Norsk Orientering

Startliste for Oslo City Cup, løp nr. 2

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Oslo City Cup, løp nr. 2
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: tirsdag 10 april 2018

D 11-12

2 440 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
663Ingrid LestebergKongsberg OL18:10:47
573Eira Skaarer WiklundNydalens SK18:13:30
632Astrid YtterbøAsker Skiklubb18:28:15
633Åse LuråsOppsal Orientering18:28:30
635Johanne Terland GundersenHeming Orientering18:29:00
646Hanne Wærp HaugeNydalens SK18:31:45
669Pernille Nor-WollØstmarka OK18:37:30
687Elise Nilsen BergFossum IF18:42:00
695Marie Bjordal VegganOppsal Orientering18:44:00
701Mari KallesonOppsal Orientering18:45:30
711Iben Johansen-BarliOppsal Orientering18:48:00
749Juni Hagelid NorheimNydalens SK18:57:30
766Anna Elisabeth RyghHeming Orientering19:01:45
787Selma Størmer-AntonsenNydalens SK19:07:00
799Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK19:10:00
811Silje Ruud FossheimAsker Skiklubb19:13:00
826Martine Arntzen HaugØstmarka OK19:16:45

H 11-12

2 230 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
280Erlend OtterleiØstmarka OK18:10:00
283Ask Felland SætnanFossum IF18:10:45
292Sondre OlaussenOppsal Orientering18:13:00
296Henrik Elias SebjørnsenFossum IF18:14:00
326Vetle Frydenlund NorlingNydalens SK18:29:15
359Alfred NikolaisenOppsal Orientering18:29:45
375Nov Bar-NathanLillomarka OL18:33:45
448Gabriel SolemOppsal Orientering18:52:00
463Sondre Tandberg ØhrnIL Koll18:55:45
464Christoffer ÅnensenOppsal Orientering18:56:00
465Mathias LinløkkenØstmarka OK18:56:15
533Mikkel RastadAsker Skiklubb19:13:15
534Erlend BakkeFossum IF19:13:30

D 13-16

2 420 m, 84 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3Elise Wærp HaugeNydalens SK18:10:30
6Gunde TumelionisFossum IF18:11:15
9Sara MartiniAsker Skiklubb18:12:00
10Netta Bar-NathanLillomarka OL18:12:15
13Kathinka Zahl HagenFossum IF18:13:00
14Kristine SolbakkenIL Tyrving18:13:15
16Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering18:13:45
18Stella HolmboeIL Tyrving18:14:15
19Signe HoloFossum IF18:14:30
20Alvilde Lysaker SandenEiker OL18:14:45
25Malin SveenBækkelagets SK18:16:00
33Diane Ninauve-JutulstadBækkelagets SK18:18:00
40Karen SkaugeHeming Orientering18:19:45
41Veronica Elena SvindsethKolbotn og Skimt OL18:20:00
44Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OL18:20:45
45Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL18:21:00
46Julie BerntzenFet OL18:21:15
50Frida SolsrudNydalens SK18:22:15
57Mari AarsethNydalens SK18:24:00
62Ingunn Høst FossgardLillomarka OL18:25:15
63Stine FosseNydalens SK18:25:30
65Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering18:26:00
70Hanna Eckhardt AndersenHeming Orientering18:27:15
71Luciana Maria SvadsMåren OK18:27:30
77Selma Tørudbakken JendalFossum IF18:29:00
80Ea LunøeNydalens SK18:29:45
81Mari BrendeFossum IF18:30:00
84Live ØstvoldHeming Orientering18:30:45
86Mina Espolin JohnsonBækkelagets SK18:31:15
87Isabel HandstangerKolbotn og Skimt OL18:31:30
90Marie SaugestadNydalens SK18:32:15
93Kajsa Meyer LarssonIL Tyrving18:33:00
96Pia Young VikNydalens SK18:33:45
101Martha WisløffAsker Skiklubb18:35:00
109Helene Bjørkvold JendalFossum IF18:37:00
111Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb18:37:30
112Marte Madslien BakkenNydalens SK18:37:45
118Julie MeinickeIL Tyrving18:39:15
120Ella BerstadHeming Orientering18:39:45
132Johanne Rognerud BøeFossum IF18:42:45
136Karoline Egner GranerudAsker Skiklubb18:43:45
144Astrid RognstadHadeland OL18:45:45
146Tina KallesonOppsal Orientering18:46:15
222Ingrid Johansen-BarliOppsal Orientering18:46:45
149Hannah Syrdal ØenHeming Orientering18:47:00
151Kristine KravdalGjø-Vard OL18:47:30
152Hanna RehnKolbotn og Skimt OL18:47:45
156Anna Tysse NakkimBækkelagets SK18:48:45
161Oda Isnes TyseEiker OL18:50:00
163Ragnhild Mathea HelmersenFet OL18:50:30
171Celine YtternesKolbotn og Skimt OL18:52:30
181Ingrid BlindheimLillomarka OL18:55:00
183Marie ScheeleNydalens SK18:55:30
185Martine SkjelsvikLillehammer OK18:56:00
186Malene JebsenHeming Orientering18:56:15
188Tiril Ebon EspedalNydalens SK18:56:45
189Maya Jones ArnesenHeming Orientering18:57:00
193Inga Skaarer WiklundNydalens SK18:58:00
199Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK18:59:30
200Berthe TesloHadeland OL18:59:45
201Marie KravdalGjø-Vard OL19:00:00
206Iris HolstIL Tyrving19:01:15
207Ragnhild Blom-HagenFossum IF19:01:30
208Maja Mo HjelsethNydalens SK19:01:45
209Tale Nordby HvenekildeOppsal Orientering19:02:00
213Anne ØstvoldHeming Orientering19:03:00
218Oda ScheeleNydalens SK19:04:15
221Helene Margarethe KristensenHeming Orientering19:05:00
224Noor Dirro-HeluMåren OK19:05:45
227Amanda AxelsonEiker OL19:06:30
239Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering19:09:30
241Sigrid NermoenØstmarka OK19:10:00
242Julie Heyerdahl RødstenHeming Orientering19:10:15
247Aurora Wilkens JernbergNydalens SK19:11:30
253Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering19:13:00
256Ane HustvedtOppsal Orientering19:13:45
261Ina MartiniAsker Skiklubb19:15:00
262Mille Baastad BergIL Tyrving19:15:15
266Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF19:16:15
269Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OK19:17:00
271Emilie Pedersen VoldLillomarka OL19:17:30
274Yngvild Langedal BreivikNydalens SK19:18:15
278Linnea HolstIL Tyrving19:19:15
279Hedvig Nyberg-HansenFossum IF19:19:30

