Norsk Orientering

Startliste for Pinseløpet, dag 1, med Junior Løpstest

ArrangementsinformasjonVis startliste per klasseSkriv ut

Arrangementets navn: Pinseløpet, dag 1, med Junior Løpstest
Arrangørorganisasjon: Kongsberg OL
Dato: lørdag 19 mai 2018

Allerød OK

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
1165Erik Grønborg NielsenDirekte C (30)2 340 m14:21
868Niels-Peter Vest NielsenDirekte A-Kort (81)3 090 m15:25
476Hans Grønborg NielsenDirekte A-Lang (50)4 900 m15:32
880Angélique Grønborg RasmussenDirekte A-Kort (81)3 090 m15:37

Andebu IL

8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
742Elling AakreH 65- (21)3 090 m13:19
908Elisabeth RødD 65- (12)2 830 m13:22
1198Magnus Aakre-LarsenN-åpen (62)2 000 m13:25
1199Marte Aakre-LarsenN-åpen (62)2 000 m13:26
528Anette Kjærås FiringD 45- (34)3 790 m13:38
1002Trond CeebergDirekte B (34)3 260 m13:59
1296Halvard Sommerstad-EidN-åpen (62)2 000 m15:03
1307Johan Sommerstad-EidN-åpen (62)2 000 m15:14

Asker Skiklubb

43 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
1189Eivind KjernsmoN-åpen (62)2 000 m13:16
1190Synne KjernsmoN-åpen (62)2 000 m13:17
963Anne Moian NydalD 17-B (20)3 260 m13:20
1196Helga BackerN-åpen (62)2 000 m13:23
1197Lilly Maria TellnesN-åpen (62)2 000 m13:24
749Tore VaajeH 70- (30)3 090 m13:26
944Anne Lise ØfsthusD 75- (7)2 120 m13:26
518Ellen Aure SkogedalD 45- (34)3 790 m13:28
14Per Clemet WisløffH 17-20E (løpstest) (79)2 430 m13:33:15
526Jorun RuudD 45- (34)3 790 m13:36
31Sander ArntzenH 17-20E (løpstest) (79)2 430 m13:37:30
764Øyvind SteneH 70- (30)3 090 m13:41
57Henrik Fredriksen AasH 17-20E (løpstest) (79)2 430 m13:44:00
622Gjermund GravirH 50- (65)4 490 m13:48
77Vegard GulbrandsenH 17-20E (løpstest) (79)2 430 m13:49:00
540Toril Fougner WisløffD 45- (34)3 790 m13:50
378Tommy JauhojärviH 45- (43)4 900 m13:54
682Roar NydalH 60- (17)3 760 m13:54
785Ann Katrin OlsenD 55- (20)3 090 m14:02
168Margrethe WisløffD 17-20 E (løpstest) (71)2 430 m14:03:30
638Jan Richard EriksenH 50- (65)4 490 m14:04
172Synne StrandD 17-20 E (løpstest) (71)2 430 m14:04:30
389Bjørn SkjævestadH 45- (43)4 900 m14:05
181Tilla Farnes HennumD 17-20 E (løpstest) (71)2 430 m14:06:45
191Lotte Jauhojärvi MarkussenD 17-20 E (løpstest) (71)2 430 m14:09:15
646Arne FossheimH 55- (24)4 490 m14:12
204Anna Øfsthus GravirD 17-20 E (løpstest) (71)2 430 m14:12:30
797Randi NicolaisenD 55- (20)3 090 m14:14
651Øyvind Johannessen LinneboH 55- (24)4 490 m14:17
805Thomas OlsenDirekte A-Kort (81)3 090 m14:22
713Hilda ØfsthusD 50- (34)3 760 m14:25
810Kjetil KjernsmoDirekte A-Kort (81)3 090 m14:27
664Kristian KalagerH 55- (24)4 490 m14:30
814Magne AasDirekte A-Kort (81)3 090 m14:31
307Pål SkogedalH 21- (58)6 340 m14:35
818Kristian Fredriksen AasDirekte A-Kort (81)3 090 m14:35
309Jostein F. TellnesH 21- (58)6 340 m14:37
1282Amalie BirkelundN-åpen (62)2 000 m14:49
1055Torleif GaltelandDirekte B (34)3 260 m14:52
837Rune MoianDirekte A-Kort (81)3 090 m14:54
1290Gaute Fuglseth OlsenN-åpen (62)2 000 m14:57
470Nina BirkelundDirekte A-Lang (50)4 900 m15:26
874Arild NyhaugDirekte A-Kort (81)3 090 m15:31

Askvoll og Holmedal IL

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
919Sveinung FristadH 80- (9)2 120 m13:01
775Edvin HelleH 70- (30)3 090 m13:52

Bergens TF

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
939Bjørg KocbachD 70- (12)2 120 m13:21
915Berit HegdalD 65- (12)2 830 m13:29
917Ingjerd SognnæsD 65- (12)2 830 m13:31
649Audun BraatenH 55- (24)4 490 m14:15
458Andreas DaleDirekte A-Lang (50)4 900 m15:14

Berger og Svelvik OL

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
973Kirsten GjermstadD 17-B (20)3 260 m13:30
364Terje W. PettersenH 45- (43)4 900 m13:40
1072Ola Gjermstad PettersenH -10 (12)2 180 m14:09
323Hans Marius NelsonH 40- (7)5 430 m14:37

Birkenes IL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
416Asgeir Reiersen JensenDirekte A-Lang (50)4 900 m14:32

Bodø og Omegn IF Orientering

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
461Trygve KongsbakkDirekte A-Lang (50)4 900 m15:17
478Espen Samuelsen SkiriDirekte A-Lang (50)4 900 m15:34

Botne SK

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
760Thorolf TrolsrudH 70- (30)3 090 m13:37
768Jørgen KvilhaugH 70- (30)3 090 m13:45
409Tom GrettebergDirekte A-Lang (50)4 900 m14:25

Byåsen IL

9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
50Petter Liabakk EriksenH 17-20E (løpstest) (79)2 430 m13:42:15
264Øyvind WiggenH 21- (58)6 340 m13:52
629Øystein WiggenH 50- (65)4 490 m13:55
159Lene Berg HanssenD 17-20 E (løpstest) (71)2 430 m14:01:15
196Ragnhild EideD 17-20 E (løpstest) (71)2 430 m14:10:30
219Emilie Liabakk EriksenD 17-20 E (løpstest) (71)2 430 m14:16:15
708Nina-Beate LiabakkD 50- (34)3 760 m14:20
710Rine HanssenD 50- (34)3 760 m14:22
884Helen PalmerDirekte A-Kort (81)3 090 m15:41

Bækkelagets SK

9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
333Lone BrochmannD 21- (29)4 900 m13:09
340Marthe GløersenD 21- (29)4 900 m13:16
343Mariann UlvestadD 21- (29)4 900 m13:19
610Jan Erik AalbergH 50- (65)4 490 m13:36
41Mathias GløersenH 17-20E (løpstest) (79)2 430 m13:40:00
252Sindre SandvenH 21- (58)6 340 m13:40
260Magne JutulstadH 21- (58)6 340 m13:48
273Simen Hjalmar WästlundH 21- (58)6 340 m14:01
412Håvard MyhreDirekte A-Lang (50)4 900 m14:28

Bø OL

10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
1183Gaute Bratland SolbergN-åpen (62)2 000 m13:10
1319Victoria StørenD 11-12N (10)2 190 m13:11
898Olav SolbergH 75- (14)2 830 m13:12
745Per Chr. HagenH 65- (21)3 090 m13:22
940Bjørg MostaulD 70- (12)2 120 m13:22
756Hallvard MyrvollH 70- (30)3 090 m13:33
362Øyvind StørenH 45- (43)4 900 m13:38
570Elise StørenD 17-A kort (25)3 790 m14:20
300Dag Steinar RagvinH 21- (58)6 340 m14:28
813Sunnøve DalvaDirekte A-Kort (81)3 090 m14:30

Driv IL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
754Trond WettergreenH 70- (30)3 090 m13:31

Egersund OK

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
699Inger Tone NygårdD 50- (34)3 760 m14:11
569Ida MonsenD 17-A kort (25)3 790 m14:19

Eiker OL

20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
1181Sebastian RøkebergN-åpen (62)2 000 m13:08
1182Martine RøkebergN-åpen (62)2 000 m13:09
1317Mina HobbelstadD 11-12N (10)2 190 m13:09
957Inger Isnes TyseD 17-B (20)3 260 m13:14
495Kenneth SandvoldH 17-A kort (18)4 660 m13:15
342Anita HillerenD 21- (29)4 900 m13:18
913Aud KjemperudD 65- (12)2 830 m13:27
752Alf Johan HjelmtvedtH 70- (30)3 090 m13:29
358Anne Marthe PeveriD 35- (3)4 900 m13:34
980Ivar Mikal TyseH 17-B (16)3 260 m13:37
990Glenn Ekholdt HillerenH 17-B (16)3 260 m13:47
781Eli Tufte HanssenD 55- (20)3 090 m13:58
551Anna Isnes TyseD 17-A kort (25)3 790 m14:01
194Ane DyrkornD 17-20 E (løpstest) (71)2 430 m14:10:00
197Christine HoenD 17-20 E (løpstest) (71)2 430 m14:10:45
207Thea DyrkornD 17-20 E (løpstest) (71)2 430 m14:13:15
820Heidi MyklemyrDirekte A-Kort (81)3 090 m14:37
821Vegard MyklemyrDirekte A-Kort (81)3 090 m14:38
1289Anneli Heien SælebakkeN-åpen (62)2 000 m14:56
1304Nila HillerenN-åpen (62)2 000 m15:11

