Startliste for Nord-Norsk Mesterskap Langdistanse

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Nord-Norsk Mesterskap Langdistanse
Arrangørorganisasjon: Mo OK
Dato: lørdag 17 juni 2017

N-åpen

1 500 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
78185453Sondre StormdalsheiMo OK
79185448Sandra MortensenMo OK
80225545Leo Melfjord FjellheimMo OK
81185565Magnus KvitnesMo OK
93185461Sondre FjellheimMo OK
97185454Tamara JoelsenMo OK
98185457Ane StormdalsheiMo OK
185585Mie SteinmoMo OK

D -10

1 500 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
90185447Ronja Elise AlteråsMo OK12:00:01
84214921Ronja Götsch IversenIL BUL-Tromsø12:05:56

D 11-12

2 200 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
85212443Sigrid LindMo OK12:06:56
103212474Tuva AndersenMo OK12:16:57

D 11-12N

1 500 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
95212268Tilde StoltenbergBodø og Omegn IF Orientering12:11:57
94212242Hedda Bygd HedenstadBodø og Omegn IF Orientering12:12:57

D 13-14

3 000 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
74168551Elisa Götsch IversenIL BUL-Tromsø12:05:06
75212966Ida SolliMo OK12:24:05

D 15-16

4 500 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
60195861Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering12:11:05

D 17-A kort

4 500 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
58187126Ida HegrebergBodø og Omegn IF Orientering12:10:06
59138481Mette BjerveMo OK12:30:07

D 17-C

2 200 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
87185458Hilde ThoresenMo OK12:08:57
88185558Marianne MortensenMo OK12:14:58
91226048Marianne EilertsenBodø og Omegn IF Orientering12:15:59

D 17-20

6 000 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
23502125Tora IndregardIL BUL-Tromsø12:06:05
24186199Eli KolstadMo OK12:14:06
25216693Ane-Marte Borg HanssenIL BUL-Tromsø12:23:07

D 21-

10 000 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
29192304Arntraut GötschIL BUL-Tromsø12:13

D 40-

6 000 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
28182132Doris Stien KaspersenMo OK12:27:06

D 50-

4 500 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
47180268Liv Karen JohannessenIL BUL-Tromsø12:04:05
48226159Marit JohnsenBodø og Omegn IF Orientering12:09:06
49184314Kristin NilssenMo OK12:14:05
50156894Marit BjørnevikBodø og Omegn IF Orientering12:20:06
52206482Katrine KalvigBodø og Omegn IF Orientering12:31:05
53179901Elisabet KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering12:34:05

D 60-

3 000 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
6634657Ragnhild MonsenMo OK12:04:00
6791313Wenche HjelmsethMo OK12:09:06
6891247Wenche RekkedalBodø og Omegn IF Orientering12:16:06
10091311Liv Petersen-ØverleirMo OK12:19:06
69186197Elsa HauknesMo OK12:23:05
102192093Inger Lise PettersenKorgen IL12:26:06
7068127Lisbeth BeyerMo OK12:30:07

D 70-

2 700 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
101129756Karen M. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering12:21:05

H -10

1 500 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
82185563Niklas Kristoffer AlteråsMo OK12:01:00
92212961Isak MortensenMo OK12:02:57
83213068Joachim LindMo OK12:13:56

H 11-12

2 200 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
77212084Erlend Holter NilssenBodø og Omegn IF Orientering12:03:00
99212381Martin AlteråsMo OK12:07:56

H 13-14

3 000 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
62204588Jesper HelliksrudBodø og Omegn IF Orientering12:08:05
63215994Oliver LarsenMo OK12:15:06
64225362Vemund Bernhard FunderMo OK12:22:05
65192370Henning StrandIL BUL-Tromsø12:29:05

H 17-A kort

6 000 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
10185621Viktor FjellheimMo OK12:03:07
11185619Martin SteinmoMo OK12:07:05
12185460Skule StormdalsheiMo OK12:11:06
13185510Kjetil KvitnesMo OK12:15:05
14182131Ole-Kristian KaspersenMo OK12:21:05
15198051Morten LindMo OK12:25:05
16206480Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering12:29:06
17182024Sigurd Oxaas WieMo OK12:33:05

H 17-20

7 000 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
40207012Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering12:03:03
41186141Håvard RokkanMo OK12:07:06
42193120Vegard Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø12:13:05
43182025Lars SolliMo OK12:18:05
44215129Håvard SolbakkenBodø og Omegn IF Orientering12:23:05
45182130Even-Johan KaspersenMo OK12:28:05
46217140Trygve KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering12:33:06

H 21-

10 000 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
18155831Arild HegrebergBodø og Omegn IF Orientering12:04:00
19192913Jan-Hugo HanssenIL BUL-Tromsø12:10:05
21502922Håvard Krey HansenOK Silsand12:26:05
22216935Knut Øyvind JohansenBardu IL12:34:05

H 40-

7 000 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
56191232Morten TjønndalBodø og Omegn IF Orientering12:27:05
5796667Svein Henrik HedenstadBodø og Omegn IF Orientering12:35:04

H 50-

6 000 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2192305Atle IversenIL BUL-Tromsø12:05:04
3158074Håkon BrynjulfsenOK Silsand12:09:06
4215018Jørn K RemloIL Siso12:13:05
5170706Håkon B. BøBodø og Omegn IF Orientering12:17:05
691245Anders KureBodø og Omegn IF Orientering12:20:06
7181461Tore KolstadMo OK12:24:05
8185806Axel Juell TheisenMellembygd OL12:28:06
9501155Børge HarveyIL BUL-Tromsø12:32:05

H 60-

4 500 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
96216017Jan Kåre VatneMo OK09:50:23
174547Jan Gaute BuvikKorgen IL12:02:04
31160717Åge MohusBodø og Omegn IF Orientering12:05:06
3282361Tom SandbergMo OK12:08:06
33400866Ingar SolbergOlderskog IL12:12:06
34178500Svein Harald HansenOK Silsand12:15:05
35192115Arnulf VillmoKorgen IL12:19:05
36186195Gunnar BrattliMo OK12:22:05
3891263Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering12:29:04
3991258Per RekkedalBodø og Omegn IF Orientering12:32:06
37411308Dag SkoganBodø og Omegn IF Orientering12:40:23

H 70-

3 000 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
7191259Carl B. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering12:04:05
7267561Asbjørn PedersenIL Siso12:17:06
73226049Erling PedersenIL Siso12:28:05

H 80-

2 700 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
76168517Arne HåpnesKorgen IL12:06:05

Direkte C

2 200 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
185554Jonathan RehnmanKorgen IL

Annonser

IOF Eventor