Norsk Orientering

Startliste for Pinseløpet, dag 1, med Junior Løpstest

ArrangementsinformasjonVis startliste per klasseVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Pinseløpet, dag 1, med Junior Løpstest
Arrangørorganisasjon: Kongsberg OL
Dato: lørdag 19 mai 2018

Nydalens SK

52 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
1174Tuva W JernbergN-åpen2 000 m13:01
329Anne M Hausken NordbergD 21-4 900 m13:05
1314Maja WangD 11-12N2 190 m13:06
337Marte NarumD 21-4 900 m13:13
1324Otto Schjølberg-HenriksenH 11-12N2 190 m13:16
591Jon Iver BakkenH 50-4 490 m13:17
1192Johanne Ragvin RystadN-åpen2 000 m13:19
1105Fredrik Norløff-MathisenH 17-C2 340 m13:21
1106Thine W JernbergDirekte C2 340 m13:22
597Vegard HaldenH 50-4 490 m13:23
348Anne Johanne Lind NørbechD 21-4 900 m13:24
504Håkon HeggedalH 17-A kort4 660 m13:24
599Ole Petter HaugenH 50-4 490 m13:25
351Gunhild Rogne HallandD 21-4 900 m13:27
353Siri UlvestadD 21-4 900 m13:29
13Lukas LilandH 17-20E (løpstest)2 430 m13:33:00
1118Ingrid WangDirekte C2 340 m13:34
39Elias JonssonH 17-20E (løpstest)2 430 m13:39:30
43Eirik Langedal BreivikH 17-20E (løpstest)2 430 m13:40:30
365Even Angell-PetersenH 45-4 900 m13:41
46Lars Young VikH 17-20E (løpstest)2 430 m13:41:15
54Halvor Tørnqvist HaldenH 17-20E (løpstest)2 430 m13:43:15
256Per Melander OftenH 21-6 340 m13:44
534Else Kari Nordli ScheeleD 45-3 790 m13:44
618Kjetil EspedalH 50-4 490 m13:44
63Jostein TandbergH 17-20E (løpstest)2 430 m13:45:30
258Sigur HeggedalH 21-6 340 m13:46
674Terje Wiig MathisenH 60-3 760 m13:46
66Isak JonssonH 17-20E (løpstest)2 430 m13:46:15
261Anders VisterH 21-6 340 m13:49
623Rune ScheeleH 50-4 490 m13:49
266Håvard HagaH 21-6 340 m13:54
692Monica Tørnqvist HaldenD 50-3 760 m14:04
1067Helene ScheeleD -102 180 m14:04
558Frida Bakken UlsethD 17-A kort3 790 m14:08
281Henrik EijsinkH 21-6 340 m14:09
193Ragne WiklundD 17-20 E (løpstest)2 430 m14:09:45
560Ada WulfsbergD 17-A kort3 790 m14:10
700Kari MadslienD 50-3 760 m14:12
211Marie LilandD 17-20 E (løpstest)2 430 m14:14:15
405Espen JernbergDirekte A-Lang4 900 m14:21
571Oda ScheeleD 17-A kort3 790 m14:21
709Anne MadslienD 50-3 760 m14:21
1172Astrid Christina EspedalDirekte C2 340 m14:28
301Anders BjergaardH 21-6 340 m14:29
414Nicole RagvinDirekte A-Lang4 900 m14:30
318Ottar WiklundH 40-5 430 m14:32
1044Kari Schjølberg-HenriksenDirekte B3 260 m14:41
1048Ingrid SkaarerDirekte B3 260 m14:45
829Kornelius Kriszat-LøvfaldDirekte A-Kort3 090 m14:46
830Kasper Bakken VisethDirekte A-Kort3 090 m14:47
831Teodor Mo HjelsethDirekte A-Kort3 090 m14:48

Annonser

IOF Eventor