Startliste for Foll-O-karusellen #4

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Foll-O-karusellen #4
Arrangørorganisasjon: Bækkelagets SK
Dato: onsdag 30 august 2017

D 11-12

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
224436Vilja StørksenKolbotn og Skimt OL18:34:15
204596Guro FrøsethKolbotn og Skimt OL18:34:43
211703Emilie RehnKolbotn og Skimt OL18:51:25
224151Camilla LundqvistÅs-NMBU Orientering

D 13-14

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
211707Sofie GammelsæterKolbotn og Skimt OL18:18:38
212810Hanna RehnKolbotn og Skimt OL18:49:44
203003Noor DirroMåren OK
503255Luciana SvadsMåren OK

D 15-16

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
206498Tina KallesonOppsal Orientering18:07:01
179805Isabel HandstangerKolbotn og Skimt OL18:36:16
211801Celine YtternesKolbotn og Skimt OL18:36:26

D 17-

7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
83273Goro Tillerås UrsetÅs-NMBU Orientering18:06:41
203777Kine DirroMåren OK18:33:35
206914Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering18:33:41
96649Ina Catharina StorrønningÅs-NMBU Orientering18:35:15
187962Hege R. JohansenMåren OK
62357Ingvild Maalen JohansenNTNUI
212721Linn Mei WaalerMåren OK

D 40-

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
213093Kristin RoskifteKolbotn og Skimt OL18:35:16
79476Wendy FjellstadÅs-NMBU Orientering18:36:57
180125Anne NilsenÅs-NMBU Orientering

D 50-

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
197992Mona StrandMåren OK18:07:14
480224Ellen Christine KorenÅs-NMBU Orientering18:07:58
400784Gro Hege LudvigsenMåren OK18:21:16
91573Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering18:35:27
222337May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering18:39:28
224060Ingrid TveiteÅs-NMBU Orientering

D 60-

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
165646Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL18:08:27
204602Anitha Kolberg OlsenKolbotn og Skimt OL18:09:36
229681Bodil KlakeggKolbotn og Skimt OL18:41:06

D 70-

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
204594Ingrid Lome-HagmanKolbotn og Skimt OL18:07:33
204601Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL18:17:19
503560Unni BøhlerengenMåren OK18:36:03
79123Vera Telje SjølieNorges Bank18:52:09

H 11-12

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
212251Markus HirschBækkelagets SK18:07:51
192432Erlend Bjerknes FagerlidMåren OK18:22:59
185059Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK18:35:24
217720Jakob A. GjedeboOppsal Orientering18:57:35
191110Sondre LundqvistÅs-NMBU Orientering
224222Olav Bjørstad NordlieKolbotn og Skimt OL

H 13-14

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
213002Magnus EndresenMåren OK18:26:20
197814Andreas GjetangerMåren OK18:31:40
211957Anders Bredal-AndersenÅs-NMBU Orientering18:37:13
209001Simen R. JohansenMåren OK
226118Trygve LillehammerÅs-NMBU Orientering
221212Matz Arthur Ryen AalerudÅs-NMBU Orientering

H 15-16

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
184396Nils TveiteÅs-NMBU Orientering

H 17-

8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
221352Håvard HarstadKolbotn og Skimt OL18:19:21
208419Morten TangenOK Moss18:25:08
212023Magnus Friedhelm KlavenessMåren OK18:29:06
234866Hans ThetingA-L18:35:37
503666Donatas KontautasOK Moss
238020Lars LeirenKolbotn og Skimt OL
70471Arturs PutninsÅs-NMBU Orientering
116892Torgrim Soterud

H 40-

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
502121Lars Petter EndresenMåren OK18:26:26
179401Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering18:37:26
212247Håkon Meland-TangenBækkelagets SK18:53:05

H 50-

16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
500051Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL18:20:50
400006Morten KarlsenMåren OK18:25:36
91343Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL18:26:13
191198Thor Ivar GangnæsÅs-NMBU Orientering18:27:50
501154Peter KlavenessMåren OK18:29:08
91600Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering18:34:27
220722Tor LahlumKolbotn og Skimt OL18:35:33
195814Richard Zeiner-GundersenFossum IF18:35:54
221152John YtternesKolbotn og Skimt OL18:37:38
91575Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering18:38:24
204600Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL18:40:06
89431Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering18:42:41
235208Erlend RehnKolbotn og Skimt OL18:52:44
488280Gløer WinsvoldSentrum OK19:17:56
89632Olav JohannesenKolbotn og Skimt OL
80018Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering

H 60-

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
222543Clas SvantesonKolbotn og Skimt OL18:08:17
193685Stig Hultgreen KarlsenKårvåg IL18:13:20
502381Stein TurtumøygardMåren OK18:34:32

H 70-

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
204607Kolbjørn MegardKolbotn og Skimt OL18:14:50
88994Gunnar HarstadKolbotn og Skimt OL18:18:33
168487Åsmund JahrDriv IL18:41:55
157170Rolf HagmanKolbotn og Skimt OL
96531Lars-Evan PetterssonKolbotn og Skimt OL

D -12N

12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
204409Susanne KvedalenKolbotn og Skimt OL18:09:22
204516Pernille KirstiansenKolbotn og Skimt OL18:09:43
212790Helene HarstadKolbotn og Skimt OL18:16:54
204464Lea Leiren GüntherKolbotn og Skimt OL18:22:45
188157Julia Meland-TangenBækkelagets SK18:24:56
213106Malin GjetangerMåren OK18:32:44
190564Akvile PetrakovaÅs-NMBU Orientering18:55:58
188158Alvild HelandsjønÅs-NMBU Orientering18:56:04
226012Wiel MarieÅs-NMBU Orientering19:00:07
224293Astri Bredal-KnutsenÅs-NMBU Orientering
224917Nora Haugen JelmerKolbotn og Skimt OL
213091Leanna SlettvollKolbotn og Skimt OL

H -12N

13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
213191Henrik HarstadKolbotn og Skimt OL18:08:11
224129Sigurd OlaisenKolbotn og Skimt OL18:11:05
188160Viktor Meland-TangenBækkelagets SK18:12:32
212575Jonas HirschBækkelagets SK18:20:47
502086Håvard EndresenMåren OK18:24:03
187998Håkon Fenne IngierdBækkelagets SK18:36:51
188171Simon RørvikBækkelagets SK18:36:55
188053Kristoffer RafaelsenÅs-NMBU Orientering18:36:59
212205Sigurd StoraunetÅs-NMBU Orientering18:37:01
223950Jens StoraunetÅs-NMBU Orientering18:41:36
188063Arimantas BelousovasÅs-NMBU Orientering18:55:57
208158Mathias R. JohansenMåren OK19:02:47
234090Martin K. NielsenÅs-NMBU Orientering

H 13-16N

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
501265Helge KvåseBækkelagets SK18:25:06

Åpen B

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
204426Frode VigemyrKolbotn og Skimt OL18:35:45
204501Joakim VigemyrKolbotn og Skimt OL18:36:45

Åpen C

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
206250Dan Erik KallesonOppsal Orientering18:07:10
204597Sigrid Aaby MøretrøKolbotn og Skimt OL18:31:19
223938Vegard GaustadÅs-NMBU Orientering18:34:03
222554Jakob K. NielsenÅs-NMBU Orientering18:34:35

Annonser

IOF Eventor