF12:12
763Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb12:13
764Ole TørnqvistFana IL12:14
765Tore JuvikIL Gular12:15
766Ole IngesenSarpsborg OL12:16
767Bjørn HallanLommedalens IL12:17
768Lars BaklidKonnerud IL12:18
769Gisle WathneSandnes IL (Rogaland)12:19
770Jan Erik AalbergBækkelagets SK12:20
771Lars Erik StrømsnesMalvik IL12:21
772Rolf Atle RolfsnesFitjar IL12:22
773Per Arne AadlandSamnanger IL12:23
774Per Bjarne MyhreHaugesund IL Orientering12:24
775Nils BerganNydalens SK12:25
776Arild AndresenFossum IF12:26
777Kjetil EspedalNydalens SK12:27
778Ole Petter VestølVegårshei IL12:28
779Helge GisholtOK Skeidi12:29
780Øystein JensenSarpsborg OL12:30
781Gjermund GravirAsker Skiklubb12:31
782Peter DirksenSauda Orienteringsklubb12:32
783Lars EnerhaugenModum OL12:33
784Pål Kogstad NæssRaumar Orientering12:34
785Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)12:35
786Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering12:36
787Knut Erling ØenHeming Orientering12:37
788Rune ScheeleNydalens SK12:38
789Jon SkriubakkenPorsgrunn OL12:39
790Jens Even StorhovFreidig12:40
791Gunnar HopeModum OL12:41
792Børge HarveyIL BUL-Tromsø12:42
793Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett12:43

H 55-

5 640 m, 29 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
799John YtternesKolbotn og Skimt OL11:30
796Ivar BergsetIL Veten12:46
797Jørn HaugerudIndre Østfold OK12:47
798Bjørn AarbuVarteig OL12:48
800Arild AasheimGanddal IL12:50
801Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)12:51
802Bryhn TrygveRøyken OL12:52
803Are NjåsteinIL Tyrving12:53
804Trond BaklidKonnerud IL12:54
805Ulf WallinGöteborg Majorna OK12:55
806Audun BraatenBergens TF12:56
807Inge GlittumOK Skeidi12:57
808Christian SchibstedRøyken OL12:58
809Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)12:59
810Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL13:00
811Knut AasRingerike OL13:01
812Jan BlandkjennKristiansand OK13:02
813Kim Farnes HansenLierbygda OL13:03
814Halvor JutulstadBækkelagets SK13:04
815Øyvind Roger HansenRøyken OL13:05
816Hallvard BergIL Tyrving13:06
817Tore KjølsethNydalens SK13:07
818Arne JohannesenIL Gular13:08
819Sven OhrvikKonnerud IL13:09
820Kristian KalagerAsker Skiklubb13:10
821Espen RaastadSkien OK13:11
822Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb13:12
823Torgeir StrandFana IL13:13
824Per SlungaardIL Tyrving13:14

H 60-

4 730 m, 19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
827Arve GlittumOK Skeidi11:02
828Sören JonssonNydalens SK11:03
829Richard Zeiner-GundersenFossum IF11:04
830Jan SteinegerGneist, IL11:05
831Terje Wiig MathisenNydalens SK11:06
832Morten DueMåren OK11:07
833Nils HæstadFossum IF11:08
834Einar Kristian LundeVarteig OL11:09
835Jostein AlvestadWing OK11:10
836Harald HoviSkien OK11:11
837Roy GjerdingOK Moss11:12
838Lars HjermstadFossum IF11:13
839Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn11:14
840Magne VollenOslostudentenes IK11:15
841Morten DåsnesRingerike OL11:16
842Gisle Nordahl DueMåren OK11:17
843Geir Holm GundersenSturla, IF11:18
844Rune LaurantsenSkien OK11:19
845Eivind TokheimOdda OL11:20

