Norsk Orientering

Startliste for Gromløpet - KM mellom Trimtex Cup

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Gromløpet - KM mellom Trimtex Cup
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: lørdag 9 juni 2018

N-åpen

1 790 m, 28 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1049Annika Næss-UlsethHeming Orientering10:02
1051Johanne Ragvin RystadNydalens SK10:06
1053Ulrik Juveli PedersenOppsal Orientering10:10
1055Brage Wergeland BiemLillomarka OL10:14
1056Sindre Nikolai HolmboeIL Tyrving10:16
1059Alfred Holtan SanderudLillomarka OL10:22
1062Jo Bogstrand IngvaldsenNittedal OL10:28
1064Amund SaugestadNydalens SK10:32
1067Elias MolundIL Tyrving10:38
1069Vilde HøyerFossum IF10:42
1071Simen ÅnensenOppsal Orientering10:46
1074Natalie KollerudLillomarka OL10:52
1076Tarjei Hausken NordbergNydalens SK10:56
1078Bjørn Kalleson RøedOppsal Orientering11:00
1082Silas Mestad HansenLillomarka OL11:08
1085Sofus Mestad HansenLillomarka OL11:14
1089Selma FeylingKolbotn og Skimt OL11:22
1093Martina VågsnesOppsal Orientering11:30
1094Emil ConradiNOTEAM11:32
1095Ingrid SkaarNittedal OL11:34
1096Askil MestadNOTEAM11:36
1097Beatriz AzagraNydalens SK11:38
1098Helene Hellerud ØpstadAsker Skiklubb11:40
1099Elias NæssNydalens SK11:42
1100Buster StoparIL Tyrving11:44
1101Wilma StoparIL Tyrving11:46
1102Linus Mestad HansenLillomarka OL11:48
1103Aksel AubertOppsal Orientering11:50

D -10

1 910 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1003Ingrid Merete JebsenIL Heming10:02
1005Helene ScheeleNydalens SK10:06
1007Astrid ReuschHeming Orientering10:10
1008Helle S. Boldingh DebernardNydalens SK10:12
1009Silje Andresen SkotteFossum IF10:14

D 11-12

1 540 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
942Synne Utseth BøhlerengenOppsal Orientering11:00
943Hanne Wærp HaugeNydalens SK11:02
944Erika A. GjedeboOppsal Orientering11:04
945Anna Øvrebø MyrvoldHeming Orientering11:06
947Selma Størmer-AntonsenNydalens SK11:10
948Sofia ØhlckersIL Tyrving11:12
950Linea Kalleson RøedOppsal Orientering11:16
951Marie Bjordal VegganOppsal Orientering11:18
952Mari KallesonOppsal Orientering11:20
954Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK11:24
956Aina Elisabeth Tirkkonen ToftNydalens SK11:28

D 11-12N

2 380 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1027Marie Skaug Gilhuus-MoeOppsal Orientering10:00
1029Inka M. Boldingh DebernardNydalens SK10:04

D 13-14

3 130 m, 31 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1Maja Mo HjelsethNydalens SK11:00
2Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb11:02
3Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering11:04
4Julie Heyerdahl RødstenHeming Orientering11:06
5Mari AarsethNydalens SK11:08
7Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb11:12
8Signe HoloFossum IF11:14
10Kristine SolbakkenIL Tyrving11:18
11Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering11:20
13Eileen BjanesIL Tyrving11:24
15Inga Skaarer WiklundNydalens SK11:28
16Mille Baastad BergIL Tyrving11:30
17Anette Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb11:32
18Emilie RehnKolbotn og Skimt OL11:34
19Elise ThorsengFossum IF11:36
20Linnea HolstIL Tyrving11:38
21Ingunn Høst FossgardLillomarka OL11:40
22Martha WisløffAsker Skiklubb11:42
23Hannah Syrdal ØenHeming Orientering11:44
26Pauline MyklebustIL Koll11:50
27Marie SaugestadNydalens SK11:52
29Nora Christine HansenAsker Skiklubb11:56
30Marie KravdalGjø-Vard OL11:58
31Anna Mæhre TorjussenFossum IF12:00
33Kathinka Zahl HagenFossum IF12:04
34Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb12:06
35Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF12:08
37Gunde TumelionisFossum IF12:12
39Emilie Pedersen VoldLillomarka OL12:16
40Tuva HøyerFossum IF12:18
41Marie ScheeleNydalens SK12:20

