Norsk Orientering

Startliste for Gromløpet - KM mellom Trimtex Cup

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Gromløpet - KM mellom Trimtex Cup
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: lørdag 9 juni 2018

N-åpen

1 790 m, 28 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1049Annika Næss-UlsethHeming Orientering
1051Johanne Ragvin RystadNydalens SK
1053Ulrik Juveli PedersenOppsal Orientering
1055Brage Wergeland BiemLillomarka OL
1056Sindre Nikolai HolmboeIL Tyrving
10593886124Alfred Holtan SanderudLillomarka OL
1062Jo Bogstrand IngvaldsenNittedal OL
10643906864Amund SaugestadNydalens SK
1067Elias MolundIL Tyrving
10693660149Vilde HøyerFossum IF
1071Simen ÅnensenOppsal Orientering
1074Natalie KollerudLillomarka OL
10763793700Tarjei Hausken NordbergNydalens SK
1078Bjørn Kalleson RøedOppsal Orientering
1082Silas Mestad HansenLillomarka OL
1085Sofus Mestad HansenLillomarka OL
10893940608Selma FeylingKolbotn og Skimt OL
1093Martina VågsnesOppsal Orientering
10943908282Emil ConradiNOTEAM
10951380Ingrid SkaarNittedal OL
10961379Askil MestadNOTEAM
10973880978Beatriz AzagraNydalens SK
10983638137Helene Hellerud ØpstadAsker Skiklubb
10993880531Elias NæssNydalens SK
11001375Buster StoparIL Tyrving
11011376Wilma StoparIL Tyrving
1102Linus Mestad HansenLillomarka OL
11031377Aksel AubertOppsal Orientering

D -10

1 910 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1003Ingrid Merete JebsenIL Heming
10053884830Helene ScheeleNydalens SK
10073946050Astrid ReuschHeming Orientering
1008Helle S. Boldingh DebernardNydalens SK
10093886611Silje Andresen SkotteFossum IF

D 11-12

1 540 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
942Synne Utseth BøhlerengenOppsal Orientering11:00
9433777687Hanne Wærp HaugeNydalens SK11:02
944Erika A. GjedeboOppsal Orientering11:04
945Anna Øvrebø MyrvoldHeming Orientering11:06
9473816808Selma Størmer-AntonsenNydalens SK11:10
948Sofia ØhlckersIL Tyrving11:12
950Linea Kalleson RøedOppsal Orientering11:16
9513985397Marie Bjordal VegganOppsal Orientering11:18
952Mari KallesonOppsal Orientering11:20
9543776119Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK11:24
956Aina Elisabeth Tirkkonen ToftNydalens SK11:28

D 11-12N

2 380 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
10271378Marie Skaug Gilhuus-MoeOppsal Orientering
1029Inka M. Boldingh DebernardNydalens SK

D 13-14

3 130 m, 31 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
13707825Maja Mo HjelsethNydalens SK11:00
23979325Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb11:02
33982345Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering11:04
43714771Julie Heyerdahl RødstenHeming Orientering11:06
53522380Mari AarsethNydalens SK11:08
73952074Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb11:12
83807005Signe HoloFossum IF11:14
103638632Kristine SolbakkenIL Tyrving11:18
113725025Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering11:20
133665163Eileen BjanesIL Tyrving11:24
153863115Inga Skaarer WiklundNydalens SK11:28
163631678Mille Baastad BergIL Tyrving11:30
173979440Anette Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb11:32
183940640Emilie RehnKolbotn og Skimt OL11:34
193823960Elise ThorsengFossum IF11:36
203635430Linnea HolstIL Tyrving11:38
213884533Ingunn Høst FossgardLillomarka OL11:40
223985124Martha WisløffAsker Skiklubb11:42
233882057Hannah Syrdal ØenHeming Orientering11:44
263717253Pauline MyklebustIL Koll11:50
273852852Marie SaugestadNydalens SK11:52
293638459Nora Christine HansenAsker Skiklubb11:56
303911427Marie KravdalGjø-Vard OL11:58
313808730Anna Mæhre TorjussenFossum IF12:00
333521564Kathinka Zahl HagenFossum IF12:04
34Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb12:06
353655024Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF12:08
373781697Gunde TumelionisFossum IF12:12
393886884Emilie Pedersen VoldLillomarka OL12:16
403934593Tuva HøyerFossum IF12:18
413725330Marie ScheeleNydalens SK12:20