Fana IL

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
890Per VoldH 75- (14)2 830 m13:04
1337Stella S. DahleD 13-16N (5)2 430 m13:08
946Ingvill VoldD 75- (7)2 120 m13:28
626Ole TørnqvistH 50- (65)4 490 m13:52

Fitjar IL

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
617Rolf Atle RolfsnesH 50- (65)4 490 m13:43
1164Daniel RolfsnesDirekte C (30)2 340 m14:20
1167Jakob RolfsnesDirekte C (30)2 340 m14:23

Fossum IF

27 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
1187Åse Marie Halaas AppenzellerN-åpen (62)2 000 m13:14
1191Fredrik GrønsethN-åpen (62)2 000 m13:18
596Ivar MølnvikH 50- (65)4 490 m13:22
349Ragnhild HjermstadD 21- (29)4 900 m13:25
1113Tanja AppenzellerDirekte C (30)2 340 m13:29
19Oscar Hæstad BjørnstadH 17-20E (løpstest) (79)2 430 m13:34:30
24Erling HjermstadH 17-20E (løpstest) (79)2 430 m13:35:45
36Øyvind HjermstadH 17-20E (løpstest) (79)2 430 m13:38:45
45Einar MelsomH 17-20E (løpstest) (79)2 430 m13:41:00
61Martin Borge HeirH 17-20E (løpstest) (79)2 430 m13:45:00
372Lars Erik GjeinH 45- (43)4 900 m13:48
676Lars HjermstadH 60- (17)3 760 m13:48
79Emil StørmerH 17-20E (løpstest) (79)2 430 m13:49:30
678Nils HæstadH 60- (17)3 760 m13:50
686Richard Zeiner-GundersenH 60- (17)3 760 m13:58
155Pernille KatlaD 17-20 E (løpstest) (71)2 430 m14:00:15
1005Hildegunn GrønsethDirekte B (34)3 260 m14:02
165Åsne Naadland HoloD 17-20 E (løpstest) (71)2 430 m14:02:45
177Victoria Hæstad BjørnstadD 17-20 E (løpstest) (71)2 430 m14:05:45
790Magnhild T. MølnvikD 55- (20)3 090 m14:07
209Karen Hoel JomaasD 17-20 E (løpstest) (71)2 430 m14:13:45
287Oskar StørmerH 21- (58)6 340 m14:15
223Ingrid G. KvålsgardD 17-20 E (løpstest) (71)2 430 m14:17:15
404Charles HalaasH 45- (43)4 900 m14:20
720Lucie StørmerD 50- (34)3 760 m14:32
419Christian JonaasDirekte A-Lang (50)4 900 m14:35
463Leif StørmerDirekte A-Lang (50)4 900 m15:19

Fredrikstad SK

15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
327Kamilla OlaussenD 21- (29)4 900 m13:03
1176Vilma DanevadN-åpen (62)2 000 m13:03
350Marie OlaussenD 21- (29)4 900 m13:26
970Alexandra AngvollD 17-B (20)3 260 m13:27
9Herman Ryen MartinsenH 17-20E (løpstest) (79)2 430 m13:32:00
20Sondre OttesenH 17-20E (løpstest) (79)2 430 m13:34:45
27Runar Saur ModahlH 17-20E (løpstest) (79)2 430 m13:36:30
377Pål AngvollH 45- (43)4 900 m13:53
272Št¿pán MudrákH 21- (58)6 340 m14:00
164Mia Mathisen BekhusD 17-20 E (løpstest) (71)2 430 m14:02:30
188Rikke Blakkestad IngesenD 17-20 E (løpstest) (71)2 430 m14:08:30
294Andreas HøyeH 21- (58)6 340 m14:22
303Hans Petter MathisenH 21- (58)6 340 m14:31
855Jan Edvin BlomkvistDirekte A-Kort (81)3 090 m15:12
873Thomas BlomkvistDirekte A-Kort (81)3 090 m15:30

Freidig

16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
10Håvard Sandstad EidsmoH 17-20E (løpstest) (79)2 430 m13:32:15
16Mathias HermstadH 17-20E (løpstest) (79)2 430 m13:33:45
23Oskar Spets StorhovH 17-20E (løpstest) (79)2 430 m13:35:30
26Oscar LyngenH 17-20E (løpstest) (79)2 430 m13:36:15
33Kristian Fredrik LynumH 17-20E (løpstest) (79)2 430 m13:38:00
47Vegard KittilsenH 17-20E (løpstest) (79)2 430 m13:41:30
51Jo Even KolstadH 17-20E (løpstest) (79)2 430 m13:42:30
56Lars SandstadH 17-20E (løpstest) (79)2 430 m13:43:45
68Mats EidsmoH 17-20E (løpstest) (79)2 430 m13:46:45
80Simen Spets StorhovH 17-20E (løpstest) (79)2 430 m13:49:45
82Håkon HolstadH 17-20E (løpstest) (79)2 430 m13:50:15
630Jens Even StorhovH 50- (65)4 490 m13:56
156Vera MelkildD 17-20 E (løpstest) (71)2 430 m14:00:30
385Pål KittilsenH 45- (43)4 900 m14:01
189Malin SandstadD 17-20 E (løpstest) (71)2 430 m14:08:45
697Torunn Spets StorhovD 50- (34)3 760 m14:09

Frol IL

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
259Jo Forseth IndgaardH 21- (58)6 340 m13:47
270Yngve SkogstadH 21- (58)6 340 m13:58
274Tobias AlstadH 21- (58)6 340 m14:02

Ganddal IL

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
542Vibeke LamarkD 45- (34)3 790 m13:52
173Janne Tjørhom AasheimD 17-20 E (løpstest) (71)2 430 m14:04:45
789Ann Karin TjørhomD 55- (20)3 090 m14:06
650Arild AasheimH 55- (24)4 490 m14:16

Gimle IF

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
1000Ingrid Grønlund MoenDirekte B (34)3 260 m13:57
840Tore Grønlund MoenDirekte A-Kort (81)3 090 m14:57

Gjø-Vard OL

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
991Roar SkoglundH 17-B (16)3 260 m13:48
547Berit Irene BergsetD 17-A kort (25)3 790 m13:57
158Agnethe HasliD 17-20 E (løpstest) (71)2 430 m14:01:00

Gneist, IL

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
344Mariell ArntzenD 21- (29)4 900 m13:20
679Jan SteinegerH 60- (17)3 760 m13:51
267Bjørn Johannessen FieldH 21- (58)6 340 m13:55
284Andreas G. PoldenH 21- (58)6 340 m14:12

Hadeland OL

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
1311Ida GammelmoD 11-12N (10)2 190 m13:03
741Tor TrøanH 65- (21)3 090 m13:18
170Ingeborg RognstadD 17-20 E (løpstest) (71)2 430 m14:04:00
1068Tiril GammelmoD -10 (9)2 180 m14:05
417Øyvind WatterdalDirekte A-Lang (50)4 900 m14:33
825Stefani PopovaDirekte A-Kort (81)3 090 m14:42

Halden SK

30 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
1173Håkon BryggenN-åpen (62)2 000 m13:00
331Eva JurenikovaD 21- (29)4 900 m13:07
489Anja WingstedtD 40- (8)4 660 m13:09
335Iliana IlievaD 21- (29)4 900 m13:11
338Kine Hallan SteiwerD 21- (29)4 900 m13:14
515Frauke Schmitt GranD 45- (34)3 790 m13:25
1110Per Øyvind BraarudDirekte C (30)2 340 m13:26
519Hanne Lerche RaadalD 45- (34)3 790 m13:29
17Niels Christian HellerudH 17-20E (løpstest) (79)2 430 m13:34:00
59Jonatan AuneH 17-20E (løpstest) (79)2 430 m13:44:30
262Sigurd Myhre AndreassenH 21- (58)6 340 m13:50
374Geir TorgersenH 45- (43)4 900 m13:50
83Erlend BrendstuenH 17-20E (løpstest) (79)2 430 m13:50:30
627Bjørn Axel GranH 50- (65)4 490 m13:53
545Runa Lien BackstrømD 45- (34)3 790 m13:55
633Kjetil BjørloH 50- (65)4 490 m13:59
167Hedda Raadal BjørloD 17-20 E (løpstest) (71)2 430 m14:03:15
277Emil WingstedtH 21- (58)6 340 m14:05
176Karoline AuneD 17-20 E (løpstest) (71)2 430 m14:05:30
182Idun Kristine Felde OlaussenD 17-20 E (løpstest) (71)2 430 m14:07:00
1073Ville Emil WingstedtH -10 (12)2 180 m14:10
1076Johan Fredrik Svendsby BraarudH -10 (12)2 180 m14:13
289Matthieu PuechH 21- (58)6 340 m14:17
803Pål BackstrømDirekte A-Kort (81)3 090 m14:20
297Øyvind HelgerudH 21- (58)6 340 m14:25
313Lacho IlievH 35- (2)5 430 m14:27
426Bodil HelgerudDirekte A-Lang (50)4 900 m14:42
1047Henrik AuneDirekte B (34)3 260 m14:44
865Ellen Kathrine SvendsbyDirekte A-Kort (81)3 090 m15:22
870Randi Brevig AuneDirekte A-Kort (81)3 090 m15:27

Hamar OK

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
977Kjetil JacobsenH 17-B (16)3 260 m13:34

Haugerud IF

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
924Tor DrageH 80- (9)2 120 m13:06
947Unni DrageD 75- (7)2 120 m13:29

