Norsk Orientering

Startliste for Pinsesprinten

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Pinsesprinten
Arrangørorganisasjoner: Hamar OK / Løten o-lag
Dato: lørdag 19 mai 2018

N-Åpen

1 830 m, 39 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
324Mari Sørlien StenbergVang OL13:00
326Alva Leiren GuntherKolbotn og Skimt OL13:00
328Mads JevanordFossum IF13:00
329Emma BraathenTrøsken IL13:00
330Henni KristensenHeming Orientering13:00
331Klara RindenLøten o-lag13:00
332Vilsar Godager KaasBækkelagets SK13:00
333Alva BorgenTrøsken IL13:00
334Ask BorgenTrøsken IL13:00
343Sara Sofie Larsen SimonsenOK Øst13:00
344Lea Leiren GunterKolbotn og Skimt OL13:00
345Johannes HøieGjø-Vard OL13:00
346Simen Bryhn BergstrømIL Tyrving13:00
347Milla SkålandTrøsken IL13:00
348Emma Pedersen ElverhøiVang OL13:00
349Ragnhild Elise Rivrud JevanordOL Trollo13:00
350Niklas MyklesetVang OL13:00
351Tryggve Svergja RustadRaumar Orientering13:00
352Sanna Sandstad SkjesetFrol IL13:00
353Julie Gjessing SkjesetVang OL13:00
355Andrine VardebakkenVang OL13:00
356Per Taje SkeieRaumar Orientering13:00
357Sivert DåsnesVang OL13:00
358Aksel Sandstad SkjesetFrol IL13:00
359Selma Bergseng RindenLøten o-lag13:00
360Eirin Melgalvis BilstadVang OL13:00
361Eskil Bergseng RindenLøten o-lag13:00
362Elise AntonsenRingsaker OK13:00
363Halvor Ek HedlundTrøsken IL13:00
364Peder Melgalvis BilstadVang OL13:00
365Hanna LutnæsHamar OK13:00
366Emma Seline OlsenVang OL13:00
367Ulrikke Visted-HansenGjø-Vard OL13:00
368Adele Øen SkålandTrøsken IL13:00
369Håkon Gjessing SkjesetVang OL13:00
370Marie KalgraffRingsaker OK13:00
371Ville Sandstad SkjesetFrol IL13:00
372Maren Bleken RudVang OL13:00
373Sivert Isak TorsethGjø-Vard OL13:00

D 11-12

1 780 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
260Julie VardebakkenVang OL14:09
261Johanne BergLøten o-lag14:10
262Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL14:11
263Mina Bleken RudVang OL14:12
264Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL14:13
265Tuva MyklesetVang OL14:14
266Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL14:15

D 13-14

2 270 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
293Mathilde OustadLøten o-lag14:42
294Anja HoleFørde IL14:43
295Live Raknes SogstadGjø-Vard OL14:44
296Julie MyklesetVang OL14:45
297Henriette BergLøten o-lag14:46
298Emma DåsnesVang OL14:47
299Eline Horten JordetVingelen IL14:48
300Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering14:49
301June Rogstad BekkevoldLøten o-lag14:50
302Emma Visted-HansenGjø-Vard OL14:51
303Anne FrøislandVang OL14:52

D 13-16C

2 110 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
274Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK14:23
275Marie FinkenhavnNittedal OL14:24

D 15-16

2 380 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
103Selma Tørudbakken JendalFossum IF14:37
104Berthe TesloHadeland OL14:38
105Martine SkjelsvikLillehammer OK14:39
106Marion Halvorsen NustadØyer-Tretten IF14:40
107Emma Bangstad BergersenHamar OK14:41
108Amélie AamodtOppsal Orientering14:42
109Anna Jacobsen-GaskiBardu IL14:43
110Caroline EideGjø-Vard OL14:44

D 17-

2 810 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
409Thea  Schneider-LillehovSu Klagenfurt14:35
410Charlotte EideGjø-Vard OL14:36
411Carina SveenElverum OK14:37
412Amelie ClaudepierreFrankrike14:38
413Kine Sofie SandstadFrol IL14:39
414Emilie Westli AndersenLøten o-lag14:40
415Kaisa SvergjaRaumar Orientering14:41
416Marianne DæhliNydalens SK14:42
417Kristine FjeldRingsaker OK14:43
418Anna RenolenWing OK14:44
419Evine Westli AndersenLøten o-lag14:45
420Kari SvingheimLillehammer OK14:46
421Hanne VefsnmoByåsen IL14:47
422Christina SveenElverum OK14:48