D 13-16C

1 540 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
9623885902Selma Mestad HansenLillomarka OL11:40
9653918869Hedda Sofie RiddervoldAsker Skiklubb11:46

D 15-16

3 450 m, 31 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2013886306Helene Bjørkvold JendalFossum IF11:01
2023654589Oda ScheeleNydalens SK11:03
2043876877Tina KallesonOppsal Orientering11:07
2053885464Mari BrendeFossum IF11:09
2063785011Yngvild Langedal BreivikNydalens SK11:11
2073644192Hanna Eckhardt AndersenHeming Orientering11:13
2083947199Hanna RehnKolbotn og Skimt OL11:15
2093883733Janna Sofie TellesbøØstmarka OK11:17
2113637311Ida Marie FlågenHeming Orientering11:21
2133635976Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OK11:25
2153877859Ingrid BlindheimLillomarka OL11:29
2173640729Alexandra LinløkkenØstmarka OK11:33
218Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL11:35
2193613973Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK11:37
2203951308Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering11:39
2213635125Netta Bar-NathanLillomarka OL11:41
2233668720Malene JebsenHeming Orientering11:45
2243950532Elise Wærp HaugeNydalens SK11:47
2263780467Ella BerstadHeming Orientering11:51
2273661295Ragnhild Mathea HelmersenFet OL11:53
228Isabel HandstangerKolbotn og Skimt OL11:55
2293954336Noor Dirro-HeluMåren OK11:57
2303672557Maya Jones ArnesenHeming Orientering11:59
2313656352Pia Young VikNydalens SK12:01
2333781143Amélie AamodtOppsal Orientering12:05
2363873106Stella HolmboeIL Tyrving12:11
237Celine YtternesKolbotn og Skimt OL12:13
2393882594Sunniva HalvorsrudLillomarka OL12:17
2403820206Kristine KravdalGjø-Vard OL12:19
2413965019Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OL12:21
2423632163Iris HolstIL Tyrving12:23

D 15-16B

2 830 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
8443886488Julie BerntzenFet OL11:06
846Veronica Elena SvindsethKolbotn og Skimt OL11:10

D 17-18

3 550 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
594Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL11:01
5963885175Ingrid Lund HovdenIL Tyrving11:05
5973662855Tonje Rognerud BøeFossum IF11:07
5983985223Frida Bakken UlsethNydalens SK11:09
6003916764Ane Sofie KroghOppsal Orientering11:13
6013699832Mina JørgensenIL Tyrving11:15
6023658655Karen Hoel JomaasFossum IF11:17
6043828514Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK11:21
6053725991Åsne Naadland HoloFossum IF11:23
6063880689Maria Rørvik HaverLillomarka OL11:25
6083671328Ada WulfsbergNydalens SK11:29
6093850252Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb11:31
6103611019Linn Mei WaalerMåren OK11:33
6123861374Pernille KatlaFossum IF11:37
6143982212Ingrid G. KvålsgardFossum IF11:41

D 17-B

2 830 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
8493777786Cecilie Wærp HaugeNydalens SK11:16
852Laila Eriksen BlomFet OL11:22
854Kjersti Melander OftenNydalens SK11:26

D 17-N

2 380 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
10343947181Frøy HagelidNydalens SK

D 19-20

3 680 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
5793502523Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb11:01
581Julie BakkeFossum IF11:05
5833640158Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK11:09
5853624384Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF11:13
5873885043Margrethe WisløffAsker Skiklubb11:17