H 13-16

2 440 m, 95 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
744Kristian ØstermannHeming Orientering18:00:00
559Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL18:10:00
563Henning ReichenbachOppsal Orientering18:11:00
565Vebjørn Blom-HagenFossum IF18:11:30
572Philip Lehmann RomørenFossum IF18:13:15
575Martin Nøkleby MellingRingerike OL18:14:00
578Tarje EspelinAsker Skiklubb18:14:45
581Fridtjof ReuschHeming Orientering18:15:30
584Mikael BirkelundAsker Skiklubb18:16:15
586Marius E. AamodtOppsal Orientering18:16:45
587Kristoffer EngebretsenRaumar Orientering18:17:00
591Johannes Salvesen-LundeIL Koll18:18:00
592Håkon BogasonLillomarka OL18:18:15
595Olaf Halsaa DolvenAsker Skiklubb18:19:00
598Ole Martin NomelandØstmarka OK18:19:45
600Erlend BørliFossum IF18:20:15
601Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering18:20:30
607Emil HuuseØstmarka OK18:22:00
608Jonas AarsethNydalens SK18:22:15
613Oliver NilsenFossum IF18:23:30
618Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubb18:24:45
627Stian Måseide SørlieRaumar Orientering18:27:00
629Jonas MyhrAsker Skiklubb18:27:30
630Christoffer SlettenRaumar Orientering18:27:45
631Henrik WoldeneFossum IF18:28:00
636Henrik ReuschHeming Orientering18:29:15
638Håvard EikRaumar Orientering18:29:45
640Gaute FosstveitRaumar Orientering18:30:15
643Anders Håvard LarsenNydalens SK18:31:00
645Jonathan WoodhouseLillomarka OL18:31:30
650John OtterleiØstmarka OK18:32:45
652Jakob RastadAsker Skiklubb18:33:15
654Jonas HickenIL Koll18:33:45
656Lars Øderud VatneBækkelagets SK18:34:15
657Anders Næss-UlsethHeming Orientering18:34:30
660Axel AaldeNydalens SK18:35:15
672Kidus Abiy GirmaIL Koll18:38:15
676Eirik Vie StrislandFossum IF18:39:15
677Martin Størmer-AntonsenNydalens SK18:39:30
679Tobias EspedalNydalens SK18:40:00
682Elia ThorvikNydalens SK18:40:45
685Emil Solan GorsetHadeland OL18:41:30
686August Syrdal ØenHeming Orientering18:41:45
697Birk Felland SætnanFossum IF18:44:30
699Ask OlaussenOppsal Orientering18:45:00
700Jakob GilljamØstmarka OK18:45:15
702Jonas WilsbergNydalens SK18:45:45
703Simen VågeAsker Skiklubb18:46:00
705Gard LaeskogenRingerike OL18:46:30
706Simen GammelmoHadeland OL18:46:45
712Ferdinand FremmingHeming Orientering18:48:15
715Kristian Norum MeløysundNydalens SK18:49:00
719Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK18:50:00
722Einar ØstvoldHeming Orientering18:50:45
725Andreas SandernesØstmarka OK18:51:30
727Felix FinsrudAsker Skiklubb18:52:00
728Ole Jakob FrankrigNydalens SK18:52:15
731Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb18:53:00
732Teodor Mo HjelsethNydalens SK18:53:15
733Brage FosstveitRaumar Orientering18:53:30
735Eskil BrændenLillomarka OL18:54:00
740Elias StubberudNydalens SK18:55:15
747Rasmus BerglundRingerike OL18:57:00
748Lars Sigurd Baugstø RødnesOppsal Orientering18:57:15
750Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK18:57:45
751Sondre Zahl HagenFossum IF18:58:00
753Martin Christoffer BorgIL Koll18:58:30
756Theo Ring GiskeNydalens SK18:59:15
757Marius BakkeFossum IF18:59:30
763Jo Randar HolmøyHadeland OL19:01:00
765Kasper Bakken UlsethNydalens SK19:01:30
770Anselm ReichenbachOppsal Orientering19:02:45
771Ole Henrik WoxholthAsker Skiklubb19:03:00
772Gjermund Taje SkeieRaumar Orientering19:03:15
773Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb19:03:30
778Simen HøyerFossum IF19:04:45
782Kristoffer NomelandØstmarka OK19:05:45
784Rolf Andreas BergNydalens SK19:06:15
790Christian Fredrik BorgIL Koll19:07:45
795Håvard RønningenØstmarka OK19:09:00
796Jonas KroghOppsal Orientering19:09:15
798Simen Gløgård StensrudNittedal OL19:09:45
802Sindre Vie StrislandFossum IF19:10:45
803Magnus JystadØstmarka OK19:11:00
804David Megard GrønliKolbotn og Skimt OL19:11:15
807Mathias AxelsonEiker OL19:12:00
808Sondre YtterbøAsker Skiklubb19:12:15
810Ådne SkjærsteinIL Tyrving19:12:45
813Grunde IsaksætreGrue IL19:13:30
816Jakob A. GjedeboOppsal Orientering19:14:15
817Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb19:14:30
818Jørgen Nøkleby MellingRingerike OL19:14:45
825Eirik Frydenlund NorlingNydalens SK19:16:30
829Mathias NyhaugAsker Skiklubb19:17:30
832Mikkel KatlaFossum IF19:18:15