Haugesund IL Orientering

15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
1179Ingrid H. SveenN-åpen (62)2 000 m13:06
960Tiril OlaussenD 17-B (20)3 260 m13:17
527Grethe Paulsen VieD 45- (34)3 790 m13:37
612Per Bjarne MyhreH 50- (65)4 490 m13:38
984Kristoffer JørgensenH 17-B (16)3 260 m13:41
49Tore Ruset AlneH 17-20E (løpstest) (79)2 430 m13:42:00
367Erik Utne VieH 45- (43)4 900 m13:43
69Sigurd Paulsen VieH 17-20E (løpstest) (79)2 430 m13:47:00
543Anita SælevikD 45- (34)3 790 m13:53
998Dag Abel SveenDirekte B (34)3 260 m13:55
999Madli HjermannDirekte B (34)3 260 m13:56
554Kristina VollD 17-A kort (25)3 790 m14:04
1070Filip SveenH -10 (12)2 180 m14:07
1159Åsmund Paulsen VieDirekte C (30)2 340 m14:15
567Ingvild Paulsen VieD 17-A kort (25)3 790 m14:17

Hedrum OL

33 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
920Magnar ReppesgårdH 80- (9)2 120 m13:02
727Martin NaufH 65- (21)3 090 m13:04
1335Karoline FjæreD 13-16N (5)2 430 m13:06
487Torill Hynne FjæreD 40- (8)4 660 m13:07
1091Kristin JohanssonD 17-C (9)2 340 m13:07
582Roger LysnesH 50- (65)4 490 m13:08
897Anton LommeH 75- (14)2 830 m13:11
1340Kristin Tørnes AlfredsenD 13-16N (5)2 430 m13:11
956Tone Sølie LysnesD 17-B (20)3 260 m13:13
497Ludvig JohnsenH 17-A kort (18)4 660 m13:17
961Susanne StrømD 17-B (20)3 260 m13:18
1102Sten Øivind BjerkeH 17-C (10)2 340 m13:18
499Erlend GjestrumH 17-A kort (18)4 660 m13:19
502Jarle LysnesH 17-A kort (18)4 660 m13:22
966Katrine van RaaijD 17-B (20)3 260 m13:23
507Eelco van RaaijH 17-A kort (18)4 660 m13:27
945Astrid Reppesgård LieD 75- (7)2 120 m13:27
1356Lennart VingtoftH 17-N (2)2 430 m13:27
971Liv Kristin Lian AasestadD 17-B (20)3 260 m13:28
603Per Einar StrømH 50- (65)4 490 m13:29
359Pernille NaufD 35- (3)4 900 m13:35
758Tormod FjæreH 70- (30)3 090 m13:35
985Ulrik Andre StrømH 17-B (16)3 260 m13:42
64Sindre R HoltH 17-20E (løpstest) (79)2 430 m13:45:45
371Atle BorgersenH 45- (43)4 900 m13:47
538Elin BordøyD 45- (34)3 790 m13:48
541Kari Reppesgård HoltD 45- (34)3 790 m13:51
776Bjørn Helge CeebergH 70- (30)3 090 m13:53
390Atle StrømH 45- (43)4 900 m14:06
392Anders Kristian HoltH 45- (43)4 900 m14:08
397Espen JohnsenH 45- (43)4 900 m14:13
319Jørgen FjæreH 40- (7)5 430 m14:33
1049Ingvild JohnsenDirekte B (34)3 260 m14:46

Hellas

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
997Rolf M. JustadDirekte B (34)3 260 m13:54

Heming Orientering

16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
888Jon C. FougnerH 75- (14)2 830 m13:02
1316Anna Øvrebø MyrvoldD 11-12N (10)2 190 m13:08
517Marianne ReuschD 45- (34)3 790 m13:27
6Kasper FosserH 17-20E (løpstest) (79)2 430 m13:31:15
614Harald Eide-FredriksenH 50- (65)4 490 m13:40
368Christian ReuschH 45- (43)4 900 m13:44
1065Astrid ReuschD -10 (9)2 180 m14:02
387Johan JebsenH 45- (43)4 900 m14:03
637Knut Erling ØenH 50- (65)4 490 m14:03
795Runa SkyttersæterD 55- (20)3 090 m14:12
206Sofie Skyttersæter IversenD 17-20 E (løpstest) (71)2 430 m14:13:00
1077Sigurd Øvrebø MyrvoldH -10 (12)2 180 m14:14
406Øystein ØstermannDirekte A-Lang (50)4 900 m14:22
427Magnus Eide-FredriksenDirekte A-Lang (50)4 900 m14:43
827Hanne Marthe ØstvoldDirekte A-Kort (81)3 090 m14:44
828Roger ØstvoldDirekte A-Kort (81)3 090 m14:45

Hemsedal IL

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
328Vendula SramkovaD 21- (29)4 900 m13:04
398Neil MarstonH 45- (43)4 900 m14:14
1300Ronia Robin MarstonN-åpen (62)2 000 m15:07

Hisøy OK

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
535Marianne HaugeD 45- (34)3 790 m13:45
184Malin HaugeD 17-20 E (løpstest) (71)2 430 m14:07:30
563Silje HaugeD 17-A kort (25)3 790 m14:13

Idrettslaget Dyre Vaa

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
1063Sigrid Fugleneb AamandD -10 (9)2 180 m14:00
1273Randi Fugleneb AamandN-åpen (62)2 000 m14:40
1305Haakon Fugleneb AAmandN-åpen (62)2 000 m15:12
856Astrid Fugleneb AamandDirekte A-Kort (81)3 090 m15:13
479Nils Albert AamandDirekte A-Lang (50)4 900 m15:35

IK Grane Arendal Orientering

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
566Janne ThygesenD 17-A kort (25)3 790 m14:16
306Stig AlvestadH 21- (58)6 340 m14:34

IK Lidingo

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
877Elisabeth HanssonDirekte A-Kort (81)3 090 m15:34

IK Lidingo

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
423David AnderssonDirekte A-Lang (50)4 900 m14:39

IL BUL-Tromsø

8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
589Børge HarveyH 50- (65)4 490 m13:15
501Ola BratlieH 17-A kort (18)4 660 m13:21
914Ingunn YtrehusD 65- (12)2 830 m13:28
8Jonatan GraversenH 17-20E (løpstest) (79)2 430 m13:31:45
160Ane-Marte Borg HanssenD 17-20 E (løpstest) (71)2 430 m14:01:30
460Gjermund UrsetDirekte A-Lang (50)4 900 m15:16
860Tora IndregardDirekte A-Kort (81)3 090 m15:17
466Hans UrsetDirekte A-Lang (50)4 900 m15:22

IL GeoForm

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
901Knut Kristen HangeraasH 75- (14)2 830 m13:15

IL Gular

11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
580Tore JuvikH 50- (65)4 490 m13:06
352Helen MartinsenD 21- (29)4 900 m13:28
523Vibeke ØyeD 45- (34)3 790 m13:33
21Eyvind Kjellevold MaldeH 17-20E (løpstest) (79)2 430 m13:35:00
42Scott JuvikH 17-20E (løpstest) (79)2 430 m13:40:15
263Rune NygaardH 21- (58)6 340 m13:51
544Marian KjellevoldD 45- (34)3 790 m13:54
787Hege FjellbirkelandD 55- (20)3 090 m14:04
693Birgitte TorbjørnsenD 50- (34)3 760 m14:05
199Eli Fjellbirkeland JohannesenD 17-20 E (løpstest) (71)2 430 m14:11:15
663Arne JohannesenH 55- (24)4 490 m14:29

IL Imås

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
949Liv HorntvedtD 75- (7)2 120 m13:31

IL Leik

7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
514Tone AlmåsD 45- (34)3 790 m13:24
278Andreas SølbergH 21- (58)6 340 m14:06
198Line SølbergD 17-20 E (løpstest) (71)2 430 m14:11:00
283Ola KeiseråsH 21- (58)6 340 m14:11
716Mai Iren AlmåsD 50- (34)3 760 m14:28
308Oskar AndrénH 21- (58)6 340 m14:36
863Ole Gunnar SølbergDirekte A-Kort (81)3 090 m15:20

IL Tyrving

25 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
326Solveig BlandkjennD 21- (29)4 900 m13:02
959Silje Jacobsen MyklatunD 17-B (20)3 260 m13:16
744Svein S JacobsenH 65- (21)3 090 m13:21
909Aud I SpjelkavikD 65- (12)2 830 m13:23
751Bjørn SpjelkavikH 70- (30)3 090 m13:28
1114Lena HenrikssonDirekte C (30)2 340 m13:30
613Are KristiansenH 50- (65)4 490 m13:39
58Styrk Hundseid KamsvågH 17-20E (løpstest) (79)2 430 m13:44:15
989Thor NorderudH 17-B (16)3 260 m13:46
624Christian GrotnesH 50- (65)4 490 m13:50
383Eirik JørgensenH 45- (43)4 900 m13:59
161Oda J SikkelandD 17-20 E (løpstest) (71)2 430 m14:01:45
690Anne Kristine NorderudD 50- (34)3 760 m14:02
276Kristoffer JacobsenH 21- (58)6 340 m14:04
174Emma Meyer LarssonD 17-20 E (løpstest) (71)2 430 m14:05:00
793Solveig SikkelandD 55- (20)3 090 m14:10
203Mina JørgensenD 17-20 E (løpstest) (71)2 430 m14:12:15
221Maren NorderudD 17-20 E (løpstest) (71)2 430 m14:16:45
652Are NjåsteinH 55- (24)4 490 m14:18
715Marianne NjåsteinD 50- (34)3 760 m14:27
304Emil JönssonH 21- (58)6 340 m14:32
1293Tiril MyklatunN-åpen (62)2 000 m15:00
459Camilla StridsklevDirekte A-Lang (50)4 900 m15:15
465Morten Nilstad PettersenDirekte A-Lang (50)4 900 m15:21
467Mari Jellum HelgerudDirekte A-Lang (50)4 900 m15:23