H 65-

4 120 m, 28 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
892Jan Erik RøedSandefjord OK11:51
893Per Ove TransethRøyken OL11:52
894Hans Lyder HaareKonnerud IL11:53
895Øivind FadumSande Sportsklubb11:54
896Are EriksenOslostudentenes IK11:55
897Kjell SvanbergRøyken OL11:56
898Øyvind HoveidAsker Skiklubb11:57
899Bjørn GrindeOslostudentenes IK11:58
900Martin NaufHedrum OL11:59
901Per ØhlckersIL Tyrving12:00
902Ragnar Niemi BergStokke IL12:01
903Tor TrøanHadeland OL12:02
904Arnulf RulnesNotodden OL12:03
905Leif Roger HultgreenRingerike OL12:04
906Kaare HanssonMalmö OK12:05
907Ove Gunnar JacobsenStokke IL12:06
908Elling AakreAndebu IL12:07
909Per Øivind HusbyVaregg Fleridrett12:08
910Jan BøhleOL Trollo12:09
911Torbjørn NørbechRingerike OL12:10
912Per Chr. HagenBø OL12:11
913Sveinung RekaaNotodden OL12:12
914Svein AckenhausenKonnerud IL12:13
915Dag MoeKristiansand OK12:14
916Tom A. KarlsenFredrikstad SK12:15
917Svein S JacobsenIL Tyrving12:16
918Atle RemmePorsgrunn OL12:17
919Hugo A. ChristensenNotodden OL12:18

H 70-

4 120 m, 28 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
922Torbjörn KarldénKvillebyns SK12:21
923Steinar SlettemarkStord Orientering12:22
924Brede Høibak GundersenRingerike OL12:23
925Runar KittilsenStokke IL12:24
926Alf Johan HjelmtvedtEiker OL12:25
927Tormod FjæreHedrum OL12:26
928Jon FærdenKolbotn og Skimt OL12:27
929Jørn TorgersenTIF Viking12:28
930Edvin HelleAskvoll og Holmedal IL12:29
931Rolf GjølbergLarvik OK12:30
932Kjell StenstadvoldIL Tyrving12:31
933Øyvind SteneAsker Skiklubb12:32
934Hallvard MyrvollBø OL12:33
935Hans Roar BakkenEiker OL12:34
936Arne KristensenStokke IL12:35
937Roar BjordalOppsal Orientering12:36
938Michael FrenzelLOK Berlin12:37
939John Ivar KjellevoldModum OL12:38
940Erik Johan GrorudHaslum IL12:39
941Ludwig GenderjahnLOK Berlin12:40
942Geir ArnesenBærums Skiklub12:41
943Kjell GrønhovdModum OL12:42
944Geir TrøanKolbotn og Skimt OL12:43
945Lars Martin GjeinStokke IL12:44
946Thorolf TrolsrudBotne SK12:45
947Bjørn Helge CeebergHedrum OL12:46
948Ragnar HillestadLardal OL12:47
949Helge RevhaugRingerike OL12:48

H 75-

3 530 m, 22 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1058Sturle HånesIL GeoForm11:02
1059Per VoldFana IL11:03
1060Kjell KlokkerudEiker OL11:04
1061Arne ØfsthusAsker Skiklubb11:05
1062Erling TidemannLommedalens IL11:06
1063Anton LommeHedrum OL11:07
1064Bjørn GunnerødAsker Skiklubb11:08
1065Harald LundhaugOK Moss11:09
1066Ivar Louis BergSturla, IF11:10
1067Ingolf DybvikStord Orientering11:11
1068Jon C. FougnerHeming Orientering11:12
1069Jan VærpSøgne og Songdalen OK11:13
1070Sigurd HaugerudIL GeoForm11:14
1071Henrik HvoslefIK Stern11:15
1072Øystein MadsenHaugerud IF11:16
1073Frank EliassenSandefjord OK11:17
1074Bjørn W. LudvigsenSturla, IF11:18
1075Olav MoRøyken OL11:19
1076Kåre KnudsenIL GeoForm11:20
1077Sigvald RobberstadStord Orientering11:21
1078Knut Kristen HangeraasIL GeoForm11:22
1079Bjørn Willy HansenSandefjord OK11:23

H 80-

2 390 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1097Tore S. RasmussenOL Tønsberg og omegn11:46
1098Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK11:47
1099Per MeilandLommedalens IL11:48
1100Johan JanssonVäxjö OK11:49
1101Sveinung FristadAskvoll og Holmedal IL11:50
1102Magnar ReppesgårdHedrum OL11:51
1103Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn11:52
1104Oddvar GjelstadSandefjord OK11:53
1105Tor DrageHaugerud IF11:54
1106Lars MauritzsenVaranger Orienteringslag11:55

