Startliste for Foll-o-karusellen #5

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Foll-o-karusellen #5
Arrangørorganisasjon: Hauketo IF
Dato: onsdag 6 september 2017

D 11-12

2 000 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
224436Vilja StørksenKolbotn og Skimt OL17:49:34
224151Camilla LundqvistÅs-NMBU Orientering18:00:14
204596Guro FrøsethKolbotn og Skimt OL18:09:42

D -12N

1 600 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
204409Susanne KvedalenKolbotn og Skimt OL17:40:05
204516Pernille KristiansenKolbotn og Skimt OL17:40:45
226012Wiel Marie LillehammerÅs-NMBU Orientering18:07:16
204852Akvile PetrakovaÅs-NMBU Orientering18:07:17
213106Malin GjetangerMåren OK18:25:04
224917Lea Leiren GüntherKolbotn og Skimt OL18:29:11
204464Nora Haugen HjelmertKolbotn og Skimt OL18:29:15
224293Astri Bredal-KnutsenÅs-NMBU Orientering

D 13-14

2 500 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
503255Luciana Maria SvadsMåren OK18:19:11
203003Noor DirroMåren OK18:20:50
212810Hanna RehnKolbotn og Skimt OL18:31:03
211707Sofie GammelsæterKolbotn og Skimt OL18:32:39

D 13-16N

2 000 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
234359Arimantas BelousovasÅs-NMBU Orientering18:08:39
226118Greta MattssonÅs-NMBU Orientering18:08:39

D 15-16

2 900 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
203743Carmen DirroMåren OK18:13:29
211801Celine YtternesKolbotn og Skimt OL18:27:07

D 17-

4 000 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
206914Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering18:06:10
181542Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering18:12:27
203777KIne DirroMåren OK18:18:38

D 40-

2 900 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
180125Anne NilsenÅs-NMBU Orientering17:39:25
213093Kristin RoskifteKolbotn og Skimt OL17:51:09
79476Wendy FjellstadÅs-NMBU Orientering

D 50-

2 900 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
480224Ellen Christine KorenÅs-NMBU Orientering17:45:02
197958Kjersti Holt HanssenMåren OK17:52:28
91573Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering18:12:45
222337May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering
224060Ingrid TveiteÅs-NMBU Orientering

D 60-

2 900 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
204594Ingrid Lome-HagmanKolbotn og Skimt OL17:36:20
165646Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL17:51:53

D 70-

2 500 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
204601Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL17:44:19
503560Unni BøhlerengenMåren OK18:23:22

H 11-12

2 000 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
191110Sondre LundqvistÅs-NMBU Orientering18:00:15
217720Jakob A. GjedeboOppsal Orientering18:17:37
222554Jakob Klaren NielsenÅs-NMBU Orientering18:23:45
192432Erlend Bjerknes FagerlidMåren OK

H - 12N

1 600 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
213191Henrik HarstadKolbotn og Skimt OL17:29:15
224129Sigurd OlaisenKolbotn og Skimt OL17:43:10
223950Jens StoraunetÅs-NMBU Orientering17:49:02
212205Sigurd StoraunetÅs-NMBU Orientering17:49:04
212023Magnus Friedhelm KlavenessMåren OK17:49:12
204779Fredrik Brandt KjelsenMåren OK17:49:13
223938Vegard GaustadÅs-NMBU Orientering17:50:23
234090Martin Klaren NielsenÅs-NMBU Orientering18:33:19
502086Håvard EndresenMåren OK

H 13-14

2 500 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
212191Mikkel Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering17:37:29
211957Anders Bredal-AndersenÅs-NMBU Orientering17:44:00
197814Andreas GjetangerMåren OK18:22:52
213002Magnus EndresenMåren OK

H 15-16

4 000 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
184396Nils TveiteÅs-NMBU Orientering18:05:53

H 17-

6 000 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
227062Jarl Magnus BergeSøgne og Songdalen OK17:43:02
221352Håvard HarstadKolbotn og Skimt OL17:53:34
229709Linus OlhansÅs-NMBU Orientering18:12:07
488280Gløer WinsvoldSentrum OK18:18:37
222529Magnus NordbrødenHalden SK18:25:53
501317Audun BjerknesMåren OK
238020Lars LeirenKolbotn og Skimt OL

H 40-

4 000 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
221032Trond MøretrøKolbotn og Skimt OL18:01:00
179401Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering18:11:14
502121Lars Petter EndresenMåren OK18:43:38

H 50-

4 000 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
204600Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL17:25:41
412942Trond HolterMåren OK17:41:43
400006Morten KarlsenMåren OK17:47:26
89431Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering17:59:30
91600Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering18:09:03
221152John YtternesKolbotn og Skimt OL18:28:36
91343Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL18:30:27
500051Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL18:31:53
235208Erlend RehnKolbotn og Skimt OL18:33:39

H 60-

2 900 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
501154Peter KlavenessMåren OK17:49:52

H 70-

2 900 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
500050Odd KletteliBækkelagets SPK17:34:49

Åpen B

2 500 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
500563Arne KongsnesKolbotn og Skimt OL17:29:42
501253Gustav Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering17:40:22
221151Frode VigemyrKolbotn og Skimt OL17:56:27
204410Joakim VigemyrKolbotn og Skimt OL17:56:33

åpen C

2 000 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
193883Stian LillegårdLillomarka OL17:29:57
204597Sigrid Aaby MøretrøKolbotn og Skimt OL17:54:23

Annonser

IOF Eventor