D 21-

4 250 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
4703619426Anne Johanne Lind NørbechNydalens SK11:01
472Marie Hammer IversenØstmarka OK11:05
4743788544Louise OramBækkelagets SK11:09
4753622560Gunhild Rogne HallandNydalens SK11:11
4763205523Kristin BrekkeNTNUI11:13
4783885209Anne M Hausken NordbergNydalens SK11:17
4793982105Mariann UlvestadBækkelagets SK11:19
4803868874Ida TiltnesIL Tyrving11:21
4813602489Nicole RagvinNydalens SK11:23
4823593050Emilie Westli AndersenLøten o-lag11:25
4833577046Marte NarumNydalens SK11:27
4853699345Siri UlvestadNydalens SK11:31
4863255163Maren Jansson HaverstadNTNUI11:33
4873959954Vigdis HobølOppsal Orientering11:35
4883945136Ingvild WangNTNUI11:37
490Lene Moe BlomNydalens SK11:41

D 40-

3 550 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
6163947934Britta FismenFossum IF11:45
6173985017Heidi BjordalOppsal Orientering11:47
6193883956Linda FredhOK Moss11:51
620Kristin VatlandFossum IF11:53
621Audrun UtskarpenOslostudentenes IK11:55
6233642766Astrid KravdalGjø-Vard OL11:59
624Kari-Ann ÅnensenOppsal Orientering12:01
6261403Monica BerglundRingerike OL12:05
627Atanaska BedelevaNydalens SK12:07

D 45-

3 470 m, 21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
662Siri StørmerNydalens SK11:00
6633780756Marit B. EithunNittedal OL11:02
6653942810Monica FeylingKolbotn og Skimt OL11:06
666Elin KallesonOppsal Orientering11:08
6683807872Jorun RuudAsker Skiklubb11:12
670Ane BjørnsgaardLillehammer OK11:16
671Jeanette KohtAsker Skiklubb11:18
672Solveig BerganNydalens SK11:20
673Marit InngjerdingenHeming Orientering11:22
6743644838Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK11:24
675Milda ØhlckersIL Tyrving11:26
676Bodil NordenströmFossum IF11:28
6773885050Ann Elin FlågenHeming Orientering11:30
678Nora SkauenIL Tyrving11:32
6793926987Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb11:34
680Kristin Stubban HygenØstmarka OK11:36
6813883972Toril Fougner WisløffAsker Skiklubb11:38
682Katrine BakkeFossum IF11:40
6833713765Arnhild KroghOppsal Orientering11:42
685Else Kari Nordli ScheeleNydalens SK11:46
6863887494Marianne ReuschHeming Orientering11:48

D 50-

2 540 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
7363782000Maria TorgersenBækkelagets SK11:03
7373643939Ida SyversenRøyken OL11:05
738Nina Elise JørgensenNittedal OL11:07
739Hilda ØfsthusAsker Skiklubb11:09
740Kathrine LunøeNydalens SK11:11
7423945854Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL11:15
743Charlotte OlsenNydalens SK11:17
7453895117Hege SolerødGjø-Vard OL11:21
7463719333Tove HeimdalKonnerud IL11:23
7473780319Jartrud SteinsliØstmarka OK11:25
749Ingrid M. TengeÅs-NMBU Orientering11:29
750Ragnhild BalsvikOsterøy IL11:31
751Tone Karina IngesenSarpsborg OL11:33
7533777646Marianne NjåsteinIL Tyrving11:37
7543947884Charlotte OlsenNydalens SK11:39

D 55-

2 540 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
7553884368Kirsti Grundnes BergIL Tyrving11:41
757Ingrid RavnanOL Toten-Troll11:45
7583848223Randi NicolaisenAsker Skiklubb11:47
7593052321Berit BergeIL Tyrving11:49
7603960689Magnhild T. MølnvikFossum IF11:51
7613811528Anne DanielsenNydalens SK11:53
7623812344Margrete EngzeliusAsker Skiklubb11:55
7633869906Runa SkyttersæterHeming Orientering11:57
765May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering12:01