Direkte A-Kort

4 120 m, 70 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
976Per TorgersenSandnes IL (Rogaland)13:15
977Liv OmdalSandnes IL (Rogaland)13:16
978Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)13:17
979Tore Grønlund MoenGimle IF13:18
980Siri ØkstadOddersjaa SSK13:19
981Kjersti OlsenAsker Skiklubb13:20
982Glenn Ager-WickKristiansand OK13:21
983Pål BackstrømHalden SK13:22
984Geir HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)13:23
985Karin EriksenOL Tønsberg og omegn13:24
986Karl MikkelsenOL Tønsberg og omegn13:25
987Ole Gunnar SolbergIL Leik13:26
988Jon Ivar JuvikLillomarka OL13:27
989Bjørn AarbuVarteig OL13:28
990Josefin PerssonJärla Orientering13:29
991Ellen Kathrine SvendsbyHalden SK13:30
992Per Øyvind BraarudHalden SK13:31
993Therese HaareKonnerud IL13:32
994May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering13:33
995Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering13:34
997Bent HaflunOL Tønsberg og omegn13:36
998Trygve RognstadHadeland OL13:37
999Anders FossøyNotodden OL13:38
1000Elin BrekkeLillomarka OL13:39
1001Johnny JohansenLillomarka OL13:40
1002Espen SvaeSarpsborg OL13:41
1003Liv Kristin Omholt BerrefjordLardal OL13:42
1004Håvard HågårdKonnerud IL13:43
1005Egil FrydenlundSturla, IF13:44
1006Erik Strøm JuliussenSandefjord OK13:45
1007Hilde KløvstadSandefjord OK13:46
1008Aasne Fenne HoksrudBækkelagets SK13:47
1009Arne FossheimAsker Skiklubb13:48
1010Boye BøhlerengenOppsal Orientering13:49
1011Bjørn Richard KirsteSkien OK13:50
1012Jo WiklundNydalens SK13:51
1013Øyvind StyrvoldLardal OL13:52
1014Tone StoklandSandefjord OK13:53
1015Lars FremstadLarvik OK13:54
1016Stine KaiserSturla, IF13:55
1026Fredrik DelåsHalden SK14:05
1027Kirsti LysakerFana IL14:06
1028Arve LøyningOdda OL14:07
1029Hege MelbyLardal OL14:08
1030Olena StrugalovaVaregg Fleridrett14:09
1031Roar PedersenOppsal Orientering14:10
1032Espen MelheimSturla, IF14:11
1033Pål RundeKristiansand OK14:12
1034Jiri UrvalekPorsgrunn OL14:13
1035Synnøve WestermoenSandnes IL (Rogaland)14:14
1036Astrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa14:15
1037Håkon LøvliAsker Skiklubb14:16
1038Tone TorgersenStavanger Orienteringsklubb14:17
1039Sigbjørn OddenMåren OK14:18
1040Niels-Peter Vest NielsenAllerød OK14:19
1041Yngve MobråthenBotne SK14:20
1042Ottar EideOdda OL14:21
1043Randi Brevig AuneHalden SK14:22
1044Hans Jørgen KrogstieKonnerud IL14:23
1045Nina BirkelundAsker Skiklubb14:24
1046Angélique Grønborg RasmussenAllerød OK14:25
1047Aase MestadLillomarka OL14:26
1048Guro BryggenHalden SK14:27
1049Nils Albert AamandIdrettslaget Dyre Vaa14:28
1050Trine MelheimSturla, IF14:29
1051Terje LinløkkenØstmarka OK14:30
1052Roger WiikSturla, IF14:31
1053Vegard LøvliAsker Skiklubb14:32
1054Heidi VogtØstmarka OK14:33
1055Fredrik HøyerFossum IF14:34

Direkte A-Lang

6 180 m, 39 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
422Erling SommerfeldtTurun Mätsänkävijät12:46
423Ingun Jahren HorviKonnerud IL12:47
424Håvard MyhreBækkelagets SK12:48
425Bodil HelgerudHalden SK12:49
426Jan Morten AndersenSturla, IF12:50
427Joakim FermRøyken OL12:51
428Frode KamsvågIL Tyrving12:52
429Steinar LågAsker Skiklubb12:53
430Marte Karine LarsenKongsberg OL12:54
431Bjørn MartimAsker Skiklubb12:55
432Martin AskeAndebu IL12:56
433Nicole RagvinNydalens SK12:57
434Marianne R. KahrsFredrikstad SK12:58
435Thomas LieFredrikstad SK12:59
436Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn13:00
437Trond EvensenOL Tønsberg og omegn13:01
438Eskil Sande GullordBækkelagets SK13:02
439Per Øyvind SteneNydalens SK13:03
440Dana B. SteneNydalens SK13:04
441Heidi Ø BagstevoldFredrikstad SK13:05
442Karsten KoplandModum OL13:06
443Julia VienaRingerike OL13:07
444Pål Christian IngierdBækkelagets SK13:08
445Henrik OttesenFredrikstad SK13:09
446Vetle ChristiansenBækkelagets SK13:10
447Yngvar ChristiansenBækkelagets SK13:11
448Gard LindsethNydalens SK13:12
449Gløer WinsvoldNOTEAM13:13
472Terje BlindheimLillomarka OL13:36
473Kimme ArnesenHeming Orientering13:37
474Snorre FrydenlundSturla, IF13:38
475Tellef Juell LarsenIL Tyrving13:39
476Inge RambergØstmarka OK13:40
477Sturle FurlandSandefjord OK13:41
478Jan Edvin BlomkvistFredrikstad SK13:42
479Steinar EastwoodLillomarka OL13:43
480Leif StørmerFossum IF13:44
481Brynjar FredheimLillomarka OL13:45
482Kine DirroMåren OK13:46

