Norsk Orientering

Startliste for Klubbranking 5 Vannbassengene

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbranking 5 Vannbassengene
Arrangørorganisasjon: Egersund OK
Dato: mandag 21 august 2017

H17

2 900 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Olav HannisdalEgersund OK21:10:41
0Jørgen HetlandEgersund OK21:10:41
0Kenneth MydlandEgersund OK21:10:41

H40

2 900 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Geir Anders HadlandEgersund OK21:10:41
0Harald KlippenbergEgersund OK21:10:41
0Gunnar PettersonEgersund OK21:10:41
0Nils Tore PuntervoldEgersund OK21:10:41
0Kjetil TorgersenEgersund OK21:10:41
0Helge ÅseEgersund OK21:10:41

D17

2 900 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Jorunn HadlandEgersund OK21:10:41
0Jane M HellandEgersund OK21:10:41

H15-16

2 300 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Alexander HorpestadEgersund OK21:10:41

H65

2 300 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Ivar AalbuEgersund OK21:10:41
0Tormod AaslidEgersund OK21:10:41
0Arne BrandsbergEgersund OK21:10:41
0Odd GarpestadEgersund OK21:10:41

D15-16

2 300 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Ida MonsenEgersund OK21:10:41
0Julie PuntervoldEgersund OK21:10:41
0Celina Iversen ÅseEgersund OK21:10:41

D40

2 300 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Anita Glenne KallhovdEgersund OK21:10:41
0Hilde HetlandEgersund OK21:10:41
0Inger Tone NygårdEgersund OK21:10:41

D55

2 300 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Ingunn VoilåsEgersund OK21:10:41

H13-14

1 500 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Edvin AakreEgersund OK21:10:41
0Ole Andre BrandsbergEgersund OK21:10:41
0Christoffer Øen KvernstuenEgersund OK21:10:41
0Sindre Skeie PettersonEgersund OK21:10:41

D65

1 500 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Helga AaslidEgersund OK21:10:41
0Inger Skretting OpstadEgersund OK21:10:41

H10-12

1 500 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Sondre BruunEgersund OK21:10:41
0Vegard BruunEgersund OK21:10:41
0Odin HorpestadEgersund OK21:10:41

D10-12

1 500 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Julie M HellandEgersund OK21:10:41
0Thea Beate PuntervoldEgersund OK21:10:41
0Karine Aarstad TorgersenEgersund OK21:10:41
0Hermine Iversen ÅseEgersund OK21:10:41

HNy

1 200 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Markus M. HellandEgersund OK21:10:41
0Sebastian HestnesEgersund OK21:10:41
0Ruben M. HellandEgersund OK21:10:41

DNy

1 200 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Åshild BakkenEgersund OK21:10:41
0Sanne J BjerkreimEgersund OK21:10:41
0Mathea HannisdalEgersund OK21:10:41
0Janne HestnesEgersund OK21:10:41
0Hedda Egeland JohnsenEgersund OK21:10:41
0Vilde PuntervoldEgersund OK21:10:41
0Linnea Sulen SæstadEgersund OK21:10:41

B-åpen

1 500 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Monica HorpestadEgersund OK21:10:41
0Steinar HorpestadEgersund OK21:10:41
0Åshild H IversenEgersund OK21:10:41

Annonser

IOF Eventor