D 60-

2 240 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
7963529260Kari Elisabeth NatvigNittedal OL11:00
797Randi NilstadIL Tyrving11:02
799Wenche HultgreenIL Tyrving11:06
800Helga HaverstadLierbygda OL11:08
8013887270Elle M. MelbyeHeming Orientering11:10

D 65-

2 240 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
803Inger TiltnesIL Tyrving11:14

D 70-

1 620 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
8243866134Ingrid Lome-HagmanKolbotn og Skimt OL11:01
8263943099Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL11:05
827Inger SkaugOppsal Orientering11:07

D 75-

1 620 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
829Hjørdis EgnerHeming Orientering11:11
830Unni DrageHaugerud IF11:13
832Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb11:17

D 80-

1 620 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
8343955069Unni Dirro BøhlerengenMåren OK11:21

H -10

1 910 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
10113883675Sonder HafskjoldNydalens SK
10123942836Sigurd OlaisenKolbotn og Skimt OL
1014Christian Berge GjellestadNydalens SK
1015Iver AarsethIL Koll
1016Alfred NikolaisenOppsal Orientering
10173803400Erlend Hellerud ØpstadAsker Skiklubb
10193946589Ole Jacob MyklebustIL Koll
1020Theo Winsents SæterNydalens SK
1022Magnus MolundIL Tyrving
1024Eivind VågsnesOppsal Orientering
10263864774Boye WangensteenLillomarka OL

H 11-12

1 540 m, 18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
9463961463Sigurd HobølOppsal Orientering11:08
9673960986Erlend BakkeFossum IF11:50
9693653003Mathias LinløkkenØstmarka OK11:54
9703816667Sigurd Størmer-AntonsenNydalens SK11:56
972Magnus Friedhelm KlavenessMåren OK12:00
973Erlend OtterleiØstmarka OK12:02
9743781283Vetle Frydenlund NorlingNydalens SK12:04
975Andreas Daniel HolmboeIL Tyrving12:06
9773933702Sigmund ØlstadFet OL12:10
9783782075Nov Bar-NathanLillomarka OL12:12
9793871589Henrik Elias SebjørnsenFossum IF12:14
980Per Noah SommerheinNydalens SK12:16
9813885936Lukas Jones ArnesenHeming Orientering12:18
9833809316Christoffer ÅnensenOppsal Orientering12:22
9843977451Erlend SommerheinFossum IF12:24
9853802576Even LienGjø-Vard OL12:26
9873968534Jakob OstherFossum IF12:30
9893946688Ask Felland SætnanFossum IF12:34

H 13-14

3 130 m, 31 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
101Tarje EspelinAsker Skiklubb11:03
1023809290Lars LienGjø-Vard OL11:05
1033724671Jakob A. GjedeboOppsal Orientering11:07
1043827037Rasmus D. EastwoodLillomarka OL11:09
1053677168Philip Lehmann RomørenFossum IF11:11
1063691789Martin Nøkleby MellingRingerike OL11:13
1083817962Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL11:17
1093918075Jonas KroghOppsal Orientering11:19
1103822285Jonathan WoodhouseLillomarka OL11:21
1113773603Eirik Frydenlund NorlingNydalens SK11:23
1133631900Martin Størmer-AntonsenNydalens SK11:27
1143643848Jakob RastadAsker Skiklubb11:29
1153661253Lars Sigurd Baugstø RødnesOppsal Orientering11:31
1173653292Christian Fredrik BorgIL Koll11:35
118Oliver NilsenFossum IF11:37
1193672045Fridtjof ReuschHeming Orientering11:39
1203637238Eirik Vie StrislandFossum IF11:41
1223781200Marius E. AamodtOppsal Orientering11:45
1241401Rasmus BerglundRingerike OL11:49
1253621513Vilhelm Skaug Gilhuus-MoeOppsal Orientering11:51
1263637949Mathias NyhaugAsker Skiklubb11:53
1283781135Eskil BrændenLillomarka OL11:57
1293639648Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb11:59
1313730728Martin Christoffer BorgIL Koll12:03
132Anders Næss-UlsethHeming Orientering12:05
1333652807Axel AaldeNydalens SK12:07
1343631793Ask OlaussenOppsal Orientering12:09
1363884806Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL12:13
1373636792Sindre Vie StrislandFossum IF12:15
1383963923Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb12:17
1393649563Håvard EikRaumar Orientering12:19