D 17-

2 230 m, 123 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
123456Astrid Jørgensennasjonalrådet16:00:00
1202Jo SheperdHalden SK17:02:00
1205Ingeborg EideByåsen IL17:05:00
1206Runa FremstadLarvik OK17:06:00
1207Marie OlaussenFredrikstad SK17:07:00
1208Siri UlvestadNydalens SK17:08:00
1209Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF17:09:00
1210Lone MalmgrenHalden SK17:10:00
1211Kine Hallan SteiwerHalden SK17:11:00
1213Ingrid LundanesNTNUI17:13:00
1215Evine Westli AndersenLøten o-lag17:15:00
1216Marthe GløersenBækkelagets SK17:16:00
1217Ragnhild HjermstadFossum IF17:17:00
1218Lizzie InghamHalden SK17:18:00
1220Alicia FribergIF Hagen17:20:00
1221Tara MelhuishHalden SK17:21:00
1222Emilie Westli AndersenLøten o-lag17:22:00
1223Maren Jansson HaverstadNTNUI17:23:00
1224Lone BrochmannBækkelagets SK17:24:00
1225Andrine BenjaminsenLillomarka OL17:25:00
1226Sigrid AlexandersenNTNUI17:26:00
1227Ingjerd MyhreKongsberg OL17:27:00
1229Silje Ekroll JahrenRaumar Orientering17:29:00
281Wenche RydningFlyfemkamp18:10:15
282Iliana IlievaHalden SK18:10:30
287Tora VollsetHeming Orientering18:11:45
289Cristina LuisNydalens SK18:12:15
299Marion HuberNydalens SK18:14:45
300Ingrid Lund HovdenIL Tyrving18:15:00
301Tonje VassendNTNUI18:15:15
305Lene Godager KaasBækkelagets SK18:16:15
315Ida TangenNydalens SK18:18:45
316Hanne HaugerudNOTEAM18:19:00
321Marie Hammer IversenØstmarka OK18:20:15
325Marianne BakkenNydalens SK18:21:15
327Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering18:21:45
328Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK18:22:00
329Ragnhild Christin HansenNOTEAM18:22:15
331Synne StrandAsker Skiklubb18:22:45
333Malin EijsinkNydalens SK18:23:15
335Marita Lilja GrønhovdModum OL18:23:45
338Jenny K. Kallåk HansenNOTEAM18:24:30
340Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL18:25:00
343Rikke Skyttersæter IversenHeming Orientering18:25:45
345Anniken RanvikKonnerud IL18:26:15
348Stine FrossdalOslostudentenes IK18:27:00
350Hanne Maria VisterOslostudentenes IK18:27:30
354Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)18:28:30
355Hedda SkatvedtRaumar Orientering18:28:45
358Kristine FjeldboIL Tyrving18:29:30
361Ragne WiklundNydalens SK18:30:15
363Elin EkebergIL Tyrving18:30:45
367Ane Sofie KroghOppsal Orientering18:31:45
371Synnøve AustefjordNOTEAM18:32:45
372Ada WulfsbergNydalens SK18:33:00
374Stine Mari GabrielsenFlyfemkamp18:33:30
377Frida Bakken UlsethNydalens SK18:34:15
379Ida TiltnesIL Tyrving18:34:45
380Kristine Eide RappRaumar Orientering18:35:00
381Berit-Kristine LimaOslo Politis IL18:35:15
382Ingrid BergeIL Tyrving18:35:30
385Ingrid G. KvålsgardFossum IF18:36:15
390Andrea RanvikKonnerud IL18:37:30
396Tomine Lysaker SandenEiker OL18:39:00
397Ida Karine HelmersenFet OL18:39:15
400Idunn AssenFlyfemkamp18:40:00
403Marie LilandNydalens SK18:40:45
404Ingrid UrsethVingelen IL18:41:00
407Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb18:41:45
409Thea Fjogstad NielsenNOTEAM18:42:15
411Ingvil AhlsandNydalens SK18:42:45
414Gunhild Rogne HallandNydalens SK18:43:30
408Thea Feiring HaltiaIL Tyrving18:45:15
422Idunn Cecilie RolfsenHeming Orientering18:45:30
423Julie Hilland AndersenHalden SK18:45:45
424Ingvild Maalen-JohansenÅs-NMBU Orientering18:46:00
425Agni Fjogstad NielsenIL Tyrving18:46:15
426Mari Jevne ArnesenIL Tyrving18:46:30
427Åsne Naadland HoloFossum IF18:46:45
428Oda J SikkelandIL Tyrving18:47:00
430Emma Meyer LarssonIL Tyrving18:47:30
431Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering18:47:45
444Anne Marthe PeveriEiker OL18:51:00
447Eline BryneHeming Orientering18:51:45
449Karen Hoel JomaasFossum IF18:52:15
450Marianne LøvåsNidarøst OK18:52:30
451Yvonne SvendsenIL Tyrving18:52:45
455Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK18:53:45
459Martha Kalvig SkoganNydalens SK18:54:45
461Kari Lien JohnsenMulticonsult ASA18:55:15
462Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK18:55:30
466Silje Marie VågeAsker Skiklubb18:56:30
469Silje MorlandstøEiker OL18:57:15
471Agnes LeoHalden SK18:57:45
480Solveig Eline BergIL Tyrving19:00:00
481Jane Karine HelmersenFet OL19:00:15
485Ingeborg RognstadHadeland OL19:01:15
486Karen BjergaardNydalens SK19:01:30
487Ingvild BjørheiNTNUI19:01:45
489Jenny BaklidKonnerud IL19:02:15
490Dagrun Brox RayamajhiOppsal Orientering19:02:30
495Kirsten Marie SøvdeNOTEAM19:03:45
497Ingeborg BlumerNOTEAM19:04:15
498Anna Isnes TyseEiker OL19:04:30
502Hedda Raadal BjørloHalden SK19:05:30
507Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb19:06:45
510Christine Turter SandvoldNydalens SK19:07:30
512Andrea Vild JødalBækkelagets SK19:08:00
516Åsne Daling NannestadRøyken OL19:09:00
519Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL19:09:45
523Lisa JørandliNOBIL19:10:45
532Christine HoenEiker OL19:13:00
536Betty Ann Bjerkreim NilsenIL Tyrving19:14:00
538Ragnhild Stamer EkerholtNOTEAM19:14:30
540Katrine LodgaardØstmarka OK19:15:00
545Maren NorderudIL Tyrving19:16:15
546Louise OramBækkelagets SK19:16:30
547Mina JørgensenIL Tyrving19:16:45
549Mariann UlvestadBækkelagets SK19:17:15
551Emilie Liabakk EriksenByåsen IL19:17:45
553Pernille KatlaFossum IF19:18:15
555Marianne DæhliNydalens SK19:18:45
557Toril NesNydalens SK19:19:15