D 13-16C

1 540 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
962Selma Mestad HansenLillomarka OL11:40
965Hedda Sofie RiddervoldAsker Skiklubb11:46

D 15-16

3 450 m, 31 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
201Helene Bjørkvold JendalFossum IF11:01
202Oda ScheeleNydalens SK11:03
204Tina KallesonOppsal Orientering11:07
205Mari BrendeFossum IF11:09
206Yngvild Langedal BreivikNydalens SK11:11
207Hanna Eckhardt AndersenHeming Orientering11:13
208Hanna RehnKolbotn og Skimt OL11:15
209Janna Sofie TellesbøØstmarka OK11:17
211Ida Marie FlågenHeming Orientering11:21
213Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OK11:25
215Ingrid BlindheimLillomarka OL11:29
217Alexandra LinløkkenØstmarka OK11:33
218Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL11:35
219Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK11:37
220Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering11:39
221Netta Bar-NathanLillomarka OL11:41
223Malene JebsenHeming Orientering11:45
224Elise Wærp HaugeNydalens SK11:47
226Ella BerstadHeming Orientering11:51
227Ragnhild Mathea HelmersenFet OL11:53
228Isabel HandstangerKolbotn og Skimt OL11:55
229Noor Dirro-HeluMåren OK11:57
230Maya Jones ArnesenHeming Orientering11:59
231Pia Young VikNydalens SK12:01
233Amélie AamodtOppsal Orientering12:05
236Stella HolmboeIL Tyrving12:11
237Celine YtternesKolbotn og Skimt OL12:13
239Sunniva HalvorsrudLillomarka OL12:17
240Kristine KravdalGjø-Vard OL12:19
241Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OL12:21
242Iris HolstIL Tyrving12:23

D 15-16B

2 830 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
844Julie BerntzenFet OL11:06
846Veronica Elena SvindsethKolbotn og Skimt OL11:10

D 17-18

3 550 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
594Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL11:01
596Ingrid Lund HovdenIL Tyrving11:05
597Tonje Rognerud BøeFossum IF11:07
598Frida Bakken UlsethNydalens SK11:09
600Ane Sofie KroghOppsal Orientering11:13
601Mina JørgensenIL Tyrving11:15
602Karen Hoel JomaasFossum IF11:17
604Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK11:21
605Åsne Naadland HoloFossum IF11:23
606Maria Rørvik HaverLillomarka OL11:25
608Ada WulfsbergNydalens SK11:29
609Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb11:31
610Linn Mei WaalerMåren OK11:33
612Pernille KatlaFossum IF11:37
614Ingrid G. KvålsgardFossum IF11:41

D 17-B

2 830 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
849Cecilie Wærp HaugeNydalens SK11:16
852Laila Eriksen BlomFet OL11:22
854Kjersti Melander OftenNydalens SK11:26

D 17-N

2 380 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1034Frøy HagelidNydalens SK10:14

D 19-20

3 680 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
579Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb11:01
581Julie BakkeFossum IF11:05
583Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK11:09
585Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF11:13
587Margrethe WisløffAsker Skiklubb11:17

D 21-

4 250 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
470Anne Johanne Lind NørbechNydalens SK11:01
472Marie Hammer IversenØstmarka OK11:05
474Louise OramBækkelagets SK11:09
475Gunhild Rogne HallandNydalens SK11:11
476Kristin BrekkeNTNUI11:13
478Anne M Hausken NordbergNydalens SK11:17
479Mariann UlvestadBækkelagets SK11:19
480Ida TiltnesIL Tyrving11:21
481Nicole RagvinNydalens SK11:23
482Emilie Westli AndersenLøten o-lag11:25
483Marte NarumNydalens SK11:27
485Siri UlvestadNydalens SK11:31
486Maren Jansson HaverstadNTNUI11:33
487Vigdis HobølOppsal Orientering11:35
488Ingvild WangNTNUI11:37
490Lene Moe BlomNydalens SK11:41

D 40-

3 550 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
616Britta FismenFossum IF11:45
617Heidi BjordalOppsal Orientering11:47
619Linda FredhOK Moss11:51
620Kristin VatlandFossum IF11:53
621Audrun UtskarpenOslostudentenes IK11:55
623Astrid KravdalGjø-Vard OL11:59
624Kari-Ann ÅnensenOppsal Orientering12:01
626Monica BerglundRingerike OL12:05
627Atanaska BedelevaNydalens SK12:07