D 17-C

2 110 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
279Kjersti GullordGjø-Vard OL14:28
280Else StordalOL Tønsberg og omegn14:29
281Maren SogstadGjø-Vard OL14:30
282Brit Ellen HindrumOdal OL - Orientering14:31

D 35-

2 810 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
423Stine Sønsterud BergLøten o-lag14:49
424Tone Bleken RudVang OL14:50
426Celine VistedGjø-Vard OL14:52
427Lene Margrethe SætabergetLunderseter IL14:53
428Ingvild GjessingVang OL14:54
429Elin BergsengLøten o-lag14:55
430Ragnhild JetlundVang OL14:56

D 45-

2 380 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
168Hege SolerødGjø-Vard OL14:40
169Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering14:41
170Gunn Elin RudiHadeland OL14:42
171Marit Tørudbakken JendalFossum IF14:43
172Margrete GaskiBardu IL14:44
173Ingebjørg FeldeSnertingdal IF Orientering14:45
174Marianne SveenElverum OK14:46
175Vanja StaffOL Toten-Troll14:47
176Ane BjørnsgaardLillehammer OK14:48
177Anita StensethSnertingdal IF Orientering14:49
178Martine  WeissFrankrike14:50
179Jartrud SteinsliØstmarka OK14:51
180Kjersti Holt HanssenMåren OK14:52

D 55-

2 380 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
83Lis DæhliLøten o-lag14:17
84Anne SørumIndre Østfold OK14:18
85Bente Tangen WikstrømRingsaker OK14:19
86Ingrid  TveiteÅs-NMBU Orientering14:20
87Unni Halvorsen NustadØyer-Tretten IF14:21
88Berit DanielsenIL Tyrving14:22
89Kari Elisabeth NatvigNittedal OL14:23
90Gro SolnørdalRudsbygd IL14:24
91Elle M. MelbyeHeming Orientering14:25
92Grete BerntsenMåren OK14:26
93Kjersti RønningHamar OK14:27
94Reidun Fallan SmaavikFreidig14:28
95Wenche BjørnstadRingsaker OK14:29
96Grete Berge OwrenFreidig14:30
97Margrete JørandliGjø-Vard OL14:31
98Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK14:32
99Liv Inger PrangerødTistedalen FL14:33
100Siw SolstadIL Tyrving14:34
101May Jorunn RognlienModum OL14:35
102Bente LineIndre Østfold OK14:36

D 65-

2 370 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
141Berit RøsteRingsaker OK14:13
142Inger K. BrøndboOL Vallset/Stange14:14
143Hjørdis ØvreåsBotne SK14:15
144Kari VikerhaugenOdal OL - Orientering14:16
145Sidsel StorihleRingsaker OK14:17

D 75-

2 370 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
135Brita Eilertsen GrønliFørde IL14:07
136Anne-Britt NilsenKjelsås IL14:08
137Torid KvaalFreidig14:09
138Inger E. VamnesHamar OK14:10
139Odbjørg NordengRudsbygd IL14:11
140Elin DahlenRingerike OL14:12

H -10

1 780 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
501Fredrik Funderud WedumLillehammer OK13:00
251Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OK14:00
252Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL14:01
253Mats KalgraffRingsaker OK14:02
254Dagfinn  StenvikByåsen IL14:03
255Magnus R JevanordFossum IF14:04
256Nikolai TesloHadeland OL14:05
257Aksel Tonjer FingarsenElverum OK14:06
258Eivind LutnæsHamar OK14:07
259Alfred NikolaisenOppsal Orientering14:08

H 11-12

1 780 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
267Ole Petter Visted-HansenGjø-Vard OL14:16
268Erik Dehli SaxhaugRaumar Orientering14:17
269Tage Raknes SogstadGjø-Vard OL14:18
270Ola DåsnesVang OL14:19
271Eirik Olsen KirkevikHamar OK14:20
272Even LienGjø-Vard OL14:21
273Simen AntonsenRingsaker OK14:22
502Jørgen LerFet OL14:23