H 17-

2 420 m, 136 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1103Christian SchiveOK Moss17:03:00
1104Jostein TandbergNydalens SK17:04:00
1105Erling HjermstadFossum IF17:05:00
1106Magne HagaRaumar Orientering17:06:00
1107Øyvind HjermstadFossum IF17:07:00
1108Anders SkarholtFredrikstad SK17:08:00
1109Vegard ØlstadBækkelagets SK17:09:00
1111Wolfgang KampelBækkelagets SK17:11:00
1114Bjørn EkebergIL Tyrving17:14:00
1116Henrik EijsinkNydalens SK17:16:00
1117Sverre Waaler KaasNydalens SK17:17:00
1118Jørgen BaklidKonnerud IL17:18:00
1120Einar MelsomFossum IF17:20:00
1122Elias JonssonNydalens SK17:22:00
1125Elias T. MølnvikNTNUI17:25:00
1127Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering17:27:00
1128Håkon Raadal BjørloNTNUI17:28:00
1129Karl FremstadIL Tyrving17:29:00
1130Lukas LilandNydalens SK17:30:00
1131Mathias NipenBækkelagets SK17:31:00
1132Oskar StørmerFossum IF17:32:00
1133Per Melander OftenNydalens SK17:33:00
1135Kasper FosserHeming Orientering17:35:00
1136Vegard Jarvis WestergårdNTNUI17:36:00
1138Anders VisterNydalens SK17:38:00
1139Audun HeimdalNTNUI17:39:00
1140Vetle Ruud BråtenRaumar Orientering17:40:00
1141Olai Stensland LillevoldNTNUI17:41:00
1143Hans Petter MathisenFredrikstad SK17:43:00
1148Alexander ChepelinHalden SK17:48:00
1150Ralph StreetBækkelagets SK17:50:00
1155Emil AhlbäckFossum IF17:55:00
1156Henry McNultyNTNUI17:56:00
1157Jon Aukrust OsmoenNydalens SK17:57:00
1158Peter HodkinsonLillomarka OL17:58:00
1159Øystein Kvaal ØsterbøBækkelagets SK17:59:00
117Morten TangenOK Moss18:00:00
1Audun HokholtKolbotn og Skimt OL18:10:00
2Svend Sondre FrøshaugBækkelagets SK18:10:15
4Kristoffer JacobsenIL Tyrving18:10:45
5Andreas Eide SkjævelandStavanger Orienteringsklubb18:11:00
8Simen A BjøringsøyNydalens SK18:11:45
11Erik SagvoldenNydalens SK18:12:30
12Jan Andreas EdstrømOppsal Orientering18:12:45
15Mardon Elias FossKongsberg OL18:13:30
17Martin Adelsten RøsholmBækkelagets SK18:14:00
22Frank SandbergFlyfemkamp18:15:15
23Petter Astrup ArnesenHeming Orientering18:15:30
26Linus OlhansÅs-NMBU Orientering18:16:15
28Aslak HeimdalKonnerud IL18:16:45
29Morten Urdal BakkeIL Tyrving18:17:00
30Styrk Hundseid KamsvågIL Tyrving18:17:15
32Sverre  LindsethIL Tyrving18:17:45
34Eirik Kamstrup HovindNydalens SK18:18:15
42Mikael OlaussonOslostudentenes IK18:20:45
48Halvor SteinsholtÅs-NMBU Orientering18:21:45
51Jostein Svaland DaleVang OL18:22:30
53Bjørn Anders FlågenHeming Orientering18:23:00
54Gunnar A FiskumIL Tyrving18:23:15
59Simen ElvhaugRaumar Orientering18:24:30
64David GottfridssonLillomarka OL18:25:45
67Thomas SchiveBækkelagets SK18:26:30
68Matthew NgOslostudentenes IK18:26:45
76Lukas PetersonIFK Umeå18:28:45
82Tor Magnus GrøstadØstmarka OK18:30:15
85Anders BjergaardNydalens SK18:31:00
91Sigurd Helle OpedalNTNUI18:32:30
92Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK18:32:45
95Glenn MullerFlyfemkamp18:33:30
97Eivind Berner MyhreFossum IF18:34:00
99Joakim Eriksrud KarlsenOppsal Orientering18:34:30
100Petter Vangen LunåsmoTynset IF18:34:45
102Bendich FalchFlyfemkamp18:35:15
104Ludvig RødnesOppsal Orientering18:35:45
276Vetle Sjåstad ChristiansenGeilo IL18:36:00
106Halvor Egner GranerudAsker Skiklubb18:36:15
107Eirik Langedal BreivikNydalens SK18:36:30
113Per Clemet WisløffAsker Skiklubb18:38:00
119Jeff GeudensNOTEAM18:39:30
121Sivert Sande KvermeFossum IF18:40:00
122Elling Fossheim AsplinGjø-Vard OL18:40:15
123Ove SætraHadeland OL18:40:30
124Mathias GløersenBækkelagets SK18:40:45
126Magnus NordbrødenHalden SK18:41:15
134Thomas RuudOppsal Orientering18:43:15
135Martin SchälliBækkelagets SK18:43:30
130Siri EidnesOslostudentenes IK18:43:45
138Mats ByfuglienNOTEAM18:44:15
141Trygve MyhrAsker Skiklubb18:45:00
142Åsmund HugoNOTEAM18:45:15
145Magnus Woxholtt-JensenNydalens SK18:46:00
147Sondre Ruud BråtenNydalens SK18:46:30
148Adam WanekOK Lokomotiva Pardubice18:46:45
154Joachim EideFlyfemkamp18:48:15
155Jan ShanelNydalens SK18:48:30
157Eskil SteinFlyfemkamp18:49:00
158Vegard MyklemyrEiker OL18:49:15
160Øyvind EngerNydalens SK18:49:45
166Vetle TveitenNOTEAM18:51:15
170Anders HorveiRaumar Orientering18:52:15
175Thomas NipenBækkelagets SK18:53:30
214Lecho IlievHalden SK18:53:45
177Magnus Mellbye LarsenAsker Skiklubb18:54:00
179Lars Young VikNydalens SK18:54:30
180Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb18:54:45
184Gard-Martin Udnesseter JohnsonOppsal Orientering18:55:45
191Torstein MellemKemiön Kiilat18:57:30
194Ivar SeierstadIL GeoForm18:58:15
195Sølve Nordahl RolfsenHeming Orientering18:58:30
196Kristian EllstrømNOTEAM18:58:45
197Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK18:59:00
198Sjur KvadsheimNOTEAM18:59:15
203Torbjørn DalløkkenIL GeoForm19:00:30
204Lars JacobsenIL Tyrving19:00:45
210Håvard MyhreBækkelagets SK19:02:15
211Sondre Sande GullordNydalens SK19:02:30
212Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering19:02:45
220Carl Godager KaasBækkelagets SK19:04:45
509Roar PedersenOppsal Orientering19:07:15
233Christoffer GryttenFlekkefjord Sykkelklubb19:08:00
234Sander H. RogndokkenNydalens SK19:08:15
235Erling SommerfeltOK Alehof19:08:30
236Are WigaardOppsal Orientering19:08:45
237Harald Astrup ArnesenHeming Orientering19:09:00
244Isak JonssonNydalens SK19:10:45
245Tim Langø BergNOTEAM19:11:00
246Lavran ThorstensenOppsal Orientering19:11:15
249Njaal Ellegaard MelbyVang OL19:12:00
250Bjørnar LøvliAsker Skiklubb19:12:15
251Peter GisholtFossum IF19:12:30
254Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OL19:13:15
255Eskil Sande GullordBækkelagets SK19:13:30
257Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF19:14:00
263Emil StørmerFossum IF19:15:30
264Donatas KontautasOK Moss19:15:45
270Stephán MudrákStora Tuna OK19:17:15