D 45-

3 470 m, 21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
662Siri StørmerNydalens SK11:00
663Marit B. EithunNittedal OL11:02
665Monica FeylingKolbotn og Skimt OL11:06
666Elin KallesonOppsal Orientering11:08
668Jorun RuudAsker Skiklubb11:12
670Ane BjørnsgaardLillehammer OK11:16
671Jeanette KohtAsker Skiklubb11:18
672Solveig BerganNydalens SK11:20
673Marit InngjerdingenHeming Orientering11:22
674Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK11:24
675Milda ØhlckersIL Tyrving11:26
676Bodil NordenströmFossum IF11:28
677Ann Elin FlågenHeming Orientering11:30
678Nora SkauenIL Tyrving11:32
679Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb11:34
680Kristin Stubban HygenØstmarka OK11:36
681Toril Fougner WisløffAsker Skiklubb11:38
682Katrine BakkeFossum IF11:40
683Arnhild KroghOppsal Orientering11:42
685Else Kari Nordli ScheeleNydalens SK11:46
686Marianne ReuschHeming Orientering11:48

D 50-

2 540 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
736Maria TorgersenBækkelagets SK11:03
737Ida SyversenRøyken OL11:05
738Nina Elise JørgensenNittedal OL11:07
739Hilda ØfsthusAsker Skiklubb11:09
740Kathrine LunøeNydalens SK11:11
742Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL11:15
743Charlotte OlsenNydalens SK11:17
745Hege SolerødGjø-Vard OL11:21
746Tove HeimdalKonnerud IL11:23
747Jartrud SteinsliØstmarka OK11:25
749Ingrid M. TengeÅs-NMBU Orientering11:29
750Ragnhild BalsvikOsterøy IL11:31
751Tone Karina IngesenSarpsborg OL11:33
753Marianne NjåsteinIL Tyrving11:38
754Charlotte OlsenNydalens SK11:39

D 55-

2 540 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
755Kirsti Grundnes BergIL Tyrving11:41
757Ingrid RavnanOL Toten-Troll11:45
758Randi NicolaisenAsker Skiklubb11:47
759Berit BergeIL Tyrving11:49
760Magnhild T. MølnvikFossum IF11:51
761Anne DanielsenNydalens SK11:53
762Margrete EngzeliusAsker Skiklubb11:55
763Runa SkyttersæterHeming Orientering11:57
765May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering12:01

D 60-

2 240 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
796Kari Elisabeth NatvigNittedal OL11:00
797Randi NilstadIL Tyrving11:02
799Wenche HultgreenIL Tyrving11:06
800Helga HaverstadLierbygda OL11:08
801Elle M. MelbyeHeming Orientering11:10

D 65-

2 240 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
803Inger TiltnesIL Tyrving11:14

D 70-

1 620 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
824Ingrid Lome-HagmanKolbotn og Skimt OL11:01
826Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL11:05
827Inger SkaugOppsal Orientering11:07

D 75-

1 620 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
829Hjørdis EgnerHeming Orientering11:11
830Unni DrageHaugerud IF11:13
832Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb11:17

D 80-

1 620 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
834Unni Dirro BøhlerengenMåren OK11:21

H -10

1 910 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1011Sonder HafskjoldNydalens SK10:18
1012Sigurd OlaisenKolbotn og Skimt OL10:20
1014Christian Berge GjellestadNydalens SK10:24
1015Iver AarsethIL Koll10:26
1016Alfred NikolaisenOppsal Orientering10:28
1017Erlend Hellerud ØpstadAsker Skiklubb10:30
1019Ole Jacob MyklebustIL Koll10:34
1020Theo Winsents SæterNydalens SK10:36
1022Magnus MolundIL Tyrving10:40
1024Eivind VågsnesOppsal Orientering10:44
1026Boye WangensteenLillomarka OL10:48