H 13-14

2 270 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
283Lars LienGjø-Vard OL14:32
284Marius E. AamodtOppsal Orientering14:33
285Thomas KalgraffRingsaker OK14:34
286Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL14:35
287Gjermund Taje SkeieRaumar Orientering14:36
288Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL14:37
289Lars Horten JordetVingelen IL14:38
290Eyvind Hasle HaslestadRingsaker OK14:39
291Tidemann LierIndre Østfold OK14:40
292Håkon GrønliFørde IL14:41

H 13-16C

2 110 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
276Isak Jacobsen-GaskiBardu IL14:25
277Simen Olsen KirkevikHamar OK14:26

H 15-16

2 810 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
374Birk ThorstensenOppsal Orientering14:00
375Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL14:01
376Vegar HoleFørde IL14:02
377Gaute LindaasElverum OK14:03
378Nils TveiteÅs-NMBU Orientering14:04
379Simen Dehli SaxhaugRaumar Orientering14:05
380Sondre Zahl HagenFossum IF14:06
381Nikolai RenolenWing OK14:07
382Anders Kvamme FeldeSnertingdal IF Orientering14:08
383Sander Tonjer FingarsenElverum OK14:09
384Sindre Grøv SvensenLillehammer OK14:10
385Mats LindaasElverum OK14:11

H 17-

3 380 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
111Lars Sandstad SkjesetFrol IL14:45
112Simen SmestadBækkelagets SK14:46
113Sondre Ruud BråtenNydalens SK14:47
114Vegard ØlstadBækkelagets SK14:48
115Bojan BlumensteinNydalens SK14:49
116Lavran ThorstensenOppsal Orientering14:50
117Andreas Svingheim MagerøyLillehammer OK14:51
118Eirik RustadBækkelagets SK14:52
119Marius ØieLøten o-lag14:53
120Jon Arve U EngebakkenNord-Østerdal OK14:54
121Carl Godager KaasBækkelagets SK14:55
122Kenneth BilstadVang OL14:56
123Marius StaffOL Toten-Troll14:57
124Marius WikstrømRingsaker OK14:58
125Kyle OlsonUSA14:59
126Peter NagtzaamHalden SK15:00
127David  SchneiderHSV Wiener Neustadt 15:01

H 17-C

2 110 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
278Johannes HedlundTrøsken IL14:27

H 35-

2 810 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
403Sverre Berg  LutnæsHamar OK14:29
431Sindre ValsgårdIndre Østfold OK14:57
432Arne RøsteRingsaker OK14:58
433Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering14:59
434Stian OverskeidIndre Østfold OK15:00
435Sigmund HansenGjø-Vard OL15:01
436Øyvind SteinbekkenOdal OL - Orientering15:02
437Henrik Bleken RudVang OL15:03
438Ole Grini JohansenIL Tyrving15:04

H 45-

2 810 m, 22 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
386Stein H. HagenFossum IF14:12
387Martin ØhmanGjø-Vard OL14:13
388Pål JevanordOL Trollo14:14
389Arnt Oluf EideGjø-Vard OL14:15
390Jan Erik IsaksenNydalens SK14:16
391Morten MoslandOppsal Orientering14:17
392Knut JetlundVang OL14:18
393Bjørn FjeldstadIndre Østfold OK14:19
394Eilert AamodtOppsal Orientering14:20
395Jens-Henrik SimonsenOK Øst14:21
396Rune StræteWing OK14:22
397Håkon DåsnesVang OL14:23
398Per Ivar SveheimOdal OL - Orientering14:24
399Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb14:25
400Roar SaxhaugRaumar Orientering14:26
401Dag Arne LierIndre Østfold OK14:27
402Øyvind LienGjø-Vard OL14:28
404Jean-Luc ClaudepierreFrankrike14:30
405Agnar RenolenWing OK14:31
406Bent Ove Barmoen RindenLøten o-lag14:32
407Hans  JevanordFossum IF14:33
408Even ErlienGjø-Vard OL14:34

H 55-

2 380 m, 22 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
146Avle Christen BjørnHamar OK14:18
147Egil EideIL Tyrving14:19
148Morten StenbergVang OL14:20
149Per Kristian EkebergIL Tyrving14:21
150Herman BakkeLøten o-lag14:22
151Terje GullordGjø-Vard OL14:23
152Kai FunderudLillehammer OK14:24
153Tormod JensenSarpsborg OL14:25
154Morten Roger AndersenHalden SK14:26
155Stein Arne NegårdVang OL14:27
156Geir OwrenFreidig14:28
157Per StedjeØstmarka OK14:29
158Nils Harald StaffOL Toten-Troll14:30
159Jens Erik MjølnerødHalden SK14:31
160Arild NordsveenRingsaker OK14:32
161Bjørn SolbergseterAustmarka IL14:33
162Morten KarlsenMåren OK14:34
163Erik HaugenRingsaker OK14:35
164Sture OttesenIndre Østfold OK14:36
165Bård NatvigNittedal OL14:37
166Petter GullikstadRøros IL14:38
167Stein KlyveOK Moss14:39