IL Veten

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
577Anders BergsetH 50- (65)4 490 m13:03
28Elias BergsetH 17-20E (løpstest) (79)2 430 m13:36:45
653Ivar BergsetH 55- (24)4 490 m14:19

Indre Østfold OK

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
647Jørn HaugerudH 55- (24)4 490 m14:13
796Anne Marie Solheim HaugerudD 55- (20)3 090 m14:13

Kolbotn og Skimt OL

8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
667John YtternesH 55- (24)4 490 m13:00
1084Veronica Elena SvindsethD 17-C (9)2 340 m13:00
935Anne Marit FærdenD 70- (12)2 120 m13:17
1195Gustav FærdenN-åpen (62)2 000 m13:22
941Sissel OlaisenD 70- (12)2 120 m13:23
765Jon FærdenH 70- (30)3 090 m13:42
769Geir TrøanH 70- (30)3 090 m13:46
420Anders FærdenDirekte A-Lang (50)4 900 m14:36

Kongsberg OL

26 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
1088Sigrid SkjelbredD 17-C (9)2 340 m13:04
330Ingjerd MyhreD 21- (29)4 900 m13:06
1315Tuva BredholtD 11-12N (10)2 190 m13:07
1318Juliane NæssD 11-12N (10)2 190 m13:10
1184Maia Maudal PettersenN-åpen (62)2 000 m13:11
1185Eline Maudal PettersenN-åpen (62)2 000 m13:12
1193Kamille DanielsenN-åpen (62)2 000 m13:20
1194Tobias DanielsenN-åpen (62)2 000 m13:21
12Anders Martin JørstadH 17-20E (løpstest) (79)2 430 m13:32:45
1064Amalie Myrvold SkovlystD -10 (9)2 180 m14:01
162Andrea VaneboD 17-20 E (løpstest) (71)2 430 m14:02:00
171Kjersti Tønnessen BergstølD 17-20 E (løpstest) (71)2 430 m14:04:15
180Tale StrandD 17-20 E (løpstest) (71)2 430 m14:06:30
187Aurora MoholthD 17-20 E (løpstest) (71)2 430 m14:08:15
212Ingvild LangeggenD 17-20 E (løpstest) (71)2 430 m14:14:30
565Marte Karine LarsenD 17-A kort (25)3 790 m14:15
217Kathinka RogstadD 17-20 E (løpstest) (71)2 430 m14:15:45
220Marlin HaavengenD 17-20 E (løpstest) (71)2 430 m14:16:30
1082Jon StrandH -10 (12)2 180 m14:19
573Sanna FinstadD 17-A kort (25)3 790 m14:23
1275Eivind BredholtN-åpen (62)2 000 m14:42
1277Eirik LestebergN-åpen (62)2 000 m14:44
1280Erik BerganN-åpen (62)2 000 m14:47
1287Maren Sæter FlessebergN-åpen (62)2 000 m14:54
1292Mathis RenardN-åpen (62)2 000 m14:59
1297Magnus LestebergN-åpen (62)2 000 m15:04

Konnerud IL

40 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
1175Sander AkselsenN-åpen (62)2 000 m13:02
1089Katherine EstepD 17-C (9)2 340 m13:05
731Svein AckenhausenH 65- (21)3 090 m13:08
1093Annemarie RanvikD 17-C (9)2 340 m13:09
593Bjørn BendiktsenH 50- (65)4 490 m13:19
743Hans Lyder HaareH 65- (21)3 090 m13:20
346Anette JuveliD 21- (29)4 900 m13:22
910Emma Grete Feyling HaareD 65- (12)2 830 m13:24
7Joar GjerdahlH 17-20E (løpstest) (79)2 430 m13:31:30
757Henning GaarderH 70- (30)3 090 m13:34
38Jørgen BaklidH 17-20E (løpstest) (79)2 430 m13:39:15
532Birgit Økern JensenD 45- (34)3 790 m13:42
81Aslak HeimdalH 17-20E (løpstest) (79)2 430 m13:50:00
774Per DalheimH 70- (30)3 090 m13:51
689Toini SkyttersæterD 50- (34)3 760 m14:01
163Thea LandD 17-20 E (løpstest) (71)2 430 m14:02:15
1006Line NordhaugDirekte B (34)3 260 m14:03
1007Pål-Espen NordhaugDirekte B (34)3 260 m14:04
178Anniken RanvikD 17-20 E (løpstest) (71)2 430 m14:06:00
185Jenny BaklidD 17-20 E (løpstest) (71)2 430 m14:07:45
696Isa HeggedalD 50- (34)3 760 m14:08
192Amanda Skyttersæter SaugerudD 17-20 E (løpstest) (71)2 430 m14:09:30
645Njål SvingheimH 55- (24)4 490 m14:11
200Andrea RanvikD 17-20 E (løpstest) (71)2 430 m14:11:30
1075Jonatan Herman Lysheden-VogtH -10 (12)2 180 m14:12
208Thea Sildnes BaklidD 17-20 E (løpstest) (71)2 430 m14:13:30
702Tove HeimdalD 50- (34)3 760 m14:14
215Mari Landro SvingheimD 17-20 E (løpstest) (71)2 430 m14:15:15
705Veslemøy SolbergD 50- (34)3 760 m14:17
655Sven OhrvikH 55- (24)4 490 m14:21
711Ina Cecilie LandroD 50- (34)3 760 m14:23
415Nikolai NordhaugDirekte A-Lang (50)4 900 m14:31
815Bertil HorvliDirekte A-Kort (81)3 090 m14:32
305Jonas Sommerstad JuveliH 21- (58)6 340 m14:33
418Ingun Jahren HorvliDirekte A-Lang (50)4 900 m14:34
421Anette AkselsenDirekte A-Kort (81)3 090 m14:37
824Therese HaareDirekte A-Kort (81)3 090 m14:41
1051Anne-Sofie LyshedenDirekte B (34)3 260 m14:48
1295Sindre Elias Lysheden-VogtN-åpen (62)2 000 m15:02
457Morten Herman VogtDirekte A-Lang (50)4 900 m15:13

Kristiansand OK

23 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
725Dag MoeH 65- (21)3 090 m13:02
486Linn Carina DalandD 40- (8)4 660 m13:06
347Marianne AndersenD 21- (29)4 900 m13:23
35Marius AurebekkH 17-20E (løpstest) (79)2 430 m13:38:30
55Marius PyttenH 17-20E (løpstest) (79)2 430 m13:43:30
672Jack BjørnsenH 60- (17)3 760 m13:44
65Sebastian DalandH 17-20E (løpstest) (79)2 430 m13:46:00
71Kristian PyttenH 17-20E (løpstest) (79)2 430 m13:47:30
379Thorbjørn VærpH 45- (43)4 900 m13:55
1001Oddbjørg MoeDirekte B (34)3 260 m13:58
282David RundeH 21- (58)6 340 m14:10
644Jan BlandkjennH 55- (24)4 490 m14:10
799Bodil HulløenD 55- (20)3 090 m14:16
222Christiane Ruud BøckmanD 17-20 E (løpstest) (71)2 430 m14:17:00
292Håvard Wedege IrgensH 21- (58)6 340 m14:20
656Morten HulløenH 55- (24)4 490 m14:22
296Håvar Birkeland StormoenH 21- (58)6 340 m14:24
302Vegard DanielsenH 21- (58)6 340 m14:30
826Glenn Ager-WickDirekte A-Kort (81)3 090 m14:43
1052Aileen RundeDirekte B (34)3 260 m14:49
853Pål RundeDirekte A-Kort (81)3 090 m15:10
858Julie Felicia ChristiansenDirekte A-Kort (81)3 090 m15:15
474Vetle Elias LynnebakkenDirekte A-Lang (50)4 900 m15:30

Kvillebyns SK

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
772Torbjörn KarldénH 70- (30)3 090 m13:49
290Christian Faruga KarldénH 21- (58)6 340 m14:18

Lardal OL

11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
930Thorunn Aamodt OvesenD 70- (12)2 120 m13:12
762Ragnar HillestadH 70- (30)3 090 m13:39
1061Inez NelsonD -10 (9)2 180 m13:58
552Linn Hege RosoD 17-A kort (25)3 790 m14:02
800Geir JacobsenDirekte A-Kort (81)3 090 m14:17
428Astrid StyrvoldDirekte A-Lang (50)4 900 m14:44
838Inger StyrvoldDirekte A-Kort (81)3 090 m14:55
839Øyvind StyrvoldDirekte A-Kort (81)3 090 m14:56
455Arvid NelsonDirekte A-Lang (50)4 900 m15:11
866Hege MelbyDirekte A-Kort (81)3 090 m15:23
477Audun Melby JacobsenDirekte A-Lang (50)4 900 m15:33