H 11-12

1 540 m, 18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
946Sigurd HobølOppsal Orientering11:08
967Erlend BakkeFossum IF11:50
969Mathias LinløkkenØstmarka OK11:54
970Sigurd Størmer-AntonsenNydalens SK11:56
972Magnus Friedhelm KlavenessMåren OK12:00
973Erlend OtterleiØstmarka OK12:02
974Vetle Frydenlund NorlingNydalens SK12:04
975Andreas Daniel HolmboeIL Tyrving12:06
977Sigmund ØlstadFet OL12:10
978Nov Bar-NathanLillomarka OL12:12
979Henrik Elias SebjørnsenFossum IF12:14
980Per Noah SommerheinNydalens SK12:16
981Lukas Jones ArnesenHeming Orientering12:18
983Christoffer ÅnensenOppsal Orientering12:22
984Erlend SommerheinFossum IF12:24
985Even LienGjø-Vard OL12:26
987Jakob OstherFossum IF12:31
989Ask Felland SætnanFossum IF12:34

H 13-14

3 130 m, 31 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
101Tarje EspelinAsker Skiklubb11:03
102Lars LienGjø-Vard OL11:05
103Jakob A. GjedeboOppsal Orientering11:07
104Rasmus D. EastwoodLillomarka OL11:09
105Philip Lehmann RomørenFossum IF11:11
106Martin Nøkleby MellingRingerike OL11:13
108Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL11:17
109Jonas KroghOppsal Orientering11:19
110Jonathan WoodhouseLillomarka OL11:21
111Eirik Frydenlund NorlingNydalens SK11:23
113Martin Størmer-AntonsenNydalens SK11:27
114Jakob RastadAsker Skiklubb11:29
115Lars Sigurd Baugstø RødnesOppsal Orientering11:31
117Christian Fredrik BorgIL Koll11:35
118Oliver NilsenFossum IF11:37
119Fridtjof ReuschHeming Orientering11:39
120Eirik Vie StrislandFossum IF11:41
122Marius E. AamodtOppsal Orientering11:45
124Rasmus BerglundRingerike OL11:49
125Vilhelm Skaug Gilhuus-MoeOppsal Orientering11:51
126Mathias NyhaugAsker Skiklubb11:53
128Eskil BrændenLillomarka OL11:57
129Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb11:59
131Martin Christoffer BorgIL Koll12:03
132Anders Næss-UlsethHeming Orientering12:05
133Axel AaldeNydalens SK12:07
134Ask OlaussenOppsal Orientering12:09
136Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL12:13
137Sindre Vie StrislandFossum IF12:15
138Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb12:17
139Håvard EikRaumar Orientering12:19

H 13-16C

1 540 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
993Kidus Abiy GirmaIL Koll12:42
994Harald MansaasFet OL12:44
996Kristoffer ØhlckersIL Tyrving12:48
998Elias AndenæsAsker Skiklubb12:52
1000Sturla Rognskog MellaOppsal Orientering12:56

H 13-16N

2 380 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1042Martin Oseng LiholtLillomarka OL10:30

H 15-16

3 770 m, 32 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
301Mikkel BerglundRingerike OL11:00
302Marius BakkeFossum IF11:02
303Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb11:04
304Henrik ReuschHeming Orientering11:06
306Felix FinsrudAsker Skiklubb11:10
308Anders Håvard LarsenNydalens SK11:14
309Ådne SkjærsteinIL Tyrving11:16
311Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK11:20
313Ferdinand FremmingHeming Orientering11:24
314Gustav Andresen SkotteFossum IF11:26
315John OtterleiØstmarka OK11:28
316Simen FritznerNittedal OL11:30
318Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering11:34
319Tobias EspedalNydalens SK11:36
320Nils TveiteÅs-NMBU Orientering11:38
322Teodor Mo HjelsethNydalens SK11:42
324Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb11:46
326Mikkel KatlaFossum IF11:50
327Rolf Andreas BergNydalens SK11:52
328Vegard AarstadÅs-NMBU Orientering11:54
330Ole Jakob FrankrigNydalens SK11:58
331August Syrdal ØenHeming Orientering12:00
332Jonas AarsethNydalens SK12:02
334Sondre Zahl HagenFossum IF12:06
335Gaute BerganNydalens SK12:08
336Anselm ReichenbachOppsal Orientering12:10
337Sondre YtterbøAsker Skiklubb12:12
338Kasper Bakken UlsethNydalens SK12:14
340Birk Felland SætnanFossum IF12:18
342Elia ThorvikNydalens SK12:22
343Kristian ØstermannHeming Orientering12:24
344Erlend BørliFossum IF12:26