H 13-16C

1 540 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
993Kidus Abiy GirmaIL Koll12:42
994Harald MansaasFet OL12:44
996Kristoffer ØhlckersIL Tyrving12:48
998Elias AndenæsAsker Skiklubb12:52
1000Sturla Rognskog MellaOppsal Orientering12:56

H 13-16N

2 380 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1042Martin Oseng LiholtLillomarka OL

H 15-16

3 770 m, 32 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3011402Mikkel BerglundRingerike OL11:00
3023962081Marius BakkeFossum IF11:02
3033925302Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb11:04
3043887072Henrik ReuschHeming Orientering11:06
3063886363Felix FinsrudAsker Skiklubb11:10
3083639366Anders Håvard LarsenNydalens SK11:14
3093635950Ådne SkjærsteinIL Tyrving11:16
3113847779Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK11:20
3133667177Ferdinand FremmingHeming Orientering11:24
3143883345Gustav Andresen SkotteFossum IF11:26
315John OtterleiØstmarka OK11:28
3163595618Simen FritznerNittedal OL11:30
3183671013Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering11:34
3193670999Tobias EspedalNydalens SK11:36
320Nils TveiteÅs-NMBU Orientering11:38
3223639903Teodor Mo HjelsethNydalens SK11:42
3243884079Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb11:46
3263630894Mikkel KatlaFossum IF11:50
3273583820Rolf Andreas BergNydalens SK11:52
328Vegard AarstadÅs-NMBU Orientering11:54
3303613833Ole Jakob FrankrigNydalens SK11:58
3313884327August Syrdal ØenHeming Orientering12:00
3323885316Jonas AarsethNydalens SK12:02
3343861598Sondre Zahl HagenFossum IF12:06
3353604097Gaute BerganNydalens SK12:08
3363884863Anselm ReichenbachOppsal Orientering12:10
3373677408Sondre YtterbøAsker Skiklubb12:12
3383985231Kasper Bakken UlsethNydalens SK12:14
3403947603Birk Felland SætnanFossum IF12:18
3423605532Elia ThorvikNydalens SK12:22
3433649175Kristian ØstermannHeming Orientering12:24
3443681780Erlend BørliFossum IF12:26

H 15-16B

2 830 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
8593779824Birk ThorstensenOppsal Orientering11:36

H 17-18

4 250 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
4933819083Aslak HeimdalKonnerud IL11:47
4953659539Njaal Ellegaard MelbyVang OL11:51
4973607686Audun BerganNydalens SK11:55
4983782273Eirik Høst FossgardLillomarka OL11:57
4993964889Jostein Svaland DaleVang OL11:59
5003659521Sivert Sande KvermeFossum IF12:01
5013576477Eskil FrøislandVang OL12:03
5023859287Elias Skjolden SørensenLillomarka OL12:05
5033652666Eivind Berner MyhreFossum IF12:07
5043602398Isak JonssonNydalens SK12:09
5063852639Andreas RambergØstmarka OK12:13
5083979010Jens Johan BrekkeLillomarka OL12:17
5093794260Bendik EliassenFredrikstad SK12:19
5103830601Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK12:21
5113886017Mathias Pedersen VoldLillomarka OL12:23
5133869567Peter GisholtFossum IF12:27

H 17-B

2 830 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
8623887221Runar ThorstensenOppsal Orientering11:42
8643945011Raymond BerntzenFet OL11:46
866Kjetil JacobsenHamar OK11:50
8693782364Per Anders YtterbøAsker Skiklubb11:56

H 17-C

2 370 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
9103861846Knut AndersenLøten o-lag11:15
913Lars-Erik ØsterudEiker OL11:21

H 17-N

2 380 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
10463885944Stian LillegårdLillomarka OL

