Norsk Orientering

Startliste for Pinseløpet, dag 1, med Junior Løpstest

ArrangementsinformasjonVis startliste per klasseVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Pinseløpet, dag 1, med Junior Løpstest
Arrangørorganisasjon: Kongsberg OL
Dato: lørdag 19 mai 2018

Asker Skiklubb

43 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
1189Eivind KjernsmoN-åpen2 000 m13:16
1190Synne KjernsmoN-åpen2 000 m13:17
963Anne Moian NydalD 17-B3 260 m13:20
1196Helga BackerN-åpen2 000 m13:23
1197Lilly Maria TellnesN-åpen2 000 m13:24
749Tore VaajeH 70-3 090 m13:26
944Anne Lise ØfsthusD 75-2 120 m13:26
518Ellen Aure SkogedalD 45-3 790 m13:28
14Per Clemet WisløffH 17-20E (løpstest)2 430 m13:33:15
526Jorun RuudD 45-3 790 m13:36
31Sander ArntzenH 17-20E (løpstest)2 430 m13:37:30
764Øyvind SteneH 70-3 090 m13:41
57Henrik Fredriksen AasH 17-20E (løpstest)2 430 m13:44:00
622Gjermund GravirH 50-4 490 m13:48
77Vegard GulbrandsenH 17-20E (løpstest)2 430 m13:49:00
540Toril Fougner WisløffD 45-3 790 m13:50
378Tommy JauhojärviH 45-4 900 m13:54
682Roar NydalH 60-3 760 m13:54
785Ann Katrin OlsenD 55-3 090 m14:02
168Margrethe WisløffD 17-20 E (løpstest)2 430 m14:03:30
638Jan Richard EriksenH 50-4 490 m14:04
172Synne StrandD 17-20 E (løpstest)2 430 m14:04:30
389Bjørn SkjævestadH 45-4 900 m14:05
181Tilla Farnes HennumD 17-20 E (løpstest)2 430 m14:06:45
191Lotte Jauhojärvi MarkussenD 17-20 E (løpstest)2 430 m14:09:15
646Arne FossheimH 55-4 490 m14:12
204Anna Øfsthus GravirD 17-20 E (løpstest)2 430 m14:12:30
797Randi NicolaisenD 55-3 090 m14:14
651Øyvind Johannessen LinneboH 55-4 490 m14:17
805Thomas OlsenDirekte A-Kort3 090 m14:22
713Hilda ØfsthusD 50-3 760 m14:25
810Kjetil KjernsmoDirekte A-Kort3 090 m14:27
664Kristian KalagerH 55-4 490 m14:30
814Magne AasDirekte A-Kort3 090 m14:31
307Pål SkogedalH 21-6 340 m14:35
818Kristian Fredriksen AasDirekte A-Kort3 090 m14:35
309Jostein F. TellnesH 21-6 340 m14:37
1282Amalie BirkelundN-åpen2 000 m14:49
1055Torleif GaltelandDirekte B3 260 m14:52
837Rune MoianDirekte A-Kort3 090 m14:54
1290Gaute Fuglseth OlsenN-åpen2 000 m14:57
470Nina BirkelundDirekte A-Lang4 900 m15:26
874Arild NyhaugDirekte A-Kort3 090 m15:31

Annonser

IOF Eventor