H 15-16B

2 830 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
859Birk ThorstensenOppsal Orientering11:36

H 17-18

4 250 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
493Aslak HeimdalKonnerud IL11:47
495Njaal Ellegaard MelbyVang OL11:51
497Audun BerganNydalens SK11:55
498Eirik Høst FossgardLillomarka OL11:57
499Jostein Svaland DaleVang OL11:59
500Sivert Sande KvermeFossum IF12:01
501Eskil FrøislandVang OL12:03
502Elias Skjolden SørensenLillomarka OL12:05
503Eivind Berner MyhreFossum IF12:07
504Isak JonssonNydalens SK12:09
506Andreas RambergØstmarka OK12:13
508Jens Johan BrekkeLillomarka OL12:17
509Bendik EliassenFredrikstad SK12:19
510Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK12:21
511Mathias Pedersen VoldLillomarka OL12:23
513Peter GisholtFossum IF12:27

H 17-B

2 830 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
862Runar ThorstensenOppsal Orientering11:42
864Raymond BerntzenFet OL11:46
866Kjetil JacobsenHamar OK11:50
869Per Anders YtterbøAsker Skiklubb11:56

H 17-C

2 370 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
910Knut AndersenLøten o-lag11:15
913Lars-Erik ØsterudEiker OL11:21

H 17-N

2 380 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1046Stian LillegårdLillomarka OL10:38

H 19-20

4 480 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
456Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK11:00
458Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF11:04
460Bjørn Anders FlågenHeming Orientering11:08
462Jørgen BaklidKonnerud IL11:12
464Jostein TandbergNydalens SK11:16
465Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK11:18
466Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF11:20

H 21-

5 020 m, 40 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
401Ivar LundanesIL Tyrving11:01
402Karl FremstadIL Tyrving11:03
403Haakon IngvaldsenNittedal OL11:05
404Kristoffer Fiane PedersenOppsal Orientering11:07
405Sindre SandvenBækkelagets SK11:09
407Thomas RuudOppsal Orientering11:13
408Inge LindsethNydalens SK11:15
410Vegard Brun SagaIL Tyrving11:19
411Lavran ThorstensenOppsal Orientering11:21
412Morten TangenOK Moss11:23
414Eirik W. MoeLierbygda OL11:27
415Audun HeimdalNTNUI11:29
416Pål SkogedalAsker Skiklubb11:31
418Håvard HagaNydalens SK11:35
420Endre StoksethNydalens SK11:39
421Magne JutulstadBækkelagets SK11:41
422Jan ShanelNydalens SK11:43
423Are WigaardOppsal Orientering11:45
424Vetle ChristiansenBækkelagets SK11:47
425Anders BjergaardNydalens SK11:49
427Håvard MyhreBækkelagets SK11:53
428Sigve VågsnesOppsal Orientering11:55
429Simen Hjalmar WästlundBækkelagets SK11:57
430Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering11:59
432Magne VollenOslostudentenes IK12:03
433Eskil Sande GullordBækkelagets SK12:05
435Ola Marius PedersenOppsal Orientering12:09
437Stefan RingOK Löftan12:13
439Torgeir NørbechIL Tyrving12:17
440Ivar SeierstadIL GeoForm12:19
441Anders StorbratenBækkelagets SK12:21
442Vegard Blomseth JohnsenNTNUI12:23
443Mathias NipenBækkelagets SK12:25
444Tor Andreas AndersenOppsal Orientering12:27
447Martin SchälliBækkelagets SK12:33
449Elias T. MølnvikNTNUI12:37
450Gard LindsethNydalens SK12:39
451Halvor HobølOppsal Orientering12:41
452Jon Aukrust OsmoenNydalens SK12:43
454Henrik EijsinkNydalens SK12:47

H 40-

4 250 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
477Helge Grenager SolheimOppsal Orientering11:15
517Aksel OlsenAsker Skiklubb12:35
519Lars BerglundRingerike OL12:39