Larvik OK

18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
889Tor Eivind EdvardsenH 75- (14)2 830 m13:03
933Gerd LangsethD 70- (12)2 120 m13:15
592Per Olav GulbrandsenH 50- (65)4 490 m13:18
962Anne Berg GjølbergD 17-B (20)3 260 m13:19
1328Kristian Kaupang LyeH 11-12N (6)2 190 m13:20
1353Line Kaupang LyeD 17-N (3)2 430 m13:24
972Kristin HjortlandD 17-B (20)3 260 m13:29
916Randi Kristin NærumD 65- (12)2 830 m13:30
974Mie ZagarD 17-B (20)3 260 m13:31
1115Ida Lie SørensenDirekte C (30)2 340 m13:31
522Ingrid UndstadD 45- (34)3 790 m13:32
978Torstein LyeH 17-B (16)3 260 m13:35
986Inge RingheimH 17-B (16)3 260 m13:43
619Ole Edvard HjortlandH 50- (65)4 490 m13:45
771Rolf GjølbergH 70- (30)3 090 m13:48
317Per Henrik ZagarH 40- (7)5 430 m14:31
823Lars FremstadDirekte A-Kort (81)3 090 m14:40
841Ida Vår DirdalDirekte A-Kort (81)3 090 m14:58

Lierbygda OL

7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
602Lars HeggelundH 50- (65)4 490 m13:28
981Håvard Sandvoll AskH 17-B (16)3 260 m13:38
615Bjørn-Willy ArntzenH 50- (65)4 490 m13:41
782Gunhild HennumD 55- (20)3 090 m13:59
1170Sigurd Paulsen AskDirekte C (30)2 340 m14:26
666Kim Farnes HansenH 55- (24)4 490 m14:32
722Trine Marit Justad RaaenD 50- (34)3 760 m14:34

Lillehammer OK

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
539Valborg MadslienD 45- (34)3 790 m13:49
400Tormod KleppaH 45- (43)4 900 m14:16
1281Ivar Kleppa MadslienN-åpen (62)2 000 m14:48
1283Magnhild Kleppa MadslienN-åpen (62)2 000 m14:50

Lillomarka OL

23 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
332Andrine BenjaminsenD 21- (29)4 900 m13:08
345Karoline SønsterudbråtenD 21- (29)4 900 m13:21
1354Stian LillegårdH 17-N (2)2 430 m13:25
601Dag WangH 50- (65)4 490 m13:27
15Kristian Markhus BrekkeH 17-20E (løpstest) (79)2 430 m13:33:30
30Eirik Høst FossgardH 17-20E (løpstest) (79)2 430 m13:37:15
78Mathias Pedersen VoldH 17-20E (løpstest) (79)2 430 m13:49:15
1009Elena GrandDirekte B (34)3 260 m14:06
288Mathias BenjaminsenH 21- (58)6 340 m14:16
801Lene ColquhounDirekte A-Kort (81)3 090 m14:18
408Vidar BenjaminsenDirekte A-Lang (50)4 900 m14:24
714Hege WangD 50- (34)3 760 m14:26
1050Hanne Hofsæth FredheimDirekte B (34)3 260 m14:47
1054Vibeke HøstDirekte B (34)3 260 m14:51
1284Sofus Mestad HansenN-åpen (62)2 000 m14:51
1294Silas Mestad HansenN-åpen (62)2 000 m15:01
1303Linus Mestad HansenN-åpen (62)2 000 m15:10
464Jorunn BlindheimDirekte A-Lang (50)4 900 m15:20
469Terje BlindheimDirekte A-Lang (50)4 900 m15:25
869Reidunn HallanDirekte A-Kort (81)3 090 m15:26
871Aase MestadDirekte A-Kort (81)3 090 m15:28
475Brynjar FredheimDirekte A-Lang (50)4 900 m15:31
879Steinar EastwoodDirekte A-Lang (50)4 900 m15:36

LOK Berlin

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
759Ludwig GenderjahnH 70- (30)3 090 m13:36
777Michael FrenzelH 70- (30)3 090 m13:54
381Uwe RöhnerH 45- (43)4 900 m13:57

Malvik IL

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
578Lars Erik StrømsnesH 50- (65)4 490 m13:04
29Ludvig Williams StrømsnesH 17-20E (løpstest) (79)2 430 m13:37:00

Mo OK

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
1008Mette BjerveDirekte B (34)3 260 m14:05
861Lars SolliDirekte A-Kort (81)3 090 m15:18
876Ida SolliDirekte A-Kort (81)3 090 m15:33

Modum OL

16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
1086Rita SantschiD 17-C (9)2 340 m13:02
1097Kinne H. HogewegH 17-C (10)2 340 m13:13
590Lars EnerhaugenH 50- (65)4 490 m13:16
341Marita Lilja GrønhovdD 21- (29)4 900 m13:17
1327Oskar HopeH 11-12N (6)2 190 m13:19
537May Ingela HopeD 45- (34)3 790 m13:47
269Morten Taraldsten BrunesH 21- (58)6 340 m13:57
271Arno Lilja GrønhovdH 21- (58)6 340 m13:59
549Marianne Solheim SandbergD 17-A kort (25)3 790 m13:59
784Sirpa LiljaD 55- (20)3 090 m14:01
1066Frida HopeD -10 (9)2 180 m14:03
639Gunnar HopeH 50- (65)4 490 m14:05
791Ann Elisabeth GunnulfsenD 55- (20)3 090 m14:08
413Maren KoplandDirekte A-Lang (50)4 900 m14:29
425Helge Kr. KoplandDirekte A-Lang (50)4 900 m14:41
471Karsten KoplandDirekte A-Lang (50)4 900 m15:27

Måren OK

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
393Audun BjerknesH 45- (43)4 900 m14:09
1162Erlend Bjerknes FagerlidDirekte C (30)2 340 m14:18

Nedre Sigdal IF

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
733Bjørn BakkeH 65- (21)3 090 m13:10

Nidarøst OK

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
500Johannes LangaasH 17-A kort (18)4 660 m13:20
553Hanne Helmine RogstadD 17-A kort (25)3 790 m14:03

nittedal

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
994Yngve FinkenhavnDirekte B (34)3 260 m13:51

nittedal

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
1108Marie FinkenhavnDirekte C (30)2 340 m13:24

NOTEAM

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
1351Ledig StartnrD 17-N (3)2 430 m13:22

NOTEAM

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
698Ledig StartnrD 50- (34)3 760 m14:10

NOTEAM

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
1098Ledig StartnrH 17-C (10)2 340 m13:14

NOTEAM

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
632Ledig StartnrH 50- (65)4 490 m13:58

NOTEAM

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
641Ledig StartnrH 50- (65)4 490 m14:07

NOTEAM

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
1004Jan Erik HeltneDirekte B (34)3 260 m14:01

NOTEAM

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
1112Ladislav KocbachDirekte C (30)2 340 m13:28

Notodden OL

17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
1312Anna GjestrudD 11-12N (10)2 190 m13:04
735Sveinung RekaaH 65- (21)3 090 m13:12
737Hugo A. ChristensenH 65- (21)3 090 m13:14
739Arnulf RulnesH 65- (21)3 090 m13:16
505Erling Dahl BorkamoH 17-A kort (18)4 660 m13:25
607Rune EngehultH 50- (65)4 490 m13:33
533Kristin SandvenD 45- (34)3 790 m13:43
1062Tuva Dahl BorkamoD -10 (9)2 180 m13:59
798Heidi SchatvetD 55- (20)3 090 m14:15
1081Sondre Dahl BorkamoH -10 (12)2 180 m14:18
572Anne Carine Dahl BorkamoDirekte A-Kort (81)3 090 m14:22
661Harald KvisliH 55- (24)4 490 m14:27
1171Ea Torvanger LysbakkenDirekte C (30)2 340 m14:27
310Jon Are MyhrerH 21- (58)6 340 m14:38
1279Eir Torvanger LysbakkenN-åpen (62)2 000 m14:46
1056Ada Othilie Dahl BorkamoDirekte B (34)3 260 m14:53
1302Balder Torvanger LysbakkenN-åpen (62)2 000 m15:09

NTNUI

7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
336Ingrid LundanesD 21- (29)4 900 m13:12
339Tonje VassendD 21- (29)4 900 m13:15
37Olav Milian Schmitt GranH 17-20E (løpstest) (79)2 430 m13:39:00
157Anne Willkommen EikenD 17-20 E (løpstest) (71)2 430 m14:00:45
179Kårhild Husby NordstadD 17-20 E (løpstest) (71)2 430 m14:06:15
299Elias T. MølnvikH 21- (58)6 340 m14:27
867Idunn HaavengenDirekte A-Kort (81)3 090 m15:24