H 19-20

4 480 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
4563945607Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK11:00
4583625274Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF11:04
4603983145Bjørn Anders FlågenHeming Orientering11:08
4623982477Jørgen BaklidKonnerud IL11:12
4643880846Jostein TandbergNydalens SK11:16
4653498821Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK11:18
466Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF11:20

H 21-

5 020 m, 40 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
4013596327Ivar LundanesIL Tyrving11:01
4023598547Karl FremstadIL Tyrving11:03
403Haakon IngvaldsenNittedal OL11:05
4043624194Kristoffer Fiane PedersenOppsal Orientering11:07
4053588159Sindre SandvenBækkelagets SK11:09
407Thomas RuudOppsal Orientering11:13
408Inge LindsethNydalens SK11:15
4103625233Vegard Brun SagaIL Tyrving11:19
4113961216Lavran ThorstensenOppsal Orientering11:21
4123705621Morten TangenOK Moss11:23
4143614609Eirik W. MoeLierbygda OL11:27
4153917200Audun HeimdalNTNUI11:29
416Pål SkogedalAsker Skiklubb11:31
4183782182Håvard HagaNydalens SK11:35
420Endre StoksethNydalens SK11:39
4213979572Magne JutulstadBækkelagets SK11:41
4223942091Jan ShanelNydalens SK11:43
4233626850Are WigaardOppsal Orientering11:45
4243227139Vetle ChristiansenBækkelagets SK11:47
4253885142Anders BjergaardNydalens SK11:49
427Håvard MyhreBækkelagets SK11:53
4283617578Sigve VågsnesOppsal Orientering11:55
429Simen Hjalmar WästlundBækkelagets SK11:57
4303953098Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering11:59
432Magne VollenOslostudentenes IK12:03
4333810165Eskil Sande GullordBækkelagets SK12:05
435Ola Marius PedersenOppsal Orientering12:09
437Stefan RingOK Löftan12:13
439Torgeir NørbechIL Tyrving12:17
440Ivar SeierstadIL GeoForm12:19
441Anders StorbratenBækkelagets SK12:21
4423780806Vegard Blomseth JohnsenNTNUI12:23
443Mathias NipenBækkelagets SK12:25
444Tor Andreas AndersenOppsal Orientering12:27
4473780459Martin SchälliBækkelagets SK12:33
4493870714Elias T. MølnvikNTNUI12:37
450Gard LindsethNydalens SK12:39
451Halvor HobølOppsal Orientering12:41
4523865136Jon Aukrust OsmoenNydalens SK12:43
4543603875Henrik EijsinkNydalens SK12:47

H 40-

4 250 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
4773869542Helge Grenager SolheimOppsal Orientering11:15
517Aksel OlsenAsker Skiklubb12:35
5191404Lars BerglundRingerike OL12:39

H 45-

3 990 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
5213511102Boye Dirro BøhlerengenOppsal Orientering11:00
522Arild AndersenOppsal Orientering11:02
523Christian HolmboeIL Tyrving11:04
5243933348Sverre WisløffAsker Skiklubb11:06
5253883626Kyrre GranFet OL11:08
5273884061Anders NorlingNydalens SK11:12
5283950433Arild NyhaugAsker Skiklubb11:14
5293964939Harald BakkeFossum IF11:16
530Hans Olav HygenØstmarka OK11:18
5323984937Pål SommerheinFossum IF11:22
5333781424Eilert AamodtOppsal Orientering11:24
5353836400Tommy JauhojärviAsker Skiklubb11:28
5363234317Øyvind LienGjø-Vard OL11:30
5383932381Knut Jostein SætnanFossum IF11:34
5393831286Bjørn HaugeNydalens SK11:36
540Snorre VegganOppsal Orientering11:38
5411405Stig MellingRingerike OL11:40