H 45-

3 990 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
521Boye Dirro BøhlerengenOppsal Orientering11:00
522Arild AndersenOppsal Orientering11:02
523Christian HolmboeIL Tyrving11:04
524Sverre WisløffAsker Skiklubb11:06
525Kyrre GranFet OL11:08
527Anders NorlingNydalens SK11:12
528Arild NyhaugAsker Skiklubb11:14
529Harald BakkeFossum IF11:16
530Hans Olav HygenØstmarka OK11:18
532Pål SommerheinFossum IF11:22
533Eilert AamodtOppsal Orientering11:24
535Tommy JauhojärviAsker Skiklubb11:28
536Øyvind LienGjø-Vard OL11:30
538Knut Jostein SætnanFossum IF11:34
539Bjørn HaugeNydalens SK11:36
540Snorre VegganOppsal Orientering11:38
541Stig MellingRingerike OL11:40

H 50-

3 550 m, 28 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
595Peter CarlsenSturla, IF11:03
611Nils BerganNydalens SK11:35
615Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering11:43
629Knut Erling ØenHeming Orientering12:11
630Stein H. HagenFossum IF12:13
631Arild AndresenFossum IF12:15
632Rune ScheeleNydalens SK12:17
633Gjermund GravirAsker Skiklubb12:19
634Stein MellaOppsal Orientering12:21
635Trond LundIL Tyrving12:23
636Bent Sande KvermeFossum IF12:25
637Håvard EspelinAsker Skiklubb12:27
638Geir SommerheinOK Horten12:29
639Kjetil Sverdrup-ThygesonØstmarka OK12:31
640Håkon JendalFossum IF12:33
641Øyvind HelmersenFet OL12:35
642Anders FlågenHeming Orientering12:37
643Einar LunøeNydalens SK12:39
644Christian GrotnesIL Tyrving12:41
645Erik BorgIL Koll12:43
646Øystein ØstermannHeming Orientering12:45
647Guttorm L EggeOslostudentenes IK12:47
648Erlend RehnKolbotn og Skimt OL12:49
649Terje LinløkkenØstmarka OK12:51
650Ivar MølnvikFossum IF12:53
651Kimme ArnesenHeming Orientering12:55
653Per Ola UlsethNydalens SK12:59
654Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering13:01

H 55-

3 470 m, 23 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
687Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering11:50
688Nils Petter FremmingHeming Orientering11:52
689Morten KongsbergIL Tyrving11:54
690Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL11:56
692John YtternesKolbotn og Skimt OL12:00
693Lasse Lybek JensenBallerup OK12:02
695Bjørn Henning GrandalIL Tyrving12:06
696Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL12:08
697Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering12:10
698Onno VerberneOL Toten-Troll12:12
699Claus FritznerNittedal OL12:14
700Tormod BøeFossum IF12:16
701Morten KarlsenMåren OK12:18
702Yngvar ChristiansenBækkelagets SK12:20
704Sindre LangaasNydalens SK12:24
706Arne FossheimAsker Skiklubb12:28
707Øyvind Roger HansenRøyken OL12:30
708Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb12:32
709Per SlungaardIL Tyrving12:34
711Bjørn SolbergseterAustmarka IL12:38
713Halvor JutulstadBækkelagets SK12:42
714Per StedjeØstmarka OK12:44
715Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering12:46

H 60-

3 470 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
664Nils HæstadFossum IF11:04
667Geir Holm GundersenSturla, IF11:10
669Bård NatvigNittedal OL11:14
684Richard Zeiner-GundersenFossum IF11:44
694Alf PettersenIL Tyrving12:04
710Terje Wiig MathisenNydalens SK12:36
712Per Hermann KrøgerNydalens SK12:40
716Morten DueMåren OK12:48
717Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm12:50
719Roy GjerdingOK Moss12:54
720Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL12:56
721Bjørn WilladssenHeming Orientering12:58
722Einar JensenNydalens SK13:01

H 65-

2 540 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
768Are EriksenOslostudentenes IK12:07
770Tor TrøanHadeland OL12:11
771Arne TiltnesIL Tyrving12:13
773Egil HusethKamp/Vestheim IF12:17
775Petter NæssOppsal Orientering12:21

H 70-

2 240 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
808Knut G KarlsenHeming Orientering11:24
809Geir TrøanKolbotn og Skimt OL11:26
811Roar BjordalOppsal Orientering11:30
812Hasse BergstrømIL Tyrving11:32
813John Thomas PetersenNittedal OL11:34
814Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb11:36

