Norsk Orientering

Startliste for Norwegian Spring - Solrenningen

ArrangementsinformasjonVis startliste per klasseVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Solrenningen
Arrangørorganisasjoner: Halden SK / Sarpsborg OL
Dato: søndag 15 april 2018

Fredrikstad SK

67 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
5004Jan Edvin BlomkvistDIR-A4 870 m10:00
5006Anders BrynildsenDIR-A4 870 m10:00
5030Nicoline BromanderDIR-A4 870 m10:00
6007Morten HelminsenDIR-B2 960 m10:00
6008Laila HelminsenDIR-B2 960 m10:00
6035Tor Arne StoksethDIR-B2 960 m10:00
7013Thomas PoppeDIR-C2 390 m10:00
8006Aksel SolbergN-åpen2 060 m10:00
8010Vilma DanevadN-åpen2 060 m10:00
8054Trym StrømbergN-åpen2 060 m10:00
8068Johan Karlsson KahrsN-åpen2 060 m10:00
9837Britt Stine StrandD 17-C2 390 m10:00
9845Anne-Sofie Hox BrynildsenD 17-C2 390 m10:00
9525Thomas BlomkvistH 154 310 m10:06
9379Bjørn HeidenstrømH 65-2 890 m10:14
9773Audun NordbyH 11-122 240 m10:19
9121Pål AngvollH 45-4 990 m10:22
9776Syver Strand GulbrandsenH 11-122 240 m10:25
9385Tom A. KarlsenH 65-2 890 m10:26
311Ida-Synnøve KristiansenD 17-18 E4 250 m10:31
9126Espen BekhusH 45-4 990 m10:32
9782Emil Husebye AamodtH 11-122 240 m10:37
206Runar Saur ModahlH 17-18E5 790 m10:40
9327Axel BromanderH 55-4 280 m10:41
9784Edvard KeransH 11-122 240 m10:41
9725Amalie LøkkebergD 143 170 m10:45
6Espen Nordbrøden FiskumH 21-E7 380 m10:50
9397Gunn Astrid JakobsenD 60-2 890 m10:50
9264Øystein RuudH 60-3 960 m10:51
9136Frank LøwengreenH 45-4 990 m10:52
9610Alexandra AngvollD 163 900 m10:55
9730Emma Sofie SteinslandD 143 170 m10:55
9498Sondre StrømbergH -102 390 m10:58
9551Kristoffer B. HelminsenH 164 310 m10:58
9078Hilde PoppeD 45-3 950 m10:59
12Andreas HøyeH 21-E7 380 m11:02
9674Ludvik SætherH 143 220 m11:02
222Eirik ImrikH 17-18E5 790 m11:12
9800Jenny DanevadD 11-122 240 m11:13
224Bendik EliassenH 17-18E5 790 m11:16
9148Dyre Martin GulbrandsenH 45-4 990 m11:16
9507Isak SolbergH -102 390 m11:16
20Anders SkarholtH 21-E7 380 m11:18
510Rikke Blakkestad IngesenD 19-20 E5 020 m11:19
24Kjell Arild KarlsenH 21-E7 380 m11:26
9512Ingrid Sofie Hox BrynildsenD -102 390 m11:26
9157Kjell Reidar MydskeH 45-4 990 m11:34
30Mattias KarlssonH 21-E7 380 m11:38
9752Camilla ImrikD 17-B3 170 m11:39
9519Malin Husebye AamodtD -102 390 m11:40
9357Karin Skedsmo DanevadD 40-4 280 m11:41
9633Embla ØvretveitD 153 900 m11:41
237Oliver Hagaseth MydskeH 17-18E5 790 m11:42
522Mia Mathisen BekhusD 19-20 E5 020 m11:43
9165Espen DanevadH 45-4 990 m11:50
243Sondre OttesenH 17-18E5 790 m11:54
9168Henrik OttesenH 45-4 990 m11:56
9823Marte Hox BrynildsenD 11-122 240 m11:59
9582Sivert PoppeH 154 310 m12:00
9703Viesturs KeransH 17-B3 220 m12:00
1008Hanna Fiskum NordbrødenD 17-5 020 m12:01
42Sindre ØsthagenH 21-E7 380 m12:02
9173Thomas LieH 45-4 990 m12:06
1106Linda SolbergD 35-4 250 m12:07
9648Signe Strand GulbrandsenD 153 900 m12:11
9176Magne SætherH 45-4 990 m12:12
9439Unni Strand KarlsenD 65-2 890 m12:14

Annonser

IOF Eventor
O-ringen 2018