D 40-

2 440 m, 45 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
561Ann-Karin LestebergKongsberg OL18:10:30
566Nora SkauenIL Tyrving18:11:45
567Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK18:12:00
570Hanne Lerche RaadalHalden SK18:12:45
580Helena AxelssonNydalens SK18:15:15
583Marit B. EithunNittedal OL18:16:00
585Anne Guro NøklebyRingerike OL18:16:30
590Siri StørmerNydalens SK18:17:45
593Beate UndebergetOppsal Orientering18:18:30
596Guro HarstadHeming Orientering18:19:15
599Ingrid SkaarerNydalens SK18:20:00
605Siv Susanne JystadØstmarka OK18:21:30
610Hanne Marthe ØstvoldHeming Orientering18:22:45
612Maiken Skirstad MoNydalens SK18:23:15
588Sigrid Melander VieFossum IF18:24:15
621Brita Opheim SauarStatoil Oslo BIL18:25:30
624Britta FismenFossum IF18:26:15
634Sissel Nordby HvenekildeOppsal Orientering18:28:45
637June HerredsvelaØstmarka OK18:29:30
639Kristine RomørenFossum IF18:30:00
644Rikke Kristin GåsholtHedrum OL18:31:15
665Elin KallesonOppsal Orientering18:36:30
675Toril Fougner WisløffAsker Skiklubb18:39:00
678Marianne ReuschHeming Orientering18:39:45
680Kristin Stubban HygenØstmarka OK18:40:15
684Kine DirroMåren OK18:41:15
694Cecilie Christin KvermeFossum IF18:43:45
698Ann Elin FlågenHeming Orientering18:44:45
721Marit EgnerAsker Skiklubb18:50:30
724Anne Borgen SturødNydalens SK18:51:15
730Heidi ØstliRaumar Orientering18:52:45
737Cecilie Wærp HaugeNydalens SK18:54:30
752Kari-Ann ÅnensenOppsal Orientering18:58:15
760Ping OuyangØstmarka OK19:00:15
764Marit InngjerdingenHeming Orientering19:01:15
768Katrine HolenØstmarka OK19:02:15
769Cathrine FrydenlundNydalens SK19:02:30
781Anne RusteLillomarka OL19:05:30
783Hege FeiringIL Tyrving19:06:00
789Monica BerglundRingerike OL19:07:30
791Vera HalsaaAsker Skiklubb19:08:00
794Linda FredhOK Moss19:08:45
809Else Kari ScheeleNydalens SK19:12:30
819Lotta MyhreIL Koll19:15:00
820Åse Ulltveit-Moe NorrudFossum IF19:15:15