H 75-

2 240 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
816Terje ThrondsenNittedal OL11:40
817Jon C. FougnerHeming Orientering11:42
819Bjørn GunnerødAsker Skiklubb11:46
820Helge BjaalandHeming Orientering11:48
821Leif BråtenHeming Orientering11:50
822Øystein MadsenHaugerud IF11:52

H 80-

1 620 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
836Tor DrageHaugerud IF11:25
837Bjørn EgnerHeming Orientering11:27
839Ørnulf FremmingHaugerud IF11:31

Direkte A

3 990 m, 35 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
542Maiken MoNydalens SK11:42
543Per-Jacob ØlstadFet OL11:44
544Christer AnderssonNOTEAM11:46
545Peer StiansenNydalens SK11:48
546Trond  MyhreFossum IF11:50
547Jan-Henrik NilsenOppsal Orientering11:52
548Sjur LangedalNydalens SK11:54
549Steinar HansenLillomarka OL11:56
550Svein OtterleiØstmarka OK11:58
552Vibeke SteenOppsal Orientering12:02
553Iver SkaugeIL Heming12:04
554Per Ole DahlsrudNydalens SK12:06
555Frode SteinslandFossum IF12:08
556Siv Susanne JystadØstmarka OK12:10
557Mats Olav BergLillomarka OL12:12
558Elisabeth IngvaldsenNydalens SK12:14
559Morten Nilstad PettersenIL Tyrving12:16
560Siggurd NæssNOTEAM12:18
561Andreas StenstadOppsal Orientering12:20
562Håkon BørliFossum IF12:22
563Camilla StridsklevIL Tyrving12:24
564Kjell BlomsetÅs-NMBU Orientering12:26
565Johan JebsenIL Heming12:28
566Anders ØpstadAsker Skiklubb12:30
567Mons LøvfaldNydalens SK12:32
568Anders FærdenKolbotn og Skimt OL12:34
569Johan JebsenHeming Orientering12:36
570Runar HafskjoldNydalens SK12:38
571Elise HafskjoldNydalens SK12:40
572Jan Andreas EdstrømOppsal Orientering12:42
573Kine DirroMåren OK12:44
574Karianne KatlaFossum IF12:46
575Gløer WinsvoldSentrum OK12:48
576Even Angell-PetersenNydalens SK12:50
577Fredrik HøyerFossum IF12:52

Direkte A-kort

2 540 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
777Anne Margrete HammerØstmarka OK12:25
778Georg KapperudOppsal Orientering12:27
779Petter FureOppsal Orientering12:29
780Helena AxelssonNydalens SK12:31
781Espen AubertNOTEAM12:33
782Håvar BreivikØstmarka OK12:35
783Kristian FærdeSveio Olag12:37
784Ingrid TveiteÅs-NMBU Orientering12:39
785Haakon DolvenAsker Skiklubb12:41
786Ole IngesenSarpsborg OL12:43
787Knut LandstadNydalens SK12:45
788Goro Tillerås UrsetÅs-NMBU Orientering12:47

Direkte B

2 830 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
871Thomas BergIL Tyrving12:00
872Eira Skaarer WiklundNydalens SK12:02
873Runa KallesonOppsal Orientering12:04
874Helena GranbergØstmarka OK12:06
875Ove HildrumLillomarka OL12:08
876Bjørg BogstrandNittedal OL12:10
877Ola SkaarNittedal OL12:12
878Kenneth EikRaumar Orientering12:14
881Ingrid SkaarerNydalens SK12:20
884Martin ReichenbachOppsal Orientering12:26
886Jane Karine HelmersenFet OL12:30
891Pål MyklebustIL Koll12:40
892Vera HalsaaAsker Skiklubb12:42
894Kristian NæssNydalens SK12:46
896Tale Mæhre TorjussenFossum IF12:50
901Lotta MyhreIL Koll13:00

Direkte C

2 370 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
915Thomas BjarnesIL Tyrving11:25
916Yngve RøeNydalens SK11:27
917Ragnhild BrevikØstmarka OK11:29
918Eldrid OtterleiØstmarka OK11:31
919Eline SkaarNittedal OL11:33
920Kathinka GrønlieIL Tyrving11:35
921Sverre LandstadNydalens SK11:37
929Maja Kalleson RøedOppsal Orientering11:53
933Øystein VatlandFossum IF12:01
937Merete SaugestadNydalens SK12:09
939June HerredsvelaØstmarka OK12:13

Annonser

IOF Eventor