H 50-

3 550 m, 28 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
5953556149Peter CarlsenSturla, IF11:03
6113613114Nils BerganNydalens SK11:35
615Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering11:43
6293890449Knut Erling ØenHeming Orientering12:11
6303886918Stein H. HagenFossum IF12:13
6313565124Arild AndresenFossum IF12:15
632Rune ScheeleNydalens SK12:17
6333385135Gjermund GravirAsker Skiklubb12:19
634Stein MellaOppsal Orientering12:21
6353504107Trond LundIL Tyrving12:23
6363674967Bent Sande KvermeFossum IF12:25
637Håvard EspelinAsker Skiklubb12:27
638Geir SommerheinOK Horten12:29
639Kjetil Sverdrup-ThygesonØstmarka OK12:31
6403885985Håkon JendalFossum IF12:33
641Øyvind HelmersenFet OL12:35
6423885837Anders FlågenHeming Orientering12:37
6433488467Einar LunøeNydalens SK12:39
6443911542Christian GrotnesIL Tyrving12:41
645Erik BorgIL Koll12:43
646Øystein ØstermannHeming Orientering12:45
647Guttorm L EggeOslostudentenes IK12:47
6483940616Erlend RehnKolbotn og Skimt OL12:49
6493883543Terje LinløkkenØstmarka OK12:51
650Ivar MølnvikFossum IF12:53
6513452927Kimme ArnesenHeming Orientering12:55
6533984341Per Ola UlsethNydalens SK12:59
6543778610Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering13:01

H 55-

3 470 m, 23 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
687Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering11:50
6883668092Nils Petter FremmingHeming Orientering11:52
689Morten KongsbergIL Tyrving11:54
690Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL11:56
692John YtternesKolbotn og Skimt OL12:00
693Lasse Lybek JensenBallerup OK12:02
6953389434Bjørn Henning GrandalIL Tyrving12:06
696Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL12:08
697Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering12:10
698Onno VerberneOL Toten-Troll12:12
699Claus FritznerNittedal OL12:14
7003702511Tormod BøeFossum IF12:16
7013985371Morten KarlsenMåren OK12:18
702Yngvar ChristiansenBækkelagets SK12:20
704Sindre LangaasNydalens SK12:24
7063812245Arne FossheimAsker Skiklubb12:28
707Øyvind Roger HansenRøyken OL12:30
7083961992Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb12:32
709Per SlungaardIL Tyrving12:34
711Bjørn SolbergseterAustmarka IL12:38
7133672094Halvor JutulstadBækkelagets SK12:42
7143780418Per StedjeØstmarka OK12:44
715Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering12:46

H 60-

3 470 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
6643781333Nils HæstadFossum IF11:04
6673928116Geir Holm GundersenSturla, IF11:10
6693962511Bård NatvigNittedal OL11:14
6843984358Richard Zeiner-GundersenFossum IF11:44
694Alf PettersenIL Tyrving12:04
7103778594Terje Wiig MathisenNydalens SK12:36
712Per Hermann KrøgerNydalens SK12:40
7163950920Morten DueMåren OK12:48
7173942430Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm12:50
7193971561Roy GjerdingOK Moss12:54
7203292604Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL12:56
7213782315Bjørn WilladssenHeming Orientering12:58
7223777729Einar JensenNydalens SK13:00

H 65-

2 540 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
768Are EriksenOslostudentenes IK12:07
770Tor TrøanHadeland OL12:11
771Arne TiltnesIL Tyrving12:13
7733780848Egil HusethKamp/Vestheim IF12:17
775Petter NæssOppsal Orientering12:21

H 70-

2 240 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
808Knut G KarlsenHeming Orientering11:24
8093960853Geir TrøanKolbotn og Skimt OL11:26
811Roar BjordalOppsal Orientering11:30
8123950599Hasse BergstrømIL Tyrving11:32
8133778685John Thomas PetersenNittedal OL11:34
814Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb11:36

H 75-

2 240 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
816Terje ThrondsenNittedal OL11:40
817Jon C. FougnerHeming Orientering11:42
819Bjørn GunnerødAsker Skiklubb11:46
8203880457Helge BjaalandHeming Orientering11:48
8213963253Leif BråtenHeming Orientering11:50
822Øystein MadsenHaugerud IF11:52