H 40-

2 440 m, 67 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
560André JægtvikKonnerud IL18:10:15
562Frode BakkehøiØstmarka OK18:10:45
564Ola LestebergKongsberg OL18:11:15
568Tor RingstadHedrum OL18:12:15
577Kristian Bernhard NilsenFossum IF18:14:30
579Øystein Bieltvedt SkeieRaumar Orientering18:15:00
582Tom KristensenLarvik OK18:15:45
597Lars Erik GjeinFossum IF18:19:30
609Martin ReichenbachOppsal Orientering18:22:30
616Christian GløgårdNittedal OL18:24:15
619Dag Espolin JohnsonBækkelagets SK18:25:00
622Kyrre GranFet OL18:25:45
625Fredrik SaugestadNydalens SK18:26:30
626Knut SaxhaugRaumar Orientering18:26:45
641Lars BerglundRingerike OL18:30:30
642Morten HelminsenFredrikstad SK18:30:45
647Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering18:32:00
648Tommy SkårbøRaumar Orientering18:32:15
655Torbjørn Blom-hagenFossum IF18:34:00
659Peder NatvigIL Koll18:35:00
661Øystein RastadAsker Skiklubb18:35:30
662Helge Grenager SolheimOppsal Orientering18:35:45
664Haakon DolvenAsker Skiklubb18:36:15
666Håvard HarstadKolbotn og Skimt OL18:36:45
670Bjørn MartiniAsker Skiklubb18:37:45
674Audun BjerknesMåren OK18:38:45
681Sigve VågsnesOppsal Orientering18:40:30
692Morten MoslandOppsal Orientering18:43:15
696Torstein HoleTelenor BIL18:44:15
704Vidar GjelstadOppsal Orientering18:46:15
707Ola NilsenOppsal Orientering18:47:00
708Morten FismenFossum IF18:47:15
710Knut Jostein SætnanFossum IF18:47:45
709Lars Christian BråtenHeming Orientering18:48:00
714Trond Sigvald HetlandKolbotn og Skimt OL18:48:45
716Trond MyhreFossum IF18:49:15
720Øyvind HaugØstmarka OK18:50:15
726Eirik JørgensenIL Tyrving18:51:45
729Bjørn HaugeNydalens SK18:52:30
736Dag StrislandKolbotn og Skimt OL18:54:15
738Christian HolmboeIL Tyrving18:54:45
806Morten WettergreenFossum IF18:55:15
743Fredrik LarsenIndre Østfold OK18:56:00
745Anders NorlingNydalens SK18:56:30
754Harald BakkeFossum IF18:58:45
758Jens Christian HolstIL Tyrving18:59:45
761Roar SaxhaugRaumar Orientering19:00:30
762Aksel OlsenAsker Skiklubb19:00:45
776Espen JernbergNydalens SK19:04:15
777Bjørn FjeldstadIndre Østfold OK19:04:30
779Arild NyhaugAsker Skiklubb19:05:00
786Torgeir SkjønhaugFet OL19:06:45
792Karl Even RyghHeming Orientering19:08:15
797Atle StrømHedrum OL19:09:30
800Christian ReuschHeming Orientering19:10:15
805Jostein AndersenNydalens SK19:11:30
812Olav HasaasFossum IF19:13:15
814Bent Erik SkaugOppsal Orientering19:13:45
822Stig MellingRingerike OL19:15:45
823Michael DähnnNydalens SK19:16:00
827Ram RayamajhiOppsal Orientering19:17:00
828Sindre ValsgårdIndre Østfold OK19:17:15
830Raymond BerntzenFet OL19:17:45
831Jon SolsrudNydalens SK19:18:00
835Snorre VegganOppsal Orientering19:19:00
837Vegard BroxIL Tyrving19:19:30
838Alexander RødstenHeming Orientering19:19:45

D 50-

2 420 m, 55 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
21Helena StubberudNydalens SK18:15:00
31Signe Astrup ArnesenHeming Orientering18:17:30
36Ingrid NermoenØstmarka OK18:18:45
38Ann Elisabeth GunnulfsenModum OL18:19:15
49Ingeborg ØderudBækkelagets SK18:22:00
52Synnøve Lyssand SandbergNydalens SK18:22:45
55Dagrun MelkildHeming Orientering18:23:30
60Anne Marit BjergaardNydalens SK18:24:45
66Tove HeimdalKonnerud IL18:26:15
75Hege HeibergHadeland OL18:27:45
78Runa SkyttersæterHeming Orientering18:29:15
88Anne Kristine NorderudIL Tyrving18:31:45
103Kari MadslienNydalens SK18:35:30
114Alix Young VikNydalens SK18:38:15
116Kjersti SkantzeIL Tyrving18:38:45
125Torild JørgensenØstmarka OK18:41:00
128Anne MadslienNydalens SK18:41:45
129Randi NicolaisenAsker Skiklubb18:42:00
131Jartrud SteinsliØstmarka OK18:42:30
133Linda HanssenØstmarka OK18:43:00
137Åshild FlatebakkenIL Tyrving18:44:00
139Hege WangLillomarka OL18:45:15
143Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb18:45:30
150Eirin LodgaardByåsen IL18:47:15
153Bente LandmarkFossum IF18:48:00
159Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb18:49:30
162Torunn Drage RotiFossum IF18:50:14
164Heidi MyklemyrEiker OL18:50:45
165Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering18:51:00
167Gunhild MyhrAsker Skiklubb18:51:30
169Toini SkyttersæterKonnerud IL18:52:00
173Anne DanielsenNydalens SK18:53:00
178Trude FixdalIL Koll18:54:15
187Marianne ArnesenAsker Skiklubb18:56:30
190May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering18:57:15
192Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL18:57:45
202Gunn-Torill HokholtKolbotn og Skimt OL19:00:15
215Karen Johanne StrømstadBækkelagets SK19:03:30
216Maria JonssonNydalens SK19:03:45
217Solveig SikkelandIL Tyrving19:04:00
219Sidsel NørstebøIL Tyrving19:04:30
223Margrete EngzeliusAsker Skiklubb19:05:30
225Marita HernandezOL Toten-Troll19:06:00
226Lene KinnebergRaumar Orientering19:06:15
230Anne DahlNydalens SK19:07:15
231Eldri HoloFossum IF19:07:30
232Monica Tørnqvist HaldenNydalens SK19:07:45
238Maria TorgersenBækkelagets SK19:09:15
258Ellen-Christine KorenÅs-NMBU Orientering19:14:15
260Anna GöhlmanIL Tyrving19:14:45
265Ingrid Eide RappRaumar Orientering19:16:00
268Magnhild T. MølnvikFossum IF19:16:45
273Berit BergeIL Tyrving19:18:00
275Kirsti Grundnes BergIL Tyrving19:18:30
277Ingunn NakkimBækkelagets SK19:19:00