Direkte B

4 000 m, 35 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1281Turid VrålstadVaregg Fleridrett11:46
1282Oddbjørg MoeKristiansand OK11:47
1283Mette BjerveMo OK11:48
1284Trond CeebergAndebu IL11:49
1285Kjell Einar AndersenVarteig OL11:50
1286Elise BrenneVarteig OL11:51
1287Kåre KullerudVarteig OL11:52
1288Hege WangLillomarka OL11:53
1289Sara MartiniAsker Skiklubb11:54
1290Line BjørnåsKonnerud IL11:55
1291Fredrik WulfsbergIL Koll11:56
1292Merete UndelandSturla, IF11:57
1293Hege KnudsenNOTEAM11:58
1294Asbjørn RoeHedrum OL11:59
1295Kent Morgan StoremyrIL Hauken12:00
1296Gunilla GedinGöteborg Majorna OK12:01
1297Bo Utseth BøhlerengenOppsal Orientering12:02
1298Magne AasAsker Skiklubb12:03
1331Sigurd HoltskogSkien OK12:36
1332Morten HelminsenFredrikstad SK12:37
1333Torleif GaltelandAsker Skiklubb12:38
1334Ingunn Høst FossgardLillomarka OL12:39
1335Henrik AuneHalden SK12:40
1336Laila HelminsenFredrikstad SK12:41
1337Jon DaleBergens TF12:42
1338Torun DyrkornEiker OL12:43
1339Hanne Hofsæth FredheimLillomarka OL12:44
1340Linnea EvensenOL Tønsberg og omegn12:45
1341Vibeke HøstLillomarka OL12:46
1342Leif Arne NytrøenTynset IF12:47
1343Aileen RundeKristiansand OK12:48
1344Christian DaleBergens TF12:49
1345Ingrid SkaarerNydalens SK12:50
1346Tore LidVaregg Fleridrett12:51
1234Johannes Solheim ØyreOdda OL12:52

Direkte C

3 200 m, 27 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1488Lena HenrikssonIL Tyrving11:42
1489Erlend Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett11:43
1490Thomas BjanesIL Tyrving11:44
1491Olav Solheim UndebergetOppsal Orientering11:45
1492Silje Lund HovdenIL Tyrving11:46
1493Eva Trolsrud WeaasNOTEAM11:47
1494Helga PeveriEiker OL11:48
1495Inger SvalandStokke IL11:49
1496Eirunn HiisStokke IL11:50
1497Marius Grønhovd WiersdalenNedre Sigdal IF11:51
1498Kristin Grønhovd WiersdalenNedre Sigdal IF11:52
1499Anne Gro ReppesgårdHedrum OL11:53
1500Hulda TellnesAsker Skiklubb11:54
1501Ingrid WangNydalens SK11:55
1502Aud Kjersti VienaRingerike OL11:56
1503Synne Utseth BøhlerengenOppsal Orientering11:57
1538Jennifer Jones ArnesenHeming Orientering12:32
1539Daniel RolfsnesFitjar IL12:33
1540Astrid Christina EspedalNydalens SK12:34
1541Ragnhild BrenåsVarteig OL12:35
1542Anke SchmiedebergSV Turbine Neubrandenburg12:36
1543Jakob RolfsnesFitjar IL12:37
1544Ellen Akiko Horni-JohnsenSturla, IF12:38
1545Kristine RomørenFossum IF12:39
1546Anders JohnsenSturla, IF12:40
1547Sverre MelbyeRaumar Orientering12:41
1548Hans Gøran BjørkSandefjord OK12:42

Annonser

IOF Eventor
O-ringen 2018