Startliste for Finans-NM, normaldistanse

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Finans-NM, normaldistanse
Arrangørorganisasjon: Eidskog OL
Dato: lørdag 2 september 2017

H17-49

3 980 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Eirik RustadBDO AS12:00
Svein NygaardNorges Bank12:02
Ole Petter AasenSparebank 1 Banksamarbeidet12:04
Ola TronsrudHandelsbanken12:06
Vegard SelboeRørosBanken12:08
Roar SaxhaugSparebank 1 Banksamarbeidet12:10

H50-54

3 330 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Trond ØieSparebank 1 Østlandet12:00
Harald KvisliSparebank 1 Banksamarbeidet12:02
Jon BjørnstadSparebank 1 Østlandet12:04
Anders FlågenSparebank 1 Banksamarbeidet12:06
Vidar NomerstadSparebank 1 Østlandet12:08
Bjarne HarkinnIf Skadeforsikring12:10

H55-59

3 330 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Jan HauglandTryg Forsikring12:12
Bjørn SandvikDNB Bergen12:14
Arild RørholtSkagerrak Sparebank12:16
Olav JohannesenFinanstilsynet12:18

H60-69

2 830 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Reidar SæstadDNB Kristiansand12:09
Rune TonaasTryg Forsikring12:11
Leif Martin KjosSparebank 1 Østlandet12:13
Ragnar KayserTryg Forsikring12:15
Kjell Walter SørensenK W Sørensen Eiendom12:17
Asmund PedersenSparebank 1 Østlandet12:19
John Thomas PetersenNordea Oslo12:21

H70-

2 420 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Audun KjøstveitLillesand Sparebank12:00
Erik SkåråsSparebank 1 Østlandet12:04
Arve Nils BørresenIf Skadeforsikring12:06

D40-49

2 830 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Mette Alvstad WernbergSparebank 1 Østlandet12:01
Rita AaslundSparebank 1 Østlandet12:03
Elianne HanebergHandelsbanken12:05
Stine Bratli DanielsenSparebank 1 Østlandet12:07

D50-54

2 830 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Eli Tjåland StokkaSandnes Sparebank12:21
Vigdis HoumbSparebanken Vest12:23
Mette SolbergseterSparebank 1 Østlandet12:25
Britt Laila NilsgårdRørosBanken12:27
Grete StorsveenSparebank 1 Østlandet12:29
Vibeke MjaatvedtDNB Bergen12:31
Åse Torp AnderssonSparebank 1 Østlandet12:33
Nora WoowardSparebank 1 Banksamarbeidet12:35

D55-69

2 420 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Hanne KethSR-Bank12:08
Eli FrafjordSandnes Sparebank12:10
Bodil KlakeggNorges Bank12:12
Karen KayserSkandiabanken12:14
Wenche Lunde EriksenSkagerrak Sparebank12:16
Aslaug LuraSandnes Sparebank12:20
Gunhild Aamli SundtjønnSparebank 1 Forsikring12:22
Rønnaug SagbakkenSparebank 1 Østlandet12:24

D70-

1 800 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Unni SandbekkNordea Oslo12:01
Vera SjølieNorges Bank12:03
Vera BørresenSparebank 1 Østlandet12:05

H-Trim

2 150 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Geir-Håkon ØverbyIf Skadeforsikring12:01
Finn KristensenNordea Kristiansand12:03
Oscar LohneNordea Oslo12:03
Jon Ola HoveSparebank 1 Banksamarbeidet12:05
Ragnar EriksenSkagerrak Sparebank12:07
Kjell Arne RekaaSparebank 1 Banksamarbeidet12:09
Knut MartinsenSparebank 1 Østlandet12:11
Erik NilsenSkagerrak Sparebank12:25

D-Trim

2 150 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Wenche MARIE NilsenSkagerrak Sparebank12:13
Åse KristensenSandnes Sparebank12:15
Susanne GranheimSparebank 1 Østlandet12:17
Inger BakkenIf Skadeforsikring12:18
Brit SkjelbredSandnes Sparebank12:19
Irene ØienSparebank 1 Østlandet12:21
Lilly Charlotte BergSandnes Sparebank12:23
Helene VacarisasSkandiabanken12:27

D-Nyb

1 790 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Rannnveig EllingsenSparebank 1 Østlandet12:07

Annonser

IOF Eventor