H 50-

2 230 m, 78 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
284Svein GranerudAsker Skiklubb18:11:00
286Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL18:11:30
288Øyvind HelmersenFet OL18:12:00
290Leif StørmerFossum IF18:12:30
294Lars BaklidKonnerud IL18:13:30
295Arne TorgersenBækkelagets SK18:13:45
302Per Ivar SveheimOdal OL - Orientering18:15:30
303Peter NylundHaugerud IF18:15:45
306Knut Edvard HellandØstmarka OK18:16:30
308Terje LinløkkenØstmarka OK18:17:00
310Tore MyhrvoldFossum IF18:17:30
311Harald Eide-FredriksenHeming Orientering18:17:45
312Tormod BøeVBIL18:18:00
318Jan Tore HenriksenNydalens SK18:19:30
319Frode KamsvågIL Tyrving18:19:45
324Terje MelsomFossum IF18:21:00
334Carl Erik WasbergOppsal Orientering18:23:30
336Øystein RappRaumar Orientering18:24:00
337Lars FremstadLarvik OK18:24:15
342Jan Erik AalbergBækkelagets SK18:25:30
346Eivind HoffIL Tyrving18:26:30
347Arild AndresenFossum IF18:26:45
351Bjørn Erik ReinsethNydalens SK18:27:45
352Nils Petter FremmingHeming Orientering18:28:00
357Bent SkatvedtRaumar Orientering18:29:15
360Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering18:30:00
366Guttorm L EggeOslostudentenes IK18:31:30
369Morten EngebretsenRaumar Orientering18:32:15
376Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering18:34:00
383Harald AulieIL Koll18:35:45
384Knut Erling ØenHeming Orientering18:36:00
389Tore KjølsethNydalens SK18:37:15
391Fredrik HøyerFossum IF18:37:45
392Kjetil BjørloHalden SK18:38:00
393Tom SlungaardHeming Orientering18:38:15
398Christopher SchiveOK Moss18:39:30
399Einar LunøeNydalens SK18:39:45
412Jørn MjøsterØstmarka OK18:43:00
413Hans JevanordFossum IF18:43:15
415Paul TorvundOslostudentenes IK18:43:45
417Lasse ArnesenHeming Orientering18:44:15
418Per Ola UlsethNydalens SK18:44:30
419Jo Ulltveit-MoeIL Koll18:44:45
421Per Anders YtterbøAsker Skiklubb18:45:15
437Egil EideIL Tyrving18:49:15
441Harald IweIL GeoForm18:50:15
443Pål Kogstad NæssRaumar Orientering18:50:45
445Joachim FribergIF Hagen18:51:15
452Eirik TandrevoldFossum IF18:53:00
453Roar FjeldboSandefjord OK18:53:15
454Helge StenerudOL Tønsberg og omegn18:53:30
460Magne AasAsker Skiklubb18:55:00
494Ole IngesenSarpsborg OL18:55:30
467Christian Nordahl RolfsenHeming Orientering18:56:45
470Arne KongsnesOppsal Orientering18:57:30
472Morten KarlsenMåren OK18:58:00
476Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL18:59:00
477Håkon JendalFossum IF18:59:15
478Ottar WiklundNydalens SK18:59:30
479Hallvard KorenOK Moss18:59:45
483Bengt NiklassonKolbotn og Skimt OL19:00:45
484Kjetil EspedalNydalens SK19:01:00
488Ole Petter HaugenNydalens SK19:02:00
491Thor VollsetHeming Orientering19:02:45
496Per Jogeir KarlsbakkKonnerud IL19:04:00
499Anders KronbergRaumar Orientering19:04:45
501Christian JomaasFossum IF19:05:15
513Håvard ChristiansenNOTEAM19:08:15
517Johan LundeIL Koll19:09:15
518Børge PedersenNydalens SK19:09:30
528Jon Iver BakkenNydalens SK19:12:00
531Trond LundIL Tyrving19:12:45
535Hallvard BergIL Tyrving19:13:45
537Kimme ArnesenHeming Orientering19:14:15
539Øystein HoloFossum IF19:14:45
542Einar GisholtFossum IF19:15:30
544Bent Sande KvermeFossum IF19:16:00
556Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL19:19:00

D 60-

2 440 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
606Birgit KorvaldNydalens SK18:11:15
569Anne-Elise Jensrud EdstrømOppsal Orientering18:12:30
571Elle M. MelbyeHeming Orientering18:13:00
589Randi NilstadIL Tyrving18:17:30
604Live Joronn YtrehusRingerike OL18:21:15
611Toril EineFossum IF18:23:00
628Margaret RoseveareOppsal Orientering18:27:15
668Mette HallénNydalens SK18:37:15
693Sirpa LiljaModum OL18:43:30
746Nina KolbergIL Tyrving18:56:45
815Ellen Marie TurterNydalens SK19:14:00
824Lena HammerVestre Akers SK19:16:15