H 65-

2 380 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
66Stein NordviElverum OK14:00
67John Birger SkansenRudsbygd IL14:01
68Roar SætabergetLunderseter IL14:02
69Bent GalborgenIndre Østfold OK14:03
70Knut WikstrømRingsaker OK14:04
71Sigurd DæhliLøten o-lag14:05
72Hasse BergstrømIL Tyrving14:06
73Hans StordalOL Tønsberg og omegn14:07
74Paul SkjakerHadeland OL14:08
75Rolf KarsetSteinkjer OK14:09
76Arne SveenRingsaker OK14:10
77Nils Olav VennevikFreidig14:11
78Paul Martin BergRudsbygd IL14:12
79Knut MalmoRingsaker OK14:13
80Knut SkjesetVang OL14:14
81Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering14:15
82Kurt GrønliFørde IL14:16

H 75-

2 370 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
128Olav HøiåsVang OL14:00
129Einar StensbyLøten o-lag14:01
130Tormod DahlenRingerike OL14:02
131Jon Vegard LundeLillehammer OK14:03
132Magnar ØvreåsBotne SK14:04
133Helge BjaalandHeming Orientering14:05
134Gunnar ØsterbøFreidig14:06

Direkte A

2 810 m, 39 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
181Trygve Hem OlsenFreidig13:00
182Elin-Kristin Hem OlsenFreidig13:00
183Anna-Thekla TonjerElverum OK13:00
184Sven TonjerIL Tyrving13:00
185Lars LeirenKolbotn og Skimt OL13:00
186Anne Berit RørlienFossum IF13:00
187Torbjørn Blom-HagenFossum IF13:00
188Vebjørn Blom HagenFossum IF13:00
189Wenche RydningHarstad OL13:00
190Bendik FalchFlyfemkamp13:00
191Miriam DenstadliFlyfemkamp13:00
192Idun AssevFlyfemkamp13:00
193Stine Mari GabrielsenFlyfemkamp13:00
194Frank SandbergFlyfemkamp13:00
195Stine Olsen KrkevikHamar OK13:00
196Tommy OlsenHamar OK13:00
197Jøran KristensenHeming Orientering13:00
198Einar EideByåsen IL13:00
199Karen Marie HaugNydalens SK13:00
200Heidi TronbølFet OL13:00
201Tobias Tronbøl LiumIL Koll13:00
202Asgeir LiumFet OL13:00
203Kristoffer Kleppe SjølieHamar OK13:00
204Einar LundHamar OK13:00
237Jostein Svaland DaleVang OL13:00
238Øystein Bieltvedt SkeieRaumar Orientering13:00
239Anita E. HoleFørde IL13:00
240Yngve FinkenhavnNittedal OL13:00
241Audun FingarsenElverum OK13:00
242Frøya Hauan AndersenHalden SK13:00
243Kristin Hasle HaslestadRingsaker OK13:00
244Jan Ola PedersenVang OL13:00
245Belinda Jørandli RudsengenOslostudentenes IK13:00
246Knut Even HoleFørde IL13:00
247Bente HortenVingelen IL13:00
248Christian SchiveOK Moss13:00
249Snorre HansenByåsen IL13:00
250Torbjørn LøkkenVang OL13:00
599Erik  GrøndalenHamar OK13:00

Direkte C

2 110 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
305Anne Berit Kyhring KarsetSteinkjer OK13:00
306Kristoffer Kleppe SjølieHamar OK13:00
307Jan Vegard RudsengenRond OL13:00
308Eivind HermstadNOTEAM13:00
320Inger SvalandOL Vallset/Stange13:00
321Arnstein DaleOL Vallset/Stange13:00
322Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange13:00
323Mona Sandaker MyklesetVang OL13:00
325Eli StenvikByåsen IL13:00

Annonser

IOF Eventor