Norsk Orientering

Startliste for Klubbranking 4 Kiellandskogen

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbranking 4 Kiellandskogen
Arrangørorganisasjon: Egersund OK
Dato: tirsdag 6 juni 2017

H17

2 500 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Thomas HadlandEgersund OK18:00
0Jørgen HetlandEgersund OK18:00
0Kenneth MydlandEgersund OK18:00

H40

2 500 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Ingve AalbuEgersund OK18:00
0Geir Anders HadlandEgersund OK18:00
0Frank HansenEgersund OK18:00
0Harald KlippenbergEgersund OK18:00
0Nils Tore PuntervoldEgersund OK18:00
0Helge ÅseEgersund OK18:00

D17

2 500 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Jorunn HadlandEgersund OK18:00
0Jane M HellandEgersund OK18:00

H15-16

2 000 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Alexander HorpestadEgersund OK18:00

H55

2 000 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Bjørn Vidar GunvaldsenEgersund OK18:00
0Per Ingar HadlandGanddal IL18:00
0Arvid MydlandEgersund OK18:00

H65

2 000 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Ivar AalbuEgersund OK18:00
0Arne BrandsbergEgersund OK18:00
0Odd GarpestadEgersund OK18:00

D15-16

2 000 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Ida MonsenEgersund OK18:00
0Julie PuntervoldEgersund OK18:00
0Celina Iversen ÅseEgersund OK18:00

D40

2 000 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Randi L.H. BirkelandEgersund OK18:00
0Anita Glenne KallhovdEgersund OK18:00
0Hilde HetlandEgersund OK18:00
0Inger Tone NygårdEgersund OK18:00

D55

2 000 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Olaug F MydlandEgersund OK18:00
0Ingunn VoilåsEgersund OK18:00

H13-14

2 000 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Edvin AakreEgersund OK18:00
0Ole Andre BrandsbergEgersund OK18:00
0Christoffer Øen KvernstuenEgersund OK18:00

D10-12

1 900 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Julie M HellandEgersund OK18:00
0Thea Beate PuntervoldEgersund OK18:00

HNy

1 200 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Markus M. HellandEgersund OK18:00
0Ruben M. HellandEgersund OK18:00
0Otto MælandÅlgård Orientering18:00

DNy

1 200 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Anne-Lill AndersenÅlgård Orientering18:00
0Linea HellandEgersund OK18:00
0Vilde PuntervoldEgersund OK18:00
0Hermine Iversen ÅseEgersund OK18:00

B-åpen

2 000 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Trond HadlandEgersund OK18:00
0Olav HellandEgersund OK18:00
0Sondre HorpestadEgersund OK18:00
0Steinar HorpestadEgersund OK18:00

C-åpen

1 900 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Monica HadlandEgersund OK18:00
0Monica HorpestadEgersund OK18:00
0Solveig MælandÅlgård Orientering18:00

Annonser

IOF Eventor