Nydalens SK

52 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
1174Tuva W JernbergN-åpen (62)2 000 m13:01
329Anne M Hausken NordbergD 21- (29)4 900 m13:05
1314Maja WangD 11-12N (10)2 190 m13:06
337Marte NarumD 21- (29)4 900 m13:13
1324Otto Schjølberg-HenriksenH 11-12N (6)2 190 m13:16
591Jon Iver BakkenH 50- (65)4 490 m13:17
1192Johanne Ragvin RystadN-åpen (62)2 000 m13:19
1105Fredrik Norløff-MathisenH 17-C (10)2 340 m13:21
1106Thine W JernbergDirekte C (30)2 340 m13:22
597Vegard HaldenH 50- (65)4 490 m13:23
348Anne Johanne Lind NørbechD 21- (29)4 900 m13:24
504Håkon HeggedalH 17-A kort (18)4 660 m13:24
599Ole Petter HaugenH 50- (65)4 490 m13:25
351Gunhild Rogne HallandD 21- (29)4 900 m13:27
353Siri UlvestadD 21- (29)4 900 m13:29
13Lukas LilandH 17-20E (løpstest) (79)2 430 m13:33:00
1118Ingrid WangDirekte C (30)2 340 m13:34
39Elias JonssonH 17-20E (løpstest) (79)2 430 m13:39:30
43Eirik Langedal BreivikH 17-20E (løpstest) (79)2 430 m13:40:30
365Even Angell-PetersenH 45- (43)4 900 m13:41
46Lars Young VikH 17-20E (løpstest) (79)2 430 m13:41:15
54Halvor Tørnqvist HaldenH 17-20E (løpstest) (79)2 430 m13:43:15
256Per Melander OftenH 21- (58)6 340 m13:44
534Else Kari Nordli ScheeleD 45- (34)3 790 m13:44
618Kjetil EspedalH 50- (65)4 490 m13:44
63Jostein TandbergH 17-20E (løpstest) (79)2 430 m13:45:30
258Sigur HeggedalH 21- (58)6 340 m13:46
674Terje Wiig MathisenH 60- (17)3 760 m13:46
66Isak JonssonH 17-20E (løpstest) (79)2 430 m13:46:15
261Anders VisterH 21- (58)6 340 m13:49
623Rune ScheeleH 50- (65)4 490 m13:49
266Håvard HagaH 21- (58)6 340 m13:54
692Monica Tørnqvist HaldenD 50- (34)3 760 m14:04
1067Helene ScheeleD -10 (9)2 180 m14:04
558Frida Bakken UlsethD 17-A kort (25)3 790 m14:08
281Henrik EijsinkH 21- (58)6 340 m14:09
193Ragne WiklundD 17-20 E (løpstest) (71)2 430 m14:09:45
560Ada WulfsbergD 17-A kort (25)3 790 m14:10
700Kari MadslienD 50- (34)3 760 m14:12
211Marie LilandD 17-20 E (løpstest) (71)2 430 m14:14:15
405Espen JernbergDirekte A-Lang (50)4 900 m14:21
571Oda ScheeleD 17-A kort (25)3 790 m14:21
709Anne MadslienD 50- (34)3 760 m14:21
1172Astrid Christina EspedalDirekte C (30)2 340 m14:28
301Anders BjergaardH 21- (58)6 340 m14:29
414Nicole RagvinDirekte A-Lang (50)4 900 m14:30
318Ottar WiklundH 40- (7)5 430 m14:32
1044Kari Schjølberg-HenriksenDirekte B (34)3 260 m14:41
1048Ingrid SkaarerDirekte B (34)3 260 m14:45
829Kornelius Kriszat-LøvfaldDirekte A-Kort (81)3 090 m14:46
830Kasper Bakken VisethDirekte A-Kort (81)3 090 m14:47
831Teodor Mo HjelsethDirekte A-Kort (81)3 090 m14:48

Odda OL

12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
979Einar HansenH 17-B (16)3 260 m13:36
673Eivind TokheimH 60- (17)3 760 m13:45
555Britt Kari LegårdD 17-A kort (25)3 790 m14:05
559Ida Solheim EideD 17-A kort (25)3 790 m14:09
1074Harald Solheim EideH -10 (12)2 180 m14:11
564Åshild OmaD 17-A kort (25)3 790 m14:14
1043Torbjørn Nguyen HansenDirekte B (34)3 260 m14:40
1274Vegard Solheim EideN-åpen (62)2 000 m14:41
1299Emil Solheim ØyreN-åpen (62)2 000 m15:06
1301Sigurd Oma LøyningN-åpen (62)2 000 m15:08
878Arve LøyningDirekte A-Kort (81)3 090 m15:35
885Ottar EideDirekte A-Kort (81)3 090 m15:42

Oddersjaa SSK

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
635Jon Terje EkelandH 50- (65)4 490 m14:01
213Sigrid EkelandD 17-20 E (løpstest) (71)2 430 m14:14:45
804Siri ØkstadDirekte A-Kort (81)3 090 m14:21
807Per TorgersenDirekte A-Kort (81)3 090 m14:24

OK Moss

14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
1177Hanna BirkelandN-åpen (62)2 000 m13:04
485Linda FredhD 40- (8)4 660 m13:05
1178Selma BirkelandN-åpen (62)2 000 m13:05
937Inger LindløvD 70- (12)2 120 m13:19
748Per Oscar SaugestadH 70- (30)3 090 m13:25
605Hallvard KorenH 50- (65)4 490 m13:31
670Roy GjerdingH 60- (17)3 760 m13:42
773Knut LindløvH 70- (30)3 090 m13:50
376Henning Bratland CarlsenH 45- (43)4 900 m13:52
175Aurora GjølsjøD 17-20 E (løpstest) (71)2 430 m14:05:15
190Johanne Bratland TjernshaugenD 17-20 E (løpstest) (71)2 430 m14:09:00
201Karoline BjørnerødD 17-20 E (løpstest) (71)2 430 m14:11:45
293Morten TangenH 21- (58)6 340 m14:21
842Bjørn PaulsenDirekte A-Kort (81)3 090 m14:59

OK Pan Århus

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
73Christian MichelsenH 17-20E (løpstest) (79)2 430 m13:48:00

OK Skeidi

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
1090Susanne IsnesD 17-C (9)2 340 m13:06
965Hilde Gunn HellenesD 17-B (20)3 260 m13:22
952Tirill Liby SeipD 80- (1)2 120 m13:34
982Jan IsnesH 17-B (16)3 260 m13:39
375Tore HvidebergH 45- (43)4 900 m13:51
660Morten AndresenH 55- (24)4 490 m14:26

OK Øst

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
931Eva Marie GranD 70- (12)2 120 m13:13

OL Toten-Troll

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
955Kjersti SmåstuenD 17-B (20)3 260 m13:12
662Erlend SlokvikH 55- (24)4 490 m14:28
472Jakob MoDirekte A-Lang (50)4 900 m15:28

OL Trollelg

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
579Frode HaugskottH 50- (65)4 490 m13:05
34Anders HaugskottH 17-20E (løpstest) (79)2 430 m13:38:15

OL Trollo

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
726Jan BøhleH 65- (21)3 090 m13:03
1092Maren BruserudD 17-C (9)2 340 m13:08
513Kristin BruserudD 45- (34)3 790 m13:23
750Dag Rønning JensenH 70- (30)3 090 m13:27
1116Liv-Hege Roberg-RingheimDirekte C (30)2 340 m13:32
395Ian RingheimH 45- (43)4 900 m14:11

OL Tønsberg og omegn

13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
927Tore S. RasmussenH 80- (9)2 120 m13:09
1099Per Jarle EikelandH 17-C (10)2 340 m13:15
1101Stig HjelsethH 17-C (10)2 340 m13:17
18Jakob HjelsethH 17-20E (løpstest) (79)2 430 m13:34:15
52Morten Krona HaflanH 17-20E (løpstest) (79)2 430 m13:42:45
671Odd Harald NilsenH 60- (17)3 760 m13:43
74Trym B IslandH 17-20E (løpstest) (79)2 430 m13:48:15
995Stein ØdegårdDirekte B (34)3 260 m13:52
996Turid ØdegårdDirekte B (34)3 260 m13:53
557Julie EikelandD 17-A kort (25)3 790 m14:07
1079Henrik MathisenH -10 (12)2 180 m14:16
411Frode RobertsenDirekte A-Lang (50)4 900 m14:27
822Tore WatterdalDirekte A-Kort (81)3 090 m14:39

Oppsal Orientering

18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
728Petter NæssH 65- (21)3 090 m13:05
1103Ram RayamajhiH 17-C (10)2 340 m13:19
753Roar BjordalH 70- (30)3 090 m13:30
802Boye D BøhlerengenDirekte A-Kort (81)3 090 m13:30
950Inger Lise BjordalD 75- (7)2 120 m13:32
357Dagrun Brox RayamajhiD 35- (3)4 900 m13:33
770Kjell WintherH 70- (30)3 090 m13:47
993Bo Utseth BøhlerengenDirekte B (34)3 260 m13:50
546Arnhild KroghD 45- (34)3 790 m13:56
195Ane Sofie KroghD 17-20 E (løpstest) (71)2 430 m14:10:15
399Espen WigaardH 45- (43)4 900 m14:15
298Are WigaardH 21- (58)6 340 m14:26
812Erling HobølDirekte A-Kort (81)3 090 m14:29
832Katrine VegganDirekte A-Kort (81)3 090 m14:49
833Heidi BjørdalDirekte A-Kort (81)3 090 m14:50
1285Julia Malathi Brox RayamajhiN-åpen (62)2 000 m14:52
456Vidar GjelstadDirekte A-Lang (50)4 900 m15:12
859Helge Grenager SolheimDirekte A-Kort (81)3 090 m15:16

Oslostudentenes IK

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
483Audrun UtskarpenD 40- (8)4 660 m13:03
926Dagfinn FøllesdalH 80- (9)2 120 m13:08
734Bjørn GrindeH 65- (21)3 090 m13:11
492Ove HaugvaldstadH 17-A kort (18)4 660 m13:12
636Guttorm L EggeH 50- (65)4 490 m14:02

Osterøy IL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
719Ragnhild BalsvikD 50- (34)3 760 m14:31

Otra IL

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
983Eiliv Bjarne LønningenH 17-B (16)3 260 m13:40
988Ove KjetsåH 17-B (16)3 260 m13:45
992Tony HalsallH 17-B (16)3 260 m13:49

