Norsk Orientering

Startliste for Pinseløpet, dag 1, med Junior Løpstest

ArrangementsinformasjonVis startliste per klasseVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Pinseløpet, dag 1, med Junior Løpstest
Arrangørorganisasjon: Kongsberg OL
Dato: lørdag 19 mai 2018

H 50-

4 490 m, 65 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
577Anders BergsetIL Veten13:03
578Lars Erik StrømsnesMalvik IL13:04
579Frode HaugskottOL Trollelg13:05
580Tore JuvikIL Gular13:06
581Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)13:07
582Roger LysnesHedrum OL13:08
583Geir BråtenVegårshei IL13:09
584Gisle WathneSandnes IL (Rogaland)13:10
585Helge GrafferRingerike OL13:11
586Øystein JensenSarpsborg OL13:12
587Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering13:13
588Helge RosenlundVaregg Fleridrett13:14
589Børge HarveyIL BUL-Tromsø13:15
590Lars EnerhaugenModum OL13:16
591Jon Iver BakkenNydalens SK13:17
592Per Olav GulbrandsenLarvik OK13:18
593Bjørn BendiktsenKonnerud IL13:19
594Ole IngesenSarpsborg OL13:20
595Pål Kogstad NæssRaumar Orientering13:21
596Ivar MølnvikFossum IF13:22
597Vegard HaldenNydalens SK13:23
598Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett13:24
599Ole Petter HaugenNydalens SK13:25
600Kristian LøvåsVaregg Fleridrett13:26
601Dag WangLillomarka OL13:27
602Lars HeggelundLierbygda OL13:28
603Per Einar StrømHedrum OL13:29
604Ole Petter VestølVegårshei IL13:30
605Hallvard KorenOK Moss13:31
606Sten Åge NygårdseterVegårshei IL13:32
607Rune EngehultNotodden OL13:33
608Dag BrenåsVarteig OL13:34
609Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb13:35
610Jan Erik AalbergBækkelagets SK13:36
611Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering13:37
612Per Bjarne MyhreHaugesund IL Orientering13:38
613Are KristiansenIL Tyrving13:39
614Harald Eide-FredriksenHeming Orientering13:40
615Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL13:41
616Peter DirksenSauda Orienteringsklubb13:42
617Rolf Atle RolfsnesFitjar IL13:43
618Kjetil EspedalNydalens SK13:44
619Ole Edvard HjortlandLarvik OK13:45
620Trond GjelstadSandefjord OK13:46
621Bjørnar OlsrødStokke IL13:47
622Gjermund GravirAsker Skiklubb13:48
623Rune ScheeleNydalens SK13:49
624Christian GrotnesIL Tyrving13:50
625Tore NymarkVaregg Fleridrett13:51
626Ole TørnqvistFana IL13:52
627Bjørn Axel GranHalden SK13:53
628Jon SkriubakkenPorsgrunn OL13:54
629Øystein WiggenByåsen IL13:55
630Jens Even StorhovFreidig13:56
631Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett13:57
632Ledig StartnrNOTEAM13:58
633Kjetil BjørloHalden SK13:59
634Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb14:00
635Jon Terje EkelandOddersjaa SSK14:01
636Guttorm L EggeOslostudentenes IK14:02
637Knut Erling ØenHeming Orientering14:03
638Jan Richard EriksenAsker Skiklubb14:04
639Gunnar HopeModum OL14:05
640Per Arne AadlandSamnanger IL14:06
641Ledig StartnrNOTEAM14:07

Annonser

IOF Eventor