H 80-

1 620 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
836Tor DrageHaugerud IF11:25
8373887304Bjørn EgnerHeming Orientering11:27
839Ørnulf FremmingHaugerud IF11:31

Direkte A

3 990 m, 35 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
5423793940Maiken MoNydalens SK
5433463429Per-Jacob ØlstadFet OL
544Christer AnderssonNOTEAM
5451396Peer StiansenNydalens SK
546Trond  MyhreFossum IF
547Jan-Henrik NilsenOppsal Orientering
5483498441Sjur LangedalNydalens SK
5493884699Steinar HansenLillomarka OL
550Svein OtterleiØstmarka OK
5523880630Vibeke SteenOppsal Orientering
553Iver SkaugeIL Heming
554Per Ole DahlsrudNydalens SK
5553893633Frode SteinslandFossum IF
556Siv Susanne JystadØstmarka OK
5573893997Mats Olav BergLillomarka OL
5583884053Elisabeth IngvaldsenNydalens SK
5593412095Morten Nilstad PettersenIL Tyrving
560Siggurd NæssNOTEAM
561Andreas StenstadOppsal Orientering
5623682663Håkon BørliFossum IF
5633485570Camilla StridsklevIL Tyrving
564Kjell BlomsetÅs-NMBU Orientering
565Johan JebsenIL Heming
5663547007Anders ØpstadAsker Skiklubb
5673601275Mons LøvfaldNydalens SK
5683884541Anders FærdenKolbotn og Skimt OL
5693727047Johan JebsenHeming Orientering
5703883071Runar HafskjoldNydalens SK
5713880135Elise HafskjoldNydalens SK
5723666948Jan Andreas EdstrømOppsal Orientering
5733950094Kine DirroMåren OK
5743804432Karianne KatlaFossum IF
575Gløer Winsvoldnasjonalrådet
576Even Angell-PetersenNydalens SK
5773984267Fredrik HøyerFossum IF

Direkte A-kort

2 540 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
777Anne Margrete HammerØstmarka OK
778Georg KapperudOppsal Orientering
779Petter FureOppsal Orientering
7803884111Helena AxelssonNydalens SK
7811400Espen AubertNOTEAM
7823882214Håvar BreivikØstmarka OK
7833880812Kristian FærdeSveio Olag
7843883717Ingrid TveiteÅs-NMBU Orientering
7853952736Haakon DolvenAsker Skiklubb
7863881307Ole IngesenSarpsborg OL
7873978459Knut LandstadNydalens SK
788Goro Tillerås UrsetÅs-NMBU Orientering

Direkte B

2 830 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
8713633005Thomas BergIL Tyrving
8723825239Eira Skaarer WiklundNydalens SK
8731395Runa KallesonOppsal Orientering
874Helena GranbergØstmarka OK
8753882545Ove HildrumLillomarka OL
8763896651Bjørg BogstrandNittedal OL
877Ola SkaarNittedal OL
8783682309Kenneth EikRaumar Orientering
8813201472Ingrid SkaarerNydalens SK
8843885407Martin ReichenbachOppsal Orientering
886Jane Karine HelmersenFet OL
891Pål MyklebustIL Koll
892Vera HalsaaAsker Skiklubb
8943884319Kristian NæssNydalens SK
896Tale Mæhre TorjussenFossum IF
901Lotta MyhreIL Koll

Direkte C

2 370 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
9151388Thomas BjarnesIL Tyrving
9161397Yngve RøeNydalens SK
9173874609Ragnhild BrevikØstmarka OK
9183883741Eldrid OtterleiØstmarka OK
919Eline SkaarNittedal OL
9203881075Kathinka GrønlieIL Tyrving
9213884467Sverre LandstadNydalens SK
929Maja Kalleson RøedOppsal Orientering
933Øystein VatlandFossum IF
937Merete SaugestadNydalens SK
939June HerredsvelaØstmarka OK

Annonser

IOF Eventor