H 60-

2 230 m, 31 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
291Bård NatvigNittedal OL18:12:45
293Rune HultgreenOppsal Orientering18:13:15
307Øivind MyhreKongsberg OL18:16:45
309Pål Woldstad HanssenEiker OL18:17:15
313Ivar RefslandIL Tyrving18:18:15
317Reidar FossumAsker Skiklubb18:19:15
330Tom EidsetherRaumar Orientering18:22:30
332Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm18:23:00
339Egil HusethKamp/Vestheim IF18:24:45
362Vidar ElvekrokEiker OL18:30:30
364Dag HauglandOslo kommunes bedriftsidrettslag18:31:00
368Per SchancheAsker Skiklubb18:32:00
373Torgeir StenstadOppsal Orientering18:33:15
378Torbjørn NørbechRingerike OL18:34:30
387Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF18:36:45
395Richard Zeiner-GundersenFossum IF18:38:45
401Sigurd DæhliLøten o-lag18:40:15
402Øyvind GylverAsker Skiklubb18:40:30
429Geir Holm GundersenSturla, IF18:47:15
438Ove MartinsenHauketo IF18:49:30
439Are EriksenOslostudentenes IK18:49:45
442Einar JensenNydalens SK18:50:30
457Alf PettersenIL Tyrving18:54:15
458Tor Ragnar AndersenHalden SK18:54:30
475Stein KlyveOK Moss18:58:45
503Nils HæstadFossum IF19:05:45
506Ketil BergeVestre Akers SK19:06:30
521Trond HegnaAsker Skiklubb19:10:15
525Terje AntonsenRaumar Orientering19:11:15
548Bjørn GrindeOslostudentenes IK19:17:00
558Karl-Erik AnderssonIFK Mora OK19:19:30

D 70-

2 440 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
574Berit SaxhaugRaumar Orientering18:13:45
653Kjersti ThoStabæk IF18:33:30
689Unni DrageHaugerud IF18:42:30

H 70-

2 230 m, 21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
298Leif BråtenHeming Orientering18:14:30
314Bjørn SandelienHeming Orientering18:18:30
320Kjell WintherOppsal Orientering18:20:00
322Per OngstadNOTEAM18:20:30
356Eldar BørsumBækkelagets SK18:29:00
386Kolbjørn MegardKolbotn og Skimt OL18:36:30
388Jon FærdenKolbotn og Skimt OL18:37:00
410Dan Erik KallesonOppsal Orientering18:42:30
433Trond FeiringHamar OK18:48:15
434Øystein MadsenHaugerud IF18:48:30
435Roar BjordalOppsal Orientering18:48:45
446Geir TrøanKolbotn og Skimt OL18:51:30
456Terje MalmHamar OK18:54:00
468Ole Kristian SteinbekkenOdal OL - Orientering18:57:00
473Lars SaxhaugRaumar Orientering18:58:15
492Kjell Gorm RøkkeIL Tyrving19:03:00
493Helge BjaalandHeming Orientering19:03:15
500Jon C. FougnerHeming Orientering19:05:00
505John Thomas PetersenNittedal OL19:06:15
520Jørgen HolmboeIL Tyrving19:10:00
527Barrie SpeakEbor19:11:45

H Bedrift

2 440 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
594Jostein Bø FløystadNOTEAM18:18:45
614Morten FosseOslo Politis IL18:23:45
673Terje Wiig MathisenNydalens SK18:38:30
683Jan Fredrik HelgakerFossum IF18:41:00
821Lars Christopher OlsenOppsal Orientering19:15:30
833Lars FlatøyNOTEAM19:18:30

D Rekrutt

1 310 m, 25 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
848Ingrid BakkehøiNydalens SK18:10:15
843Oda Amrud PedersenOppsal Orientering18:11:00
853Wiona Resvoll SkaugOppsal Orientering18:13:30
855Aurora FayeNOTEAM18:14:00
856Maja Kalleson RøedOppsal Orientering18:14:15
859Ester Marie Ridder KronbergRaumar Orientering18:15:00
861Astrid ReuschHeming Orientering18:15:30
863Julia Malathi Brox RayamajhiOppsal Orientering18:16:00
865Caroline SlungaardHeming Orientering18:16:30
866Mille ConradiFossum IF18:16:45
867Tuva Wilkens JernbergNydalens SK18:17:00
873Silje Andresen SkotteFossum IF18:18:30
874Kajsa Harstad ArntsenHeming Orientering18:18:45
876Josefine Oraug RyghNydalens SK18:19:15
879Tuva Berger GjelstadOppsal Orientering18:20:00
880Tiril MyklatunIL Tyrving18:20:15
875Eldbjørg MoxnesOslostudentenes IK18:21:15
885Helene ScheeleNydalens SK18:21:30
886Thea TlstovicOppsal Orientering18:21:45
890Charlotte HopsnesFossum IF18:22:45
894Linea Kalleson RøedOppsal Orientering18:23:45
898Kristine WoldeneFossum IF18:24:45
850Martine Elen RieckRaumar Orientering18:30:18
878Maja WilsbergNydalens SK18:35:45
883Eirin KolshusOppsal Orientering18:48:00

H Rekrutt

1 310 m, 25 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
839Ole Jacob MyklebustIL Koll18:10:00
841Daniel William Ridder KronbergRaumar Orientering18:10:30
842Boye WangensteenLillomarka OL18:10:45
844Per Taje SkeieRaumar Orientering18:11:15
846Sebastian WettergreenFossum IF18:11:45
847Simen ÅnensenOppsal Orientering18:12:00
851Elias AndenæsAsker Skiklubb18:13:00
852Magnus Rørlien JevanordFossum IF18:13:15
854Trygve MyhrvoldFossum IF18:13:45
858Bjørn Kalleson RøedOppsal Orientering18:14:45
860Simen SkeideOppsal Orientering18:15:15
862Erik Dehli SaxhaugRaumar Orientering18:15:45
864Martin TandbergFossum IF18:16:15
871Aksel Høyer JacobsenIL Tyrving18:18:00
884Thomas Nissen HellerudIL Koll18:21:15
887Lars August FjellheimIL Koll18:22:00
891Karl Oraug RyghIL Koll18:23:00
893Stian LillegårdLillomarka OL18:23:30
895Tristan ZainalOdal OL - Orientering18:24:00
899Aksel Nissen HellerudIL Koll18:25:00
881Nikolai TesloHadeland OL18:25:45
870Isak AndersenNydalens SK18:27:30
849Alfred TeigNydalens SK18:35:30
869Trym Gjedebo-SkarpeteigOppsal Orientering18:53:00
508Teodor Nysæther MikkelsenIL Koll19:07:00

Annonser

IOF Eventor