Startliste for Tour of Lillomarka 2017 – løp 1

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Tour of Lillomarka 2017 – løp 1
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: mandag 8 mai 2017

Herrer A-løype

4 100 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
186271Finn-Roar HalvorsrudLillomarka OL17:58:15
187120Lars Audun VoldLillomarka OL18:14:28
185832Mathias Pedersen VoldLillomarka OL18:15:27
197505Dag WangLillomarka OL18:20:58
181043Truls AngellLillomarka OL18:24:56
181270Martin GranlyLillomarka OL18:25:25
71932Assaf Bar-NathanLillomarka OL18:25:46
181321Eirik Høst FossgardLillomarka OL18:26:24
77315Terje BlindheimLillomarka OL18:27:08
186896Elias Skjolden SørensenLillomarka OL18:27:49
149754Arne DybdahlLillomarka OL18:28:42
487949Hallvard FjærLillomarka OL18:31:49
217100Erik HolterLarvik OK18:44:58
203229Kristian Markhus BrekkeLillomarka OL18:47:56
10248Steinar EastwoodLillomarka OL19:10:59

Damer A-løype

4 100 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
192095Dorthe Kühl PetersenLillomarka OL18:09:09
500915Ellen Marie AriansenLillomarka OL18:11:32
205440Oda Marie ColquhounLillomarka OL18:18:20
502923Maria Rørvik HaverLillomarka OL18:18:51
86521Tone Aamli SundtjønnLillomarka OL18:19:58
186113Netta Bar-NathanLillomarka OL18:21:41
94376Ingrid BlindheimLillomarka OL18:22:25
180923Toril HallanLillomarka OL18:26:40
222170Lise HorntvedtLarvik OK18:44:13

Herrer B-løype

3 300 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
501455Steinar HansenLillomarka OL17:57:22
500563Arne KongsnesKolbotn og Skimt OL18:04:45
227527Hans Anton EklundLillomarka OL18:04:48
71923Oliver RudenLillomarka OL18:08:09
201696William WoodhouseLillomarka OL18:11:00
186276Knut FossgardLillomarka OL18:16:10
38398Tore GrefsrudLillomarka OL18:16:20
38395Trond BottnenLillomarka OL18:16:27
91343Bjørn Sverre GulheimLillomarka OL18:23:24
502485Peter NylundHaugerud IF18:24:22
501271Harald SørensenLillomarka OL18:25:04
71916Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL18:27:25
217390Vidar BerteigEasyPetro BIL18:35:44
181295Ove HildrumLillomarka OL18:36:08
93532Knut M OlsenLillomarka OL18:49:14
68238Lasse SøbergLillomarka OL18:50:16
153850Øyvind SkaretLillomarka OL

Damer B-løype

3 300 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
186272Sunniva Holten HalvorsrudLillomarka OL17:57:54
205926Lene ColquhounLillomarka OL18:06:09
38389Line RudenLillomarka OL18:07:37
217033Sharon BroadwellNoTeam18:09:30
217033Sharon BroadwellNoTeam18:09:30
185953Emilie Pedersen VoldLillomarka OL18:10:35
212962Mette BørsethLillomarka OL18:11:07
38390Hege WangLillomarka OL18:21:11
82194Jorunn BlindheimLillomarka OL18:23:43
197515Anne RusteLillomarka OL18:30:52
71921Nina SkeimeLillomarka OL18:33:30
79104Camilla HortenLillomarka OL18:34:27

Herrer C-løype

2 500 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
193883Stian LillegårdLillomarka OL18:07:03
186263Jonathan WoodhouseLillomarka OL18:11:16
186264Tor E HenriksenLillomarka OL18:12:54
71917Sondre Haugen BjørnstadPrivat18:15:52
79385Espen BjørnstadPrivat18:15:56
186106Nov Bar-NathanLillomarka OL18:24:30
93963Jakob BellLillomarka OL18:26:55
186273Rasmus EastwoodLillomarka OL18:28:30
201440Håkon BogasonLillomarka OL18:28:54
224032Leon Jørve IngjerLillomarka OL18:29:16

Damer C-løype

2 500 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
221349Selma Mestad HansenLillomarka OL17:57:35
97390Vibeke HøstLillomarka OL18:06:04
75942Mari Anne HenriksenLillomarka OL18:12:29
204205Merete RørvikLillomarka OL18:16:00
77318Catarina NohrLillomarka OL18:46:57
38386Marit HartvedtLillomarka OL18:50:47
411680Elin BrekkeLillomarka OL
94378Siri LarønningenLillomarka OL

Voksne Nybegynnere

2 000 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
93534Jorun JarpLillomarka OL18:31:26

Barn Nybegynnere

2 000 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
191287Linus RudenLillomarka OL19:02:53

Annonser

IOF Eventor