Startliste for Finans-NM, sprint

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Finans-NM, sprint
Arrangørorganisasjon: Eidskog OL
Dato: søndag 3 september 2017

H17-49

2 310 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Ola TronsrudHandelsbanken11:15
Vegard SelboeRørosBanken11:17
Ole Petter AasenSparebank 1 Banksamarbeidet11:19
Svein NygaardNorges Bank11:21
Roar SaxhaugSparebank 1 Banksamarbeidet11:23

H50-54

2 310 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Anders FlågenSparebank 1 Banksamarbeidet11:16
Vidar NomerstadSparebank 1 Østlandet11:18
Harald KvisliSparebank 1 Banksamarbeidet11:20
Jon BjørnstadSparebank 1 Østlandet11:22
Bjarne HarkinnIf Skadeforsikring11:24
Trond ØieSparebank 1 Østlandet11:26

H55-59

2 310 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Olav JohannesenFinanstilsynet11:00
Arild RørholtSkagerrak Sparebank11:02
Jan HauglandTryg Forsikring11:04
Bjørn SandvikDNB Bergen11:06

H60-69

2 000 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Kjell Walter SørensenK W Sørensen Eiendom11:08
Ragnar KayserTryg Forsikring11:10
Leif Martin KjosSparebank 1 Østlandet11:12
Reidar SæstadDNB Kristiansand11:14
Rune TonaasTryg Forsikring11:16
John Thomas PetersenNordea Oslo11:18
Asmund PedersenSparebank 1 Østlandet11:20

H70-

2 000 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Arve Nils BørresenIf Skadeforsikring11:24
Erik SkåråsSparebank 1 Østlandet11:26
Audun KjøstveitLillesand Sparebank11:28

D40-49

2 310 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Stine Bratli DanielsenSparebank 1 Østlandet11:25
Elianne HanebergHandelsbanken11:27
Rita AaslundSparebank 1 Østlandet11:29

D50-54

2 310 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Grete StorsveenSparebank 1 Østlandet11:01
Vibeke MjaatvedtDNB Bergen11:03
Vigdis HoumbSparebanken Vest11:05
Mette SolbergseterSparebank 1 Østlandet11:07
Britt Laila NilsgårdRørosBanken11:09
Åse Torp AnderssonSparebank 1 Østlandet11:13
Nora WoowardSparebank 1 Banksamarbeidet11:31

D55-69

2 000 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Hanne KethSR-Bank11:15
Wenche Lunde EriksenSkagerrak Sparebank11:17
Bodil KlakeggNorges Bank11:19
Karen KayserSkandiabanken11:21
Aslaug LuraSandnes Sparebank11:23
Rønnaug SagbakkenSparebank 1 Østlandet11:25
Eli FrafjordSandnes Sparebank11:27
Inger BakkenIf Skadeforsikring11:29

D70-

2 000 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Vera SjølieNorges Bank11:28
Unni SandbekkNordea Oslo11:30
Vera BørresenSparebank 1 Østlandet11:32

H-Trim

1 570 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Erik NilsenSkagerrak Sparebank11:00
Jon Ola HoveSparebank 1 Banksamarbeidet11:02
Finn KristensenNordea Kristiansand11:04
Oscar LohneNordea Oslo11:04
Knut MartinsenSparebank 1 Østlandet11:06
Kjell Arne RekaaSparebank 1 Banksamarbeidet11:08
Ragnar EriksenSkagerrak Sparebank11:10

D-Trim

1 570 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Åse KristensenSandnes Sparebank11:01
Helene VacarisasSkandiabanken11:03
Susanne GranheimSparebank 1 Østlandet11:05
Brit SkjelbredSandnes Sparebank11:07
Irene ØienSparebank 1 Østlandet11:09
Wenche MARIE NilsenSkagerrak Sparebank11:11
Lilly Charlotte BergSandnes Sparebank11:13

Annonser

IOF Eventor