Porsgrunn OL

30 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
482Mona HolteD 40- (8)4 660 m13:02
892Magne KlovningH 75- (14)2 830 m13:06
732Ole JohanssonH 65- (21)3 090 m13:09
334Kjersti Adéla WestinD 21- (29)4 900 m13:10
740Atle RemmeH 65- (21)3 090 m13:17
964Lene MeenD 17-B (20)3 260 m13:21
503Rasmus MathisenH 17-A kort (18)4 660 m13:23
506Håvard SkriubakkenH 17-A kort (18)4 660 m13:26
912Inger Marie JohanssonD 65- (12)2 830 m13:26
354Astri Marie RemmeD 21- (29)4 900 m13:30
521Sara MathisenD 45- (34)3 790 m13:31
524Lenka WestinD 45- (34)3 790 m13:34
363Truls FjeldstadH 45- (43)4 900 m13:39
40Alexander Repstad StoremyrH 17-20E (løpstest) (79)2 430 m13:39:45
370Jørn LangerudH 45- (43)4 900 m13:46
536Janne LarsenD 45- (34)3 790 m13:46
67Håkon KornmoH 17-20E (løpstest) (79)2 430 m13:46:30
628Jon SkriubakkenH 50- (65)4 490 m13:54
388Dag AusenH 45- (43)4 900 m14:04
183Elise AusenD 17-20 E (løpstest) (71)2 430 m14:07:15
394Hans Christian MeenH 45- (43)4 900 m14:10
794Tove Evensen MathisenD 55- (20)3 090 m14:11
202Anna MeenD 17-20 E (løpstest) (71)2 430 m14:12:00
396Thore KornmoH 45- (43)4 900 m14:12
210Hanne VassendD 17-20 E (løpstest) (71)2 430 m14:14:00
648Knut Wiig MathisenH 55- (24)4 490 m14:14
707Hilde VassendD 50- (34)3 760 m14:19
658Kjell WestinH 55- (24)4 490 m14:24
718Hilde Kristine RosenvoldD 50- (34)3 760 m14:30
1298Kaja Holte FjeldstadN-åpen (62)2 000 m15:05

Raumar Orientering

7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
595Pål Kogstad NæssH 50- (65)4 490 m13:21
22Øistein Fagerli NæssH 17-20E (løpstest) (79)2 430 m13:35:15
53Anders HagaH 17-20E (løpstest) (79)2 430 m13:43:00
70Anders HorveiH 17-20E (løpstest) (79)2 430 m13:47:15
154Kristine Eide RappD 17-20 E (løpstest) (71)2 430 m14:00:00
166Hanne Eide RappD 17-20 E (løpstest) (71)2 430 m14:03:00
864Pernille SønsterudbråtenDirekte A-Kort (81)3 090 m15:21

Ringerike OL

25 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
488Monica BerglundD 40- (8)4 660 m13:08
585Helge GrafferH 50- (65)4 490 m13:11
494Oskar ArnevikH 17-A kort (18)4 660 m13:14
738Torbjørn NørbechH 65- (21)3 090 m13:15
498Sverre GrafferH 17-A kort (18)4 660 m13:18
907Live Joronn YtrehusD 65- (12)2 830 m13:21
911Kari StrandeD 65- (12)2 830 m13:25
509Sander ArnevikH 17-A kort (18)4 660 m13:29
520Line Skjevik ArnevikD 45- (34)3 790 m13:30
755Helge RevhaugH 70- (30)3 090 m13:32
763Brede Høibak GundersenH 70- (30)3 090 m13:40
531Anne Guro NøklebyD 45- (34)3 790 m13:41
369Stig MellingH 45- (43)4 900 m13:45
680Morten DåsnesH 60- (17)3 760 m13:52
683Per Gunnar DahlH 60- (17)3 760 m13:55
550Ida Bolette EnerhaugenD 17-A kort (25)3 790 m14:00
386Lars BerglundH 45- (43)4 900 m14:02
691Anne-Kristin KvammeD 50- (34)3 760 m14:03
786Ragnhild Elsrud HultgreenD 55- (20)3 090 m14:03
695Kirsti KringhaugD 50- (34)3 760 m14:07
286Lars-Inge ArnevikH 21- (58)6 340 m14:14
224Tuva Aas StræteD 17-20 E (løpstest) (71)2 430 m14:17:30
706Kjersti StræteD 50- (34)3 760 m14:18
659Knut AasH 55- (24)4 490 m14:25
410Hung StrandeDirekte A-Lang (50)4 900 m14:26

Røyken OL

9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
891Olav MoH 75- (14)2 830 m13:05
938Anne Elvsaas MoD 70- (12)2 120 m13:20
948Birgitte BekkelundD 75- (7)2 120 m13:30
684Torgeir StrandhagenH 60- (17)3 760 m13:56
788Inger SchibstedD 55- (20)3 090 m14:05
1010Aagot HartmannDirekte B (34)3 260 m14:07
665Øyvind Roger HansenH 55- (24)4 490 m14:31
834Vemund RønnebergDirekte A-Kort (81)3 090 m14:51
835Kjell RønnebergDirekte A-Kort (81)3 090 m14:52

Samnanger IL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
640Per Arne AadlandH 50- (65)4 490 m14:06

Sande Sportsklubb

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
736Øivind FadumH 65- (21)3 090 m13:13

Sandefjord OK

18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
921Oddvar GjelstadH 80- (9)2 120 m13:03
923Bjørn HaugenH 80- (9)2 120 m13:05
894Bjørn Willy HansenH 75- (14)2 830 m13:08
896Frank EliassenH 75- (14)2 830 m13:10
1186Nelly Bjerke EvensenN-åpen (62)2 000 m13:13
1188Amalie Bjerke EvensenN-åpen (62)2 000 m13:15
934May Helene HansenD 70- (12)2 120 m13:16
1100Markus EikåsH 17-C (10)2 340 m13:16
512Mariann Øren ArvesenD 45- (34)3 790 m13:22
530Wenche EikåsD 45- (34)3 790 m13:40
620Trond GjelstadH 50- (65)4 490 m13:46
373Jo Børre EikåsH 45- (43)4 900 m13:49
783Tiri RebårdD 55- (20)3 090 m14:00
1160Ingeborg EikåsDirekte C (30)2 340 m14:16
1083Sindre FurlandH -10 (12)2 180 m14:20
1166Hans Gøran BjørkDirekte C (30)2 340 m14:22
468Sturle FurlandDirekte A-Lang (50)4 900 m15:24
872Mai Britt BjørkDirekte A-Kort (81)3 090 m15:29

Sandnes IL (Rogaland)

22 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
1087Anja VistnesD 17-C (9)2 340 m13:03
581Rune ChristiansenH 50- (65)4 490 m13:07
584Gisle WathneH 50- (65)4 490 m13:10
493Jon MyklebostH 17-A kort (18)4 660 m13:13
1347Stian HaugvaldstadH 13-16N (1)2 430 m13:18
968Synnøve WestermoenD 17-B (20)3 260 m13:25
987Ole Morten ThingbøH 17-B (16)3 260 m13:44
169Sunniva OmdalD 17-20 E (løpstest) (71)2 430 m14:03:45
391Magnus LandstadH 45- (43)4 900 m14:07
1078Aslak WathneH -10 (12)2 180 m14:15
218Hannah MalmeiD 17-20 E (løpstest) (71)2 430 m14:16:00
401Tom FurlandH 45- (43)4 900 m14:17
568Ingeborg WathneD 17-A kort (25)3 790 m14:18
654Morten AamodtH 55- (24)4 490 m14:20
407Sunniva OmdalDirekte A-Lang (50)4 900 m14:23
657Sturle OmdalH 55- (24)4 490 m14:23
808Liv OmdalDirekte A-Kort (81)3 090 m14:25
809Ingrid OmdalDirekte A-Kort (81)3 090 m14:26
314Sigurd R. OftedalH 35- (2)5 430 m14:28
811Geir HaugvaldstadDirekte A-Kort (81)3 090 m14:28
717Marit HaavardsholmD 50- (34)3 760 m14:29
322Kim RichterH 40- (7)5 430 m14:36

Sarpsborg OL

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
586Øystein JensenH 50- (65)4 490 m13:12
594Ole IngesenH 50- (65)4 490 m13:20
703Tone Karina IngesenD 50- (34)3 760 m14:15
721Wenche LindløvD 50- (34)3 760 m14:33

Sauda Orienteringsklubb

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
616Peter DirksenH 50- (65)4 490 m13:42
701Yolanda DirksenD 50- (34)3 760 m14:13

Skien OK

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
906Ingrid StrandeD 65- (12)2 830 m13:20
675Harald HoviH 60- (17)3 760 m13:47
780Grete S B HoviD 55- (20)3 090 m13:57
424Harald OmlandDirekte A-Lang (50)4 900 m14:40

Stavanger Orienteringsklubb

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
609Stein Arne OlsenH 50- (65)4 490 m13:35
268Espen KarlsenH 21- (58)6 340 m13:56
634Pål BårdsenH 50- (65)4 490 m14:00
285Harald KalagerH 21- (58)6 340 m14:13
875Tone TorgersenDirekte A-Kort (81)3 090 m15:32

Stjørdals-Blink Orientering

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
587Jakob HaugenH 50- (65)4 490 m13:13
48Audun Wanvik HaugenH 17-20E (løpstest) (79)2 430 m13:41:45
75Henrik KraftH 17-20E (løpstest) (79)2 430 m13:48:30
384Kyrre KraftH 45- (43)4 900 m14:00

