Norsk Orientering

Startliste for Saltenkarusell 7 - Heia

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Saltenkarusell 7 - Heia
Arrangørorganisasjon: Bodø og Omegn IF Orientering
Dato: tirsdag 13 juni 2017

N- løype

1 600 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
78576Erika Leiråmo RekkedalUkjent17:55:18
78586Teodor Birk SkålsvikBodø og Omegn IF Orientering17:55:21
78565Anna Elisabeth SkålsvikBodø og Omegn IF Orientering17:55:55
201092Kornelia NjållaTverlandet IL18:06:42
188060Sofia SolbakkenUkjent18:17:15
176628Maria WintherBodø og Omegn IF Orientering18:17:18
217789Jakob HunstadBodø og Omegn IF Orientering18:22:16
212242Hedda Bygd HedenstadBodø og Omegn IF Orientering18:36:00
212268Tilde StoltenbergBodø og Omegn IF Orientering18:36:36

C-Løype (2 km)

2 000 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
197783Benjamin August VikenTverlandet IL17:57:15
204647Anne Berit VikhalsBodø og Omegn IF Orientering17:59:30
201032Per HøivaagTverlandet IL18:00:52
201013Håkon SkirbekkTverlandet IL18:01:46
217706Andrea NjållaTverlandet IL18:04:37
217868Vilde Wikevand NormannTverlandet IL18:06:50
217893Endre W NormannTverlandet IL18:08:47
217802Jørgen NjållaTverlandet IL18:10:11
212638Johanna HunstadBodø og Omegn IF Orientering18:20:42
176629Erlend Holter NilssenBodø og Omegn IF Orientering18:21:44

B-løype (3 km)

3 100 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
64756Per DalhaugBodø og Omegn IF Orientering17:58:02
226048Marianne EilertsenBodø og Omegn IF Orientering17:59:50
187126Ida HegrebergBodø og Omegn IF Orientering17:59:53
91252Jon ØveråsBodø og Omegn IF Orientering18:01:52
184426John Ivar KjellevoldModum OL18:04:27
129756Karen BjørsethBodø og Omegn IF Orientering18:10:55
156894Marit BjørnevikBodø og Omegn IF Orientering18:13:46
91259Carl B. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering18:15:44
158533Richard KringhaugValnesfjord IL18:18:06
91245Anders KureBodø og Omegn IF Orientering18:23:59
226051Svein ValleBodø og Omegn IF Orientering18:26:26
206482Katrine KalvigBodø og Omegn IF Orientering18:27:52
226156Eivind ValleBodø og Omegn IF Orientering18:29:57
200712Terje OlsenBodø og Omegn IF Orientering18:31:03
226157Reidar AndersenBodø og Omegn IF Orientering18:33:26
206481Elin Marie IrgensBodø og Omegn IF Orientering18:35:27

A-løype (4 km)

4 100 m, 18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
502667Martin FinstadBodø og Omegn IF Orientering17:56:23
200Geir MoenBodø og Omegn IF Orientering18:00:12
91258Per RekkedalBodø og Omegn IF Orientering18:01:27
215090Arne Kristian NordheiBodø og Omegn IF Orientering18:03:57
82330Ivar AanerødBodø og Omegn IF Orientering18:06:16
192245Jan Fredrik PrytzBodø og Omegn IF Orientering18:07:43
160717Åge MohusBodø og Omegn IF Orientering18:09:14
91254Odd-Ivar SøvikBodø og Omegn IF Orientering18:10:27
91255Christian SøvikBodø og Omegn IF Orientering18:12:57
181783Bjørn Are StenslandBodø og Omegn IF Orientering18:14:51
235924Trond Esben NilssenBodø og Omegn IF Orientering18:17:12
191232Morten TjønndalBodø og Omegn IF Orientering18:22:40
181551Jakob LindstrømBodø og Omegn IF Orientering18:23:35
411308Dag SkoganBodø og Omegn IF Orientering18:25:25
181784Øyvind Johan OlsenBodø og Omegn IF Orientering18:27:28
170486Nora Marie Wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering18:32:37
206480Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering18:37:13
184306Bjørn Tore WintherBodø og Omegn IF Orientering18:41:34

A-løype (6 km)

5 900 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
170706Håkon B. BøBodø og Omegn IF Orientering17:57:41
155831Arild HegrebergBodø og Omegn IF Orientering18:02:32
158035Petter JakolaNTNUI18:09:00
203321Arild Skarvik PettersenBodø og Omegn IF Orientering18:11:12
215129Håvard SolbakkenBodø og Omegn IF Orientering18:19:21
217140Trygve KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering18:21:35
96667Svein Henrik HedenstadBodø og Omegn IF Orientering18:24:40
78603Rasmus AndersenBodø og Omegn IF Orientering18:28:41

Annonser

IOF Eventor