Stokke IL

9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
729Ragnar Niemi BergH 65- (21)3 090 m13:06
1323Magnus SigurdssonH 11-12N (6)2 190 m13:15
44Even GravningenH 17-20E (løpstest) (79)2 430 m13:40:45
767Runar KittilsenH 70- (30)3 090 m13:44
621Bjørnar OlsrødH 50- (65)4 490 m13:47
1003Elin GravningenDirekte B (34)3 260 m14:00
556Sunniva Nergaard BergD 17-A kort (25)3 790 m14:06
816Tor Sverre GravningenDirekte A-Kort (81)3 090 m14:33
836Håkon BergDirekte A-Kort (81)3 090 m14:53

Stord Orientering

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
893Ingolf DybvikH 75- (14)2 830 m13:07
895Sigvald RobberstadH 75- (14)2 830 m13:09
936Edel SlettemarkD 70- (12)2 120 m13:18
366Kenneth WesterheimH 45- (43)4 900 m13:42
766Steinar SlettemarkH 70- (30)3 090 m13:43
1057Jørgen WesterheimDirekte B (34)3 260 m14:54

Sturla, IF

18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
899Lasse VråleH 75- (14)2 830 m13:13
932Gry Bruland VråleD 70- (12)2 120 m13:14
1326Linus Westerberg-HeltneH 11-12N (6)2 190 m13:18
1111Andrea Kirkenes FjellDirekte C (30)2 340 m13:27
62Johan Kristian UndelandH 17-20E (løpstest) (79)2 430 m13:45:15
677Geir Holm GundersenH 60- (17)3 760 m13:49
380Håkon WoldH 45- (43)4 900 m13:56
1156Marthe Graff-WiikDirekte C (30)2 340 m14:12
1161Anders JohnsenDirekte C (30)2 340 m14:17
1163Morten FjellDirekte C (30)2 340 m14:19
1169Ellen Akiko Horni-JohnsenDirekte C (30)2 340 m14:25
1286Torbjørn Melheim SvendsenN-åpen (62)2 000 m14:53
1291Andreas MelheimN-åpen (62)2 000 m14:58
851Espen MelheimDirekte A-Kort (81)3 090 m15:08
854Trine MelheimDirekte A-Kort (81)3 090 m15:11
1306Kristian KaiserN-åpen (62)2 000 m15:13
862Roger WiikDirekte A-Kort (81)3 090 m15:19
882Stine KaiserDirekte A-Kort (81)3 090 m15:39

SV Turbine Neubrandenburg

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
1157Anke SchmiedebergDirekte C (30)2 340 m14:13
402Nils SchmiedebergH 45- (43)4 900 m14:18

Søgne og Songdalen OK

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
900Jan VærpH 75- (14)2 830 m13:14
462Kjell Erik RøislandDirekte A-Lang (50)4 900 m15:18

TIF Viking

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
761Jørn TorgersenH 70- (30)3 090 m13:38

Torridal IL

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
969Else MoeD 17-B (20)3 260 m13:26
279Jostein MoeH 21- (58)6 340 m14:07

Turun Mätsänkävijät

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
429Erling SommerfeldtDirekte A-Lang (50)4 900 m14:45

Tynset IF

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
76Gaute Kvittum NytrøenH 17-20E (løpstest) (79)2 430 m13:48:45
792Eldbjørg G. KalbækkenD 55- (20)3 090 m14:09
562Ane Ingeborg KalbækkenD 17-A kort (25)3 790 m14:12
1053Leif Arne NytrøenDirekte B (34)3 260 m14:50

Vang OL

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
11Even LindaasH 17-20E (løpstest) (79)2 430 m13:32:30
32Jostein Svaland DaleH 17-20E (løpstest) (79)2 430 m13:37:45

Varanger Orienteringslag

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
922Lars MauritzsenH 80- (9)2 120 m13:04

Varegg Fleridrett

37 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
1313Solveig Da-Yeon Vrålstad LøvåsD 11-12N (10)2 190 m13:05
730Per Øivind HusbyH 65- (21)3 090 m13:07
1320Marie ThomassenD 11-12N (10)2 190 m13:12
588Helge RosenlundH 50- (65)4 490 m13:14
958Tone RosenlundD 17-B (20)3 260 m13:15
496Mathias Kjærner-SembH 17-A kort (18)4 660 m13:16
1352Torill Kjenes HauglandD 17-N (3)2 430 m13:23
598Helge Tiger HauglandH 50- (65)4 490 m13:24
967Vibeke NymoD 17-B (20)3 260 m13:24
516Linda RykkjeD 45- (34)3 790 m13:26
600Kristian LøvåsH 50- (65)4 490 m13:26
508Bjørn SteinhaugH 17-A kort (18)4 660 m13:28
5Kristian RykkjeH 17-20E (løpstest) (79)2 430 m13:31:00
1117Erlend Vrålstad LøvåsDirekte C (30)2 340 m13:33
525Karianne StrømmeD 45- (34)3 790 m13:35
254Morten Jarvis WestergårdH 21- (58)6 340 m13:42
60Magnus GjerstadH 17-20E (løpstest) (79)2 430 m13:44:45
72Stian RykkjeH 17-20E (løpstest) (79)2 430 m13:47:45
625Tore NymarkH 50- (65)4 490 m13:51
265Vyacheslav MukhidinovH 21- (58)6 340 m13:53
631Jan Kjærner-SembH 50- (65)4 490 m13:57
275Oskar RøenH 21- (58)6 340 m14:03
694Inger BjergaD 50- (34)3 760 m14:06
186Ragnhild Vrålstad LøvåsD 17-20 E (løpstest) (71)2 430 m14:08:00
280Kim-Andrè Kjenes HauglandH 21- (58)6 340 m14:08
1011Turid VrålstadDirekte B (34)3 260 m14:08
561Eirunn Husby NordstadD 17-A kort (25)3 790 m14:11
205Mari Strømme LidD 17-20 E (løpstest) (71)2 430 m14:12:45
214Tora Aasheim NymarkD 17-20 E (løpstest) (71)2 430 m14:15:00
291Markus Kjærner-SembH 21- (58)6 340 m14:19
403Sveinung RykkjeH 45- (43)4 900 m14:19
712Tove AasheimD 50- (34)3 760 m14:24
321Pål ThomassenH 40- (7)5 430 m14:35
422Mathias RosenlundDirekte A-Lang (50)4 900 m14:38
1046Tore LidDirekte B (34)3 260 m14:43
473Kristian Fredrik ThomassenDirekte A-Lang (50)4 900 m15:29
881Olena StrugalovaDirekte A-Kort (81)3 090 m15:38

Varteig OL

9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
1180Anna Elizabeth ÅrbuN-åpen (62)2 000 m13:07
1096Roy Roger EspenesH 17-C (10)2 340 m13:12
1104Anders EspenesH 17-C (10)2 340 m13:20
608Dag BrenåsH 50- (65)4 490 m13:34
681Einar Kristian LundeH 60- (17)3 760 m13:53
1158Julie BrenåsDirekte C (30)2 340 m14:14
1168Ragnhild BrenåsDirekte C (30)2 340 m14:24
852Bjørn AarbuDirekte A-Kort (81)3 090 m15:09
857Henrik Julian Fontes AarbuDirekte A-Kort (81)3 090 m15:14

Vegårshei IL

15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
1336Ida Smeland NygårdseterD 13-16N (5)2 430 m13:07
583Geir BråtenH 50- (65)4 490 m13:09
1339Tomine FlatenD 13-16N (5)2 430 m13:10
1325Jørgen FlatenH 11-12N (6)2 190 m13:17
604Ole Petter VestølH 50- (65)4 490 m13:30
606Sten Åge NygårdseterH 50- (65)4 490 m13:32
25Anders VestølH 17-20E (løpstest) (79)2 430 m13:36:00
255Jon NilsenH 21- (58)6 340 m13:43
382Arild FlatenH 45- (43)4 900 m13:58
704Arnhild U. BråtenD 50- (34)3 760 m14:16
295Olav VestølH 21- (58)6 340 m14:23
806Emma Smeland NygårdseterDirekte A-Kort (81)3 090 m14:23
817Gerd Karin VestølDirekte A-Kort (81)3 090 m14:34
819Karine VestølDirekte A-Kort (81)3 090 m14:36
1288Elise FlatenN-åpen (62)2 000 m14:55

Viul Orienteringsklubb

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
257Geir NilsenH 21- (58)6 340 m13:45

Växjö OK

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
925Johan JanssonH 80- (9)2 120 m13:07

Wing OK

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
685Jostein AlvestadH 60- (17)3 760 m13:57

Østmarka OK

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
216Anna Cecilie LinløkkenD 17-20 E (løpstest) (71)2 430 m14:15:30
883Terje LinløkkenDirekte A-Kort (81)3 090 m15:40

Årstad IL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
0Jan HauglandDirekte A-Kort (81)3 090 m14:19

Ås-NMBU Orientering

10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
484Tove Vaaje-KolstadD 40- (8)4 660 m13:04
1107Vilde Vaaje-KolstadDirekte C (30)2 340 m13:23
1109Lina Skiaker KlechDirekte C (30)2 340 m13:25
611Håkon DanevadH 50- (65)4 490 m13:37
1069Synne Schei DanevadD -10 (9)2 180 m14:06
320Gustav Vaaje-KolstadH 40- (7)5 430 m14:34
1045Lasse Bredal-KnutsenDirekte B (34)3 260 m14:42
1276Astri Bredal-KnutsenN-åpen (62)2 000 m14:43
1278Odin Schei DanevadN-åpen (62)2 000 m14:45
850Ingunn ScheiDirekte A-Kort (81)3 090 m15:07

Annonser

IOF Eventor